Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2012 o 19:24, Radekl2 napisał:

Ehh... Teraz jest to jakoś inaczej zrobione, bo niby mam napisane, że mogę zbadać czołg
powiedzmy za 1500 doświadczenia, ja mam ponad 2000 wolnego i niby to jest mało. Ja tą
głupotę zrobiłem przed aktualizacją jeszcze, bo liczyłem, że jak już wprowadzą patcha
to poszaleję w IS''ie 8, i poszalałem.... :)

Ja mam ciagle problem z przywyknięciem do tego że teraz można skakać i z przyzwyczajenia omijam niektóre miejca. Ewentualnie ostatnio moim ulubionym hellcatem zostałem wepchnięty przez sojusznika przypadkiem z mostu do rzeki... Ale i tak gra się lepiej, jedynie przydało by się więcej kasy bo mam niecałe 20k a muszę kupić kv1s, Stuga i pzIV(ewentualnie E2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nowy patch to zdecydowanie największy skok w jakości rozgrywki i wydajności od czasu bety. Gra działa o wiele płynniej i żwawiej. Nawet na wyższych niż zazwyczaj ustawieniach z włączonymi wieloma efektami mam więcej fps niż poprzednio na minimalnych z WoT Tweakerem. Zero przycin i zwiech. Oprawa audio i interfejs także zaliczyły wyraźny skok jakościowy.










Żartowałem.










Nie, poważnie. Pomijając fakt, że nie chce mi się w to grać, jest bardzo na plus. http://www.youtube.com/watch?v=SrXbnX2qxwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 18:51, Ichvander napisał:

Niestety, u mnie mod nie dziala. Zainstalowane wszystko tak, jak napisane a teraz na
poczatku rozgrywki mam piekne buczenie.


Pewnie dlatego, że geniusze z WG zrobili kilkanaście rodzajów dźwięków dla pojazdów, ale niestety w słuchawkach nadal jest pierdzenie lufami, a nie napieprzanie.
Niestety będziesz musiał poczekać na aktualizację moda. Ogólnie to co patch, to WG coraz bardziej wkurza modderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:30, Radekl2 napisał:

Z kasą to teraz problem jest... PzIV mi zepsuli :( Jak żyć bez KP, jak żyć?


Niom zepsuli żeby więcej czołgów premium kupować. Za dużo ludzi grało PZIV i zarabiało kasę a firma nie zarabiała. Ale udało mi się zrobić nowym PZIV specjalistę, nawet ściągnąłem KW-1S :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby prawda, że trzeba zarabiać- jak w każdej firmie, ale wtedy powinni zmienić nazwę gry z "darmowa". Niedługo KV-1 dobiją i będzie się wychodziło max. 2k na plusie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy pziv nie jest zły. Trzeba grać nim jednak teraz trochę bliżej przeciwnika. Działo jednak trochę za mało peny i celności ma na snajpienie. Ale przy umiejętnym objeżdżaniu da się nadal czynić cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:36, kindziukxxx napisał:

dobra:
panterka czy VK3002DB?


Pantera. Od razu idziesz w medy, a DB wymaga od diabła modułów, których nie użyjesz już na żadnym innym czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:45, McFlash napisał:

Pantera. Od razu idziesz w medy, a DB wymaga od diabła modułów, których nie użyjesz już na żadnym innym czołgu.

Przynajmniej do momentu wprowadzenia drugiej linii medów za N(*) miesięcy.

W każdym bądź razie, tak, pantera jest zdecydowanie lepszym wyborem. Chociaż do momentu osiągnięcia P2 z 88''tką to jest słabo...

* Gdzie N jest bardzo duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:52, Radekl2 napisał:

Niby prawda, że trzeba zarabiać- jak w każdej firmie, ale wtedy powinni zmienić nazwę
gry z "darmowa". Niedługo KV-1 dobiją i będzie się wychodziło max. 2k na plusie. :)

Niestety obniżają powolij coraz bardziej zarobki. Teraz bez premki zarobienie od 0 na 6 tier to ze 2 tyg. niezłego farmienia. A tak dobrze jeszcze było przed wprowadzeniem 7.3 gdzie bodajrze był wielki nerf zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:59, Skrzypiec napisał:

Nowy pziv nie jest zły. Trzeba grać nim jednak teraz trochę bliżej przeciwnika. Działo
jednak trochę za mało peny i celności ma na snajpienie. Ale przy umiejętnym objeżdżaniu
da się nadal czynić cuda.

sam w sobie jako czołg nie jest zły, ale jak ktoś preferuje strzelanie z 2 lini z 500-600m to obecne działa na niewiele się zdadzą. jednak kwestia wprawy i nawet na 7t można z przegranych bitew wyjść na + ze złotem,


brakuje mi jeszcze tylko 1 rzeczy w podsumowaniu bitwy, tam gdzie są wszystkie odkrycia itp powinno być napisane ile exp za co wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 00:06, UnionPacific napisał:

Czy Hetzer jest naprawdę tak pancerny że strzał w bok z pocisku 122mm od KV-1S nie robi
na nim żadnego wrażenia? oO

Hetzer gonna Hetz!


Nie jest. Musiałeś mieć pecha, że akurat pocisk wszedł za zero lub jakimś dziwnym trafem zrykoszetował. WG makes bugs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 00:06, UnionPacific napisał:

Czy Hetzer jest naprawdę tak pancerny że strzał w bok z pocisku 122mm od KV-1S nie robi
na nim żadnego wrażenia? oO

Hetzer gonna Hetz!

może wleciał w gąski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu był komunikat "Nie przebiliśmy pancerza", a gąsienice wciąż miał całe. Z resztą - przy tym dziale w KV-1S takie kwiatki są dość częste. Jak na przyzkład rykoszet po strzale do Pz38na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, nowy kwiatek w kolekcji - T-50 sobie scoutował, stoi z uszkodzonymi gąsienicami, pozostało mu 1 HP, strzał z KV-1S w wieże T-50 (trafiony!) i... rykoszet.

Jedyny słuszny komentarz: Co to ***** jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 21:42, UnionPacific napisał:

O właśnie, nowy kwiatek w kolekcji - T-50 sobie scoutował, stoi z uszkodzonymi gąsienicami,
pozostało mu 1 HP, strzał z KV-1S w wieże T-50 (trafiony!) i... rykoszet.

Jedyny słuszny komentarz: Co to ***** jest?


Podrzuć powtórkę, przypuszczam, że pocisk walnął go pod kątem większym niż 70 stopni i z automatu nastąpił ding. Zwykle taka jest przyczyna dziwnych dingów na średnim i dużym dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować