Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2011 o 22:18, dark_master napisał:

co ty, wtedy to by dopiero kampili czekając aż przeciwnik podjedzie na odległość 10 metrów,
bo oni się nie ruszą z bazy, bo coś ich zastrzeli.


Ej, ale to by właśnie było dobre. Aktywniejsi mogliby spokojnie wyjechać i się strzelać, wiedząc, że nie zdejmie ich za chwilę trójka kampiących ciężkich po przeciwnej stronie, bo tamte zwyczajnie nie będą w stanie trafić. Możnaby się nimi nie przejmować i bić normalnie, a potem wykończyć wroga już z bliska (i z większymi szansami na przeżycie przy takim ataku).


Trafiłem dzisiaj na takiego głupiomądrego

Dnia 05.07.2011 o 22:18, dark_master napisał:

na malinovce, siedział całą grę w bazie chowając się za budynkami (nie wiem czy oddał
chociaż jeden strzał) "bo przecież oni mają ISa 3 więc wolę siedzieć 15 minut i nic nie
robić dając za to wszystkim wokół durne rady". chociaż by scoutnął, ale nie, bo po co.
Nie muszę mówić że po 7 minutach trafił mnie szlag (zwłaszcza że oni serio coś z tymi
haubicami namieszali) i zrobiłem rusha przy wodzie byle tylko jakaś akcja była, a sam
mecz skonczył się remisem?


Pisałem tu już kiedyś jak szturmu na wrogą bazę bronioną przez arty i TD dokonywałem samemu siedząc w arty i mając tylko drugą taką za wsparcie, gdy tymczasem średni czołg kampił na wzgórzu, daleko za nami, nie mając stamtąd szans cokolwiek zobaczyć. I nawet nie bardzo miał się czego bać, ten TD był od niego słabszy.

Dnia 05.07.2011 o 22:18, dark_master napisał:

a najlepsze jest to, że takie ruskie TD (które to TD jako ogół niby są snajperami) mają
gorszą celność, niż połowa medów i ciężkich.


O właśnie. IMO celność czołgów od pewnego tieru jest za wysoka i powinna dużo mocniej spadać wraz z odległością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład kretyna w Tygrysie na screenie.
Siedział tam do momentu aż zginęli wszyscy po naszej stronie, a później dał się objechać leszczom w PzIII, którzy go unieruchomili, a KW dokończył reszty...

20110707014455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 02:21, meryphillia napisał:

Nie wiem, jak to wyrazić swoimi słowami...


Ale co konkretnie? Że masz Su-85B? :-P (czy że premium?)

Ja za to zaliczyłem niedawno ostrego facepalma. Zerknijcie na "Hits received". Przeżyłem to, ale przegraliśmy.

20110707023551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś nieźle swoich naciąć. xD
Mi ostatnio co chwila pod lufę podjeżdżają jacyś idioci. W jednej z bitew celowałem do wroga z derp guna w KV i jakiś cwaniak też chciał go zdjąć i mi wyjechał przed lufę w momencie jak strzelałem. Zszedł oczywiście na raz (przynajmniej nie wyzywał mnie od noobów) a za to, na koniec bitwy zabrali mi wszystkie zdobyte kredyty. To się dzieje coraz częściej, a jeszcze podobno zaostrzyli system banowania. Jeszcze parę takich sytuacji i sam będę miał kolorowy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 10:00, Kolumbiadek napisał:

Eee tam:P
Mój rekord, to jakieś 180hitsów. :)


Na czym?
Ja do tej pory jeździłem głównie średnimi i arty, więc nawet kilka hitów to było dużo. To mój pierwszy heavy i widać różnicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 09:06, ISAMU napisał:

Przepraszam, ale to chyba nie do mnie.


Przepraszam, ale nie wkurzaj mnie takimi tekstami. A juz szczegolnie gdy w tym watku sporo poskracalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Abbey 9 lipca 2011 03:37:17
Vehicle: M41
Experience received: 1,641
Credits received: 61,423 (compensation for damage caused by allies: 1,500)

Aż się pochwale, jaki ładny wynik. :3

Niestety zginąłem, gdyż druga nasza artyleria uznała że mój poświęcający atak H2H :D na Objecta 704, który miał 74% był bezsensowny...
Tym czasem udało mi się zredukować go do 7% i zablokować tak że nie mógł nic zrobić tylko czekać na moje przeładowanie i cios łaski. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh dotarłem do jagpdanthery i jaki efekt? Olbrzymia kobyła, łatwo wykrywalna, która ma teoretycznie pochyły pancerz, a byle p4 i każdy inny czołg słabszego tieru zadaje niemały dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze z 105 ostatnią na pokładzie nie jest wcale taka zła.
Przedni pancerz dość często rykoszetuje moją 105kę z Tygrysa II, ale z drugiej strony od przodu sama JPantera nie jest w stanie mi zrobić większej krzywdy...

Tak czy siak grinduj do Ferdynanda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 19:45, Hydro2 napisał:

Ehh dotarłem do jagpdanthery i jaki efekt? Olbrzymia kobyła, łatwo wykrywalna, która
ma teoretycznie pochyły pancerz, a byle p4 i każdy inny czołg słabszego tieru zadaje
niemały dmg

...as I say ;P Pocieszyć cię mogę tym, że wymaksowana już daje radę, ale potem jest jeszcze gorszy ferd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 19:57, dark_master napisał:

/.../ ale potem jest jeszcze
gorszy ferd.


:DDD

Przecież Ferdek jest niesamowicie skutecznym TD tylko, jak to zwykle bywa, trzeba umieć nim grać odpowiednio.
Za czasów bety 6/7 killi wpadało co trzecią, czwartą bitwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2011 o 20:10, meryphillia napisał:

Przecież Ferdek jest niesamowicie skutecznym TD tylko, jak to zwykle bywa, trzeba umieć
nim grać odpowiednio.

bez urazy, ale nie bawi mnie chowanie się całą bitwę w najczarniejszym kącie mapy za budynkiem by nie dorwała mnie artyleria lub nie okrążyło stado medów. A to niestety jednyna skuteczna taktyka gry tym nieruchawym, z gównianym działem (za wyjątkiem ostatniego) i porządnie opancerzonym tylko od frontu klocem. Nie wiem, w klanowych grach jak to wszystko ma ręce i nogi to może to wygląda inaczej, ale w bitwach z losowymi ludźmi którzy wolą iść na pałę ferdem gra się do pierwszego wykrycia, potem cała artyleria wali w ciebie, nie mówiąc o tym że nawet niskotierowy med (na którego grając JagdpzIV czy Jagdpanterą patrzyłeś z politowaniem) może cię z łatwością położyć. W czym zresztą wybitnie pomaga fakt, że zdecydowana większość map to tereny otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand z racji czołowego pancerza i ostatniej 128, to świetny pojazd ofensywny.
Potwierdza się, to co mówię; trzeba tylko umieć nim grać...

Artyleria jest problemem dla każdego pojazdu w grze, Ferdynand nie jest na tym polu jakoś specjalnie uprzywilejowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować