Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 18:06, Nufiko napisał:

Expa możesz zamienić na free expa za złoto (przycisk wymień doświadczenie), a free expa
możesz użyć na dowolnym czołgu.


Aha, zapomiałem dopisać, a edycji już nie ma..... jak klikam na (przycisk wymień doświadczenie) to mam takie cuś (fotka).

Możesz mnie naprowadzić, bo jestem po mocnych urodzinach i gdzieś mi komórki pouciekały :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czołg. Robie go na elite i kupuje nastepny. Kasa jest. OK, wszystkich nie trzymam. Ale niskie tiery to wartością nie grzeszą więc zarobek z tego zaden. Może sama góra do zarobienia juz tak łatwa nie jest. A tier 9 i 10 z pewnością. Ale spokojnie uciułałem bez premki na KV, T34 i T-50 i jakoś nie miałem sytuacji, ze czołg wyskilowany tylko kasy brak:)

Dnia 24.04.2012 o 18:37, Misquamaqus napisał:

Masz jakieś sugestie odnośnie dział samobieżnych (ruskie drzewko) ?


Nie mam. Bawie się ruskimi łazikami, ale tylko czołgami. Pewnikiem za działa się tez wezmę ale jeszcze nie teraz raczej. W każdym razie moje doświadczenie z arty ogranicza się do wiedzy jak moje czołgi od niej obrywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:51, Misquamaqus napisał:

Aha, zapomiałem dopisać, a edycji już nie ma..... jak klikam na (przycisk wymień doświadczenie)
to mam takie cuś (fotka).

Możesz mnie naprowadzić, bo jestem po mocnych urodzinach i gdzieś mi komórki pouciekały
:))))


Czołg z którego chcesz zamienić expa musi mieć status elite (wszystkie opcje muszą być wynalezione, nie muszą być kupione).
Niestety nie grałem ruską artą, ale jak kiedyś grałem niemieckim hummelem (arta tier V czyli jak su-8 to jedna pestka kosztowała 1k czyli nawet wygraną bitwę jak nie trafiałeś można było skończyć na minusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:06, Nufiko napisał:

Czołg z którego chcesz zamienić expa musi mieć status elite (wszystkie opcje muszą być
wynalezione, nie muszą być kupione).
Niestety nie grałem ruską artą, ale jak kiedyś grałem niemieckim hummelem (arta tier
V czyli jak su-8 to jedna pestka kosztowała 1k czyli nawet wygraną bitwę jak nie trafiałeś
można było skończyć na minusie)


Na SU-5 mam wszystko zbadane i wykupione.
Na M-6 mam wszystko zbadane i wykupione.

Z tego co piszesz, wnioskuję, że nie ma sensu wchodzić na Tier V w Arcie, bo jak pestka kosztuje tyle co w IS-ie, to ja dziękuję.

W SU-8 pestka (152mm) kosztuje 280 kredytów, a to jest nic.
Czołgi schodzą jak pączki w tłusty czwartek :))) i to za 100- 300 i więcej hp (zależy w co trafię).

p.s..... znaczy, żeby przelać Expo z SU-8 na M-6, muszę zbadać nowy Tier SU-5 ?
To ja to mam gdzieś.
Taki myk kusztuje 42 000 Expo i żaden interes, skoro nie chce iść wyżej w samobiegach.

A jak kupić Expo ?
Mam 350 złota i mogę wydać spokojnie z 250, bo te 100 złota zostawię na zdejmowanie reamerra.

20120424193916

20120424193923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 19:42, Misquamaqus napisał:

W SU-8 pestka (152mm) kosztuje 280 kredytów, a to jest nic.
Czołgi schodzą jak pączki w tłusty czwartek :))) i to za 100- 300 i więcej hp (zależy
w co trafię).


Tylko ten pocisk za 1000 ma nominalne obrażenia 950HP, jak przebije to 6 tier idzie na strzał.

Dnia 24.04.2012 o 19:42, Misquamaqus napisał:

A jak kupić Expo ?
Mam 350 złota i mogę wydać spokojnie z 250, bo te 100 złota zostawię na zdejmowanie reamerra.


Expa nie można kupić, jedynie wymieniać za golda z czołgu elite na free exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybadać też nowy typ pojazdu (SU-8) bo inaczej nie osiągniesz statusu elite na SU-5. Interes masz taki że jak zbadasz SU-8 to osiągniesz status elite i nawet ja nie będziesz chciał iść wyżej to będziesz mógł zdobyty w ten sposób exp zamieniać na free exp za golda lub przyspieszyć szkolenie załogi w pojeździe który osiągnął status elite.
Expa się nie da kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem w grze ludzie posługują się skrótami. Tu sa niektóre skróty, może się komuś przyda:

brb - zaraz będę
gg - dobra gra (używane zazwyczaj na końcu bitwy)
gj - dobra robota (używane w środku lub na końcu bitwy do pochwalenia konkretnej akcji czy całej gry drużyny)
gl - powodzenia
afk - nie ma mnie przy klawiaturze w tej chwili
tk - ktoś, kto zabija własnych członków zespołu
plt - pluton
lfp - szukam plutonu
np - na przykład (:P) // no problem - nie ma problemu
wtf - what the fuck? - co do cholery?
ffs - for fuck sake - na miłość boską
gtg - got to go - muszę iść
l2p - learn to play - naucz się grać
imo - in my opinion - według mnie
imho - in my honest opinion - według mnie (większa pewność tego co się mówi)
btw - by the way - przy okazji
afair - as far as I recal - z tego co wiem / jak daleko sięgam pamięcią
idk - I don''t know - nie wiem
tbh - to be honest - mówiąc szczerze
tbh idk - Mówiąc szczerze to nie wiem.
omg - oh my god
stfu - shut the fuck up

[m - 007, 02.05.2012 02:08]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 23:35, Misquamaqus napisał:

imho - in my honest opinion - według mnie (większa pewność tego co się mówi)

in my humble opinion → moim skromnym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie tam :D
Victory!
Battle: Mines 27 kwietnia 2012 11:27:11
Vehicle: KV-3
Experience received: 4 176 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 48 601
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall, Sniper, Top Gun
A teraz długi weekend (tydzień dla mnie) majowy to się pogra :D Brakuje mi 10k expa do AMX 50 100 i 20k do GW Tiger :D No i kupiłem T-54. I w jakiej kolejności badać moduły na T-54 ?? W sumie gąski nie potrzebne do wierzy i działa ale może dzięki temu będzie czołg mobilniejszy. Jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 11:40, Kerigun napisał:

Jakieś propozycje ?

Jak najprędzej dojść do najlepszego działa. Armaty ze 175 penetracji mają problemy z przebijaniem się przez 8 tier, nie mówiąc już o czołgach o wyższych tierach, z którymi T-54 będzie rzucany. W sumie to i tak zależy od twojego stylu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:46, Kubelo napisał:

Jak najprędzej dojść do najlepszego działa. Armaty ze 175 penetracji mają problemy z
przebijaniem się przez 8 tier, nie mówiąc już o czołgach o wyższych tierach, z którymi
T-54 będzie rzucany. W sumie to i tak zależy od twojego stylu gry.


Pierwszy mój strzał w tym czołgu z trochę lepszej 100mm armaty przebił MAUS''a od frontu :P Limit zawieszenia stockowego spokojnie starcza na lepszą wierzę i działo, tak też chyba zrobię że najpierw wieża, działo, potem gąski i silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:15, MasterChiefGT napisał:

Liczyłem na ciekawy specjal a dostałem figę z makiem :D
http://worldoftanks.eu/news/2176-tank-month-workhorse-victory-pl/


Ale jako jedyni mamy 3x za pierwsze zwycięstwo. Rosjanie mają więcej pojazdów za 50% jak i tańsze camo do tych wybranych pojazdów. Amerykanie mają mniej przecenionych czołgów jednak więcej niż my. No i amunicja i trening za złoto mają taniej. Jak by nie patrzeć mamy chyba lepszy special :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracki, silnik to podstawa na T-54. Masz być medem mobilnym, a nie żółwiowatą kaczką. Dzięki temu będziesz mógł wrogów objeżdżać, a nie próbować uciekać z V=30kph.

Dopiero potem wieża i działa. Radio możesz olać aż do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie narzekać. Bądźcie dla mnie wyrozumiali trochę. Przecież właśnie prawie skończyłem expienie t34 na elitkę i będę kupował t34-85. Lepiej nie mogli trafić z tym specjalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:39, Wilkv napisał:

Tracki, silnik to podstawa na T-54. Masz być medem mobilnym, a nie żółwiowatą kaczką.
Dzięki temu będziesz mógł wrogów objeżdżać, a nie próbować uciekać z V=30kph.

Dopiero potem wieża i działa. Radio możesz olać aż do końca.


Brakuje mi tylko 4 modułów, reszta z innych czołgów mam wybadane. Nie mam gąsek, silnika, wieży i działa. To chyba jednak zrobię jak ty piszesz bo dziś naprawdę na mobilności dużo zyskałem. 175 penetracji starczyć powinno bo walka objazdowa będzie, na frontalną wymianę ognia z ciężkimi czołgami pchać się nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada dodatek "stabilizator pionowy" (fotka nr.1) ?
Jeżeli tak, to proszę powiedzieć, czy faktycznie oferuje lepszą celność i czy skraca czas celowania.
Czy atut ten działa, gdy czołg stoi w miejscu, czy gdy jest w ruchu.

Postanowiłem pobawić sie czołgami lekkimi/średnimi z drzewka "french".
Aktualnie siedzę na tym potworze (fotka nr.2) i pytanie, czy następny czołg (Tier V) będzie zarabiać, bo jak nie, to nie pcham się dalej, tylko sprzedaje i idę w niemieckie tanki.

20120502004243

20120502004251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 00:42, Misquamaqus napisał:

Aktualnie siedzę na tym potworze (fotka nr.2) i pytanie, czy następny czołg (Tier V)
będzie zarabiać, bo jak nie, to nie pcham się dalej, tylko sprzedaje i idę w niemieckie
tanki.


Hahaha. AMX 40. Witamy na najgorszym czołgu w całej grze. Nie martw się, potem jest już tylko lepiej, jeśli wiesz jak tymi czołgami grać. AMX 12 jest przeciętny, ale od AMX 13 75 zaczynają się potwory z chorym burst damage. Potrafią przyjąć strzał od czołgu heavy tier wyższego i zniszczyć go zanim zdąży przeładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować