Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Pre ordera raczej nie złożysz bo to ma być F2P jak wot być może w późniejszym czasie wyjdzie edycja pudełkowa
Na razie prace trwają :P
Man nadzieję że nie będzie cyrków ze spotem jak to w WoT jest że nagle znika nam Tygrys a to my w krzaku jesteśmy a on na prostej nie wiedziałem że lorek na tak słabego spota by na 150m nie widzieć tygrysa w czystym polu @.@

Amx 100 dość interesująca ale skrzywdzona ni to med ni to ht a przeładowanie działa masakra :)
Ale miło wyskoczyć wypstrykać w lowe seryjkę i patrzeć jak ucieka z podkulonym ogonem albo ginie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 09:01, JaN-J napisał:

Jak można złozyć preorder na WoB (czy teraz już Wow)? Takim Yamato bym sobie popływał.


Na tę chwilę złożyć nie można i nie mam pojęcia jak to rozwiążą. W przypadku WoT, gdy mieli kończyć betę i przejść na normalną wersję, pojawiły się opcje kupienia packów golda po promocyjnej cenie + do każdego dodawany był specjalny czołg - A-32, PzW V/IV i jakiś ciężki amerykański TVII.
Obecnie praktycznie żadnego z nich się nie widuje, co tylko świadczy jak fajne i zbalansowane względem normanych czołgów były to zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 8 sierpnia 2012 17:16:35
Czołg: AMX 50 100
Doświadczenia: 2 256
Kredytów: 54 378
Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista, Rozpruwacz, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Zaczyna mi się podobać to maleństwo :D
choć niekiedy bywa kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z konusów najlepszy jest t-50-2. Nie ma to jak wygrać bitwę takim czołgiem umiejętnie spotując albo sklepać od zera takiego Tygrysa. Chociaż i tak najlepsze jest zasko jak się spotuje z krzaczka, ktoś jedzie obok i zauważa mnie wtedy kiedy jest 50 metrów obok, może raz trafi może nie ale wtedy już 2/3 HT/TD robią z niego złom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 19:45, MasterChiefGT napisał:

To jest HT francuski pseudo HT/MT wolny jak krowa że tak powiem po przesiadce z Lorka
masakra :P


To jest t8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 19:45, MasterChiefGT napisał:

To jest HT francuski pseudo HT/MT wolny jak krowa że tak powiem po przesiadce z Lorka
masakra :P

To prawie brzmi jak E-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

E50 w porównaniu z nim to cudeńko :D
Mam super wspomnienia z niego
Zastanawiam się czy nawet nie iść w MT t10 niemiecki

AMx50 100 ma 50s przeładowania co an HT długo niby bije po te 300-400 ale wystarczy jeden rykoszet i zgon murowany o ile wróg myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań jako, że wszystkiego jeszcze nie poznałem - jak robi się komunikat, "uwaga na kwadrat D4" itp. jak wchodzi się w pluton. No i takie spostrzeżenie na III-IV tierze, często można zaobserwować pociąg lemingów jadących na rzeź. Już lepiej bylo na poprzednich tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 09:48, Paoro napisał:

Mam parę pytań jako, że wszystkiego jeszcze nie poznałem - jak robi się komunikat, "uwaga
na kwadrat D4" itp. jak wchodzi się w pluton. No i takie spostrzeżenie na III-IV tierze,
często można zaobserwować pociąg lemingów jadących na rzeź. Już lepiej bylo na poprzednich
tierach.


'Ostrzeżenie' - CTRL + klik na mapie. Pociągi lemingów są na każdym tierze, więc radziła bym się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze T1 Heavy czy KW-1 tak w praktyce? bo statystyki oblukałem już.. Skłaniam się ku T1, choć jest ciut droższy, bowiem mam już M3 Lee i mi bliżej po prostu. Pytam się by się potem nie okazało, że to jakiś gniot, a tyle kasy i expa w niego włożę. Co prawda KW-1 to chyba najbardziej solidny z tych czołgów do V tiera z moich obserwacji, ale ja w drzewku radzieckim wolę chyba iść inną drogą, bo mam A-20 i teraz wybiorę T-34 (to chyba "Rudy" z Czterech Pancernych ;) a potem będę rozwijał w kierunku T-54. Wracać się i jeździć kolejnym lekkim T-46 już nie mam zamiaru, wystarczająco najeździłem się BTkami i teraz będę jeździł tym A-20, w sumie to tylko jako zwiadowca się sprawdzam mając taki czołg (zero siła ognia, słaby pancerz), oraz gdy idę z kontrą do rozwalenia dział, co mnie nie bawi za bardzo, a trzeba nimi niestety trochę pojeździć by odkryć te cięższe czołgi :/ Ogólnie dobry wybór tych ścieżek rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:09, Paoro napisał:

/CIACH/


KV-1 jest zdecydowanie lepiej opancerzony, T1 jest jednak trochę zwrotniejszy i ma trochę lepsze działo, niestety jest też dużym czołgiem który ciężko schować. Ogólnie czołgi podobne, oba fajne z tym że KV lepszy do zarabiania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:15, Kerigun napisał:

> /CIACH/

KV-1 jest zdecydowanie lepiej opancerzony, T1 jest jednak trochę zwrotniejszy i ma trochę
lepsze działo, niestety jest też dużym czołgiem który ciężko schować. Ogólnie czołgi
podobne, oba fajne z tym że KV lepszy do zarabiania kasy.

A może lepiej w drzewku amerykańskim wybrać Shermana zamiast T-1? Choć te medki amerykańskie są strasznie wysokie w przeciwieństwie do ruskich czy niemieckich. Jeździłem już M2/M3 podobnymi do M4 i trochę mnie to wkurzało, że tak mnie widać ;P Choć z drugiej strony czasem łatwiej było kogoś strzelić z jakieś zasłony czy coś. A taki T-1 choć też wielki to ma chociaż spory pancerz z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:31, MasterChiefGT napisał:

http://worldoftanks.eu/news/3373-tier-x-medium-tanks-video-pl/

Albo mi coś padło na głowę albo wielce twórcy mówią że MT t9 nie dostały nerfa a na E50
miałem 230cos pen a teraz jest 220 -.-


Na oficjalnym forum wypowiadał się polski przedstawiciel, że ten filmik jest nie pierwszej świerzości, stąd i różnice między nim a rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V nie kupuje się do tego celu, bo zwyczajnie zarabiają na poziomie TV/VI normalnych pojazdów.
Teraz jeszcze totalnie zwalono im MM dopsowując do normalnych pojazxdów i takim Churchillem, to sobie możesz stukac w Is''a i stukać.

Church, gdy trafi na topkę i za najmocniejszego przeciwnika ma KW-1, może i z 70k wyciagnąć, ale są to obecnie nieliczne przypadki.
Reszta TV premium zarabia mniej i najczęściej jest to poziom 20-30k.
Cały czas mówię oczywiście o zarobkach z kontem premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 20:14, meryphillia napisał:

V nie kupuje się do tego celu (...)


Chodziło mi ogólnie o V tier "normalnych" pojazdów, znany z dobrego balansu między zarobkami a wydatkami. Z tych wszystkich słynnych V tierów jeździłem do tej pory tylko Shermanem ale wywaliłem go z garażu po ok. 50 bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby fakt, nie doczytałem konkretnie. ;)

IMO KW-1 jest najlepszym zarabiaczem zaraz obok PzIV.
Niestety w 8.0 PzIV najprawdopodobniej straci swoja długą 75kę, więc pozostanie już tylko KW-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować