Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 21:07, RamboPL napisał:

Eh ty farciarzu, ja mam problemy i z expem i z kasą, wszystko leci bardzo wolno jeśli
gra się na standardowym koncie. A premium na razie nie zamierzam wykupować.


Ja też bez premium. Dziś przed zakupem tygrysa miałem ponad 2mln kredytów. A z czołgów to mam Pz IV, StuG, VK3601H, VK3001P oraz Tygrysa. Trochę kasy pójdzie na wierzę i długą 88 ale to wkrótce. Leci wolno ale ja jak się zawezmę to 5k expa na danym pojeździe robię, czasem to szybko idzie, czasem dłużej. Wiem że ostatnio to na VK3601 to nawet 10k w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:51, Kerigun napisał:

> Eh ty farciarzu, ja mam problemy i z expem i z kasą, wszystko leci bardzo wolno
jeśli
> gra się na standardowym koncie. A premium na razie nie zamierzam wykupować.

Ja też bez premium. Dziś przed zakupem tygrysa miałem ponad 2mln kredytów. A z czołgów
to mam Pz IV, StuG, VK3601H, VK3001P oraz Tygrysa. Trochę kasy pójdzie na wierzę i długą
88 ale to wkrótce. Leci wolno ale ja jak się zawezmę to 5k expa na danym pojeździe robię,
czasem to szybko idzie, czasem dłużej. Wiem że ostatnio to na VK3601 to nawet 10k w jeden
dzień.


Boże, dla mnie to wręcz nieosiągalne. Gra idzie mi mozolnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 22:25, NintendoPassion napisał:

Boże, dla mnie to wręcz nieosiągalne. Gra idzie mi mozolnie :P



Dla niektórych to nie problem jak siedzą po 8 godzin dziennie przy grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w tego WoT''a i tak się zastanawiam wyjaśnienie systemu spotowania niby jest sam system działa jak chce.
Grając TD chowając się za krzakami w odległości około 300m od wroga, a moi są w odległości jakichś 50m od wroga i mnie po strzale odrazu widać

A jak gram znowu KW to krzak na 60-70m odemnie mnie tłucze a ja nic nie widzę dopiero po podjechaniu na jakieś 30m coś widzę...

Wiem że ulepszone maskowanie dla załogi robi swoje ale stockowy czołg raczej niema odrazu 100% maskowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 10:41, Kapas napisał:


> Boże, dla mnie to wręcz nieosiągalne. Gra idzie mi mozolnie :P


Dla niektórych to nie problem jak siedzą po 8 godzin dziennie przy grze ;)


Dla mnie 8godzin ciągłej gry jest raczej nieosiągalne... Dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 12:10, MasterChiefGT napisał:

Pogrywam w tego WoT''a i tak się zastanawiam wyjaśnienie systemu spotowania niby jest
sam system działa jak chce.


http://world-of-tanks.eu/artykul.php?t=tajemnica_systemu_spotowania_w_world_of_tanks

@NintendoPassion


Wiesz... dla mnie ostatnio chociaż 1h/dobę to problem przy ogólnym zawaleniu studiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że to znam...

Ale i tak spot system działa jak chce a twórcy piszą że go nie naprawią jak na razie bo to wina silnika.
I jednak to śmieszne jak siedzisz TD za jakimiś 5 krzakami twoi wyspotowali wroga ty strzelasz i nagle wróg widzi gdzie ty dokładnie jesteś
A znowu jak koleś ma 100%camu to może ci pod nos podjechać

Poczekam na łątkę 6.4 choć szykują się cyrki :D
I będziemy mieli nieśmiertelne gąsienice pochłaniający cały dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:17, RamboPL napisał:

> Coś nowego jakiś patch niesie na horyzoncie?

Sporo tego, sporo... Tylko zastanawia mnie automatyczny ban dla teamkillerów. Znajdzie się jeden, który strzela do wszystkich, uszkodzi mnóstwo sojuszników i wariuje, aż ktoś ze swoich go nie zniszczy. I co wtedy? Kto dostanie bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:05, soshman napisał:

Tylko zastanawia mnie automatyczny ban dla teamkillerów. Znajdzie
się jeden, który strzela do wszystkich, uszkodzi mnóstwo sojuszników i wariuje, aż ktoś
ze swoich go nie zniszczy. I co wtedy? Kto dostanie bana?

Dobre pytanie. W ogniu walki nie trudno też o "friendly fire". Grając arty miałem przypadek, że zmiotłem wroga i stojącego obok sojusznika. Czasem ktoś wjedzie na drogę pocisku i już go nie zawrócisz. Automatyczny ban, bez rozpatrzenia jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:56, ISAMU napisał:

Dobre pytanie. W ogniu walki nie trudno też o "friendly fire". Grając arty miałem przypadek,
że zmiotłem wroga i stojącego obok sojusznika. Czasem ktoś wjedzie na drogę pocisku i
już go nie zawrócisz. Automatyczny ban, bez rozpatrzenia jak było?


Czy wy się przejmujecie? Wiadomo że czasami trafi się kogoś w swojej drużynie i twórcy gry raczej sobie z tego zdają sprawę. Teamkiller to ktoś, kto robi to specjalnie i zapewne ban będzie następował dopiero po kilku killach. W informacjach o patchu jest też napisane, że osoby dokonujące tk będą oznaczone specjalną niebieską aurą.
Poza tym gdyby ktoś dostał automatycznego bana po jednym przypadkowym killu, a miał kupionego golda, mógłby ich oskarżyć o wyłudzenie, chyba żeby mu zwrócili pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, patch 0.6.4 ma być wprowadzony od 6.00 do 15.00 czasu polskiego i do tej pory nie można grać w WoTa? Bo mi przy połączeniu wyskakuje, że nie można się połączyć z siecią.

A wczoraj podczas zabawy dziwne rzeczy się działy, np. niewidzialne przeszkody, które uniemożliwiały przejazd na polanie, albo koleś z ISa z 50 metrów 5-cio krotnie nie mógł trafić w SU-152. Jakieś anomalie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 09:57, RamboPL napisał:

A wczoraj podczas zabawy dziwne rzeczy się działy, np. niewidzialne przeszkody, które
uniemożliwiały przejazd na polanie, albo koleś z ISa z 50 metrów 5-cio krotnie nie mógł
trafić w SU-152. Jakieś anomalie :)


Na innym forum znalazłem odpowiedz, po prostu wprowadzili nową wersję map z dodanymi i poprzestawianymi skałami i budynkami a serwery inne poza rosyjskim wyświetlały obraz jak dla starych map i mieliśmy niewidzialne ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem pechowy dzień. Trafiałem do tak badziewnych teamów, że aż grać się odechciewało.

Mam jeszcze pytanko.
Czy jest może klan gram.pl w W.o.T ?

20110517112638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 09:57, RamboPL napisał:

Z tego co czytałem, patch 0.6.4 ma być wprowadzony od 6.00 do 15.00 czasu polskiego i
do tej pory nie można grać w WoTa? Bo mi przy połączeniu wyskakuje, że nie można się
połączyć z siecią.


zaczęli wczoraj koło 23:30 - końcówka meczu, 5 skasowanych przeciwników, info o zwycięstwie - przy przejściu do garażu info że serwery leżą. Niby nieplanowany restart serwerów na 30min a potem info że wcześniej zaczynają update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie nowego patcha.

Co dodaje:
- 2 nowe mapy
- lekkie zmiany w interfejsie
- 2 czołgi (haha Lowe za 7500 golda, a kupa złomu zniszczona w kilkanaście sekund)
- lekko zmodyfikowane niektóre mapy

Czego nie dodaje:
- balansu twórcy chyba nawet nie ruszyli
- wykrywanie czołgów jakie było, takie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:18, Kolumbiadek napisał:

> Mam jeszcze pytanko.
> Czy jest może klan gram.pl w W.o.T ?

Nie ma, ale zapraszam do nas. http://www.unitedlegions.pl
Mamy już dwóch gramowiczów :P


Przestań(cie) reklamować klany, to nie miejsce przeznaczone do tego. Jest odpowiedni dział na oficjalnym forum WoT''a przeznaczony do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować