Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Walka francuzami potrafi się zamienić w niezłą komedię, stoi kilka takich kilka metrów od siebie i naparza się kilkadziesiąt sekund prawie bez efektów. Widać że stali w kolejce po pancerz jak rozdawali działa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłem że zapchałem wczoraj garaż :D Dziś po patchu dalej nie miałem wolnego slota ale za to doszedł mi Renault FT oraz Tetrarch więc w sumie dwa sloty :D Tetrarcha zostawie narazie :D Nic tylko grindować france jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 23:10, Kerigun napisał:

Dobrze zrobiłem że zapchałem wczoraj garaż :D


Nie musiałeś tego robić, i tak dostałbyś te 2 dodatkowe sloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 16:49, falcon33 napisał:

Walka francuzami potrafi się zamienić w niezłą komedię, stoi kilka takich kilka metrów
od siebie i naparza się kilkadziesiąt sekund prawie bez efektów.


Mam nadzieję, że grałeś akurat francuzem i byleś w tej jatce. Nie wiem jak wam się to podoba, ale dla mnie jest to frustrujące. Stalowe ściany na tierze 4 lecą jak burza. Snajpery zaczynają się od 30 strzałów w górę... czy to jest normalne? Przywykłem już do WoTa... do tych wszystkich zagwostek. Ale to, co przyniósł update 0.7.1, przerósł me najśmielsze oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pojawiły się francuskie czołgi i od razu KW jest pięknie losowany;-) Zwłaszcza że te ich pukawki nie mogą mi nic zrobić, efekt? pierwsza wygrana bitwa i rekord zniszczonych czołgów ;-)
ah!

20120105234414

20120105234422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood, gdy poszedłeś popołudniu, na czołgu bez działa automatycznego nabiłem sobie znowu rekord strzałów... ;] Na 175 pocisków wystrzeliłem 170... Dostałem 82 razy. Zginąłem w ostatnich 5 sekundach bitwy :( A to wszystko w ''lekkim'' francuzie tieru II...

Stworze, miałeś głównie to szczęście, że najcieższe czołgi były u Ciebie w drużynie ;) Chociaż KW z B1 nie ma najmniejszego problemu. Jak i zresztą żaden rosjski czołg od IV tieru w górę. T-46 w sumie chyba też przebija B1, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 23:59, Wilkv napisał:

Stworze, miałeś głównie to szczęście, że najcieższe czołgi były u Ciebie w drużynie
;) Chociaż KW z B1 nie ma najmniejszego problemu. Jak i zresztą żaden rosjski czołg od
IV tieru w górę. T-46 w sumie chyba też przebija B1, ale nie jestem pewien.


Oczywiście że miałem szczęście;) Nie mniej teraz często KW mi losuje do bitew gdzie jestem na szczycie i jest pogrom;-) Czysta frajda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 23:49, Stfforex napisał:

Pięknie pojawiły się francuskie czołgi i od razu KW jest pięknie losowany;-) Zwłaszcza
że te ich pukawki nie mogą mi nic zrobić, efekt? pierwsza wygrana bitwa i rekord zniszczonych
czołgów ;-)


Szczęście. Właśnie wszedłem do swojej pierwszej dzisiaj gry KV. W przeciwnej drużynie E-75, T-44 i 3 x Type 59. A ja nawet nie zdążyłem wykupić lepszej wieży, o działach nie wspominając. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy są genialni znaleźli sposób by zarobić kasę na czołgach t3 ...
Ten amx t3 ma max pen 45 a gold pestka 79 ...
Sam czołg ma armor 60

Brawa dla WG zamiast błędy naprawiać wyciągajmy dalej kase ...
Jakby gra była bardziej grywalna naprawione błędy to kasa sama by płynęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 10:28, Undertaker napisał:

Armia francuska wkracza do WoT! Ale żeby zachować poprawność historyczną to już powinni
kapitulować powoli. ;]

Dlatego sobie żartuję, że francuskie TDki mają tarczę strzelniczą namalowaną po prawej stronie od działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitulować to będzie armor pen system :D
I dmg po 0
Mając ping 30-60 za często siada mi dmg po 0 nawet strzelając w właz kierowcy ...
Moje t3 walczy z t5
Moje t1 walczy z full up t2-3

To jest zabawne balans system mnie uważa za takiego pro gracza że stokami rozwalę czołgi 2x tier up ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:12, MasterChiefGT napisał:

To jest zabawne balans system mnie uważa za takiego pro gracza że stokami rozwalę czołgi
2x tier up ?


Bo balans NIGDY nie brał pod uwagę wyposażenia czołgu tylko jego tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to sam wiem
Ale rozwala mnie to że jestem szczęśliwym posiadaczem balansu który uważa że mając stokowe czołgi moge bić się z 2-3 tiery lepszymi ...
dzisiaj miałem tygrys P vs kilka t8/9 i 2x t10

A są tacy których balans nawet nie raczy dać takiego kopa w dupę ...
Gdy chce zagrać dostaje bandę idiotów albo balans z kosmosu po czym kończy się to wyjściem z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 18:08, MasterChiefGT napisał:

... po czym kończy się to wyjściem
z gry


Odinstaluj tę grę...
Zrobisz nam przysługę, sobie zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zacząłem grać (wcześniej nie wiedzieć czemu client się blokował przy włączaniu) i mam parę pytań.
Co daje konto premium ? Zastanawiam się czy nie wydać 30 zł na pudełkową wersją gdzie są również 3 dni premium.
Dlaczego podczas próby wymiany doświadczenia ze statusu elitarnego czołgu (wszystko odblokowane) sama opcja wymiany nie działa ? Muszę mieć premium, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale chce znowu zagrać z takim uber pro graczem jak ty ^^
Tylko coś do wygrania ci wtedy nie wyszło
Ja wiem że uwielbiasz ten bug land więc będę liczył że trafimy znowu na siebie bym mógł podziwiać twoją przecudowną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem uberpro, nie wnikam...
Za to płaczki wychodzące z gry w moim teamie zawsze mnie wku... irytują niemiłosiernie znaczy.
Zresztą po 7.0 i tak na takich noobkach można zarobić, bo ich pojazdy i tak zostają do końca bitwy, więc jak będziesz trafiał do przeciwnej drużyny to możesz sobie wychodzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować