Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2011 o 14:04, MKRaven napisał:

Z odległości M3 Lee ma chyba jedno z najlepszych dział w swojej klasie ;) .

Dokładnie, M3 Lee zaczyna bodajże z 75mm, a jego odpowiednik rosyjski z działem 37mm. I dobrze MKRaven mówi, graj tak, jak niszczycielem czołgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... W przerwie między maturami z polskiego i matmy - 3 bitwy na rozluźnienie. ;)

Wracając do nowego drzewka. Podoba mi się, że tylko KW-1S prowadzi do IS. Ulepszone KW-1S bardzo IS przypomina. Dlatego między innymi zastanawiałem się czy KW-3, czy właśnie 1S. ;P

Miejmy nadzieję, że te zmiany zrobią planowo, tak jak mówią. ;D

Trzymajta kciuki za matmę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:39, Karol44 napisał:

Może ma bardzo dobrą penetracje ale niski dmg i wyskosc wrzucania go do bitwy nie czynią
z M3 dobrego czołgu.

Kiedy grałem w betę to też na początku na Lee narzekałem.. ale po rozegraniu nim kilkudziesięciu bitew uważam, że jest mimo wszystko czołgiem bardzo przyzwoitym i w porównaniu do takiego M5 którego niedawno zamieniłem na M7 jest cudowny. M5 to najgorszy czołg w moim rankingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 16:27, Kapas napisał:

> Może ma bardzo dobrą penetracje ale niski dmg i wyskosc wrzucania go do bitwy nie
czynią
> z M3 dobrego czołgu.
Kiedy grałem w betę to też na początku na Lee narzekałem.. ale po rozegraniu nim kilkudziesięciu
bitew uważam, że jest mimo wszystko czołgiem bardzo przyzwoitym i w porównaniu do takiego
M5 którego niedawno zamieniłem na M7 jest cudowny. M5 to najgorszy czołg w moim rankingu
:)


M3 Lee to niezły czołg, dzisiaj było parę dobrze zbalansowanych (dla mnie) bitew, gdzie ustrzeliłem do 3 przeciwników i 3 kolejnych uszkodziłem. Ale już T1 Heavy odblokowany :) Mam już KW, Stuga III i T1 Heavy - wszystko to 5 tier. Tylko Stug jest w garażu, na resztę trzeba uskładać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 17:28, RamboPL napisał:

:) Mam już KW, Stuga III i T1 Heavy - wszystko to 5 tier. Tylko Stug jest w garażu, na
resztę trzeba uskładać... :)


I jak wrażenia z gry Stugiem ? Lepiej niż Hetzerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2011 o 17:28, RamboPL napisał:

M3 Lee to niezły czołg, dzisiaj było parę dobrze zbalansowanych (dla mnie) bitew, gdzie
ustrzeliłem do 3 przeciwników i 3 kolejnych uszkodziłem. Ale już T1 Heavy odblokowany
:) Mam już KW, Stuga III i T1 Heavy - wszystko to 5 tier. Tylko Stug jest w garażu, na
resztę trzeba uskładać... :)


Ja jeszcze powolutku Stug''iem kręcę. Właśnie dopadł mnie T1 Heavy kilka razy i było... kaput. Jakoś ciężej i gorzej mi idzie po beta... A staram się cholerka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:16, Kapas napisał:

I jak wrażenia z gry Stugiem ? Lepiej niż Hetzerem ?


Nie jest źle, nawet armata 105mm (ta sama co w Hetzerze) daje radę, z bliska np. taką artylerię kosi na 1 strzał. Z daleka bywa różnie, T1 Heavy jeszcze można uszkodzić, ale KW wzwyż już ciężko. Aktualnie dążę do tego najdroższego działa 75mm, a później w drugi silnik. A Hetzer dla Stuga to przeciwnik na 1-2 strzały. Dużo zależy od działa. Generalnie nie odczułem jakiegoś skoku jakościowego pomiędzy tymi dwoma pojazdami, tyle że Stug jest wrzucany do bitew z wyższymi tierami.

@ NintendoPassion
Najgorzej jest przebić się przez przód T1 Heavy, ale z boku czy z tyłu można mu zadać dużo obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/world_tanks_celebrates_victory

Przez 3 dni 7-8-9 maj, pierwsze zwycięstwo premiowane razy 5 a nie 2 jak do tej pory :D Trzeba się postarać z tymi pierwszymi V przez te 3 dni :D

BTW, jak wam idzie grindowanie ?? Ja za 2-3 dni wyexpie VK 3002 DB ale go nie kupie bo wole tygrysa a dzięki temu VK silnik za 11k expa wynajdzie mi się sam :D Trochę później to tygrysa wyexpie i na nim zaczne grindować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem StugIII, ulepszyłem to i owo, gra się całkiem przyjemnie (celne działo, zwrotny, dobre przyśpieszenie). Jednakże kicha jest gdy trafi się do bitwy z IS-3, T29 i innymi podobnymi potworami. Najlepsze działo nie zadaje prawie żadnych obrażeń, a sam Stug pada na strzał. Coś ten matchmaking szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:28, Kerigun napisał:

http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/world_tanks_celebrates_victory
Przez 3 dni 7-8-9 maj, pierwsze zwycięstwo premiowane razy 5 a nie 2 jak do tej pory


Kurde, mogli to zrobić w matury, czasu było dużo wolnego, to się przy WoT siedziało :D

@Elkhwind
Też dobiłem do tego ostatniego, najlepszego działa w StuG III (75 mm) i grało mi się przyjemnie. KW czy T1 Heavy tracą zdrowie w piorunującym tempie. A matchmaking - porażka, wrzuca czołgi, które nigdy nie powinny się w tej grze zetknąć, np. M3 Lee z IS3, parę razy widziałem T29 i T26 itd. Czy Wargaming.net nie widzi, że jest to aspekt do poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wbita 105 do Pantherki II i już widać efekty gry tym potworkiem :P
Jednakże cena gry straszna - 1125 za pocisk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS-3(wieża, silnik, drugie radio, lepsze działo 122), SU-85(działo 85), M2 Light Elite 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadnięcie na IS-3, Stugiem to nie jest taki problem. Kilka razy już zdarzyło mi się walczyć moim T-28 z IS-4 i Tigerami II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i cierpliwości. Z moździerzy nie można strzelać na pałę, trzeba poczekać, przycelować, czasami dać przeciwnikowi podjechać kawałek dalej.

Pamiętaj, że z tego działa nie musisz trafić aby zadać obrażenia. Wystarczy że trafisz obok używając HE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 16:39, Wilkv napisał:

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i cierpliwości. Z moździerzy nie można strzelać
na pałę, trzeba poczekać, przycelować, czasami dać przeciwnikowi podjechać kawałek dalej.

Czyli jeszcze jakieś 100 bitew i będzie to dla mnie normalne :)

Dnia 07.05.2011 o 16:39, Wilkv napisał:

Pamiętaj, że z tego działa nie musisz trafić aby zadać obrażenia. Wystarczy że trafisz
obok używając HE.

Lepiej używać HE niż AP, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 16:47, Rokuto napisał:

Lepiej używać HE niż AP, tak?

Jeśli w ogóle nie możesz się przebić przez pancerz przeciwnika to używaj HE - może zadasz jakieś obrażenia i masz szanse na "critical damage" czyli uszkodzenie któregoś podzespołu albo załogi. Jeśli przez pancerz przechodzisz generalnie lepiej używać AP.

Co do mojego parku maszyn to w nim: T29 po pełnym upgrade i po przyzwyczajeniu do czasu ładowania armaty 105 mm gra się fajnie, JagdPz IV z 8.8 cm, T-34 podstawowy, A-32 i Su-26 tak dla odskoczni.

Natomiast przy JagdPz IV jest, moim zdaniem, pewna dość spora wpadka w drzewku. Otóż przechodząc ze Stuga na JagdPZ IV na początku walczymy działem defaultowym ze Stuga, czyli nie możemy nawet wziąć 7.5cm, które było z upgrade''a w Stugu bo to wymaga nowego zawieszenia za 4k exp. Skutkiem tego jest, że musimy walczyć z ISami 3 działem, które siłą rażenia jest w okolicach tier IV co jest jawną kpiną. No ale potem jak się już przebić do działa 8.8cm to istne miodzio :D .

Generalnie jak zwykle mam zastrzeżenia do systemu balansu. Nie do końca kumam jak on działa. Przecież to jest zabijanie funu jeśli zespół składa się z czołgów pokroju T-28, a na szczycie ma jednego ISa, a z przeciwnej strony są PzkPfw IV i ew. jakieś VK. Powinno to być jakoś dobierane tak aby każdy miał możliwość choćby zranić kogoś z drugiej ekipy oprócz artylerii, tymczasem momentami naprawdę nie wiem co mam zrobić jak gram niższymi tierami...

Poza tym gra wymiata :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować