Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 21:19, RamboPL napisał:

Fajnie by było jakby wszystkie czołgi była zawsze, przez całą bitwę dla siebie widoczne.


:DDDDDDD

Polecam odinstalować grę i zainstalować; nie wiem... może Counter Strike...
Skoro tyle żółci się przelewa w kiszkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:19, RamboPL napisał:

Coś mi się wydaje że ten patch więcej naszkodził niż naprawił. Na pewno kiepsko działa
system spottingu, bardzo często się zdarza, że walą do nas niewidzialne czołgi, a czasami
czołg wyskakuje tuż przed nami co jest po prostu śmieszne. Fajnie by było jakby wszystkie
czołgi była zawsze, przez całą bitwę dla siebie widoczne.


Dla artylerii to by było zabójcze. Sprowadzałoby się do wybicia siebie nawzajem na dzień dobry, a że niemiecka ma dużo większy zasięg, rządziłaby.

Dnia 19.05.2011 o 21:19, RamboPL napisał:

Przynajmniej nie klął bym,
że zniszczył mnie jakiś %$&$^&@ kamper, tylko było mnie cały czas widać i byłem wystawiony
na ostrzał.


Przed patchem też tak było. Z kolei jak mnie dzisiaj rozwalili w T-34, mimo że miałem przed sobą sporo krzaków, to zdałem sobie sprawę że ten co do mnie strzelał był wyżej i mógł widzieć ponad nimi. Wysokość ma znaczenie.


? O balansie nie muszę się chyba wypowiadać, większość która czyta posty pewnie

Dnia 19.05.2011 o 21:19, RamboPL napisał:

zna moją opinię na ten temat. Generalnie gra mi się zauważalnie o wiele gorzej niż w
poprzednim patchu.


Tia, nie ma to jak w czołgu T4 trafić do bitwy gdzie połowa ma T7, a najmocniejsi T8 i nawet lakieru nie ma im jak zadrapać, a w dodatku nie ma w ogóle artylerii, więc ani dla kogo skautować, ani kogo w bazie przyłapać.

Za to pochwalę się bitwą sprzed chwili. Oba wrogie grille zdjąlem z bliska, z konieczności kończyłem próbując przejąć bazę wroga.

20110519221815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, marudzicie z tym balansem - każdy by chciał być najcięższy i z największą armatą w stawce i narzeka na balans jak tylko tak się nie stanie. od miesiąca nie trafilo mi się żeby strony były niezrównoważone a że czasem jest sie najlżejszym w stawce - nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyjść z niej z 5 killami jeżeli sie nie udaje tygrysa w pzIII i pamięta że to gra drużynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wbiłem w końcu najlepsze działo w Stuga III i gra się teraz na nim fenomenalnie - kilka meczy z rzędu po 5 zniszczonych czołgów miałem i kasa popłynęła aż miło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 01:10, Kapas napisał:

Dziś wbiłem w końcu najlepsze działo w Stuga III i gra się teraz na nim fenomenalnie
- kilka meczy z rzędu po 5 zniszczonych czołgów miałem i kasa popłynęła aż miło ^^

Ja właśnie kupiłem silnik do T-44 i rozpocząłem zbieranie na T-54 :) Zajmie mi to pewnie ze dwa tygodnie przy takiej częstotliwości gry jak teraz, ale będzie :) i dostanę trochę czasu na rozwinięcie innych gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 05:17, Sztywny_pl napisał:

Ja właśnie kupiłem silnik do T-44 i rozpocząłem zbieranie na T-54 :) Zajmie mi to pewnie
ze dwa tygodnie przy takiej częstotliwości gry jak teraz, ale będzie :) i dostanę trochę
czasu na rozwinięcie innych gałęzi.


Z kontem premium i tak będziesz to miał jeszcze szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 07:53, Kapas napisał:

> Ja właśnie kupiłem silnik do T-44 i rozpocząłem zbieranie na T-54 :) Zajmie mi to
pewnie
> ze dwa tygodnie przy takiej częstotliwości gry jak teraz, ale będzie :) i dostanę
trochę
> czasu na rozwinięcie innych gałęzi.

Z kontem premium i tak będziesz to miał jeszcze szybciej :P

To było z uwzględnieniem konta premium :P no ale zobaczymy. Strasznie mnie boli ginięcie od jednego strzału w T-44...skład amunicji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 15:18, Sztywny_pl napisał:

To było z uwzględnieniem konta premium :P no ale zobaczymy. Strasznie mnie boli ginięcie
od jednego strzału w T-44...skład amunicji :P


Nołlajf jesteś i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JagdPz IV natomiast jest bardzo ciężki w ograniu. Pierwsze co trzeba zrobić to władować 4k expa na tracki. Potem kupiłem silniki (są te same co ze stuga) i działo, też ze stuga. No i tak idzie jak krew kotu z nosa...
Byle 9k na najlepsze działo i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 13:59, Jackal-pl napisał:

JagdPz IV natomiast jest bardzo ciężki w ograniu. Pierwsze co trzeba zrobić to władować
4k expa na tracki. Potem kupiłem silniki (są te same co ze stuga) i działo, też ze stuga.
No i tak idzie jak krew kotu z nosa...
Byle 9k na najlepsze działo i zobaczymy jak będzie.

Z najlepszym działem gra się bardzo dobrze. Zresztą z niemieckimi TD tak jest. Gra się średnio, aż do zakupu najlepszego działa. Na pewno tak jest z Marderem, Stugiem, JgPzIV, Ferdinandem. Ale potem to cudo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 14:54, soshman napisał:

Z najlepszym działem gra się bardzo dobrze. Zresztą z niemieckimi TD tak jest. Gra się
średnio, aż do zakupu najlepszego działa. Na pewno tak jest z Marderem, Stugiem, JgPzIV,
Ferdinandem. Ale potem to cudo. :P


No, bo wszystkie działa Hetzera to porażka :) Patrzę w drzewko rozwoju, a w JgPzIV (mimo iż jeszcze go nie mam) do odblokowania zostało 1 działo (to za 9k) i zawieszenie. Reszta to części ze StuGa...

Grałem dzisiaj M6 i miałem niesamowitą sytuację, otóż widziałem jak się wrak porusza, zacząłem strzelać tuż obok niego, ze 3-4 strzały, dałem spokój, i po 10 sekundach znowu strzelam i słyszę, że zniszczyłem jakiegoś tanka (okazało się, że był to KW-1S). A M6 z 90mm - to istne cudo, może konkurować spokojnie z Tigerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 15:46, RamboPL napisał:

Grałem dzisiaj M6 i miałem niesamowitą sytuację, otóż widziałem jak się wrak porusza,
zacząłem strzelać tuż obok niego, ze 3-4 strzały, dałem spokój, i po 10 sekundach znowu


Po nowym patchu można przesuwać czołgiem wraki czołgów

Ale się dziś wkurzyłem... grałem sporo bitew, aby wreszcie dobić tym badziewnym t-28 do kw i się udało. Ale co ci ludzie wyrabiają! blokują jeżdżą z pełną prędkością nie patrząc na innych, no jakaś masakra, często zdarzyło się, że ktoś widział że się cofam i mnie przyblokował, przez co zginąłem.

Ale już szczyt szczytów było jak wsiadłem do mojego M7 i rozpocząłem bitwę. Rozpędziłem się i przez przypadek nie zamierzenie starłem się z tygrysem 2. Obaj sie zablokowaliśmy, ale przeprosiłem.. po czym patrzę ten we mnie celuje i strzela. Odebrało mi to 95 % życia, więc się wkurzyłem i mu oddałem, a ten znowu i mnie rozwaliło... od razu mnie zwyzywał od noobów cały team obrzucił obelgami w tym kilku polaków i nawet zagrozili że zrobili screena, że niby ja jestem team killer i że zgłoszą to do supportu.. no jakaś totalna, żenada skoro to nie ja pierwszy wystrzeliłem wtf? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba mieć oczy dookoła d... gdy gra się z kretynami, a niestety 99% randomów, to właśnie kretyni.

Zgłaszać nie ma sensu, bo wedle nowego systemu autoTK, to ten co strzela ma przerąbane, więc potulnie zbierać strzały od takich jemiołów, a później cieszyć się gdy typ wejdzie do gry i będzie miał marker TKera. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę ze zmiany na RU. Zdecydowanie bardziej ogarnięci gracze, choć zdarzają się szaleńcy. Matchmaking lepszy niż na EU, bo jest więcej graczy. Chat nie czytam, bo nie rozumiem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 20:59, Elkhwind napisał:

Ja się cieszę ze zmiany na RU. Zdecydowanie bardziej ogarnięci gracze, choć zdarzają
się szaleńcy. Matchmaking lepszy niż na EU, bo jest więcej graczy. Chat nie czytam, bo
nie rozumiem ;d


A można całe konto na RU przerzucić wraz z czołgami? Czy trzeba od nowa zaczynać?

@Kapas
Wiem, że wraki można przesuwać po patchu. Mnie ostatnio też coś blokują, albo wyjeżdżają wprost na moją linię ognia. Raz się tak zdarzyło, niechcący trafiłem idiotę co mi wyjechał pod lufę, ale przeprosiłem i zaczął do mnie strzelać a zaraz potem dołączył się T29. A najlepsze jest to, że zabrałem mu jakiś 1% zdrowia... oczywiście oni mnie zniszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 10:06, RamboPL napisał:


A można całe konto na RU przerzucić wraz z czołgami? Czy trzeba od nowa zaczynać?

Należy założyć nowe konto. Nic mi nie wiadomo o możliwości przenoszenia czołgów/kasy na inne konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do którego kraju lepiej się przyłączyć? Czy można później to jakoś zmienić?
I tak btw... długo czekaliście na email zwrotny przy rejestracji?
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 10:56, error721 napisał:

Do którego kraju lepiej się przyłączyć? Czy można później to jakoś zmienić?
I tak btw... długo czekaliście na email zwrotny przy rejestracji?


Jeśli masz konto np. na wp.pl, to tak, czekasz długo.
Nie ma przyłączania się do kraju. Na dzień dobry dostajesz po jednym czołgu każdej nacji i możesz je rozwijać niezależnie. Każdy czołg i tak dostaje przede wszystkim doświadczenie przypisane do niego, a tylko niewielka część trafia do doświadczenia ogólnego, które można wydać na dowolny czołg. Oczywiście jeśli ktoś chce grać tylko czołgiami niemieckimi, może pozbyć się startowych radzieckiego i amerykańskiego i mieć wolne sloty w garażu, a potem grać tylko niemieckimi - twój wybór. W dowolnej chwili możesz taki startowy czołg kupić ponownie i nim jeździć, o ile masz miejsce.
Warto mieć więcej niż jeden czołg, zwłaszcza jeśli nie znasz gry, ponieważ jeśli twój czołg zostaje zniszczony, jest niedostępny do końca bitwy. Można wtedy albo czekać, albo wyjść do garażu, wziąć inny i jechać do kolejnej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoczyłem już kilka bitew, kupiłem dwa nowe czołgi itp. itd. jednak mam pytanie, gdzie właściwie celować kiedy przeciwnik jest ustawiony frontem do twojego czołgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 22:56, error721 napisał:

Stoczyłem już kilka bitew, kupiłem dwa nowe czołgi itp. itd. jednak mam pytanie, gdzie
właściwie celować kiedy przeciwnik jest ustawiony frontem do twojego czołgu?


Zależy od sytuacji. Ogólnie - nie strzelać w przedni pancerz. Na wyższych tierach skutkuje to rykoszetem lub po prostu brakiem przebicia pancerza ( co nie zadaje obrażeń ), oczywiście nie wliczając sytuacji, w których dysponujesz działem o sensownych statystykach.
Jeśli już jednak jesteś zmuszony strzelać w przód wrogiego czołgu ( tzn. nie możesz go okrążyć, wymanewrować itd. ), bo znajduje się tam kilka słabych punktów. Oprócz rzeczy tak oczywistych, jak wizjery czy gąsienice, są jeszcze: właz kierowcy ( jeśli istnieje, gdyż niektóre czołgi go nie mają ), tak jak, przykładowo w T-34/85, wszyscy fani "Czterech pancernych i psa" powinni kojarzyć. :) Do tego dochodzi jeszcze część, która stanowi spojenie lufy z wieżyczką, dość nieduży fragment. Jednakże, są to miejsca bardzo niewielkie, w które jest trudno trafić nawet mając celne działo. Ewentualnie można celować w dolną część podwozia, ale w niektórych czołgach jest ona równie dobrze opancerzona.

BTW: Wreszcie zakończyłem przydługawą przygodę z T-28 i dzisiejszego pięknego dnia kupiłem KV wraz z wyszkoloną załogą ( 75% ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować