Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2012 o 22:35, meryphillia napisał:

> i tak słabej armaty.

LOL


Zapraszam do rozgrywki.

Moja ksywka w WoT, to Misquamaqus.

Zaproś mnie do plutonu, a nie pisz LOL OK ?

8964095, gdybyś nie wiedział, jak mnie znaleźć w WoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 01:37, Misquamaqus napisał:

Zaproś mnie do plutonu, a nie pisz LOL OK ?


A co to ma do rzeczy?
Działo w topowych US HT dostało nerfa na ROF z racji tego iż potrafiło przy tych możliwościach penetracyjnych zajechać dowolnego TX w walce 1 vs. 1, łącznie z francuzem.
Nerf i tak niczego nie zmieni bo nadal jest to działo o najszybszym ROF jeśli chodzi o TX i doświadczony gracz nadal będzie łomotał inne "dziesiątki", podpalając je czy uszkadzając ammo rack i następnie dobjając trupa.
Nie jest to oczywiście żaden czołg doskonały, ale słusznie mający metkę OP, bo w rekach dobrego gracza jest jeżdżącym rydwanem zagłady. ;)

Co do gry w plutonie, może jutro się pojawię w grze na 24 albo 48h, ale to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 10:00, Misquamaqus napisał:

Nie masz pojęcia, jaki jest czołg M103.... próbka....

http://www.sendspace.pl/file/2aaeae430c03a7206ba2140


No dog fight z siódmym józkiem, szczególnie gdy temu po wywaleniu Ci gąsienic udało sie objechać Ciebie od boku, a Ty waliłeś mu w front jego wieży, nie mógł sie skończyć inaczej, żeby nie wiem co :P

BTW. Co to za działo i jaki ma czas ładowania? Pytam, bo mam wrażenie, że 122mm w moim kv-3 ładuje sie przy tym wieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim dojdziesz do wniosku że ktoś się na pewno nie zna warto spojrzeć w jego statystyki (nazwij mnie pieprzonym statsiarzem, ale jest to pewna wypadkowa umiejętności czy tego będziesz chciał czy nie) i porównaj ze swoimi...
W tym wypadku porównanie jest miażdżąco jednostronne tak swoją drogą.
I przemyśl czy druga osoba może jednak ma racje i wie więcej ze względu na ogranie/doświadczenie/samorodny talent.

PS

A już wmawianie komuś że nie wie jak wygląda czołg na którym zagrał ponad 300 bitew (i zapewne kilka razy tyle przeciwko) to lekki debilizm jest nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mieliście niebiski status to ile się wam utrzymywał? Bo niestety przed wczoraj miałęm w teamie gościa w pz III/IV który zaczął strzelać w arty i TD w bazie i co tu dużo mówić wszystkich prawie zredukowałdo jednostrzałowców więc go zdjąłem. Jako że trafienie w ammorack z 105 w E2 odrazu go zniszczyło, ale niestety zyskałem niebieski status bo jeden gość uparł się że jestem TK niezależnie od tłumaczeń całęj reszty i mnie zraportowałi zdjął.
(a i tak wiem że jest zasada żę mamy dać się ranić do woli tak długo jak kogoś nie zabije bo wtedy my jesteśmy przez system oznaczeni jako TK, ale ile można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 10:00, Misquamaqus napisał:

Nie chciał bym, żeby mnie opierdzielił moderator, bo mam rację.


Gwoli wyjaśnienia, mysląc o topowym dziale na topowych HT US miałem na myśli te działo na T110E5.
Pomimo, że na M103 jest ono topowym działem, to jednak słabiej opancerzony pojazd wymusza nieco mniej beztroskie funkcjonowanie na polu walki w stosunku do T110.
Nadal jednak jest to potęzna broń w rekach doświadczonego gracza i grając zachowawczo (TM ;) ) jesteśmy w stanie rozłupywac wszystko na swojej drodze, łącznie z TX innych nacji.

Tak więc, nie, nie masz racji.
Działo jest znakomite, a US HT ostatnich tierów są także znakomite, choć trzeba nimi umieć grać.
Podstawową zaś umiejętnością w przypadku US HT jest nie szarżowanie na pałę (w przypadku T110 i przeciwników niższych tierów, tj. VIII/IX, gdy są na wpół martwi mozna śmiało wyjeżdżać, bo i tak za chwilę zginą).

Co do moich doświadczeń na M103 są one co prawda znikome, bowiem uznałem, że mając w garażu M103, bardziej jednak opłaca mi się jeździć T110 niż tym pierwszym i go zwyczajnie sprzedałem po parunastu bitwach (nabity licznik bitew pochodzi z T34, które podmieniony został przez wspomniane m103, a statystyki przypisane zostły do zastępującego pojazdu).
Tak czy siak M103 to dobry HT TIX, nie opancerzony tak jak E-75 czy VK4052P, ale swobodnie podejmujący z nimi walkę i mający ogromne szanse na zwycięstwo z racji swojego ROF właśnie.

Dnia 22.06.2012 o 10:00, Misquamaqus napisał:

Grasz, czy nie mądralo ?


Nadal nie mam pojęcia co niby ma dac wspólne granie w plutonie, ale będę po 16 u siostry, to mogę pokazac do czego zdolny jest T110. ]:>

Tomoya-kun >>> Zależy ile nabroiłeś, ale zazwyczaj są to max trzy bitwy i status znika. Tak czy siak niebieski nick musi oznaczać, że już coś tam wcześniej nabroiłeś, więc bym pilnował się na Twoim miejscu, bo BAN na 24h może irytować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!
Szkoda, że nie ma slotów za 50%, ale chociaż kupię sobie zapasy gold ammo do PzKpfw 38H735 (f) (obecnie to jedyny pojazd na którym przenoszę nieco złotej amunicji, do niszczenia podobnych pojazdów u przeciwnika, które jako jedyne sprawiają problemy przy penetracji ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:31, Dux napisał:


No lepszy to on nie jest :P Bieda straszna, dobrze że jest 3x za pierwsze zwycięstwo :D Ogólnie ostatnie kilka specjali jest strzasznice dziadowych. Niczym się nie wyróżniają, nic specjalnie dobrego nie dają. Jedyny plus że ostatnio dali apteczki/gasnice/zestawy za 50%. Kiedy ostatnio było by dali 5x za pierwsze zwycięstwo, zniżka na wysokotierowe czołgi (VII Tier), albo zniżka na moduły (czekam już od dawna!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cześć dzieci,

Chodzą jakieś informacje, że druga gałąź niemieckich niszczycieli będzie przy wyższych tierach oparta o działa samobieżne typu Waffenträger w wersjach Panther, Tiger i E-100. Może ktoś ma jakieś ładne obrazki i dane związane z tymi zabawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 13:09, Validus napisał:

Chodzą jakieś informacje, że druga gałąź niemieckich niszczycieli będzie przy wyższych
tierach oparta o działa samobieżne typu Waffenträger w wersjach Panther, Tiger i E-100.
Może ktoś ma jakieś ładne obrazki i dane związane z tymi zabawkami?


Drzewko już dawno jest zaktualizowane.
http://worldoftanks.eu/dcont/fb/media/art/tank_trees/germany_tree_full%28eu%29.jpg
Nie wiem czy o to Ci chodzi ale tam masz opisaną drugą linie TDków. Obrazki/info masz na Wikipedii, dodaj do TDkowego drzewka jeszcze na 10 Tierze JagPanzer E-100 z 17 cm armatą i masz pełny obraz gałęzi TD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


?

Przecież to jakieś stare i nieaktualne drzewko. Pisałem przecie, że chodzi mi druga gałąź niemieckich niszczycieli, a zwłaszcza 8,9 i 10 tier, opartą o działa samobieżne typu Waffenträger w wersjach Panther, Tiger i E-100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 21:00, Validus napisał:


cytując za wiki:
"Projekt Waffenträger ("transporter broni") powstał w zakładach Kruppa w 1942, pojazd ten odróżniał się od innych dział samobieżnych w dwóch istotnych kwestiach - jego uzbrojenie zamontowane było w ruchomej wieży (podobnie jak uzbrojenie czołgu), a sama wieża mogła być zdjęta przez zamontowany na tyle pojazdu dźwig. Po zdjęciu z pojazdu wieża mogła być czasowo zamontowana na pojeździe kołowym (także przenoszonym przez Waffenträger) i tak przetransportowana na stanowisko bojowe lub mogła być umieszczona w przygotowanym wcześniej betonowym bunkrze. Po zdjęciu wieży Waffenträger mógł być używany jako transporter amunicji lub pojazd inżynieryjny."

będą to więc najprawdopodobniej wieżowe TD o średniej mobilności i papierowym pancerzu, czyli na dobrą sprawę nic ciekawego, bo działa będą te same co w starej linii (waffentrager tiger miał mieć to samo, które trafiło do jagdtigera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 02:39, meryphillia napisał:

Jedyne co mnie boli w zmianach w drzewkach, to brak Sturmtigera. ;(

Może dadzą go jako premium tank, nie ma co ukrywać, że niezły popyt nań by był.


Czy warto inwestować w T25 z drzewka TD USA? Po rewelacyjnym Sluggerze nie chcę wpaść w coś, z czego wyjdę jedynie sprzedając pojazd. Bardzo żadko trafiam na ten pojazd, dlatego ciężko mi określić czy warto. Alternatywą byłby Pershing, ale nie wiem czy opłaca się isć w tier VIII bez premium. Ma ktoś doświadczenie którym może się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domyśle chodziło mi o coś więcej niż informacje, które mogę znaleźć w 0,26 s w Google.

Jedyne, co udało mi się wykopać na temat Waffenträger E-100:

20120701061313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 04:52, PrimitiveHuman napisał:

Czy warto inwestować w T25 z drzewka TD USA?


Irytują mnie takie pytania nieco.

Chcesz dojść do topowego TD w drzewku, nie masz innego wyjścia.
W innym przypadku nie poznasz czy danym pojazdem dobrze Ci się będzie grało, dopóki (oh no!) kupisz i pograsz parędziesiąt bitew.

T25AT jest sympatyczny bo jest cholernie szybki.
Dobra penetracja i skuteczność topowego działa, powoduje że łatwo się expi i zarabia.
Tak czy siak pojazd był dla mnie tylko kolejnym szczebelkiem w drodze na top drzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować