Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Trololo?

T1 Heavy akurat jest bardzo miły, bo ma świetny MM i najczęściej ląduje albo na topie albo na którymś z pierwszych 5 miejsc na szczycie.
Grind na nim jest szybki i w miarę przyjemny, na pewno niewspółmiernie większy niż do powszechnie uznanej przez graczy kupy gówna jaką jest Lee.
M6 niestety też jest kupą gówna, bowiem trafia przeważnie na TIX/X, gdzie za wiele zrobić nic nie może, ale na szczęście walcząc z kolosami, tez można szybko go przeboleć, gdyż czasami wpadnie ładny exp za okładanie ociężałych krówek.

xDeuSx >>> No niestety nie licząc Tygrysa i być może T-34/85 nie za bardzo na nowym promo skorzystam, bo w kasie pustki z racji zakupu T34. Dodatkowo z racji iż chce w ciągu najbliższych kilku dni wygrindować i kupić T30, to tym bardziej nie będzie mi się chciało wydawać sreberek.
Skończą się kamuflaże na miesiąc do T95 za blisko 600k kredycików lekką ręką. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 16:28, meryphillia napisał:

T1 Heavy akurat jest bardzo miły, bo ma świetny MM i najczęściej ląduje albo na topie
albo na którymś z pierwszych 5 miejsc na szczycie.


Hmm, widać miałem mniej szczęścia przy losowaniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te kompanie i dziwne (ale o dziwo skuteczne :D) taktyki.
Przez długi czas ignorowałem kompanie i teraz żałuję, na prawdę super się gra, zwłaszcza jeśli po którymś z rzędu randomie zwątpiło się w istnienie inteligencji na planecie WOT ;)

20120210094806

20120210094827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z przypływem złota, stosunkowo tanimi miejscami w garażu oraz promocją zastanawiam się nad kupnem dwóch czołgów premium. Które dwa czołgi z tych trzech byście radzilli mi kupic? A może dac sobie spokój?

-Ram II
-T25
-Matilda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z czołgami premium, które nie są 8 tieru. Nie zarabia się na nich.
Wiem, bo grałem na T25, T14 i czytałem mnóstwo opinii na temat innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/82652-ukryty-nerf-zarobkow/

Kochany WG :P

Mam pytanko może ktoś zna jakiś program co pozwala wyciągnąc statystyki z ostatniej skończonej bitwie
Bo dzisiaj rozegałem dość fajna bitwę t34 dawno tak się nie bawiłem
I posiadam czarne zdjęcia ...
Zamiast normalnych

Kiedyś słyszałem o takim programie ale teraz nie mogę go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn te tabelki na koniec gry? Kogo zniszczyłeś, uszkodziłeś, wykryłeś? Jeśli masz włączoną opcję nagrywania bitew to możesz sobie odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:09, RamboPL napisał:

Tzn te tabelki na koniec gry? Kogo zniszczyłeś, uszkodziłeś, wykryłeś? Jeśli masz włączoną
opcję nagrywania bitew to możesz sobie odtworzyć.


Chodzi mi o te tabelki własnie chyba nie mam włączonej opcji nagrywania walk :(

Kiedyś widziałem program co zczytywał te dane z servera i można było chyba 5 walk w tył podejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wziąłem wszystkie. :3

Ale prawda jest taka, że zarobek na nich jest często niższy niż na KW czy PzIV.
Tak czy siak z racji niskich kosztów naprawy i amunicji, zarobek jest stały po kilkanaście tysięcy kredytów na bitwę

Ot czysto kolekcjonerska, burżujska zabawka. ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 21:54, meryphillia napisał:

Tak czy siak z racji niskich kosztów naprawy i amunicji, zarobek jest stały po kilkanaście
tysięcy kredytów na bitwę

Ot czysto kolekcjonerska, burżujska zabawka. ;].


Ok, ale to warto mieć jednego raptem. Ja mam PzW V/IV, który i tak nie jest nadzwyczajny. IMO nawet czołgi premium są traktowane po macoszemu, poza paroma, które są promowane (jak Loweczy Type i jego niższotierowy odpowiednik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 01:54, GUNNER napisał:

Ten balans mnie dobija. Nie wiem ile czasu będę się męczyć do T29.

Mam to samo z pn38na. Trafiam na 8 i 9 tiery, a sam czołg jest po prostu do d.... Mało hp (przy takich tierach na pewno) więc jestem na jeden strzał, swoim 6cm działem mogę co najwyżej porysować im lakier, a sam czołg jak na lekkie jest stosunkowo wolny, przez co nie nadaje się nawet do scoutingu.
Muszę się najzwyczajniej w świecie jakimś cudem przebić do Panzer IV i kupić mu lufkę 105mm. Wtedy coś zdziałam na wyższych tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat M6 losuje takie drużyny non-stop. Praktycznie 7/10 bitew, to dziabanie jakiś padlin w bitwach TIX/X. Jest to powszechny fakt akurat na tym czołgu, pisałem chyba nawet już o tym wcześniej.
Trzeba po prostu przeboleć, a później rozpływać się w walkach w pełni wyekwipowanym T29. ;]

Darkstar181 >>> Błąd. PzIV tylko i wyłącznie z 75 L/70. 105ka to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2012 o 03:07, meryphillia napisał:

Darkstar181 >>> Błąd. PzIV tylko i wyłącznie z 75 L/70. 105ka to strata
czasu.

Można wiedzieć czemu ? Przecież 105 zadaje większy damage. Ale fakt że jest tańsza od 75 wydawał mi się w sumie podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnikiem jakości działa nie jest tylko kaliber!
Patrz również na celność i penetrację działa, które są, jak dla mnie, dużo bardziej ważne niż ilość zadawanych obrażeń. Żeby w ogóle zadać obrażenia, musisz się przebić przez pancerz (przy tej penetracji szansa znikoma), lub załadować pociski HE, które po ostatnim updacie zostały osłabione przez nowy rodzaj ''pancerzy'' czołgów, które pochłaniają obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 10:37, Kubelo napisał:

Wskaźnikiem jakości działa nie jest tylko kaliber!

Co ty nie powiesz ? Z tego co pamiętam celność nie była zła, ale na penetrację nie patrzyłem.

Dnia 11.02.2012 o 10:37, Kubelo napisał:

Patrz również na celność i penetrację działa, które są, jak dla mnie, dużo bardziej ważne
niż ilość zadawanych obrażeń. Żeby w ogóle zadać obrażenia, musisz się przebić przez
pancerz (przy tej penetracji szansa znikoma), lub załadować pociski HE, które po ostatnim
updacie zostały osłabione przez nowy rodzaj ''pancerzy'' czołgów, które pochłaniają obrażenia.

Mechanika gry jest mi znana, ale przyznam że nie patrzyłem na penetrację 105. Jeżeli jest faktycznie gorsza, to jej nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostatnie jak na razie pytanie z mojej strony.
Który czołg jest lepszy ? Normalny Tygrys, czy też ten drugi, oznaczony jako (P)rototyp ? Prototyp ma nieznacznie grubszy pancerz z przodu, ale poza tym nie widzę różnic...poza jedną, a mianowicie taką że ludzie grają zazwyczaj właśnie tym normalnym, nie prototypem. A prędzej czy później będę się musiał zdecydować na te, bądź inne drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(P)rototyp

(P)orshe :)

Obydwa czołgi są świetne, ale Porszak wygrywa (wg mnie) jakością pancerza. Czołgi mają to samo najlepsze działo 88mm. A normalny Tygrys pali się i wybucha jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować