Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

i teraz pytanie na przyszłość, jakie działo na nim najlepiej będzie zamontować.


tylko najlepsza 122 sie liczy wg mnie. ogolnie kv3 gralo mi sie lepiej niz isem (robie dwa drzewka rownolegle dla porownania)

Dnia 31.12.2012 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Edit - w ogóle, to nie za bardzo podoba mi się wprowadzanie nowych drzewek pojazdów tak
''co chwilę''(albo ja mam takie wrażenie, że teraz jest to częstsze). Zajęli by się lepiej
optymalizacją gry(czy może zmniejszeniem jakoś samej jej objętości, która dobre 10gb
waży i stale jej przybywa).


w czasach gdzie za grosze kupujesz terowe dyski, optymalizacja rozmariu to ostatnia rzecz jaka powinni sie zajmowac ;) dopoki gra wchodzi na pendrajwa 16gb jestem szczesliwy :)

a nowe drzewka - im czesciej tym lepiej. najewiekszy fun w tej grze daje mi przebijanie sie przez niskie, szybkie, dynamiczne tiery. potem juz tylko campfest i schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 14:11, Paoro napisał:

> W takim razie muszę zacząć od średniego t-28, który słono kosztuje :P
Że coś słono kosztuje to pojęcie względne, jak mam uzbierać 2.400.000 kredytów na S-51
i ISa to jest to problem


No, ale ja wczoraj zacząłem grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 01:32, Budo napisał:

> > W takim razie muszę zacząć od średniego t-28, który słono kosztuje :P
> Że coś słono kosztuje to pojęcie względne, jak mam uzbierać 2.400.000 kredytów na
S-51
> i ISa to jest to problem

No, ale ja wczoraj zacząłem grać :P

Dojdź do KV-1. Dobry czołg do nauki i zarabiania. W ogóle radzieckie drzewko jest dobrym wyborem, bo pojazdy mają działa które zadają sporo obrażeń i są w miarę celne. Ja doszedłem do ISa, i nie narzekam. A mam porównanie przecież z niemieckim, ktore również rozwinąłem do 7 tieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 01:40, Darkstar181 napisał:

Dojdź do KV-1. Dobry czołg do nauki i zarabiania. W ogóle radzieckie drzewko jest dobrym
wyborem, bo pojazdy mają działa które zadają sporo obrażeń i są w miarę celne. Ja doszedłem
do ISa, i nie narzekam. A mam porównanie przecież z niemieckim, ktore również rozwinąłem
do 7 tieru.

Celne radzieckie działo to chyba oksymoron :D
Do 8 tieru nie ma celnych radzieckich dział, a potem zaczynają nadrabiać, z tym, że i tak dalej trzeba dłużej niż u innych nacji czekać na focus. Mimo to prawdą jest, że radzieckie drzewko jest najlepsze dla początkujących - o magicznych bokach czołgów IS 3-8 i KV 1-5 wciąż krążą legendy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topowe działo KW-4, IS-8, a także Is-4 (te same działo w końcu co na Is-8) i Is-7 są wystarczająco celne, by z nich snajpić sobie.
Także z czasem celowania nie ma przy nich większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 02:29, meryphillia napisał:

Topowe działo KW-4, IS-8, a także Is-4 (te same działo w końcu co na Is-8) i Is-7 są
wystarczająco celne, by z nich snajpić sobie.
Także z czasem celowania nie ma przy nich większych problemów.

Zaraz, zaraz. Mówisz mi, że działa ruskich topowych czołgów mają czas celowania niższy niż 3s - tzn równy działom innych nacji? Musiałem to przegapić grając nimi przez te 1000 bitew ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 03:22, meryphillia napisał:

Nie mówię, że mają taki sam.
Mają wcale nie zgorszy.

Z drugiej strony co ma lepszy czas skupienia i celność w praktyce?
Is-7, czy E-100?

;)

Jeśli już porównujemy jakieś działa to niech chociaż będą do siebie przynajmniej trochę podobne tj, niech strzelają amunicją o podobnym kalibrze i torze lotu pocisku. Porównywać do działa E100 można działa o kalibrze 150mm jak te w TD, bądź T7 gun montowane na T30, gdy była tierem X. Do działa S-70 przystaw sobie Mausguna i porównaj celność - uważam, że to będzie miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównuje po prostu działa dziesiątek.
I nie, 128 z Mausa jest znacznie słabszym działem niż te na Is-7. Nie ma nawet co tutaj porównywać.

Ale tak czy siak, chodzi mi o to że choć różnice w celności są pomiędzy tymi działami, to w praktyce, podczas walki działa są do siebie zbliżone wystarczająco w większości przypadków.
Osobiście uważam Is-7 za mocno przereklamowany czołg, ale gra mi się nim na tyle swobodnie co E-100, czy T110E5, pomimo lekkich różnic zarówno w wytrzymałości czy skuteczności działa. Nie ma wśród nich takich drastycznych różnic, jak pomiędzy dajmy na to działem KW-1S, a resztą TVI...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 01:02, EmperorKaligula napisał:

a nowe drzewka - im czesciej tym lepiej. najewiekszy fun w tej grze daje mi przebijanie
sie przez niskie, szybkie, dynamiczne tiery. potem juz tylko campfest i schematy.


https://wayofwar.org/showthread.php/43152-Patch-0-8-3/page2?p=890015#post890015
To tak z nowych chińskich zabawek. W sumie zaszkodzą scjhematowi, ale chyba nie w ten sposób, o jakim marzymy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:03, McFlash napisał:

https://wayofwar.org/showthread.php/43152-Patch-0-8-3/page2?p=890015#post890015
To tak z nowych chińskich zabawek. W sumie zaszkodzą scjhematowi, ale chyba nie w ten
sposób, o jakim marzymy ;>


akurat te tiery kompletnie mnie nie interesuja ;) pozniej poszukam sensownego previewu czolgow na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 15:57, EmperorKaligula napisał:

akurat te tiery kompletnie mnie nie interesuja ;) pozniej poszukam sensownego previewu
czolgow na YT

Weź udział w teście patcha. Bez problemu sprawdzisz sobie to, co ci się podoba, nawet starsze czołgi z poprzednich patchy i premiumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 16:07, Kubelo napisał:

Weź udział w teście patcha. Bez problemu sprawdzisz sobie to, co ci się podoba, nawet
starsze czołgi z poprzednich patchy i premiumy.


za duzo sciagania na moje 2mb lacze... no i po ostatnim patchu nie mam ochoty stac w kolejkach, albo czekac na poranne godziny w srodku tygonia gdy ruskie pojda laskawie spac i beda miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:03, McFlash napisał:

https://wayofwar.org/showthread.php/43152-Patch-0-8-3/page2?p=890015#post890015
To tak z nowych chińskich zabawek. W sumie zaszkodzą scjhematowi, ale chyba nie w ten
sposób, o jakim marzymy ;>


Jakieś przegięcie to jest(co nawet ja zauważam). Nie prędko będę często na IX czy X tierze bywał, ale spotkanie tego meda X tieru do ciekawych należeć nie będzie... Super polityka, zróbmy czołg, który jest szybki, niski, ma gruby i świetnie wymodelowany pancerz, a do tego działo z dużym dmg.
Jest tam fajny post, który sugeruje że logiczne jest, że tym sposobem trzeba przyciągnąć chińczyków do grania(bo ich dużo, więc dużo będzie grać i więcej pewnie kupi premium). Czemu więc nie zrobić im własnego serwera(pewnie będzie taki), ale z zupełnie innymi statystykami. Niech sobie tam jeżdżą ''swoimi'' tankami, które są dopakowane totalnie z d***.
Szczerze mówiąc, to jak tego nie zmienią powinien pójść jakiś bojkot tych ''rozumnych'' graczy, którzy masowo zignorowali by to Chińskie drzewko. Imo to zabawa jest najlepsza, jak uda się pokonać przeciwnika podobnego sobie, a nie w jakimś pojeździe z ''nie wiadomo jakimi cyferkami''.:/

Na obrazku mój rekord expa x5 z dzisiaj, 10k to to nie jest, ale prawie 8 wpadło.xD

@EmperorKaligula

Dnia 31.12.2012 o 12:03, McFlash napisał:

tylko najlepsza 122 sie liczy wg mnie. ogolnie kv3 gralo mi sie lepiej niz isem (robie
dwa drzewka rownolegle dla porownania)


Hmm, czyli daleka droga się szykuje, bo ze stockowym działem to mogę robić za support dla innych tylko.:/ Ale zawieszenie już zamontowane, i tylko połowa expa na nową wieżę potrzebna. A potem armatę z KW-1S się zamontuje i expienie będzie już szybsze.xD

20121231164319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekający na stocki, to powiem tyle: Ja kilkanaście,pewnie ponad czołgów przeszedłem i każdy na stocku był cieniutki. Jeden trochę lepszy, drugi trochę gorszy, ale to logiczne, że nie mają one szans z tymi wymaksowanymi. Proponuję po prostu stać z tyłu ( ciężkimi głównie ) i bić, to co wiecie, że przebijecie - pozwólcie tym wymaksowanym walczyć z mocnymi, a wy dobijajcie tych co przeszkadzają. Stockowymi medami proponuję po prostu jeździć i nie zatrzymywać się. Bić od tyłu, co jak co, medy stockowe i tak są szybkie w miarę.
I już nie piszę nawet o sytuacji UnionPacific, gdzie nikt by nie miał szans za bardzo z E100, które grały w plutonie, a będąc w takim położeniu. Przecież kolesie w plutonach jak mają micro to się umawiają by bić w jeden czołg, co jest dla nich najkorzystniejsze ;)
Dzisiaj w nocy grałem z dwoma graczami w plutonie: ja T28, oni 2xKT, to oni pojechali trzech, ja dwóch. I jak grać przeciwko takiemu plutonowi, skoro co się nie pokazało, to my ściągaliśmy? :) Jedyne co przychodzi do głowy to uciekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 16:50, Nephren-Ka napisał:

Hmm, czyli daleka droga się szykuje, bo ze stockowym działem to mogę robić za support
dla innych tylko.:/ Ale zawieszenie już zamontowane, i tylko połowa expa na nową wieżę
potrzebna. A potem armatę z KW-1S się zamontuje i expienie będzie już szybsze.xD


ja wiem czy daleka... na t8/t9 na niektorych czolgach aby miec ZNOSNE DZIALO bedziesz musial wydac ze 60-80 tysiakow grajac stockowym szrotem - to bedzie mozna nazwac dluga droga ;) pelen zestaw gaski, wieza, dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować