Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2011 o 19:55, Sericulum napisał:

Już kilka razy chciałem pograć w World of Tanks, ale coś mnie odpychało. Warto zagrać,
bez wydawania żadnych pieniędzy?


Do czołgów VII tieru. Później może być trochę ciężko z kasą na naprawy i amunicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:21, Sericulum napisał:

A szybko się dochodzi do tego VII tieru?


To zależy ile grasz, ale myślę że kilka miesięcy Ci to zajmie :D A poza tym nic nie stoi na przeszkodzi żeby po zakupie czołgu 7 tieru grać na nim (nich) bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 22:14, Adidas66 napisał:

> A szybko się dochodzi do tego VII tieru?

To zależy ile grasz, ale myślę że kilka miesięcy Ci to zajmie :D A poza tym nic nie stoi
na przeszkodzi żeby po zakupie czołgu 7 tieru grać na nim (nich) bez ograniczeń.



kilka miesięcy? góra 2 tygodnie i już masz Tigera,Is-a lub T-29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 22:29, okaz1981 napisał:

kilka miesięcy? góra 2 tygodnie i już masz Tigera,Is-a lub T-29


Jeśli grasz dosyć często i nie irytujesz się częściej niż powinno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 22:29, okaz1981 napisał:

kilka miesięcy? góra 2 tygodnie i już masz Tigera,Is-a lub T-29


Aż sobie policzyłem i wyszło, że droga do ISa zajęła mi ok 400 bitew (nie licząc nabijania kasy). Licząc (optymistycznie i dla okrągłego rachunku :D) 5 minut na bitwę daje to 33h grania. Jeśli ktoś ma czas tyle grać w dwa tygodnie to może sobie nabijać (zazdroszczę :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie gram od wczoraj i jak dotad grałem tylko na 2 mapach kopalnie i jakas tam w miescie z placem, dodatkowo raz udało mi się zagrać na mapie malinovka. dlaczego tak się dzieje? gdzie się podziała masa innych map?. Czy to jest związane z brakiem konta premium? Dodam, że jak grałem pól roku temu to wszystko w porządku było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie już jest losowanie, potrafi na 10 gier wrzucić 5 razy Malinovke, konto premium tu nie ma żadnego znaczenia, poza tym pojazdy 1 tieru nie jeżdzą na wszystkich mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak się dzieje że system doboru map i graczy to dno...
Jedni grają cały dzień na 2 mapach inni trafiają na 80% map a jeszcze inni na 100% działa to jak chce
Mi się zdarza grać na 30 bitew 20 na malinówce co na wysokich tierach arty irytuje bo taki S51 ma mojego p2 na strzała ...
To tego dochodzi mania kampienia się itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 10:23, mairc napisał:

Witam, a ja mam pytanie gram od wczoraj i jak dotad grałem tylko na 2 mapach kopalnie
i jakas tam w miescie z placem, dodatkowo raz udało mi się zagrać na mapie malinovka.
dlaczego tak się dzieje?


Początkujący z najsłabszymi czołgami są losowani tylko na kilka najmniejszych map, na wyższych tierach będziesz grać na wszystkich. Choć i potem losowanie potrafi wrzucić i kilka razy pod rząd na tą samą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 12:34, falcon33 napisał:

Choć i potem losowanie potrafi wrzucić
i kilka razy pod rząd na tą samą mapę.


Większość wczorajszych bitew miałem na Karelii, której nie trawię. Reszta to Himmelsdorf, Malinovka, Ensk i ze dwa razy Fisherman''s Bay i Abbey. A grałem wczoraj ładnych kilka godzin... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w tego wota i tak sobie myślę
Twórcy to jakieś dosłowne parapety ...

oni naprawdę nie widza że malinówka to porażka a jeszcze większa jak się gra po 5-10 arty na team ?
W tym lvl arty t6+
Przed chwila wrog 3x arta t7 2x t6 + 2xT50
Na malinówce t50 robi wpada na starcie po 3min mam 70% w plecy

Do tego z tego co pamiętam trakery miały wrócić z łatka 0.6.5 czy coś takiego...
A tak to arty jest bezkarna wcześniej można było robić kontr arty i tak robiłem a teraz powietrze strzela a ty nawet nie wiesz skąd


Gra ma super potencjał ale jak twórcy nie zmienia podejścia i pseudo łatek to ludzie może w końcu się skapną że coś jest nie tak
Życzyłbym twórcą wot jedynie konkurencji wtedy zaczęliby myśleć i naprawiać błędy

Przyjemnie się gra na normalnym balansie
Ale na nienormalnym to człowieka nosi...

A poza tym nowy event w weekend na 2x kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:53, MasterChiefGT napisał:

Nie słyszał może ktoś czy nasz kochany WG planuje zrobić system karania Idiotów "afk"
?
Bo właśnie znowu zaliczam przegraną mimo iż mam 100% KW5 i Type 59 ale oboje afk siedzą
...

A niby czemu karać ?
Sam czasem mam sytuację, że musze odejść od kompa na kilka minut (nie wiedząc, że to będzie te kilka minut)
To tylko gra więc luz.
Chodź ostatnio w wot coraz więcej pieniaczy w stylu - zabili go i odrazu tekst w stylu - f#% noob czy noob team.
Mniej wczuwania więcej rozrywki. Jak się nie da to meliske łyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że skoro koleś niema czasu grać niech nie odpala gold tanka licząc na wygraną teamu i kase za free

Bo tak jest najczęściej
Mam gdzieś iść ginę szybko tyle
Bo nie będę innym zawadzał ...

Bo to wkurza jak z wygranej gry jest lose bo 2 pajacy jest afk mimo iż 1 niby się ruszał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko gra i fajnie by było, gdybyś pojął, że nie wszyscy traktują ją tak samo serio, jak Ty. Załóżmy, że jest połowa bitwy, Twój czołg jest podporą drużyny, ale w tym momencie woła Cię mama/dziewczyna/etc. w jakiejś pilnej sprawie. Prostym jest więc, że odchodzisz od komputera, bo gra ma o wiele niższy priorytet. Co więcej, załóżmy, że zalogowałem się do gry, odpaliłem bitwę i boom! Komputer się zwiesił, a ja jestem afk. Trochę więcej dystansu do roz(g)rywki i wyrozumiałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu zapierdalania chciałbym sobie zagrać kilka normalnych gier dla relaksu
A nie zaliczać n liczbe przegranych bo jakiś idiota jest afk albo team idiotów co nie myślą...
A co DC w czasie gry to po 2 min czołg zostaje zniszczony więc niema prawa przestać całej gry
Jak wiem że nie mam czasu nie gram nie robię problemów innym

Do tego mamy cudowny system karania
Ktoś w ciebie wjedzie płać mu ...
A to nie on powinien tobie skoro w ciebie wjechał ?

Gra jest po to żeby pograć i się cieszyć a nie przez bande dzieci kukurydzy się wkurzać

Dobrze że już niedługo BF3 wychodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:47, mskarpeta napisał:

To tylko gra i fajnie by było, gdybyś pojął, że nie wszyscy traktują ją tak samo serio,
jak Ty. Załóżmy, że jest połowa bitwy, Twój czołg jest podporą drużyny, ale w tym momencie
woła Cię mama/dziewczyna/etc. w jakiejś pilnej sprawie. Prostym jest więc, że odchodzisz
od komputera, bo gra ma o wiele niższy priorytet. Co więcej, załóżmy, że zalogowałem
się do gry, odpaliłem bitwę i boom! Komputer się zwiesił, a ja jestem afk. Trochę więcej
dystansu do roz(g)rywki i wyrozumiałości ;)

Raczej chodzi o ludzi, którzy notorycznie to robią i abusują system- podejrzewam, że jest jakiś bot obracający wieżyczką (raz na pzfpkw 38Na widziałem wrogiego kv stojącego w miejscu, który obracał cały czas wieżyczkę, ale nigdy nie strzelał, wszystko wg sekwencji) "by pokazać, że gra". Dosyć często są tego typu sytuacje, a na premium jest to nawet opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować