Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 02:39, meryphillia napisał:

Jedyne co mnie boli w zmianach w drzewkach, to brak Sturmtigera. ;(


A mnie boli zmiana Ferdinanda :( Przedtem miał prowadzić do 9 tieru w nowej linii, dlatego uzbierałem sobie na nim 200k expa :D Teraz widzę ze nie ma po co bo Ferdi prowadzi tylko do JT którego mam :D Pytanie, kiedy 2 linia TD i kiedy 2 linia medów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 06:13, Validus napisał:

W domyśle chodziło mi o coś więcej niż informacje, które mogę znaleźć w 0,26 s w Google.

Jedyne, co udało mi się wykopać na temat Waffenträger E-100:

no to dziwne, bo wpisując choćby waffentrager panther obrazki również wyskakują, nawet z info ze planowane działo dla całej serii to 128mm jak to na jagdtigerze. Gorzej z info o tigerze, ale najpewniej będzie wyglądał podobnie do tego czegos na drugim obrazku (lub po prostu jak GW tiger tylko z działem AT)

20120701101129

20120701101843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>_>

Napisałem przecież, że pytam o coś więcej, niż to, co na szybkiego można znaleźć w Google...

Też zauważyłem, że w tym temacie udziela się taki jeden, dla którego samodzielne szukanie elementarnych informacji dotyczących gry sprawia najwyraźniej ogromne cierpienie, ale naprawdę zdarzają się jeszcze ludzie na tyle domyślni, żeby samemu najpierw dokładnie sprawdzić możliwe opcje w wyszukiwarce przez zadaniem pytania. A to, że dołączyłem jedyny strzęp o WT E-100 jaki znalazłem, nie oznacza od razu, że to JEDYNE, co znalazłem w temacie Waffenträgerów. Już bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pisali kiedy chcą wprowadzać te drzewka dokładnie, czy tylko podali, że to kiedyś się pojawi?

Czekam na event ze zniżką na miejsca w garażu i M18 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdobyłem jeden z medali ( z tych funy) ... ten pechowiec to był francuz szedł ostro na czołowe,...

20120702134407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) Jakie według was drzewko rozwoju jest najbardziej opłacalne?
b) czy według was KW-1 nie jest troszkę za silne dla czołgów niższego tieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 14:22, NoFEAR77 napisał:

a) Jakie według was drzewko rozwoju jest najbardziej opłacalne?


Każde, w zależności od stylu gry. Ale jeśli chodzi o nowych graczy to najczęściej:
1) odradza się francuzów (przy wyższych tierach), gdyż wymagają z uwagi na magazynek i praktycznie brak pancerza, sporego ogrania (co nie znaczy, ze nie znajdzie się nowy, który to szybko opanuje),
2) poleca się ruskich, jako najłatwiejszą do nauki (ponoć).

Dnia 02.07.2012 o 14:22, NoFEAR77 napisał:

b) czy według was KW-1 nie jest troszkę za silne dla czołgów niższego tieru?


KW-1 jest przebijalny i przez niższe tiery. Co nie znaczy, że jak staniesz nim twarzą w twarz to masz szanse. To akurat oczywiste (pomijam sytuację gdy są kolosalne różnica pomiedzy umiejętnościami graczy). Ale z boku i z tyłu winno ugryźć. Z przodu też przez sporą część niższych tierów przy celowaniu w weakspoty (nie są za wielkie ale są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 14:22, NoFEAR77 napisał:

a) Jakie według was drzewko rozwoju jest najbardziej opłacalne?


Niezmiernie mnie irytuje określenie w stosunku gier komputerowych "co się bardziej opłaca"...
W przypadku WoT opłaca się najbardziej, każde rozwiniete drzewko i każdy jego top w garażu.
Za takie konto może znajdzie się chetny jakis jemił, zapłacic kilkaset złotych...

WoT, to specyficzna gra.
Można kupić wszystko co najlepsze w sklepie i być w grze takim ułomem jak ten gracz:
http://worldoftanks.eu/community/accounts/503417480-moijarmo/ (do pełni zgrozy, można obejrzec jego statystyki bezpośrednio w grze).
Można też i wszystko odkrywac po kolei, a i tak być genetycznym ułomem, gdy wciska się na poczatku gry 3xR w E-100 i nawet nie skręca tylko grzeje się prosto przed siebie nawet nie strzelając do napotkanego wroga (spotykałem i takich w grze).

To co sie w grze opłaca odkryjesz samemu, bo ktokolwiek by Tobie nie wmawiał, jak genialnym jest T110, tak po dojściu do niego, mozesz wcale nie odnaleźć przyjemności w graniu nim. I dotyczy, to każdego dowolnego drzewka...

Dnia 02.07.2012 o 14:22, NoFEAR77 napisał:

b) czy według was KW-1 nie jest troszkę za silne dla czołgów niższego tieru?


Nie jest.
Weteran starego KW sprzed zmian, będzie miał szansę zakozaczyć, ale nadal jest kilkustrzałowcem chociażby dla pokracznego S-35, czy Marderka.
Wiekszość początkujących po przesiadce z T-46 i T-28 myśli że teraz to conajmniej Mausem jeździ i szybko kończą swój pobyt w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2012 o 14:22, NoFEAR77 napisał:

b) czy według was KW-1 nie jest troszkę za silne dla czołgów niższego tieru?

obecnie? teraz wpaść sam na sam z KW będąc PZ IV nie jest przegraną opcją, jak nie było KW-1 i KW-2 tylko było KW to wejście na ten czołg będący na szczycie V tieru i było naprawdę słabo, obecnie KW-1 jest dostosowany, bo i dużo odbije jak to na ciężkiego wypadnie, ma więcej życia, ale mimo wszystko inne czołgi z 5 też go przebiją, co daje jakieś tam szansę 1vs1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też nie ogarniacie tego systemu łączenia graczy?Ja rozumiem że czołg lekki jest potrzebny artyleri ale kiedy ja moim BT-7 musze walczyć z Tygrysami no coś jest niechalo.
P.s.Screena nie dodam bo się wkurzyłem i sprzedałem BT-7;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 08:15, NoFEAR77 napisał:

Wy też nie ogarniacie tego systemu łączenia graczy?Ja rozumiem że czołg lekki jest potrzebny
artyleri ale kiedy ja moim BT-7 musze walczyć z Tygrysami no coś jest niechalo.
P.s.Screena nie dodam bo się wkurzyłem i sprzedałem BT-7;d

poczytaj http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 08:36, NoFEAR77 napisał:

Coś tam zrozumiałem no ale żeby BT-7 trafić na czołgi ciężkie i tylko z 2 lekkimi na
krzyż dużo się nie zdziała.

ja jak grałem pz38na, to byla masakra typowy scout do niszczenia arty, a najśmiesznej było wpaść na czołgi powyżej YIIIt, ale cóż taka mechanika gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 08:36, NoFEAR77 napisał:

Coś tam zrozumiałem no ale żeby BT-7 trafić na czołgi ciężkie i tylko z 2 lekkimi na
krzyż dużo się nie zdziała.


Ale czołg lekki nie ma fragować i walczyć w klasycznym tego słowa znaczeniu. Optyka + siatka + fajny krzaczek i artyleria się cieszy że ktoś jej cele podświetla. Potem szybka wycieczka do wrogiej bazy i artyleria przeciwnika taka jakby mniej ucieszona się robi. Tak powinna wyglądać rozgrywka LT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 08:36, NoFEAR77 napisał:

Coś tam zrozumiałem no ale żeby BT-7 trafić na czołgi ciężkie i tylko z 2 lekkimi na
krzyż dużo się nie zdziała.


Słowo-klucz: spotter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 10:49, meryphillia napisał:

Jeśli medy, to tylko US, RUS.
Niemieckie choć ładne z wyglądu są zwyczajnie słabe.


no nwm E50 to taki hevy z dużą prędkością maksymalną a , jeśli medy to bat chat niestety przeją palmę pierwszeństwa w zadaniach dla medów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem również i takie opinie, ze jakkolwiek panterka ssie, to juz PII i E-50 sa całkiem, całkiem. Co prawda wymagają podejścia trochę niemedowego (e-50 szczególnie), ale można nimi już znośnie pojeździć.
Na mnie przy t-44 żadna panterka wrażenia nie robiła. Ale z E-50 miałem spore problemy. Prawie zawsze trafiałem na nie w takim miejscy, że stał do mnie przodem i nie bardzo było jak go objechać. A przy skatowaniu czołgu nawet po podłodze często nie chciało w niego wchodzić.
Wczoraj wsiadłem pierwszy raz w t-54 i zobaczymy jak tu bedzie to wyglądać, gdy go wymaksuję;)

BTW. Free expa po t-44 starczyło na gąsienice plus jakieś 13k dodatkowego. Liczyłem robić resztę następująco: silnik->wieża->działo. Działo wymaga sporo już xp jak na meda. Pytanie: czy ten free exp co mam zachować do grindowania samego działa, a wieżę i silnik robić na "normalnym" expie, czy może na silnik z uwagi że to med, też free expa wykorzystać? A może nie ma to już większego znaczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować