Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2011 o 13:01, Razrash napisał:

Ma ktos jakies pomysly?


Zapewne uruchamia się pobieranie łatki. To będzie sporo trwało, choć dawno jej nie instalowałem to może to trwać dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl: jeśli po odpaleniu launchera rzeczywiście nic się nie dzieje, to sprawdź czy aby jakiś antywir/firewall ci go nie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile godzin trzeba czekac az sie uruchomi to pobieranie latki?

@Kreeg
To nie wina antywirusa ani zapory.

Edit: Ok, rozwiazalem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbierałem 40k na 105 mm działo do T29, kupuję a tu ci wyskakuje, że potrzeba większego udźwigu. Jasny gwint. A koleś co się go pytałem, mówił, że nie trzeba nowego zawieszenia do stockowego T29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:09, RamboPL napisał:

Uzbierałem 40k na 105 mm działo do T29, kupuję a tu ci wyskakuje, że potrzeba większego
udźwigu. Jasny gwint. A koleś co się go pytałem, mówił, że nie trzeba nowego zawieszenia
do stockowego T29.


Trzeba było samemu sprawdzić. Stockowy T29 ma udźwig 63/63,5 tony. Daje Ci to zapasu 500 kg. Stockowe działo waży coś 1700 a 105 waży coś 2400 kg. Różnica to 700 kg a ty masz tylko 500 kg. Więc nie ma opcji by się dało bez zawieszenia te działo zamontować (no chyba że z tym bajerem co zwiększa ładowność o jakiś %).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości(jak nie we wszystkich) amerykańskich czołgów jest mało udźwigu na nowe moduły i trzeba odblokować wpierw gąski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest moduł dodający ładowność? Przed chwilą szukałem i nic nie było. No nic, uzbiera się te 10000 expa, czasami w 1 dzień potrafiłem tyle nabić, bez premium. Mimo to i tak, jak tylko uzbieram 1mln na KW-3 przesiadam się na sowieckie czołgi. Głównie po to by dotrzeć do ISa przed patchem, wtedy będę miał wolną drogę do obydwu X tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:43, RamboPL napisał:

A to jest moduł dodający ładowność? Przed chwilą szukałem i nic nie było. No nic, uzbiera
się te 10000 expa, czasami w 1 dzień potrafiłem tyle nabić, bez premium. Mimo to i tak,
jak tylko uzbieram 1mln na KW-3 przesiadam się na sowieckie czołgi. Głównie po to by
dotrzeć do ISa przed patchem, wtedy będę miał wolną drogę do obydwu X tierów.


Wiadomo kiedy ten patch wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 23:01, MKRaven napisał:

Jak to jest teraz z tymi śladami wystrzałów? Widać tylko te czołgów wykrytych? Toż to
bzdura?


Obecnie w ogóle ich nie widać - zostało to wyłączone żeby zapobiec jakiemuś hackowi, który pozwalał na widzenie ich dłużej i wyraźniej. W rezultacie artyleria straciła jakąkolwiek możliwość wykrywania kampiących po kzraczorach TD, chyba że ich ktoś wyskautuje. Na szczęście to tylko tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jednak hack nadal działa, dzisiaj zostałem rozwalony przez Busa w JpIV, siedząc właśnie w krzakach na końcu mapy, gdzie arty nie miała szansy mnie zobaczyć normalnie, bo żaden scout nie dotarł...

Zamontowanie pierwszej 105ki na Tygrysie Ausf B, to ciężki kawałek chleba bez premium.
1070cr za jeden pocisk to szaleństwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż ja wiem, że nie było ich widać, ale dziś od kogoś słyszałem, że już właśnie są, ale widać je tylko od czołgów już wykrytych 0_o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:04, RamboPL napisał:

Zamontowałem działo 105mm na T29. 1000 sztuk kredytów za pocisk... Zwykła, nieudana bitwa
i jestem na minusie.

Tak jest z każdym czołgiem tieru 7+ w którym montuje się większe działo żeby cokolwiek ukłuć (bez premium). Niby do Tigera I pestka 88 / l71kosztuje tylko 250~, ale w mieście ciężko jest walczyć z odpowiednikami innych krajów (słabe obrażenia, słaby pancerz, niska szybkość, totalny fail), nie mówiąc jak zajedzie nas dwóch i nie ma się wsparcia, albo wszyscy dookoła czekają aż padniesz, żeby podobijać resztki i zdobyć top guna. Czy w jedną czy w drugą, ciężko jest zarobić na wyższych poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:04, RamboPL napisał:

Zamontowałem działo 105mm na T29. 1000 sztuk kredytów za pocisk... Zwykła, nieudana bitwa
i jestem na minusie.

Tak, jak kolega pisał, tak jest w każdej nacji. Już nawet w KW-3 (tier 6) jest działo, do którego pociski kosztują ponad tysiąc. Gdzieś parę stron temu pisałem, jak zniszczyłem 5 czołgów, strzelając przy tym koło 15 razy i na końcu zostałem zniszczony. Zarobiłem 22k, ale pociski 15 i naprawa 8. Czyli w tył. ;) Tak to już jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 10:25, soshman napisał:

> Zamontowałem działo 105mm na T29. 1000 sztuk kredytów za pocisk... Zwykła, nieudana
bitwa
> i jestem na minusie.
Tak, jak kolega pisał, tak jest w każdej nacji. Już nawet w KW-3 (tier 6) jest działo,
do którego pociski kosztują ponad tysiąc. Gdzieś parę stron temu pisałem, jak zniszczyłem
5 czołgów, strzelając przy tym koło 15 razy i na końcu zostałem zniszczony. Zarobiłem
22k, ale pociski 15 i naprawa 8. Czyli w tył. ;) Tak to już jest niestety.

Ja z kolei mam wrażenie, że w TD jest gorzej nawet, bo ledwo jestem na +1000 (i to nie do końca) na marder II, podczas gdy na panzerjagerze było coś koło 2-3 razy tyle. Śmieszne bo dostaję jako przeciwników głównie KV, hetzery, stugi III (mam wrażenie, że stug III pod względem modułów i pancerza w porównaniu do wcześniejszego hetzera wypada beznadziejnie) i w dużej części przypadków ciężko nawet spenetrować pancerz w taki sposób by zaliczyć criticala (niby mogę po gąsienicach, by stał się pożywką dla artylerii, jednak nie zawsze jest taka możliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi Natomiast stugiem 3 gra się cudownie w odróznieniu do Hetzeta - spokojnie można na nim wyciągnąć po kilkanaście tysięcy kredytów po udanej w miarę bitwie :) I zawsze coś się ustrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 13:40, Kapas napisał:

mi Natomiast stugiem 3 gra się cudownie w odróznieniu do Hetzeta - spokojnie można na
nim wyciągnąć po kilkanaście tysięcy kredytów po udanej w miarę bitwie :) I zawsze coś
się ustrzeli.

Stugiem grało mi się najlepiej z niemieckich niszczycieli, ale w porównaniu do radzieckiego SU-85 z armatą 107, StuG wypada po prostu blado.
Gra totalnie prorosyjska, niemal każdy radziecki czołg jest lepszy od niemieckiego odpowiednika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować