Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 20:48, RakuPL napisał:

> Nowy patch zajmuje 1,3 GB. Faaajnie....
I najlepiej pobierać ze stronki w formie pliku exe, bo w launcherze idzie jak krew z
nosa -_-


Idzie jak krew z nosa to raz, a dwa, że mi wywaliło błąd krytyczny w trakcie pobierania więc również nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:09, Phenom napisał:

Idzie jak krew z nosa to raz, a dwa, że mi wywaliło błąd krytyczny w trakcie pobierania
więc również nie polecam.


U mnie nawet się pobieranie nie włączyło - jakiś błąd również. Za to exe. bez większych problemów, choc z różnymi prędkościami się pobierał. No i już wgrany - interface podczas walki zmieniony, moim zdaniem wyglada to trochę mniej przejrzyście, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Fajnie że widac którego tieru jest jaki czołg. Miałem szczęście i trafiłem na "bagno" i... trochę się zawiodłem, autorzy się nie wysilili, naprawdę nic specjalnego, taka szara, smutna mapa, nie zostanę raczej jej fanem. Tych "latających ptaków" dodanych przez patche jeszcze nie widziałem. Oby nie przeszkadzaly - za bardzo w tej grze ufam moim oczom - jak widze że tam się coś rusza (uginające się drzewa czy rozwalające się płoty) to strzelam - mam nadzieje że tym razem nie do dziczyzny. :D Raz miałem zajawke na pewnej mapie - czołg przeciwnika stanął pod drzewem, a konar tego drzewa tak wystawał w pewną stronę iż byłem przekonany że jest to działo tego czołgu. Niestety - pomyliłem się okrutnie wyjeżdżając mu prosto pod lufe która jak najbardziej nie miała nic wspólnego z gałęzią - ale za to aż sam się z siebie śmiałem. :D

Oto podpowiedź pewnego gracza na temat otoczenia WoT:

20111219225331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy da się tak zrobić by na starcie lista graczy i ich czołgi nie zajmowały całego prawie ekranu ?? Jasne mogę co mecz Ctrl + Tab ale czy nie da się tego jakoś fabrycznie ustawić ?? I jeszcze jedna sprawa. Nowy patch wyłączył mi pokazywaną liczbę HP nad czołgami jak i powiadomienia ile strzał dokładnie zabrał HP. Ktoś wie czy z nowym patchem to samo zadziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nowy patch wyłączył mi pokazywaną liczbę HP nad czołgami

Dnia 19.12.2011 o 23:15, Kerigun napisał:

jak i powiadomienia ile strzał dokładnie zabrał HP. Ktoś wie czy z nowym patchem to samo
zadziała ??


A to jakiś mod był? Jeśli tak to przed chwilą admin napisał iż stare mody nie działają z nową wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem 0.7.0 i co dostaje od WG na pierwsze 3 walki
2 walki na open ternku w pierwszej 6 art na team w drugiej 7
Zamiast zrobić limit na 2 max to idioci sami nie wiedzą chyba jak ich system balansowania to syf
Miało być pierwsze 10 walk w ciągu dnia jesteś na top a ja raczej sowim t9 robię za mięso dla arty bo jestem albo w połowie albo w końcówce stawki
Ja naprawdę ich nie rozumiem i ich toku myślenia
Czy naprawdę oni są tak tępi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczesz nadal...

To gracze są debilami nie twórcy gry.
Nic Ci po arcie teraz skoro wróciły tracery.
Dla mnie to nawet zabawne, bo wiele osób już zapomniało jak to się z nimi gra, a gros zwyczajnie nigdy nie miało pojęcia że coś takiego funkcjonowało w grze i dalej sobie kampią artą po strzale.

Bywają gry, gdzie ściągam jedną po drugiej, aż do ostatniej sztuki, że już kilka razy o cziterstwo zostałem posądzony. ;DDDD

A co Ci po kilku arty w drużynie, gdy nadal większość graczy, to takie masy kretynów, jak w bitwie przed chwilą:

Screen 1: Trafne moje spostrzeżenie na początku
Screen 2: Trzy minuty później zgodnie z przewidywaniami. :D

20111220120835

20111220120900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2011 o 11:50, MasterChiefGT napisał:

Miało być pierwsze 10 walk w ciągu dnia jesteś na top

a to nie miało być "jesteś top przez X walk póki jeździsz stockiem"?
zresztą, co do aktualki 0.7 - pozdrawiam idiotę który nagrzebał w HE i ''nowym lepszym systemie pancerzy'' - cztery strzały ze slugga w ISa4, wszystko weszło, zabrało zero hp. Podobnie strzał w boczny pancerz z długiej 88 tygrysa został odbity, choć oddany został z odległości dwóch metrów pod kątem prostym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty czekaj będę się jarał głupotą twórców jak ty
skoro większość moich walk to masa arty na team i otwarty teren aż chce się grać gdy widzisz lecące w siebie pociski od arty t6+
Nie po to po ciężkim dniu zapierniczania wracam i chce zagrać żeby przez idiotów stracić jeszcze więcej nerwów bo prostego ograniczenia wprowadzić nie potrafią

Dark_master:
Oni sami nie wiedzą co robią
Zmniejszają zarobek arty a ludzie im piszą żeby zrobili limit na walkę ale oni są na to zbyt tępi
Bo w końcu masz medal za zabicie 5 czy tam 6 art samemu yey genialne

Odpaliłem wota po 4 dniach nie grania i dostaje bandę idiotów w drużynie z Idiotyczną łatką od Idiotycznych twórców którzy olewają graczy i sami wiedzą co lepsze kamuflaż za kasę, czołgi za ka zasę zamiast naprawy dmg 0 i innych banialuków

Jedynie moderzy pracują i olali ich genialny pomysł z usunięciem Over target Matk czy jakoś tak więc ciesze się znowu z podglądu HP przeciwnika a nie %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram się...
Po prostu gram przyzwyczajony i do arty i do ilości debili w grze.
marudzenie i tak nic nie da, a grindować grinduję, by dostać większą pęgę ewentualnie, gdy konto sprzedam jeśli ostatecznie się zdecyduje, a wszystko ku temu zmierza.

Arta jest w takich samych ilościach w jakich byłą, są tez bitwy i bez niej w ogóle.
Niestety arta już nie może sobie pozwolić na zarzucanie byle pojazdu pociskami, tym bardziej gdy ma po stronie przeciwnej ludzi którzy tylko czekają na ich strzał i ładniutki tracer. ;]

Limitować arty nie będą, bo zaraz ktoś zażądał by limitu T-54/Type-59 na bitwę, a zaraz później limitu TX HT.
Ty arty nie lubisz, a ja lubię nią grać i nie będę czekał półgodziny na mecz, bo komuś się arta nie podoba i woli grzać na pałę po linii prostej od swojej bazy do bazy przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2011 o 12:31, MasterChiefGT napisał:

Jedynie moderzy pracują i olali ich genialny pomysł z usunięciem Over target Matk czy
jakoś tak więc ciesze się znowu z podglądu HP przeciwnika a nie %...

swoją drogą, masz linka do nowej wersji? bo instalacja starej powoduje sypanie do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety normalizacja i nerf amunicji dały popalić. 2 strzały pod rząd w wieże tygrysa z amerykańskiej 105 i dwa dingi. Jak wcześniej było trudno na m10 coś przebić tak teraz wybijam tylko rytm na pancerzach przeciwników, może z 1/3 w tygryska weszła. A co do pocisków HE jak przebije to po staremu, a jak nie (zdecydowanie częstszy przypadek) to kiepskie obrażenia zadają. Artą zagrałem tylko jedną bitwę na razie i chyba ludzie nie wiedzą że tracery wróciły bo tylko ja po strzale wiałem z miejsca reszta po staremu kampi. Zamiast zrobić coś z matchmakerem (granie z koksami 3-4 tiery lepszymi przez 90% bitew nie jest zabawne) to zmniejszyli tylko szanse niższych tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
HE to teraz jedna wielka pomyłka - właśnie wracam z testa, gdzie B1 probowalem przebic jakiegos meda. Na dziesięć pestek nie weszła żadna, a strzelałem z odległości metra w różne punkty na pancerzu. Jak tak ma teraz wyglądać cała gra - dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mirtankov.su/over-target-markers-0-7-0

Stary 0.6.7 czy jaki tam był nie będzie działać z 0.7.0 bo kochany Wg zablokował taką możliwość
Ale moderzy ich łaskawie olali tak jak oni olewają nas i zrobili do 0.7.0 obchodząc ich zabezpieczenie

I ciesze się najlepszy mod do WoT po nim jest Duke voice v2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 14:08, MasterChiefGT napisał:

http://mirtankov.su/over-target-markers-0-7-0

Stary 0.6.7 czy jaki tam był nie będzie działać z 0.7.0 bo kochany Wg zablokował taką
możliwość
Ale moderzy ich łaskawie olali tak jak oni olewają nas i zrobili do 0.7.0 obchodząc ich
zabezpieczenie


Pliki mam już podmienione, edytujemy tym samym programem co przy 0.6.7 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 22:17, MasterChiefGT napisał:

Ja używam metody kopiuj / wklej :D
Zawsze działa
Nie potrzeba mi żadnych programów ;)

Czekam teraz na ikony dla czołgów i Tierów miały dzisiaj wyjść :P


Ten sam program co przy poprzedniej wersji. Ja sobie lubię poustawiać co i jak ma być. Ogólnie bez Alt widać tylko zielony/czerwony kwadracik nad czołgiem, nic mi więcej nie potrzeba, dopiero jak Alt''a mam to to co najważniejsze mi pokazuje, gracza, czołg i ile ma HP. W wersji kopiuj/wklej za dużo tego jest naraz. No a teraz mi wszsytko działa i jest tak jak ma być. Nic tylko się cieszyć z 5x expa za pierwszą bitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech ktoś mi wyjaśni co te debile z Wg odwalili z pen ?
Strzelam moim E50 z 10.5 225pen we właz od kierowcy IS4 na prosto stoi mnie i co widzę 4 rykoszety na 5 strzałów od włazu wtf ?
Czy tylko mi się wydaje czy nagle ruskie czołgi zyskały dodatkowy armor ?...
Nie maiłem takich jaj strzelając do US czy Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co dostały dodatkowy armor, a jego strefy zostały rozpisane na nowo w większej ilości. Wiadomka o tym przecież już od testów, wystarczyło poczytać listę zmian w patchu.

A wracając do arty, nie wiem czy zauważyliście, ale bardzo rzadko występuje ona w walkach poniżej 8 tieru, a nawet jeśli, to nie T7/8.
Najwyższe tiery trafiają głównie do walk TX/IX, gdzie i tak mogą stanowić zerowy problem, gdy po drugiej stronie są jej hunterzy: "U ^%##%# cheater! How u destroy my GW Type E if i shoot just once?!!!!!111" :DDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować