Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Po tym patchu skopali T1 Heavy i M6, ponieważ zmienili wartość opuszczenia lufy w dół. Teraz tymi czołgami nie mamy czego szukać na wzgórzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj brakuje miejsca w garażu. Mam co prawda dodatkowe miejsce po sprzedaniu czołgu dla beta testerów ale i tak mało :D Mam 3 czołgi elitarne. Pz IV którego chce zostawić do robienia kasy oraz VK 3601 H oraz VK 3001 P. Sprzedawać czy nie ?? z 3601 już nic nie będę miał a 3001 P po którymś patchu mnie poprowadzi do Tigera (P) ale nie wiem czy pójdę tą ścieżką. A tak to mam Tigera, StuG''a oraz M3 Lee (zachciało mi się ciężkich USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 17:44, Kerigun napisał:

Oj brakuje miejsca w garażu. Mam co prawda dodatkowe miejsce po sprzedaniu czołgu dla
beta testerów ale i tak mało :D Mam 3 czołgi elitarne. Pz IV którego chce zostawić do
robienia kasy oraz VK 3601 H oraz VK 3001 P. Sprzedawać czy nie ?? z 3601 już nic nie
będę miał a 3001 P po którymś patchu mnie poprowadzi do Tigera (P) ale nie wiem czy pójdę
tą ścieżką. A tak to mam Tigera, StuG''a oraz M3 Lee (zachciało mi się ciężkich USA).


Jeśli już masz Tigera, to po co ci czołg który ma prowadzić do niego? No i jeśli teraz czołg sprzedasz, a potem kupisz znowu, to rozwinięcia i exp zostaną - jedynie załoga będzie świeża, chyba że ich wrzucisz do koszar i niech sobie siedzą. W ogóle w takiej sytuacji jedyny powód do trzymania czołgów T6 jaki widzę, to gdyby ci się nimi wyjątkowo dobrze grało. Jeśli nie, to sprzedaj oba VK, Tygrysa już dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiger (P) to nie to samo, co Tiger. ;) Czołg ma dopiero być wprowadzony, co Kerigun napisał: "po którymś patchu mnie poprowadzi do Tigera (P)".

Kerigun - zostaw czołg dla kasy i z 2 gałęzie, które rozwijasz. ;) Za dużo, to niezdrowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:35, soshman napisał:

Tiger (P) to nie to samo, co Tiger. ;) Czołg ma dopiero być wprowadzony, co Kerigun napisał:
"po którymś patchu mnie poprowadzi do Tigera (P)".


Tia, zauważyłem po wysłaniu. Niemniej i tak bym wywalił przynajmniej jednego VK, skoro jest już zwykły Tiger, a co do wersji P, to zanim wejdzie ten patch, minie pewnie parę miesięcy.

BTW, czy tylko mnie się wydaje, czy po ostatnim patchu artyleria znacznie straciła na celności? Teraz duuużo częściej zdarza się, że pocisk ląduje na obrzeżu skupienia, zazwyczaj na najbliższym albo najdalszym końcu. Bywa że oddam dziesięć strzałów będąc maksymalnie wstrzelonym, a jakiekolwiek uszkodzenia zadadzą ze dwa (i nie dlatego że wróg zdąży uciec).

BTW 2. Nie wiem czy kiedykolwiek się to komuś zdarzyło, ale miałem dzisiaj bitwę, w której po jednej stronie było tylko 14 czołgów. Już podczas ładowania jedno miejsce było puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie w przeliczeniu golda za złotówki to opcja 2500 golda za 40 zł sprawia że jedno dodatkowe miejsce w garażu kosztuje gdzieś ok 5 zł ;) Więc to jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:40, pkapis napisał:

BTW, czy tylko mnie się wydaje, czy po ostatnim patchu artyleria znacznie straciła na
celności? Teraz duuużo częściej zdarza się, że pocisk ląduje na obrzeżu skupienia, zazwyczaj
na najbliższym albo najdalszym końcu. Bywa że oddam dziesięć strzałów będąc maksymalnie
wstrzelonym, a jakiekolwiek uszkodzenia zadadzą ze dwa (i nie dlatego że wróg zdąży uciec).


BTW 2. Nie wiem czy kiedykolwiek się to komuś zdarzyło, ale miałem dzisiaj bitwę, w której
po jednej stronie było tylko 14 czołgów. Już podczas ładowania jedno miejsce było puste.

1. Też miałem takie wrażenie, ale myślałem, że po prostu mam pecha...
2. Na palcach jednej ręki. Rzadka sytuacja, acz dla matchmakingu widocznie rozsądna.

Ja chcę by wreszcie matchmaking uwzględniał zainstalowane moduły. No i najlepiej by było, gdyby tier czołgu zmieniał się wraz z jego rozwojem. Żeby takie KW3 miało tier 5-7, głównie w zależności od działa. Ale cóż. Pomarzyć można... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 00:03, Kapas napisał:

ogólnie w przeliczeniu golda za złotówki to opcja 2500 golda za 40 zł sprawia że jedno
dodatkowe miejsce w garażu kosztuje gdzieś ok 5 zł ;) Więc to jest bardzo mało.

Ja to przeliczam na ojro, euro dwadzieścia za miejsce w garażu :D jeszcze tylko 100 tys. doświadczenia i będę mógł kupić upragnione T-54 :) A wtedy znajdzie się czas na inne ścieżki rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam tak wypaśne szczęście w tej chorej grze że o jakiej porze dnia nie zagram ląduje w tak szurniętym balansie że jedynie od tyłu mogę komuś utłuc hp ?... KW3 z 107 walka na IS3+++ miałem też walki na T30 Mausy IS4 i bij tu expa
Stug3 VS IS3+
PZ4 vs IS4+

Przed tym wprowadzeniem CW jakoś mogłem pograć w grach o 1 tier wyżej albo KW lądowałem na początku a teraz cały czas końcowa linia balansu

I człowiek ma bić expa niema co ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 08:54, MasterChiefGT napisał:

Czy tylko ja mam tak wypaśne szczęście w tej chorej grze że o jakiej porze dnia nie zagram
ląduje w tak szurniętym balansie że jedynie od tyłu mogę komuś utłuc hp ?... KW3 z 107
walka na IS3+++ miałem też walki na T30 Mausy IS4 i bij tu expa
Stug3 VS IS3+
PZ4 vs IS4+

Przed tym wprowadzeniem CW jakoś mogłem pograć w grach o 1 tier wyżej albo KW lądowałem
na początku a teraz cały czas końcowa linia balansu

I człowiek ma bić expa niema co ^^''

Ale za to jaka frajda ubić T30 KW-3... Zamontowałem działo 122mm i udało mi się go wymanewrować, jak już miał końcówkę hp. :P Nic nie poradzisz... Taka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2011 o 11:47, soshman napisał:

Ale za to jaka frajda ubić T30 KW-3... Zamontowałem działo 122mm i udało mi się go wymanewrować,
jak już miał końcówkę hp. :P Nic nie poradzisz... Taka gra.


Tylko zanim doczłape się tym po 100-300 expa za gre do 122 to masakra
Fajnie jest wymanewrowac wroga mogłem tak robić t34,t34-85 bo były mobilne za to pz4 mobilność to słowo ułomne traci na wejściu w zakręt itp więc nie udaje mi się wymanewrować KW3 na karpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:15, MasterChiefGT napisał:

Tylko zanim doczłape się tym po 100-300 expa za gre(...)


Z tym balansem lipa totalna i właśnie dlatego, że mało expa się zbiera za takie bitwy jak jest się ostatnim na liście. Gdyby nie o doświadczenie chodziło, pewnie bym tak nie marudził. Raz mi się zdarzyło, że z ok. 5 bitew pod rząd wyszedłem ze ~100 expem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:15, MasterChiefGT napisał:

Fajnie jest wymanewrowac wroga mogłem tak robić t34,t34-85 bo były mobilne za to pz4
mobilność to słowo ułomne traci na wejściu w zakręt itp więc nie udaje mi się wymanewrować
KW3 na karpie :P


Mnie się paradoksalnie dużo lepiej grało na PzW III niż na PzW IV. Przeciwnicy słabsi, a ma niezłe połączenie szybkości, siły ognia i pancerza. PzW IV to czołg który nadaje się głównie do trzymania z tyłu i wstrzeliwania, co mnie osobiście irytuje, bo gdybym chciał grać TD, to bym sobie rozwijał TD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o KV 3 to jest akurat taki pechowy czołg, że najczęściej ląduje z mocniejszymi przeciwnikami. Co na dobrą sprawę ma sens, bo z działem 122 ma siłę ognia taką jak IS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał 122 to bym się cieszył ale licz jakieś 200 expa na grę a na 122 potrzeba 17 tysięcy expa czyli około 80-83 gry
Więc niezbyt mi się uśmiecha powinien być niby limit +-2 ale jak wpadniesz Stockowym KW3 na IS3 z BL9 to boli choć jeden rykoszet przeżyłem :D

Może kiedyś poprawią balans jak i niewidzialne czołgi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się do tej gry zniechęciłem. Denerwuję mnie to że teraz (na początku było ok) spotykam dużo silniejsze jednostki niż moja. Kiedy ktoś wyjedzie ciężkim czołgiem, a nawet średnim, jestem w d... Irytuję mnie to... wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 23:40, pkapis napisał:

BTW 2. Nie wiem czy kiedykolwiek się to komuś zdarzyło, ale miałem dzisiaj bitwę, w której
po jednej stronie było tylko 14 czołgów. Już podczas ładowania jedno miejsce było puste.



Jeśli grasz na EU, to o piątej/szóstej nad ranem takie kwiatki będą się nawet trafiały:

Jeszcze 260k gotówki potrzebnej do kupna PzKpfw VI Ausf B.
Droga przez mękę dosłownie.
Trzeba jednak odrzucić żale na bok i jednak kupić nieco golda, bo nie wyobrażam sobie teraz grindowania Minimyszy... :/

20110528003811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim M7 na czysto za walke wychodzi jakieś 10-15 tyś.. więc takie 250 tyś kredytów to jest 20-25 bitew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować