Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Emocje już opadły...
Bitwa zaczęła się dość nieprzyjemnie, po 2 minutach było 1:6 dzięki suicide runowi części teamu. Środek i prawa flanka upadły i w ciągu 5 minut bitwy zostałem sam na 7 wrogów, baza była zajmowana i wszyscy zaczęli sobie "dziękować za dobrą bitwę".
Tego się nie spodziewali :D

20120219003550

20120219003602

20120219003621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :)

Ja obecnie grinduję xp na jagdpantherę i ISa. Muszę przyznać, że tak, jak do KV-3 się przyzwyczaiłem, tak jagdpanzera IV uznaję za trumnę na gąsienicach... Gdybym mógł przy użyciu STUGa grindować xp na ulepszenia do JgdPz... Świat byłby lepszy :)

Co do ISów... raz miałem taką sytuację, że mój KV-2 był armata w armatę z ISem i... zniszczyłem go tracąc tylko połowę hp... Później uświadomiłem biednego posiadacza ISa, że te "wszystkie strzały, które zniszczyły mu lufę", to mierzone trafienia, a nie chybił-trafił. Wniosek - na wyższych tierach też można spotkać niedzielnych graczy...

Już pominę mój dzisiejszy mega NERDRAGE, bo jak o tym myślę, to w żyłach mi się gotuje. Dlatego życzę wszystkim mało spięć i dobrych kompanów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 00:32, meryphillia napisał:


na zewnętrznym też zdarzają się pudła totalnie z dupy, więc teoria delikatnie mówiąc leży. Akurat wtedy jak ten obiekt wyjeżdżał to sobie mogłem pozwolic na luksus przysnajpienia więc postanowiłem skorzystać by pocisk nie poszedł w kosmos, ale jak widać grze to obojętne jak się strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 00:39, Kubelo napisał:

Emocje już opadły...
Bitwa zaczęła się dość nieprzyjemnie, po 2 minutach było 1:6 dzięki suicide runowi części
teamu. Środek i prawa flanka upadły i w ciągu 5 minut bitwy zostałem sam na 7 wrogów,
baza była zajmowana i wszyscy zaczęli sobie "dziękować za dobrą bitwę".
Tego się nie spodziewali :D


Wspaniały wynik, choć większość z tych czołgów nie stanowiła dla Ciebie żadnego realnego zagrożenia :)
Taka ilość fragów to jednak rzecz niecodzienna, więc gratki choćby za to i za skasowanie samemu 7 wrogów grając w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobną sytuację Hetzerem. Zostałem sam na 7-8 wrogów, oni capowali sobie bazę, a jak podjechałem od tyłu i na spokojnie z krzaczków zdejmowałem. W sumie miałem 9 fragów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 15:27, Blackbird napisał:

Wspaniały wynik, choć większość z tych czołgów nie stanowiła dla Ciebie żadnego realnego
zagrożenia :)


No ja nie wiem.
T20, T-43 - dwa medy T7
T-29, 2 x IS - trzy heavy T7
Type 59 - med T8 (premium)
Tiger II - heavy T8

Tylko cztery pozostałe ustrzelone czołgi były poniżej T7. Sam T-29 z najlepszym działem w rękach sensownego gracza może spokojnie konkurować z dowolnym czołgiem T8 bez obstawy. Nawet jeśli zejdzie, to zdejmie niemało życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 03:59, meryphillia napisał:

Niestety nawet z 122mm Is jest jeżdżąca kupą gówna z racji marnej celności.


moim zdaniem IS nie jest wcale takim złym czołgiem, jak go opisujesz (oczywiście to jeno moja opinia jest :)).
grałem nim dosyć dużo razy na serwerze amerykańskim i naprawdę nie mogę narzekać, zwłaszcza że w porównaniu do do KV-3 był on istnym demonem szybkości i zwrotności. ciekaw jestem tego, jak mi się będzie tutaj grało na ISie, ale o tym przekonam się najwcześniej dopiero za dni kilka, jako że koncentruję się na razie na niemieckim drzewku, rosyjskimi czołgami grając okazjonalnie (czyt. jak mnie zabiją w innych lub co najmniej raz dziennie, co by podwójny xp zgarnąć). za jakiś czas, po osiągnięciu zakładanych celów z germańskim drzewkiem czołgów, rozjeżdżę nieco KV-3ójkowe tryby, bo obawiam się, ze się zastały już nieco :) zwłaszcza teraz, kiedy dostęp do internetu jest u mnie nieco kłopotliwy (oby jak najszybciej się to skończyło.. premka sie marnuje ;))

Dnia 18.02.2012 o 03:59, meryphillia napisał:

Tego się nie spodziewali :D

ja Cię, genialny wynik! naprawdę miło popatrzeć na takie cyferki i nicki zniszczonych czołgów ;) aż chciałbym to zobaczyć na riplejce, jak żeś ich rozwalił. masz możliwość udostępnienia nam tego (mam nadzieję, że nie tylko ja chciałbym to ujrzeć :D) ? byłbyś tak miły? :)

ja bardzo żałuję, że byłem głupi i battle recording uruchomiłem dopiero po tym, gdy mi sie trafiło 9 killi na T1HT, bo chętnie bym sobie czasem przypomniał tę cudowną chwilę.. no ale, przynajmniej skriny jeszcze mi pozostały.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:37, lygy napisał:

ja bardzo żałuję, że byłem głupi i battle recording uruchomiłem dopiero po tym, gdy mi
sie trafiło 9 killi na T1HT, bo chętnie bym sobie czasem przypomniał tę cudowną chwilę..
no ale, przynajmniej skriny jeszcze mi pozostały.. ;)

Mam właśnie to samo. Po tej bitwie włączyłem system replay...
Rwę sobie teraz włosy z głowy, że nie ustawiłem sobie tego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od początku włączone ripleje coby czasami oglądać swoje epickie bitwy i podglądać PROsów. Łącznie zebrało się tego już ponad 3GB.

Tutaj PRO EPIC battle na T34; PRO i EPIC tym bardziej, gdy zauważymy, że mam tylko 105mm na tym paściarskim papierze. ;D

http://www7.zippyshare.com/v/36766479/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 20:13, meryphillia napisał:

Nie przesadzam...
Czołg na tyle nędzny, że dotychczas jeździłem nim może tylko paręnaście bitew poza daily.

Być może dlatego tak uważasz. Fakt, faktem że ja IS-em jeździłem już dość dawno, może nie było jeszcze tyle wysokich tierów bo i na losowanie nie narzekałem. Oczywiście zdarzały się bitwy gdzie byłem nisko, ale i wtedy potrafiłem nim ukąsić niejeden wysoki tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 23:16, Kubelo napisał:

Rwę sobie teraz włosy z głowy, że nie ustawiłem sobie tego wcześniej...

ja podobnie.. ale cóż.. mądry człowiek po szkodzie ;)

Dnia 19.02.2012 o 23:16, Kubelo napisał:

Tutaj PRO EPIC battle na T34; PRO i EPIC tym bardziej, gdy zauważymy, że mam tylko 105mm
na tym paściarskim papierze. ;D

bardzo ładna i przyjemna do oglądania długa walka. wynik bardzo wysoki i ile expa! ;)

//

a mnie się właśnie udało odblokować działo 122mm.. dopiero teraz zabawa się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 19:36, pkapis napisał:

T20, T-43 - dwa medy T7
T-29, 2 x IS - trzy heavy T7
Type 59 - med T8 (premium)
Tiger II - heavy T8


On jechał IS-3. Kiedy IS-3 ląduje na szczycie to zamiata jak ta lala. Zwłaszcza, kiedy nie ma w grze arty.
Zacznę od końca.

Tiger II musi być w rękach naprawdę świetnego gracza, żeby pozamiatać w starciu z IS-3 (nie mówiąc już o innych czołgach, które przecież sa w bitwie). Zniszczyłem Tigera II swoim KW ze 107 w starciu face to face - obaj mieliśmy na starcie po 100% życia. Dwóch kolegów z klanu patrzyło i oczom nie wierzyli (ja zresztą też ;P). Tiger II ładowany w stanowisko dowódcy schodzi ze 100% do 0%, od IS-3, na 3-4 strzały (o ile nie szybciej - KW lałem go po ok.15-20% na strzał).

Type59 jest niezwykle łatwopalny. Łatwo go też zdetrakować i dobić, a od IS-3 będzie zazwyczaj rykoszteował. Ogólnie nie rozumiem czemu ludzie uznają go za op. W większych grupach po 3-4 jest groźny, ale w takich grupach groźne są też Jumbo czy KV3, a to w końcu tier o dwa niższy niż Type.

IS - karton w starciu z IS-3, nie ma po prostu żadnych szans. Przez większość czasu gry IS nienawidziłem tego czołgu, do tego stopnia, że nawet go raz sprzedałem, żeby się nie denerwować. Odkupiłem go dopiero, kiedy kolega przekonał mnie do ekspienia do IS4.

T29 - jedyny w tym zestawieniu czołg, który może sprawić poważny kłopot, pod warunkiem, że jest elitarny i gra nim człowiek, który myśli. A to akurat nieczęste.

T-43 - coś a la IS. Gdyby to były dwa T-44 to bym był pod wrażeniem. T-43 to nie jest dobry czołg.

T-20 - potrafi napsuć krwi, kiedy na ciebie wsiądzie, ale z IS-3 w półdystansie lub większym dystansie jest bez szans.

Żeby więcej powiedzieć o samym starciu musiałbym zobaczyć powtórkę.
Wydaje mi się jednak, a wiem to z doświadczenia, bo juz mi sie zdarzyło obronić samotnie przed 5-6 czołgami, że kolesie grali totalnie bez polotu. Mając przewagę 7:1 nie wolno przegrywać gry. Po prostu nie wolno. Jedzie sie na kolesia razem - słabsi detrakują, silniejsi pakują w newralgiczne punkty i w minutę osiem jest po zabawie.
Mówiąc krótko - nie miał, jak się wydaje, przeciwko sobie doświadczonych graczy, tylko noobów.

Ostatnio grając Ferdim zostałem na mapie sam, a przeciwko sobie miałem 100% T32, ok.70% elitarnego Tigera i 90% KW ze 107. Wszyscy trzej poszli do piachu. O czym to świadczy? Nie, nie o moim wybitnym skillu (najwyżej o mojej zimnej krwi, bo nie spanikowałem i nie popełniłem żadnego błędu), a o ich głupocie. Wystarczyło, by KW lub Tiger mnie zdetrakował, a pozostałych dwóch objechało z dwóch stron. Ale nie, napalili się na samotnego td-ka i dołożyli swoje trzy wraki do pozostałych siedmiu wraków swoich kumpli z teamu, którzy wjechali mi wcześniej pod lufę ;)

Dnia 19.02.2012 o 19:36, pkapis napisał:

Tylko cztery pozostałe ustrzelone czołgi były poniżej T7. Sam T-29 z najlepszym działem
w rękach sensownego gracza może spokojnie konkurować z dowolnym czołgiem T8 bez obstawy.
Nawet jeśli zejdzie, to zdejmie niemało życia.


Tak, masz rację - elitarny w rękach sensownego gracza :) Ja ubiłem kiedyś T-29 Hetzerem stojąc z nim face to face na mapie Steppes. Chciał mnie rozjechać, ale w ostatniej chwili go zdetrackowałem. Wjechałem prawie pod niego i ładowałem pociski na zmianę - w podbrzusze i w gąski, żeby się nie mógł ruszyć. Nie mógł mi nic kompletnie zrobić, bo nie był w stanie obniżyć lufy.
Sensowny gracz na randomie czasem się zdarza... czasem. Kiedy jednak siedmiu przegrywa bitwę z jednym, to tych siedmiu nie jest sensownymi graczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak mi tego brakowało wot mnie rozwala na kolana
Ja mam dość a co dopiero nowi maja powiedzieć
98% z moich walk wyglada tak

Śmieszne to jest gdy człowiek chce zagrać a dostaje taki balans przez większość gier
Czy te parapety nie mogą zrobić takiego balansu podobnego do tego z kompani czy to takie ciężkie
Wolałbyś poczekać tą 1min czy nawet 3 ale zagrać na odpowiednim tierku niż przeżywać katorgę z t9-10

Dostajemy pseudo łątki które nic znaczącego nie poprawiają błędy które były za bety zostały i nie zanosi się na poprawę ^^
Coraz bardziej czuję że oni chcą wygnać starych graczy i z nowych wyciskać kasę ...

20120221131451

20120221133256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 13:37, MasterChiefGT napisał:

Ehh jak mi tego brakowało wot mnie rozwala na kolana
Ja mam dość a co dopiero nowi maja powiedzieć
98% z moich walk wyglada tak

chłopie, akurat na tych screenach jeździsz lightem, wiec nie wiem o co jęczysz. to tak, jakby kierowcy t-50 czy t50-2 narzekali ze nie walczą z KV, tylko z GWtigerami. Wkurzać to się moze ten AMX w którym byłeś w plutonie, ale miał taką jazdę na własne życzenie, bo mu zawyżałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie wasze tłumaczenia to lt t5 wiec ma grac z t9
Więc na cholerę france maja t7 lt
A po to by bić t5 które jest na 1-2 strzały zależy jak siądzie ...

Genialny sposób expienia ...
Brawa za myślenie że tak ma być ^^
Aż zachęca to do gry

Bo ciężko zrobić random podobny do kompani dobierający graczy przed startem wybierałbyś tym champion itp..
I człowiek nie musiałby się męczyć z t9 a mógłby pograć z t6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2012 o 20:04, MasterChiefGT napisał:


zacznij jeszcze narzekac ze mają papierowy pancerz na kazdym tierze. Taka specyfika tego drzewka i tyle, a amx12t, w przeciwienstwie do tego calego crapu ktory jest wczesniej, to akurat calkiem niezly czolg po ktorym jest imo bardzo dobry amx 75. Grasz specyficznym scoutem, to robisz to na wlasne zyczenie, tak samo jak na wlasne zyczenie gra sie takim chaffee. to nie sa HTki typu crapowatego B2 by nad nimi plakac jakie sa slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 20:04, MasterChiefGT napisał:

Rozwala mnie wasze tłumaczenia to lt t5 wiec ma grac z t9
Więc na cholerę france maja t7 lt
A po to by bić t5 które jest na 1-2 strzały zależy jak siądzie ...

Fajnie, może wreszcie rzucisz grę w pierony i przestaniesz tu jęczeć i spamić. Ja napierdzielam pz38na z tierami 8-9 i nie narzekam. Zwłaszcza że wkrótce przesiadka do Pz IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tyle wnosisz tutaj że jeszcze mniej niż ja ^^
Niewidziałem byś dawał jakiego kolwiek linka do modów czy czegoś podobnego
Mam prawo narzekać jak coś ewidentnie jest spartolone wybacz geniuszu że ci to nie pasuje co pisze aleś ty bystry ^^

I właśnie przez takie postępowanie WG nic nie robi bo ludzie się godzą na takie bzdety
Usuńmy HE z gry dla HE bo walenie po 100 z T34 w tył IS4 jest zabawne

Olejmy comunity w końcu to WG gra w wot nie gracze
Dziwne że tacy twórcy MMO Tera potrafią wysłuchać comunity i jak coś nie działa to poprawiają i dają łatkę podczas bety a nie psują raz za razem

Niech wam to dalej pasuje powodzenia ...
Liczę na to że wot stanie się mniej grywalny to ludzie w końcu zobaczą
Konkurencja im też by była potrzebna by wydawali łatki a nie pseudo łątki bo wygląd jest ważniejszy niż naprawa błędów od bety ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale odróżniasz narzekanie na HE czy ghostshelle (nie mówiąc o dziwnych dingach od is4) on zwykłego jęczenia, że twój SCOUT nie walczy z innymi pojazdami, najlepiej o takich samych statsach? Zwłaszcza ze akurat ten amx to nie takie gowno, jego jdyna spora wada to tak naprawde tylko slaby promien skretu jak na swoja klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować