Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2012 o 01:00, Akoss-94 napisał:

Dopiero kupiłem... Ciężko żebym miał :P
Muszę do niej dobrać czołg na zarobek, bo jest kasożerny w wuj :/

Gadasz głupoty. Ja na swoim s51 muszę cholernie zlamić lub zginąć na początku co jest prawie niewykonalne żeby wyjśc na minus. Przy strzelaniu gdy jest się pewnym spokojnie zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, też miałem podobne odczucia. Wyższy tier i większa tragedia a nie działo. Największym minusem jest chyba prawie zerowa mobilność i jeszcze mniejszy w stosunku do poprzedników zakres ruchów armaty.

Jednak nie jest tak tragicznie z celnością, może to zasługa załogi ale mam wrażenie że namierzam nią szybciej niż Su-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 00:31, Monti0512 napisał:

Takie tam, na typie:

Gratki Monti :) Nawet bym nie pomyślał że spotkam kogoś z PMHC tu na tym forum :) Co tam w Alerowym gronie słychać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo faktycznie celownik jest mniejszy i nie rozrzuca nim tak jak w su-8, jednak mimo maksymalnego ''skupienia'' potarfi znieść niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 14:21, Akoss-94 napisał:

jednak mimo maksymalnego ''skupienia'' potarfi znieść niesamowicie.

Witamy w świecie jakiejkolwiek artylerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to oprócz kodu na trzy dni premium i trochę consumables, o którym już było tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59311&pid=5245, jest też zniżka na różne czołgi. Nie jakaś nadzwyczajna, ale rzadko się zdarza, żeby taniej były pojazdy powyżej TVII. No i 50% na sloty w garażu albo reset skilli też może się komuś przydać.
http://worldoftanks.eu/news/4451-special-offer-golden-joystick-victory-party/

I teraz pytanie do tych, co znają się trochę lepiej, czy warto inwestować np. w Super Pershinga? Z tego co widziałem ma większą siłę ognia od standardowego Pershinga, ale jest wolniejszy i mniej zwrotny, co u meda niekoniecznie będzie zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Pershing robi za czołg ciężki, nie średni. Jak na swój tier jest na prawdę wytrzymały. Jak się jednak sprawdza prowadzenie go, to nie wiem - wiem tylko tyle, że ogromna ilość randomowych graczy ma z nim wielkie problemy, jak pojawia się naprzeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:34, kamyk95 napisał:

To pytanie było tu pewnie już wiele razy, ale... do IS-3 pierwsza wieża czy działo?

Z reguły ludzie polecają wieżę. Dodaje 50hp i dużo lepszy armor.
Poza tym Churchill 1 w końcu po kilku modułach robi się przyjemny o ile jest na topie.
Zwycięstwo!
Bitwa: El Haluf 4 listopada 2012 19:37:40
Czołg: Churchill I
Doświadczenia: 5 120 (x5 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 24 877
Osiągnięcia w walce: Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:III klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:34, kamyk95 napisał:

To pytanie było tu pewnie już wiele razy, ale... do IS-3 pierwsza wieża czy działo?

Wieża oczywiście. Zawsze dodatkowy pancerz się przydaje i nie kosztuje ona dużo expa. Osobiście tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:34, kamyk95 napisał:

To pytanie było tu pewnie już wiele razy, ale... do IS-3 pierwsza wieża czy działo?

Ja zdecydowanie polecam działo. BL-9 znacznie ułatwia grind tego czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:39, Tomoya-kun napisał:

Poza tym Churchill 1 w końcu po kilku modułach robi się przyjemny o ile jest na topie.


A Matilda jest okropna ;/ Ale przed chwilą miałem super udaną bitwę na niej, a to dlatego że wszyscy absolutnie mnie ignorowali, a ja oddałem 43 celne strzały:>

Bitwa: El Haluf 4 listopada 2012 21:56:47
Czołg: Matilda
Doświadczenia: 1 614
Kredytów: 30 453
Osiągnięcia w walce: Specjalista, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Ale to był fart, czołg jednak do bani i ciesze się że zaraz z niej znikam :> exp x5 bardzo pomógł grind do 5go tieru na medach i ciężkich Brytyjczykach :)

PS. Ciekawostka, oboje mieliśmy dobry wynik na El Haluf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:14, Stfforex napisał:

A Matilda jest okropna ;/ Ale przed chwilą miałem super udaną bitwę na niej, a to dlatego
że wszyscy absolutnie mnie ignorowali, a ja oddałem 43 celne strzały:>

Ja strasznie się na niej męczyłem, zwłaszcza że zanim gdziekolwiek dojechałem wszystko było wybite. No i zanim strzały z haubicy dolatywały to przeciwnik był 50m dalej.... No ale na szczęście mam już pierwszego Churchilla z 75mm i zbieram na Churchilla VII :)
Ogólnie zauważyłem że Brytole są jak USA tak do V- VI tieru są ciężcy w grindzie ale potem robi się bardzo przyjemna nacja z dobrymi maszynami.
Choć bardziej się cieszę że przez ten cały special wymaksowałem T29 i teraz tylko szaleje z grindem 100k na t32 XD

Dnia 04.11.2012 o 22:14, Stfforex napisał:

PS. Ciekawostka, oboje mieliśmy dobry wynik na El Haluf ;)

Bo to świetna mapa dla ich czołgów, jak inne pustynne :)
wycięstwo!
Bitwa: Piaszczysta rzeka 4 listopada 2012 22:18:26
Czołg: Churchill I
Doświadczenia: 663
Kredytów: 16 819
Osiągnięcia w walce: Kamikaze
(tu byłem na dolnym tierze i jeszcze z 6 funtówką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:35, Tomoya-kun napisał:

Ogólnie zauważyłem że Brytole są jak USA tak do V- VI tieru są ciężcy w grindzie ale
potem robi się bardzo przyjemna nacja z dobrymi maszynami.

Eee... Ja mam wręcz odwrotne zdanie.

Churchill I - na stocku największe g... V tieru. W pełni ulepszony dalej zostaje w tyle za KV i T1 HT. KV to wiadomo z jakiego względu. T1 HT ze względu na znacznie gorszą mobilność i wcale nie lepszy pancerz ze względu na swoją domenę British Metal Boxes.
Churchill VII - przynajmniej na stocku można mu działo założyć. Mobilność jednak jest gorsza od Mausa. Maus to przynajmniej stale jedzie te 20KPH, Churchill musi się rozpędzać do tej zawrotnej prędkości. Często zanim się gdzieś dojedzie, to już po bitwie. A z działkiem mającym 140 DPH to można innych po tyłku podrapać. Pancerz uświadczysz tylko grając przeciwko tierom VI i niżej, zakładając oczywiście, że te T6 będą po przeciwnej stronie mapy.
Light T5 - jak na scouta za wolny, za ślepy. Do snajpienia działo za wolno celuje. Do brawlingu jest za mało zwrotny. Ale jeszcze tylko 12k epxa na nim i się pozbywam tego złomu...

Osobiście jak na razie z brytoli najlepiej grało mi się właśnie Matyldą, Valentyną i wszystkimi lekkimi A13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować