Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2012 o 17:57, pkapis napisał:

Nie wiem jak w IS-3, ale w niektórych czołgach ammo rack jest właśnie z przodu. W ten
sam sposób zniszczono mi VK3601H oraz M6 (ten drugi padł wyjątkowo paskudnie, bo mieliśmy
przewagę, praktycznie już niszczyliśmy przeciwnika po tej stronie, wyskoczyłem zza skały
żeby odstrzelić kogoś, kto był na paru ostatnich % życia i w tym momencie przebił mi
przedni pancerz, niszcząc ammo rack i cały pojazd).

A w niektórych jest umiejscowiony w wieży - prawdopodobnie uderzenie w tył wieży KV-2 powoduje uszkodzenie ammo rack (o czym się przekonałem mając 152mm a sojusznik rąbnął ot tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na stockowym Is-3 (jedynie silnik i radio zmienione + gun z IS) i rzeczywiscie jest jakby downgrade z ISa... ale mam nadzieje, ze po dojsciu do BL-9 zacznie sprawiac wiecej radosci. Bo jak na razie to troche frustracja :P

EDIT: juz pomijajac jak czesto w tym nowym paczu wchodza penetracje za 0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 02:15, Ichvander napisał:

Ja obecnie gram na stockowym Is-3 (jedynie silnik i radio zmienione + gun z IS) i rzeczywiscie
jest jakby downgrade z ISa... ale mam nadzieje, ze po dojsciu do BL-9 zacznie sprawiac
wiecej radosci. Bo jak na razie to troche frustracja :P

IS-3 to najlepszy czołg jakim grałem.
Bezwzględnie dominuje (przynajmniej dla mnie) na 8 tierze, BL-9 jest niesamowitą armatą, w dodatku czołg jest mobilny i ma przyzwoity pancerz bezproblemowo rykoszetujący pestki niższych tierów. Warto też dodać (jeśli tego nie odczułeś), że boki ISa-3 mają spaced armor, co potrafi czasem pochłonąć pociski IX i X tierów.
Udało mi się na nim ustanowić rekord 11 zniszczeń. Niestety, replaya nie ma, od tamtej bitwy dopiero włączyłem funkcję nagrywania.

20121017133738

20121017133800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:19, Ichvander napisał:

W bok (strzelajac ISem) w medy 6-7 tieru, w lighty, w tylki medow, lightow i ht to zle
strzelanie? W front mam walic?


W bok to dość szerokie pojęcie. Przykład pierwszy z brzegu, okolice koła napędowego, da się strzelać tak że spada tylko gąska, da się tak że spada i gąska i hp (a IS3 robi bum xD), ale trzeba zauważyć po strzale w które miejsce co się dzieje i poćwiczyć gąskowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:19, Ichvander napisał:

W bok (strzelajac ISem) w medy 6-7 tieru, w lighty, w tylki medow, lightow i ht to zle
strzelanie? W front mam walic?

kwestia kątów i strzały w gąski są za 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczył ktoś jakże dziwnego buga, gdzie pojazd stoi wciąż na polu bitwy, jednak tak na prawdę go nie ma/został zniszczony? Grając dzisiaj AMX 13 90 wpakowałem 4 naboje zbędnie w rzyć T28Profesor, by później okazało się, że ów pojazd, od dawna wylał swój olej na ziemię.
Nie był to raczej indywidualny bug, bo jakąś minutę później, już w post mortem mode, Lowe zasadził dwie pestki, również zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:09, PrimitiveHuman napisał:

...


Może załoga zginęła zanim pojazd został zniszczony, w takim wypadku wypada się z gry. Nie pamiętam tylko czy pojazd pozostaje w formie wraku czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi jest rzadki, ale też mi się zdarzyło już ;)
Z tego co pamiętam ktoś z klanu też wspominał o takiej sytuacji, ale spokojnie "It''s not a bug, it''s a feature" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 21:15, Wilkv napisał:

Ewentualną opcją był jeszcze disconnect gościa w trakcie gry.


DC nie ma przecież żadnego znaczenia, bo wtedy i tak możemy swobodnie strzelać do takiego pojazdu.

Jest to normalna aczkolwiek rzadka sytuacja, tak jak wyżej napisano.
W pojeździe zgineła cała załoga i jest on już wykluczony z walki, aczkolwiek z racji iż nie został zniszczony, ma jeszcze widoczne pozostałe HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 21:36, meryphillia napisał:

W pojeździe zgineła cała załoga i jest on już wykluczony z walki, aczkolwiek z racji iż nie został zniszczony, ma jeszcze widoczne pozostałe HP.

I dokładnie tak samo to wygląda przy pojeździe, który doświadczył DC...

Różnica może być jedynie taka, że przy DC widnieje nadal na liście aktywnych graczy, a przy zabiciu załogi już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:09, PrimitiveHuman napisał:

Doświadczył ktoś jakże dziwnego buga, gdzie pojazd stoi wciąż na polu bitwy, jednak tak
na prawdę go nie ma/został zniszczony? Grając dzisiaj AMX 13 90 wpakowałem 4 naboje zbędnie
w rzyć T28Profesor, by później okazało się, że ów pojazd, od dawna wylał swój olej na
ziemię.
Nie był to raczej indywidualny bug, bo jakąś minutę później, już w post mortem mode,
Lowe zasadził dwie pestki, również zaskoczony.


Chodzi o coś takiego? http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/156868-bugi-po-patchu-080/page__st__80#entry2878928
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/156868-bugi-po-patchu-080/page__st__80#entry2880646
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/156868-bugi-po-patchu-080/page__st__60#entry2873529 (powtórki)
Zaczęło się to pojawiać dopiero od 0.8.0 i to masowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:19, Ichvander napisał:

W bok (strzelajac ISem) w medy 6-7 tieru, w lighty, w tylki medow, lightow i ht to zle
strzelanie? W front mam walic?


Unikaj strzelania od boku w zębatki napędowe gąsienic, samych gąsienic i zbiorników na czołgach, one są prawdziwym pochłaniaczem obrażeń i stąd 0 dmg shoty :) A ostatnio do tego spaced armor na bokach czołgów doszedł - szczególnie odczuwalne na czołgach typu E-100 czy Jagdpanzer E-100 czy GW TypE.
Wiele osób pamięta jeszcze IS4 na IX tierze i tam faktycznie bardziej opłacało się do przeciwnika wyjeżdżać bokiem bo wchodziło tam w niego za 0 :)

Tutaj daje moją powtórkę z T34, i zobaczcie w niej w jaki sposób potrafiłem ustawić się tak aby mój czołg łapał pociski za 0 dmg (szczególnie przy zbijaniiu capa) czy wyjazd tyłem na AMX 50 100 co może wydawać się głupie ale jak coś działa to nie jest głupie :) oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=D_I2FbyRL58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 13:22, Ciekawski94 napisał:

Też bym chętnie zobaczył nasze czołgi jednak raczej jeszcze nie w tym roku.

Ciekawe tylko jak mieliby to zrobić...
Polska praktycznie wcale nie produkowała własnych czołgów poza krótkim okresem międzywojennym z którego uzbiera się może ze 2 konstrukcje i 3 prototypy.
To już prędzej Chińczycy dostaną swoje drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować