Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Widzę że ten patch tak wielce zapowiadany znów nic nie wnosi.Macie 2 mapy i zatkajcie sie na jakiś czas a balans zrobimy później...

ts04:I pisze to osoba która jako jedna z pierwszych reklamowała w tym temacie swój klan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:54, Karol44 napisał:

Widzę że ten patch tak wielce zapowiadany znów nic nie wnosi.Macie 2 mapy i zatkajcie
sie na jakiś czas a balans zrobimy później...

ts04:I pisze to osoba która jako jedna z pierwszych reklamowała w tym temacie swój klan...


Kłamco ty jeden, nadal nie zrozumiałeś, że to była odpowiedź na reklamę a nie reklama? Pomyśl zanim coś napiszesz i nie troluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, balans matchmakingowy to porażka. Już wielokrotnie narzekałem na to, ale jest to naprawdę irytujące. Niekiedy ma się stracone kilka/naście minut jak np. ja dzisiaj wielokrotnie. Jako czołg M6 wrzucało mnie do bitew z Tygrysami II, Mausem, T54... Strzelam i słyszę, że nie udało się przebić pancerza. Czy to jest naprawdę takie trudne, aby to jakoś usprawnić? Aktualnie tylko ten aspekt mnie tak wkurza, że niejednokrotnie klnę przed monitorem, gdy robię za fraga, jelenia, ofiarę a nie za łowcę. Mimo to staram się walczyć, zajechać wroga z boku czy z tyłu, ale nie daje to dużych rezultatów. I wychodzę z bitwy (częstokroć przegranej) z ~80 expem i marną ilością mamony (czasami więcej muszę zapłacić za naprawę i amunicję). Kiedy skończy się moja katorga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dzisiaj pobiłem swój rekord zdobytego doświadczenia... :D Nigdy jeszcze tak dużo nie zdobyłem :D

I na dokładkę małe osiągnięcie z KW-1S.

20110517222311

20110517222348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:24, Wilkv napisał:

Przyznam szczerze, że dzisiaj pobiłem swój rekord zdobytego doświadczenia... :D Nigdy
jeszcze tak dużo nie zdobyłem :D


No, ja też pierwszy mecz zaraz po patchu miałem wyśmienity. Na Pzw III tak gdzieś w połowie stawki skończyłem bitwę z pięcioma zniszczonymi, jednym uszkodzonym i dwoma wykrytymi. Rozwalił mnie dopiero Stug, którego nie byłem w stanie wymanewrować - szybciej się obracał niż ja jeździłem. Ale i tak miał tylko 20% gdy mnie ubił. Teraz tylko utrzymać passę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, zwłaszcza, że Wilkv, czy Wolfspain 0 expa, więc ja wiem, czy to był tak wspaniały mecz? :P

Raz mi się udało zdobyć okrągłe 0, ale zdarzyło mi się to tylko, jak wyszedłem z bitwy na samym początku. Jest to możliwe inaczej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe.
Miałem przypadek w zeszłym tygodniu gdy na Malinówce wrogie T-54 zaczęły zajmować naszą bazę jeszcze w pierwszej minucie, po chwili dojechały do nich trzy inne pojazdy i nim ktokolwiek z naszych kamperów tam dotarł, było po jabłkach.
Na szczęście, nie licząc zerowego doświadczenia, udało mi się zarobić jeszcze prawie 4k, bo udało mi się trafić moim Tygrysem jednego z teciaków, ale oczywiście niestety bez żadnych uszkodzeń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w kompanii przegraliśmy do zera. Uroki tego, że wróg miał same 10tki + 3 arty 8 tieru ^^ Oddałem cały jeden strzał, spudłowałem, po czym straciłem ammo rack''a. Zresztą i tak bym zginął, bo dostałem od T30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyli statystyki dział teraz zamiast 17,coś najlepsze działo 75 stuga3 ma 15,38 jak mnie pamięć nie myli :P
Coś tam pozmieniali ale jak to do ogólnego balansu się ma nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... dobiłem w końcu moim KV do 107-ki i muszę przyznać, że gra się całkiem fajnie, tylko wielka wieżyczka trochę zawadza ;) No i czuć, że rosyjskie działa to nie niemieckie, celność trochę szwankuje. Udało mi się z 20 m nie trafić przeciwnika przy maksymalnym przycelowaniu. Dobrze, że to był tylko Bizon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 08:40, MasterChiefGT napisał:

Ruszyli statystyki dział teraz zamiast 17,coś najlepsze działo 75 stuga3 ma 15,38 jak
mnie pamięć nie myli :P
Coś tam pozmieniali ale jak to do ogólnego balansu się ma nie wiem :D


Tutaj nie chodzi o balans między statystykami czołgów, a balansem w losowych bitwach. Do jednej bitwy wrzuca czołgi np. z tieru 6 i 10, a to jest ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:06, Karol44 napisał:

Tak jest nawet coś od mojego współklanowicza Tigesa.No na pewno to lepsza robota niż
pierwszy filmik na tvgry.

No proszę. Widzę, że kontakty masz rozbudowane. ;)
I jak, zgadzacie się z wnioskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na rosyjski serwer. O dziwo pingi są dużo niższe, a bitwy przebiegają bardziej dynamicznie, żwawiej się poruszają gracze, a nie tylko kampią w jakiś głupich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 12:50, MasterChiefGT napisał:

A jak jest z expem u ruskich ?:D
Szybciej się dochodzi do czołgów czy trzeba się mozolnie męczyć ?


http://challenge.worldoftanks.ru/uc/accounts/2143513-Elkh/
Średnie doświadczenie na bitwę 145, 37% win ratio, 19 bitw. Początki tankietkami są trudne ale jakoś nie było sytuacji żebym otrzymał jedynie 10 exp za przegraną bitwę - tak jak to bywa na serwerze EU. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ten patch więcej naszkodził niż naprawił. Na pewno kiepsko działa system spottingu, bardzo często się zdarza, że walą do nas niewidzialne czołgi, a czasami czołg wyskakuje tuż przed nami co jest po prostu śmieszne. Fajnie by było jakby wszystkie czołgi była zawsze, przez całą bitwę dla siebie widoczne. Przynajmniej nie klął bym, że zniszczył mnie jakiś %$&$^&@ kamper, tylko było mnie cały czas widać i byłem wystawiony na ostrzał. O balansie nie muszę się chyba wypowiadać, większość która czyta posty pewnie zna moją opinię na ten temat. Generalnie gra mi się zauważalnie o wiele gorzej niż w poprzednim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować