Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jaki sprzęt polecacie dla M4 Shermana z działem 76mm? Mam już wentylację i zastanawiam się nad dwoma pozostałymi. Gun Rammer, Coated Optics, Gun Lying Drive lub Toolbox - co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:36, Prophett napisał:

Jaki sprzęt polecacie dla M4 Shermana z działem 76mm? Mam już wentylację i zastanawiam
się nad dwoma pozostałymi. Gun Rammer, Coated Optics, Gun Lying Drive lub Toolbox - co
wybrać?


Rammer, szybsze celowanie jeśli częściej kampisz lub stabilizator pionowy jak bardziej rushujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:49, ts04 napisał:

Rammer, szybsze celowanie jeśli częściej kampisz lub stabilizator pionowy jak bardziej
rushujesz.


Rammer daje szybsze przeładowywanie, a nie celowanie i chyba to wezmę, bo przydaje się w każdej sytuacji. Stabilizatora M4 niestety nie ma, to moduł dla wyższych tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:05, Prophett napisał:

> Rammer, szybsze celowanie jeśli częściej kampisz lub stabilizator pionowy jak bardziej

> rushujesz.

Rammer daje szybsze przeładowywanie, a nie celowanie i chyba to wezmę, bo przydaje się
w każdej sytuacji. Stabilizatora M4 niestety nie ma, to moduł dla wyższych tierów.


Zauważyłeś przecinek po słowie Rammer? No to już wiesz co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa samobieżne której nacji są waszym zdaniem ,,najlepsze"?
Odnośnie ostatniego posta to już dobiłem do KW, bez 107mki ciężko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 18:36, Jackal-pl napisał:

Tak jest, dobrze mówi - dać mu piwa!
To jest world of tanks, a nie worldofCudaWiankiNaKiju
Balans, nowe czołgi. I styknie.


To tylko moje spekulacje na temat kierunku rozwoju WoT w bardzo odległej przyszłości. W większości zapewne się nie spełnią, z racji tego, że kieszeń twórców napychają jedynie opcjonalne zakupy golda - za mała motywacja do takiej ciężkiej pracy - co innego balans i nowe maszyny do dyspozycji graczy, tak jak wspominasz. A propos balansu, działa on na zasadzie punktowej. Przykładowo: czołg tier I = 1 pkt., czołg tier II = 3 pkt. itd. Punkty całej drużyny są sumowane i na tej podstawie porównywane do innej drużyny, jeśli różnica w punktach nie jest zbyt duża - drużyny spotykają się na polu bitwy. Naturalnie, system ten jest na tyle niedoskonały, że czasami przeciwko drużynie o tierach 3-4 stają słabiaki z 2 tiera, ale za to "wzmocnione" tier 5, w którym króluje niepodzielnie KV. Tak czy inaczej - wszystko zależy od graczy i ich umiejętności. Sam byłem dzisiaj świadkiem, jak kilku kozaków w KV z działami 122/152mm zostało dosłownie zmasakrowanych przez mniejsze i zwinniejsze czołgi średnie T-34 czy Panzer IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wielokrotnie KW jest groźnym przeciwnikiem, gdy już ma nas na celowniku, ale ogólnie nie jest czymś "niepodzielnie królującym" dla wprawnego kierowcy PzIV, czy właśnie T-34 z ZISem-6.
Wczoraj miałem dwie bitwy gdzie rozbijałem swoim niezwyciężonym PzIV :D po trzy KW, w jednej nawet zjechałem dwa od 100 do 0. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:22, meryphillia napisał:

Jak już pisałem wielokrotnie KW jest groźnym przeciwnikiem, gdy już ma nas na celowniku,
ale ogólnie nie jest czymś "niepodzielnie królującym" dla wprawnego kierowcy PzIV, czy
właśnie T-34 z ZISem-6.
Wczoraj miałem dwie bitwy gdzie rozbijałem swoim niezwyciężonym PzIV :D po trzy KW, w
jednej nawet zjechałem dwa od 100 do 0. :3

Wszystko zależy od dział, jakie mają zamontowane. KW z 107mm armatą jest potężny. PzIV z najsilniejszą armatą też kosi równo. Więc KW, KW nierówny... :D

Szkoda tylko, że matchmaking nie uwzględnia tego. No i kijowo, jak np. 2x IS3 vs. 2x Panthera. No przepraszam, ale ciężkie powinny być stawiane przeciw ciężkim. Rozumiem, że to ten sam tier, ale dla mnie to jest zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja np gram vs Ferdinandy moim StuGiem to nie da się grać.
Co do KW - StuG robi z niego sito, gorzej jak cie walnie, wtedy jest groźnie ;)
Rozgrywki powinny być w granicach 2tierów (np. 1-2,2-3,3-4,4-5 itd)
Ostatnio jak grałem jeszcze Marderem to był w naszej i przeciwnej drużynie LEICHTTRAKTOR i MS-1 (!!!!)
Oczywiście udało mi się go wziąć na hita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:03, Jackal-pl napisał:

Rozgrywki powinny być w granicach 2tierów (np. 1-2,2-3,3-4,4-5 itd)

I to byłoby najuczciwsze rozwiązanie. Chociaż muszę przyznać, że dzisiaj trafiałem w praktycznie same świetnie (dla mnie :)) zbalansowane rozgrywki. Prawie zawsze byłem w pierwszej trójce. I tak powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsze opcje są z plutonami, gdzie jakieś geniusze myślą, żeby łączyć np. ISa-3 z Leichtrakktorem i mamy takiego traktorka jako jedynego w bitwie samego Tier 8 i wyżej i to jest dopiero śmiech.. jakie teksty pod adresem takiego nieszczęśnika odchodzą to aż mnie brzuch ze śmiechu boli :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem Tigera. Fajna sprawa że nie muszę badać na początek lepszego zawieszenia za prawie 10k expa tylko od razu mogę lepszą wieżę i potem długą 88. Jeszcze jedno, macie free expa czy na bieżąco wydajecie ?? Bo mnie się akurat uzbierało tyle że od razu bym mógł wybadać długą 88 jak tylko wieża będzie i nie wiem czy ułatwić sobie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Warto do KV montować działo 152 mm? Niby obrażenia całkiem fajne, ale celność i czas przeładowania mnie przerażają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:03, Jackal-pl napisał:

Rozgrywki powinny być w granicach 2tierów (np. 1-2,2-3,3-4,4-5 itd)
Ostatnio jak grałem jeszcze Marderem to był w naszej i przeciwnej drużynie LEICHTTRAKTOR
i MS-1 (!!!!)


Jeśli miałeś czołgi T1, to znaczy że były z kimś w plutonie. Akurat T1 mają jako jedyne idealny balans - bitwy są albo full T1, albo T1 + T2, ale bez artylerii i TD. Jedyny sposób żeby czołg T1 trafił na inną konfigurację to wystawienie go w jednym plutonie z czymś większym = a wtedy sam jest sobie winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:25, Adidas66 napisał:

Mam małe pytanko. Warto do KV montować działo 152 mm? Niby obrażenia całkiem fajne, ale
celność i czas przeładowania mnie przerażają :P


Polecam działo 122mm, do którego nie trzeba montować wieży KW-2. Ładowanie zabiera trochę czasu, ale zadaje spore obrażenia. Przynajmniej jest szansa w walce z wyższymi tierami. A co do samej 152, to widziałem nie raz, jak gracz strzelający z tej armaty niszczył czołgi na jeden strzał. Chociaż z tym działem nie poszturmujesz, ze względu na właśnie długi czas ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz długa 88ke skoro możesz, bo bez niej Tygrys jest tylko większym Loltraktorem...

Mi już tylko 11k expa brakuje do Tygrysa Ausf B, ale co gorsza brakuje gdzieś 1,5mln kredytów na niego, więc głównie ciupam moim ukochanym PzIV teraz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:32, meryphillia napisał:

Mi już tylko 11k expa brakuje do Tygrysa Ausf B, ale co gorsza brakuje gdzieś 1,5mln
kredytów na niego, więc głównie ciupam moim ukochanym PzIV teraz. ;]


A to spox, jeszcze tylko 6 k epxa do turreta i od razu długa 88. A ja nie wiem ale z kasą nie miałem jakoś problemy dotychczas. Kupiłem praktycznie jeden za drugim Vk 3601 oraz 3001. Niedawno odkryłem VK3002 DB ale nie kupiłem bo bałem się że kasy nie starczy na tygrysa. Starczyło i zostało sporo. A PZ IV fajny, tak jak w becie niszczy :D Ostatnio w jednym meczu T-43 oraz VK 3601 rozpierniczyłem :D No i brakuje mi na nim 13k expa do elitarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) z kasą nie miałem jakoś problemu dotychczas (...).

Eh ty farciarzu, ja mam problemy i z expem i z kasą, wszystko leci bardzo wolno jeśli gra się na standardowym koncie. A premium na razie nie zamierzam wykupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też z kasa nie mam zbytniego problemu, w końcu praktycznie każda udana bitwa w PzIV, to 12/20k kredytów na czysto. Jednak ponad 2mln na Tygrysa Ausf B, to mało nie jest, tym bardziej gdy wczoraj za ponad 700k kupiło się JgpzrIV. ;P

Od wczoraj od 22 udało mi się do 13 dzisiaj uzbierać 500k, więc tragedii nie ma, a że walki w PzIV sympatyczne się trafiają często, to i zarabianie nie nudzi za bardzo.

Z sukcesów na PzIV, to wczoraj pojechałem Tygrysa Ausf B z 60% do zera, bo uroczo wystawił zadek w moją stronę, to korzystałem ile wlezie. :D
Później pojechałem jeszcze Ferdynanda z jakichś 50%, no ale to żaden wyczyn, bo w walce bezpośredniej wystarczy mu zdjąć gąski, a później walić w bok budy ile wlezie, a najlepiej w jej tylny bok, gdzie ammorack potrafi ładnie wybuchnąć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować