Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ja na KT mam optykę (ale ją zdejmę, bo IMO nic nie daje), oczywiście Rammera (który IMO obowiązkowy na każdym pojeździe) oraz to ustrojstwo co przyspiesza celowanie (zapomniałem jak to się zwie).

KW, to tylko z 107.
Trollgun nadaje się na tiery III-VI, a niestety KW za często trafia na tiery VIII-IX by trollgun do czegokolwiek się tam nadawał.
Modułów nie mam żadnych i nie zamierzam zakładać. Czołg trzymam tylko po to by darmowego slota dostać przy okazji zmian w sowieckim drzewku. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Nie wiem jak grałeś KW, ale derpgun jest o wiele lepszy na tiery V-X niż 107mm.

KW nie ma szans ze 107 na walkę na wyższych tierach ze względu na jej zbyt dużą szybkostrzelność. Wychylenie się raz na 30sekund z derpgunem jest i tak wystarczająco ryzykowne, a wychylanie się co parę sekund to proszenie się o pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tym badziewiem prawie w ogóle.
Odwalam tylko double i czasami, jak się wkręcę, to kilka walk sobie pomknę, tym bardziej gdy wrzuci mnie na niskie tiery. ]:>

Mi nie sprawia różnicy czy 107 czy 152, ale tym pierwszym gra mi się zdecydowanie wygodniej.
Na tierach VIII-IX i tak jesteś tylko celem ćwiczebnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz jak przywaliłem Mini Mausowi z troll guna to się koleś musiał zdziwić jak mu 23% znikło :D Troll jest naprawdę fajny na wysokie tiery a takie właśnie teraz mam przeważnie jak nim walczę. Co powiecie by do troll guna zamontować przyśpieszone przeładowanie ??

A co do KT to zbieram teraz kasę bo chce mieć na Ferdiego więc muszę przemyśleć czy coś kupić z wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat w Minimausie już nic nie dziwi, bo te gówno przebija swobodnie od przodu nawet i PzIV... :/
Droga do Mausa, będzie istną droga przez piekło.
No chyba, ze w końcu się zirytuję, kupię nieco golda i przerobie na free expa. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną bitwę dzisiaj miałem. Jednym z bohaterów tejże bitki był T95. W bazie przeciwnej zostały 2 czołgi, a konkretniej 2 TDki - Ferdinand i T95. Pojazdy te stały ramię w ramię, a przed nimi kilka wraków za którymi schowało się kilku naszych. Nikt nie wpadł na to żeby okrążyć te TDki, więc zanim mi się to udało ze 2 już leżało, za chwilę padł Ferdynand, uszkodziłem "lekko" T95 (ze 100 doszedłem sam do 69%) i na tym zakończyłem swój żywot. Reszta ekipy (z 5 pojazdów) postanowiła zaatakować szybko z dwóch stron, tak że jak się ten kolos odwróci nadejdą ci z drugiej strony i mu wleją w dupę. No i akcja. Jedna strona atakuje, w międzyczasie ginie T29, który stał w "pogotowiu" z... JagdPantherem. No i można było w wtłuc w dupsko, to się dziecko w JagdPantherze "przestraszyło" i nie pojechał wesprzeć kompanów. T95 rozwalił wszystkich jak chciał. A potem ten dzieciak jeszcze pisał, że cieszy się że nie stanął do walki z tym "monstrum". Ręce mi opadły, cały team zaczął go zwyzywać. No i remis był, a mogliśmy wygrać. Poniżej screeny.

20110719213444

20110719213500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 22:14, dark_master napisał:

cóż, gość się ucieszył.
A w ogóle KV2 > all. Przywali się raz z haubicy 152mm i pozamiatane, nawet co zbierać
nie ma.


No tak mam jak teraz nim gram z derp gunem :D Ale czas przeładowania przeraża, na początku z załogą na 75% było 28 sec, teraz załoga 82 u już tylko 26 sec :D Ale wybadam jeszcze tylko radio derp gunem i kupuję 107 (wybadana już jest ale mam niezły fun z 152 mm :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest przypisywanie przez grę przynależności do jakiś teamów w trybie Bitwy. Od dwóch dni przypisuje mnie cały czas do słabych drużyn czego wynikiem jest Porażka, Porażka, Porażka, Porażka... nie rozumiem tego w ogóle i jest to denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 13:46, okaz1981 napisał:

przypisywanie jest losowe z kryterium tieru i rodzaju uzbrojenia

Tylko tieru- niezależnie od uzbrojenia czy wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 13:29, UnionPacific napisał:

Dziwne jest przypisywanie przez grę przynależności do jakiś teamów w trybie Bitwy. Od
dwóch dni przypisuje mnie cały czas do słabych drużyn czego wynikiem jest Porażka, Porażka,
Porażka, Porażka... nie rozumiem tego w ogóle i jest to denerwujące.


Wiem, że to przypadek, ale ja mam dokładnie to samo. Od jakiegoś czasu większość bitew to same porażki. Przedwczoraj na 15 bitew miałem aż 11 porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:46, Elkhwind napisał:

http://i51.tinypic.com/nfs8xh.jpg
Zaskoczyło mnie to, że tak hojnie obdarował mnie wot. Bez premium ofc.


Grasz na francuskiej wersji? Dlaczego jeśli można spytać ?

A co do wyniku, to też miałem coś podobnego raz na Shermanie z VI teiru - ubiłem Love i raz mi się zdarzyły takie kredyty na Medzie amerykańskim M7 :)

Wczoraj udało mi się moim T29 ( cięzki usa) z działem 90 mm odziedziczonym po M6 ubić w walce 1 vs 1 Tigera II :) To było coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie pykam su-26 i trafiam na przeciwników z wysokim trierem ale wkurza mnie kiedy moja drużyna kampi czołgami typu KV lub Tiger, o scoutowaniu i ochronie już nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 19:43, Kapas napisał:


Grasz na francuskiej wersji? Dlaczego jeśli można spytać ?

Podoba mi się francuski lektor. Według mnie brzmi lepiej od angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:31, Elkhwind napisał:

>
> Grasz na francuskiej wersji? Dlaczego jeśli można spytać ?
>
Podoba mi się francuski lektor. Według mnie brzmi lepiej od angielskiego :)


Pewnie nawet nie wiesz co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:02, Magok napisał:

> >
> > Grasz na francuskiej wersji? Dlaczego jeśli można spytać ?
> >
> Podoba mi się francuski lektor. Według mnie brzmi lepiej od angielskiego :)

Pewnie nawet nie wiesz co mówi.

Poddajmy się? Rusz do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:02, Magok napisał:

> >
> > Grasz na francuskiej wersji? Dlaczego jeśli można spytać ?
> >
> Podoba mi się francuski lektor. Według mnie brzmi lepiej od angielskiego :)

Pewnie nawet nie wiesz co mówi.


Wiem. W tą grę mógłbym grać nawet w języku suahili. Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować