Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2013 o 17:36, Antek100100 napisał:

Czyli rozumiem że opłaca się wydać kasę otrzymaną z CDA na 14 miejsc po przecenie?

To Twój wybór - wydaj jak chcesz - ale dla mnie kupno miejsc i te co dostałem za free przy zmianie drzewek to dobry wybór - ale oczywiście jeżeli chcesz grać w tą gre dłużej i lubisz mieć różne tanki.
Ja gram w to 1,5 roku i trochę sprzetu się uzbierało - głownie czołgi historyczne - jak dla mnie to była dobra inwestycja lepsza od premki na krótki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, że ja może rok temu za 2000 złota nakupiłem po promocji całą masę miejsc w garażu. Teraz mam 11 pojazdów i zostało mi 14 wolnych miejsc. Z tym że ja gram tylko ZSRR. Ale jeśli zamierzasz łotać wieloma wozami różnych nacji to kupuj miejsca jak będzie promocja, bo się po prostu opłaca.

Ten kod z CDA to bardzo fajna sprawa, no i opłaciło się czekanie na kupno SU-100 biorąc pod uwagę jutrzejszy event :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie: "czy długo będę grał w tę grę" i "czy liczy sie dla mnie tylko ślepy grind w stronę ostatecznego tieru, czy jednak pobawiłbym się czyms co już wygrindowałem".

Choć zirytowałem się i aktualnie nie gram, to powiem Ci, że dla mnie moje coś ok. 120 miejsc w garażu, to już za mało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja gram trochę chinami, ale głównie interesują mnie na razie ruscy. Zacznę pewnie za jakiś czas sterować Panzerwaffe, głównie przez moje zainteresowanie historią nazistowskich Niemiec oraz ZSRR. Czyli myślè że załatwię sobie trochę tych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba polubię TDki :D Kupiłem sobie Hetzera, wcześniej nie grałem TDkami, w pierwszej bitwie nic nie zrobiłem, bo byłem za wolny, więc kupiłem sobie za wolny exp najlepszy silnik w drugiej bitwie na Himmelsdorf ubiłem specjaliste, snajpera, mega maszyna, a dziwne, że już od początku gra mi się nim świetnie, bo nigdy nie grałem TDkami.. rozumiem, że najlepszym działem jest 10,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz na public chat dobrą wskazówkę sprzedali: Jak ktoś ukrywa się zza winklem (jakąś skałą czy czymś) to można strzelić obok niego. Ewentualnie spanikuje i wyjedzie z drugiej strony. Musze sprawdzić czy to działa.

Zobaczyłem kryptoreklame:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 14:37, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Tak teraz na public chat dobrą wskazówkę sprzedali: Jak ktoś ukrywa się zza winklem (jakąś
skałą czy czymś) to można strzelić obok niego. Ewentualnie spanikuje i wyjedzie z drugiej
strony. Musze sprawdzić czy to działa.


Od razu powiem, że nie działa. I sprawdzaj, którzy geniusze dzielą się swoimi mądrościami, po pewnie można ich rozpoznać po ostrej czerwieni w XVM.

Dnia 23.03.2013 o 14:37, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Zobaczyłem kryptoreklame:


Niedługo powinni dodać animację zawalenia się tej konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 14:37, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Tak teraz na public chat dobrą wskazówkę sprzedali: Jak ktoś ukrywa się zza winklem (jakąś
skałą czy czymś) to można strzelić obok niego. Ewentualnie spanikuje i wyjedzie z drugiej
strony. Musze sprawdzić czy to działa.

Zobaczyłem kryptoreklame:

Albo wyjedzie w twoją stronę i cie zabije w czasie, gdy przeładowujesz, geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 14:37, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Tak teraz na public chat dobrą wskazówkę sprzedali: Jak ktoś ukrywa się zza winklem (jakąś
skałą czy czymś) to można strzelić obok niego. Ewentualnie spanikuje i wyjedzie z drugiej
strony. Musze sprawdzić czy to działa.

Na tierach I-III może.

Od IV wzwyż gracz najzwyczajniej w świecie ucieszy się że walisz na ślepo i wyjedzie żeby Ciebie odstrzelić podczas przeładowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem z promocji i kupiłem ARL V39, ma koszmarny kąt ostrzału i w pierwszej kolejności muszę gąsinice mu odblokować bo z pierwszym działem nic poważniejszego nie zrobie :]

20130323184003

20130323184039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Surprise! Z topowym działem też wiele nie wskórasz. Ładnie wygląda na papierze, ale to francuskie działo - pociski latają wszędzie byle nie w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe działo a aż tak wielkie znaczenie? Strzeliłem hetzerowi i zabrałem 36% hp, on się odwrócił i zabrał mi 100% jednym strzałem... nie kupiłem nic bo dopiero od nie dawna go mam, nie wiem co on miał, chyba że jest aż tak wielka różnica między Hetzerem a Su-85B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ruskie OP :)
A tak serio, serio, to działo 105 mm (podobno) ma dostać jakiegoś nerfa goldowej amunicji (tak niemieckie jak i amerykańskie). Także stay tuned i jak na razie okupuj krzaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 23:10, Antek100100 napisał:

Z tym że to jest dziwne, dlaczego TD Niemców jest 1231231412 razy mocniejszy od tego
ruskich...

Nie jest. To jest specyfika konkretnego działa.
Działo 105mm ma to do siebie, że zadaje duże DMG, ale wolno przeładowuje. bardzo słabo przebija(Nie licząc amunicji premium - HEAT) oraz ma niską celność.

W skrócie, jest to działo do ataku z zaskoczenia, na bliskich dystansach i najlepiej w bok przeciwnika. Nie nadaje się do walki na daleki dystans, dlatego też nie jest "lepsze". Ma po prostu inne zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować