Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2011 o 08:45, MasterChiefGT napisał:

Dobrym żartem są pociski HE wywalone z TD w stronę czołga i usłyszenie 6 razy że się
odbił
Co teoretycznie HE robi Boom przy uderzeniu @.@


Ke?
No przecież normalne że pociski HE mają niskie możliwości penetracji, więc nie dziwne że się odbijają.
Tak czy siak często to jedyna możliwość zadania jakichkolwiek uszkodzeń przeciwnikowi, gdy celem jest potężniejsza od nas maszyna, a zawsze istnieje szansa uszkodzenia różnych modułów dzięki użyciu HE.

W końcu zamontowałem długą 88''ke na Tygrysie i teraz już Isy i KW-3 nie straszne. :3

20110428095506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 08:45, MasterChiefGT napisał:

Dobrym żartem są pociski HE wywalone z TD w stronę czołga i usłyszenie 6 razy że się
odbił
Co teoretycznie HE robi Boom przy uderzeniu @.@

Zrykoszetować może. Bo przecież rykoszet to nie to samo, co nieprzebicie pancerza. Ale jeżeli ''siądzie'' to czyni szkody nawet nie przebijając pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pociski HE wybuchają gdy głowica zetknie się z celem, jeśli pocisk uderzy bokiem, to odbije się i poleci gdzie indziej i wybuchnie(w wotcie chyba nie wybucha już ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni czasy coraz częściej Pociski HE mi się odbijają od celów a motyw jest taki że sadze kolesia idealnie w bok z 40m i dostaje wiadomość że się odbiło więc to jest nielogiczne skoro Pociski HE powinny robić boom przy uderzeniu w przeciwnika
Rozumiałbym jakby poszedł po armorku ale centralnie w niego dostał więc dlatego to tak irytuje
Bo niestety jedynie HE dają możliwość walki T3 na T6-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Ostatni czasy coraz częściej Pociski HE mi się odbijają od celów a motyw jest taki że
sadze kolesia idealnie w bok z 40m i dostaje wiadomość że się odbiło więc to jest nielogiczne
skoro Pociski HE powinny robić boom przy uderzeniu w przeciwnika


Jakież zdziwienie przeżyłem moim Hetzerkiem, kiedy z odległości ok 10m mój hetzerek na ok 5% hp odbił Wespe.
Nie wiem jak to się stało, gościu w wespe też nie miał pojęcia, ale koniec końców wygrałem ten pojedynek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 16:10, MasterChiefGT napisał:

Ostatni czasy coraz częściej Pociski HE mi się odbijają od celów a motyw jest taki że
sadze kolesia idealnie w bok z 40m i dostaje wiadomość że się odbiło więc to jest nielogiczne
skoro Pociski HE powinny robić boom przy uderzeniu w przeciwnika
Rozumiałbym jakby poszedł po armorku ale centralnie w niego dostał więc dlatego to tak
irytuje
Bo niestety jedynie HE dają możliwość walki T3 na T6-7


Większe możliwości ma pocisk HE :D Mam już medal za zniszczenie czołgów T8-10. W tym jeden zniszczony IS-3 moim panzerem III-IV (obecnie mam już VK 3001 P). Z tym że HE można coś zdziałać jak na się kaliber 7,5 i w wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewien okres czasu zostawiam WoTa. Mam już dość wolnego zdobywania expa i kasiory, wkurza mnie artyleria i niewidzialne czołgi, które często robią ze mnie sito. Mam nadzieję, że w kolejnych łatkach dodadzą coś nowego i lepiej zbalansują rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z marderem spędzisz najlepsze chwile tej gry. Hetzer to porażka. Walczysz z tierami 7, a nawet KV nic nie robisz, mimo, iż masz najlepsze działo. Teraz byle 11k expa na Stuga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 18:52, RamboPL napisał:

No i długo bez WoTa nie wytrzymałem :D Zobaczcie to - nowe drzewka! http://game.worldoftanks.eu/news/full-tech-trees-revised-and-improved


Żadna nowina, te drzewka to już od paru miechów są znane. Tylko kiedy wejdą nie wiadomo. Parę nowych pojazdów bym chętnie przetestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jeszcze większą motywacje wbić T30 bez premki (go go t29!). Tym samym odblokowując całe drzewko amerykańskich HT i TD :D
Całe szczęście że ktoś od WG odkrył że is-4 był o tier z nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 10:33, Kapas napisał:

Z ich prędkością aktualizacji gry te drzewka wejdą za rok :D


I całe szczęście :D Będziemy mieli czas żeby wbić wymarzone czołgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 10:09, Buachu napisał:

Teraz mam jeszcze większą motywacje wbić T30 bez premki (go go t29!). Tym samym odblokowując
całe drzewko amerykańskich HT i TD :D
Całe szczęście że ktoś od WG odkrył że is-4 był o tier z nisko...


Żałosne jest to, że osoby, które nie umieją grać danym czołgiem, a zrobiły go tylko aby zaoszczędzić czas na zdobywanie innych. Duży minus ode mnie ma za to WG, kolejny softwipe i banda cwaniaków, która wbiła T-30 tylko po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 11:31, ts04 napisał:

Żałosne jest to, że osoby, które nie umieją grać danym czołgiem, a zrobiły go tylko aby
zaoszczędzić czas na zdobywanie innych. Duży minus ode mnie ma za to WG, kolejny softwipe
i banda cwaniaków, która wbiła T-30 tylko po to.


Przecie osoby które zrobiły sobie T30 nie wiedziały jeszcze że odblokuje im to inne drzewko.
Widać że poszedłeś w inne drzewko i jesteś zły że inni będą mieli łatwiej. Prawdę mówiąc gdybym nie szedł w amerykańców też był bym zły, chociaż niemcy też sobie dużo drzewek odblokują.

Ta informacja o zmianie drzewek jest tylko po to żeby zatuszować sprawę po raz kolejny spóźnionego patcha.

PS.
Zrobił ktoś z was event z Matryoshkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- "KV will be separated into KV-1 and KV-2." - Nareszcie! Stockowe KW, a KW z ''dużą'' wieżą i 107mm działem to dwa różne czołgi. A matchmaking tego nie uwzględnia.
- IS4 - całkiem dobrze, że trafi do X tieru, ale chyba będą musieli poprawić mu pancerz, nie? Bo teraz jest słabszy od IS7 mimo wszystko.
- Dobrze, że Pantera będzie o tier niżej. Wymięka z radzieckimi średnimi.

Ogólnie zmiany cieszą. Tylko kiedy zostaną wprowadzone? Fajnie prezentują się niemieckie niszczyciele teraz. ;) Zastanawia mnie KW2... Prowadzi tylko do arty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 16:38, soshman napisał:

- "KV will be separated into KV-1 and KV-2." - Nareszcie! Stockowe KW, a KW z ''dużą''
wieżą i 107mm działem to dwa różne czołgi. A matchmaking tego nie uwzględnia.


Sądzę że nic to nie zmienia bo nadal KV-1 i KV-2 są w tym samym 5-tym tierze, więc będziemy na nie wpadać tak samo jak wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować