Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ze względu na rocznicę operacji Market Garden przygotowalismy dla Was kilka niespodzianek.

Poczynając od godz. 7:30 czasu polskiego 23 wrzesnia i do godz. 7:00 26 wrzesnia wszyscy gracze World of Tanks mogą skorzystać z następujących bonusów:

50% zniżki na czołgi PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw IV, M36 Slugger, M4 Sherman, M4A3E8
Podwojony zarobek na czołgach PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw IV, M36 Slugger, M4 Sherman, M4A3E8
50% zniżki na dodatkowe wyposażenie
Cena konta premium na 3 dni pod czas akcji jest w cenie jednodniowego


Nie musi bić jednego dnia z tego co tu widać ma 3 dni na kupno :P
Chyba że coś zmienią ;]

Co do Wilkv mając lowe i premke możesz wyjść około 100k za gre
Powiedz to innym graczom bez premki bijących kasę czołgami t5 albo artą t6 przy dobrych wiatrach mam 20-30k na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40k kredycików na czysto przy porażce Tygrysem.
To lubię. :3

Znowu BANa dostałem na czacik. :/
A takich cweli jak rodier nadal nie BANują.
Ot sprawiedliwość według moronów z WG... :/

A Panterka szybciej będzie niż myślałem, bo zapewne jeszcze zanim położę się spać.
Już 20k expa tylko zostało. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy to mi się coś pomyliło, czy też wspomniany Lowe kosztuje około 200 zł? Czy to aby nie lekka przesada? Poza tym jestem dość nowy i jaki pojazd byście polecili na szybkie zarabianie kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym byś nie jeździł na początku, to i tak będą to grosze.
Czym zarabiać, to dopiero na poziomie Tier V możesz się zastanawiać, gdzie i tak jedynie słusznym wyborem bez premki jest linia sowieckich HT, czyli konkretnie KW w tym przypadku.

A czy 200zł za czołg w grze to dużo?
Jak kogoś stać, to jaki w tym jest Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz żeby inwestować jak najszybciej w czołgi z wyższego poziomu? W sumie mam już czołg z 4. więc chyba jestem na dobrej drodze. Tyle że z tego co słyszałem wysokopoziomowe czołgi są też drogie w utrzymaniu, to prawda? Co do konta premium to mam kupione, tylko po prostu zdziwilo mnie że za taką pierdółkę jak jeden czołg w grze (i to wcale nie najlepszy) trzeba tyle wybulić. No nic - nie moja sprawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lowe ma najlepszy stosunek zadawanych uszkodzeń do zarobku.
Z premium przy wygranej, gdzie sporo w bitwie namieszałeś (nie musi to koniecznie oznaczać ubicia kilku pojazdów) wychodzisz na czysto często w granicach 100k kredytów lub nawet więcej.

Wysokopoziomowe (od T VIII) są drogie w utrzymaniu z racji sporych kosztów za amunicję (min. 1000 cr. za jeden pocisk) i opłaty za uszkodzenia. Nawet przy wygranej bitwie, gdzie niewiele zdziałasz, możesz wyjść na minusie.
Przegrane to już w ogóle wtopa,; przykładowo straty przy przegranej na takim Mausie (TX) mogą sięgnąć nawet 30+k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w takim razie widzę że albo małe ryzyko i małe zarobki, albo duże wahania i możliwe duże zarobki. No i niby jest opcja w postaci Lowe. Nawet chętnie bym go kupił, ale ta cena... :/

Tak czy inaczej dzięki za porady. Widzę że bez powolnego grindu się raczej nie obejdzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 12:32, TBKPredator napisał:

Hmm, w takim razie widzę że albo małe ryzyko i małe zarobki, albo duże wahania i możliwe
duże zarobki. No i niby jest opcja w postaci Lowe. Nawet chętnie bym go kupił, ale ta
cena... :/


Najlepiej zostaw sobie jeden czołg 5 poziomu. Ja polecam albo Pz IV albo KV (mam oba). Na nich zarabiam kasę by utrzymać czołgi wyższych poziomów. W moim przypadku Ferdinanda oraz Tygrysa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 07:35, MasterChiefGT napisał:

Co do Wilkv mając lowe i premke możesz wyjść około 100k za gre (...)

No co Ty nie powiesz... ;)

Dnia 23.09.2011 o 07:35, MasterChiefGT napisał:

Powiedz to innym graczom bez premki bijących kasę czołgami t5 albo artą t6 przy dobrych wiatrach mam 20-30k na +

Wiesz. Mając łącznie ponad 10k bitew na karku, wiem co to znaczy zarabianie niektórymi czołgami. W becie nie miałem ani jednego premium, a jeździłem większością tierów 9 i jednym 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz jednej rzeczy.

Ja WIEM doskonale o czym Ty mówisz. Bo tak GRAŁEM. Nie JEDEN raz. I na pewno jeszcze tak będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 21:30, meryphillia napisał:

Grind zakończony, można expić artę i E75. :3

Panzerobershutze Lowe hah

A z innej mańki- niedługo będę miał panterę- jak dotychczas niemiecki medki mimo dosyć crapowatego pancerza i później na VK3001 H średniawej prędkości są świetnie do walki i ugryzę coś z sojusznikami ew. zdążę uciec (przy okazji zdobywając którąś grę z rzędu konfederata). Jak się gra panterą i co najlepiej wrzucić? Długą 75tkę czy 88mkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tierach na które jest rzucana generalnie Pantera, krótka 88 jest całkowicie nieprzydatna. Z 138mm penetracji to Ty przebijać Tygrysa jedynie za łatwością. W resztę musisz mierzyć.

Długa 75 mimo niskich obrażeń, nadrabia szybkostrzelnością i celnością. A co najważniejsze - 195mm penetracji.

Pantera jest za wolna na to, aby flankować ciężkie czołgi. Dlatego 88 moim zdaniem jest bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co do tej "długiej szpady", bo nie bawię się na test serwerach. Ponoć nie jest taka wspaniała...
Docelowo wystarczy mi 88, ale jak wyklepie expa, to zobaczę i tę 75kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: czy jest sens strzelania na ślepo? tzn. kiedy pojazd "znika" w krzakach, a wiem że nadal tam jest, tylko zniknął mi obrazu bo np. zginął pojazd który go podświetlał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 00:19, slot500 napisał:

Witam, mam pytanie: czy jest sens strzelania na ślepo? tzn. kiedy pojazd "znika" w krzakach,
a wiem że nadal tam jest, tylko zniknął mi obrazu bo np. zginął pojazd który go podświetlał.


Jak najbardziej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stał i się nie przemieszczał, to jak najbardziej (np. TD czy arta). Jak się przemieszczał musisz nanieść odpowiednia poprawkę.
Oczywiście zmniejsza to szanse dostania tytułu Snajpera, ale czasami zabawnie jest gdy coś pojawiło się Tobie, zniknęło i strzeliłeś i zamiast wykrytego, widocznego wcześniej pojazdu, niszczysz jakiś inny, który stał obok, akurat na linii strzału. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi. Jeśli zamontuje szybsze przeładowanie (ramer?) na Tygrysie 2 to jak go potem złotem zdemontuje to będzie pasował do E-75 ?? Wiem że sią chyba 3 rodzaje tego modułu. A teraz jest promocja to bym kupił za 50% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować