Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2012 o 18:24, Wilkv napisał:

Cóż... Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do gry w deszczu? ;) I Ty nadal w TH widzę... ;)


Przyzwyczaiłem się. Po prostu 18 art na 30 pojazdów to nieco rzadki widok ;p

A w TH zapuściłem korzenie i nie wiem, czy prędko to zmienię.
A Ty, jak sie Twoje losy toczą teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:26, d7 napisał:

Przyzwyczaiłem się. Po prostu 18 art na 30 pojazdów to nieco rzadki widok ;p

E tam. Grałem w 28/30, gdzie u mnie jedynym czołgiem byłem ja, w Black Prince...

Dnia 07.12.2012 o 18:26, d7 napisał:

A w TH zapuściłem korzenie i nie wiem, czy prędko to zmienię.
A Ty, jak sie Twoje losy toczą teraz?

Bez tagu od miesięcy. I o wiele lepiej mi z tym ;] Co prawda gra samemu bywa nudnawa, ale przynajmniej nie muszę być ciągle wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:28, Wilkv napisał:

Bez tagu od miesięcy. I o wiele lepiej mi z tym ;] Co prawda gra samemu bywa nudnawa,
ale przynajmniej nie muszę być ciągle wieczorami.


E, TH sie zmieniło od tamtej pory. Szaleństw nie ma, ale nie ma nudy ;p
Jakbym sam miał być bez klanu to już dawno bym przestał grać :)
Na TSa mógłbyś zajrzeć czasem, jakiś pluton pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:40, d7 napisał:

E, TH sie zmieniło od tamtej pory. Szaleństw nie ma, ale nie ma nudy ;p

No to się zobaczy. Na razie jeszcze nie mam czasu, ale po pierwszym semestrze może być już luźniej.

Dnia 07.12.2012 o 18:40, d7 napisał:

Jakbym sam miał być bez klanu to już dawno bym przestał grać :)

Mnie tam Brytole zachęcili. Lubię się odstresować wyklinając tą grę i jej twórców ;]

Dnia 07.12.2012 o 18:40, d7 napisał:

Na TSa mógłbyś zajrzeć czasem, jakiś pluton pograć.

Jak znajdę czas to wpadnę. Tylko o ile dobrze pamiętam, Ciebie zastać to wyczyn był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:44, Wilkv napisał:

Jak znajdę czas to wpadnę. Tylko o ile dobrze pamiętam, Ciebie zastać to wyczyn był...


To Cię zaskoczę, bo pracuje na pierwsze zmiany teraz :) Mozna powiedziec, ze NIE zastać mnie - to wyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co śmieszniejsze, MM jest tak debilny w takich sytuacjach, że dla jednych wylosuje tak jak dla Ciebie, a dla drugiego teamu wylosuje bitwę 4 vs. 5, gdzie po jednej stronie są trzy arty, a po drugiej dwie...

;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


@Olamagato

Nigdzie w informacjach na temat mechaniki nie spotkałem się z tym, że dostaje się jakąś karę za przegraną. Nawet w wiki jest wyraźnie zaznaczone, że sam fakt przegranej nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wartość XP. Cały czas mowa oczywiście o randomach.

Zresztą, kwestia XP zupełnie mnie nie interesuje. Mam ze 160k, z którym nie mam co robić, a załoganci potrzebują teraz kilkadziesiąt k, żeby awansować o 1%

@UnionPacific

Dnia 05.12.2012 o 08:46, Olamagato napisał:

...jakimś cudownym sposobem moje pociski przelatują obok, ponad,
walą w ziemię gdzieś przed wrogiem... wszędzie tylko nie w niego.


Przebieg gry nauczyłem się już stwierdzać po kilku pierwszych strzałach - jeżeli od początku zaliczam po 5 rykoszetów/kosmosów z rzędu, to zadziwiająco często kończy się to wynikiem typu 3-15

@DziabągowatyZakapior

Dnia 05.12.2012 o 08:46, Olamagato napisał:

No to powiem wprost: Bye bye. :P


Mam nadzieję, że te 11M na koncie nie wywietrzeją na tyle szybko, żebym dał Ci tę satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 21:35, Validus napisał:

Mam nadzieję, że te 11M na koncie nie wywietrzeją na tyle szybko, żebym dał Ci tę satysfakcję.


Żebyś się nie zdziwił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 21:35, Validus napisał:

Mam nadzieję, że te 11M na koncie nie wywietrzeją na tyle szybko, żebym dał Ci tę satysfakcję.


Możesz mi odpalić zawsze.
Będe mógł kupić w końcu dwie dziesiątki z trzech już odkrytych wieki temu, a na które nie udaje mi się samemu uzbierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy podczas kupowania złota SMSem, muszę używać tylko tego numeru, który podałem do zabezpieczenia, czy mogę kupić także z innego? Mojemu tacie się odłożyło przeszło 300 zł i powiedział, że mogę to sobie zużyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 16:21, Kazak napisał:

Mam pytanie, czy podczas kupowania złota SMSem, muszę używać tylko tego numeru, który
podałem do zabezpieczenia, czy mogę kupić także z innego? Mojemu tacie się odłożyło przeszło
300 zł i powiedział, że mogę to sobie zużyć :>

Możesz bez problemów używać innego numeru, ja tak robię. Mój normalny numer to numer z zabezpieczenia a do doładowań używam numeru na którym odkłada mi się zbędna kasa. No i za tyle zł to sobie możesz kupić tony golda lub niezłego premium tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 16:33, Tomoya-kun napisał:

Możesz bez problemów używać innego numeru, ja tak robię. Mój normalny numer to numer
z zabezpieczenia a do doładowań używam numeru na którym odkłada mi się zbędna kasa. No
i za tyle zł to sobie możesz kupić tony golda lub niezłego premium tanka.

Najpierw muszę im oddać to 2500 golda, za które mnie zbanowali jakiś czas temu :s Ale po tym i tak zostanie mi go sporo. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że średnio podoba mi się to, co zrobili w 8.2 z angolem ciężkim t10. Fajny był ROF to oczywiście musieli znerfić działo (tak samo patton oberwał, chociaż tu przynajmniej jakiś pancerz dostał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 20:53, Nalfein napisał:

Powiem wam, że średnio podoba mi się to, co zrobili w 8.2 z angolem ciężkim t10. Fajny
był ROF to oczywiście musieli znerfić działo (tak samo patton oberwał, chociaż tu przynajmniej
jakiś pancerz dostał).


Pancerz w dobie kumulacyjnych i podkalibrowych ma marginalne znaczenie (arta też na taki pancerz spluwa z pogardą). O wiele większą rolę odgrywają jego kąty, dzięki czemu działa zasada 70 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 22:01, UnionPacific napisał:

Za co taki ban? Lewe zdobywanie złota?

Nie no, aż tak to nie. Kupiłem kiedyś 2500 golda na Allegro, jak jeszcze nikt nie trąbił, że to nielegalne, ale i tak oberwałem banhammerem. Jak setki, albo tysiące innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie to bliżej działa? Ktoś po prostu oferuje kod? Widziałem kiedyś tam na allegro oferty ze sprzedażą złota ale nie zagłębiałem się w to bardziej.

Nie ma to jak ochota zgarnięcia sobie exp na Kv-2 przy mnożniku x3 i koncie premium. Tym bardziej przy tym jak jestem jednym z lepszych graczy na mapie. I jeszcze lepiej, że na początku bitwy wrogi M41 skosił mnie jednym pociskiem. To jest już po prostu tak żenujące że odechciało mi się grać. Lub też walka Kv-3 vs. Kv-3. Dwa moje strzały z odległości na oko 10 metrów w silnik wroga (z działa 122mm D-25T) i wzięte 190 HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 23:49, UnionPacific napisał:

/cut

Ja dzisiaj unikam czołgów wyższych niż tier V bo mi na nich kompletnie nie szło. Ale za to dzisiaj na Stugu idą mi cudne wyniki po 30-40k i od 4 do nawet 7 fragów XD

20121209000026

20121209000044

20121209000053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować