Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2013 o 15:10, Antek100100 napisał:

Ale mają umiejętności na poziomie tym zawyżonym?


Tak. Jak najedziesz na danego załoganta to Ci pokazuje na jakim poziomie wykonuje swoje obowiązki. U mnie zazwyczaj to 116% (100 podstawowego szkolenia +5% za wentylacje + 11% za dowódce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 16:02, UnionPacific napisał:

Tak w ogóle teraz takie coś zauważyłem.


Bug pewnie jakiś.
W sumie to te 2-3 sekundy z takim napisem są, podczas których można zbić capa. Załóżmy, że ostatni czołg przejmował bazę i dotarł do tego momentu, ktoś go zdjął i bitwa się skończyła. A gra jak to gra, zapamiętała fakt przejęcia bazy, a zgłupiała po tym jak ostatni, capujący pojazd zginął. Nie wiem czy to ma jakiś sens, ale na więcej nie starczyło mi wyobraźni.:P

Anyway, strasznie nie chce mi się grać coś(nie przez graczy, tak po prostu), ale odpaliłem dwie bitwy na swoim ulubionym pojeździe, i jak zwykle udało się ''wesprzeć'' nieco team.:D

20130331162016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 16:02, UnionPacific napisał:

Tak w ogóle teraz takie coś zauważyłem.

Ja miałem podobnie Napisno że przegraliśmy a małymi literkami zajeliście baze wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:03, kindziukxxx napisał:

http://worldoftanks.eu/news/6559-special-tank-month-discount-pl/
jgpanterek obrodzi w następnym miesiącu, no ale 30% i makaki będą nawet na niej zarabiać
:D

Szkoda że obecnie utknąłem na grindzie JpzIV. Cóż trzeba będzie się spiąć i w końcu w tym miesiącu go przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:03, kindziukxxx napisał:

makaki będą nawet na niej zarabiać
:D

Nie wiem czy przeciętny makak będzie miał tyle cierpliwości aby przeboleć grind na poprzedniku ;)
Wreszcie!!!
Tomoya-kun Jeżeli chodzi Ci o Ten miesiąc to spoko, bo promocja tylko do 5 kwietnia na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Tomoya-kun Jeżeli chodzi Ci o Ten miesiąc to spoko, bo promocja tylko do
5 kwietnia na zakup.

Na zniżkę się teraz nie wyrobię bo jestem kompletnie spłukany bo kupnie T20 i Pantery. No i musiał bym dorobić jeszcze 40k expa a obecnie nie chcę kupować premki na kolejny 3 dniowy grind. Tak więc planuje sobie spokojnie do połowy miesiąca może zrobić, a potem wyelitować go kiedy jeszcze będzie miał lepszy zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> makaki będą nawet na niej zarabiać
> :D
Nie wiem czy przeciętny makak będzie miał tyle cierpliwości aby przeboleć grind na poprzedniku
;)

heh, coś w tym jest, jednak jak przeglądam staty to nie mam nawet jednego killa na bitwę, a już prawie 1000 pod maską, no i WR 51%, ale i tak jest to mój ulubiony pojazd w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mam już JgdPantere, chętnie oszczędziłbym sobie te pół miliona. ;p
Szkoda też, że tylko 30% więcej zarobków, przydałoby się tak z 50%.
No, ale może to mnie choć trochę zmotywuje by w końcu dobić te 10k expa do JPII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2013 o 12:20, McFlash napisał:

To jak z trzymaniem 120 zamiast 155 na T30 - lepszy RoF, ale jak tylko przeciwnik się
zorientuje, to wyjeżdża i zjada takiego cwaniaka (nawet w drugim T30). TD ma walnąć w
ryj przeciwnika tak, aby ten bał się wystawić drugi raz. Gryzienie częste, ale słabe
to domena medów i piździków. A argument o zarobkach został już wielokrotnie wyśmiany
- jak chce się zarabiać, to ma się prem tanki albo V. Zresztą bez premki też idzie spokojnie
zarobić na 105, bo wystarczy tylko robić porządny dmg.

Nie porównuj t30 do jp bo tam masz przepaść w dmg a nie 80pkt jak wprzypadku 88-105
Ja tam wolę 88 jest dla mnie efektywniejsza i celniejsza
Moje staty na jp to :
473 bitwy , 57 % win ratio (to akurat naj mniej miarodajne ) 1,53 killa na bitwę i 1377 średni dmg na bitwę - dupy nie urywa, ale źle nie jest. Dla mnie krótka 105 czy na jp czy na KT to pomyłka i tyle. KT też expiłem swego czasu na długiej 88mm do chwili wynalezienia topowej 105 - tki
Ale co kto lubi i wyśmiewać można różne argumenty - ja tam patrzę także na ekomie gry danym pojazdem i w przypadku jp i 105 cena 4x większa za pociski jest nie uzasadniona dla mnie.
Przy dmg ok. 400 to działo było by sensowne.
Co do gryzienia to wszystkie germany Td do 8t - skubią - Angole i Usa także więc argument trochę nie ten tego.
Taki urok tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 11:15, Darkstar181 napisał:

> Widzę że WG bawi się dzisiaj na całego.
> http://worldoftanks.eu/news/6613-world-tanks-lands-moon/
> Oraz uwaga zniżka 50% na I tiery trzeba z tego skorzystać!!
Hehe, ja na takiej mapce to bym nawet chętnie zagrał :D

Dużo osób by chętnie w to zagrało gdyby np. taką mapę dali do pokoi treningowych. Martwił bym się tylko o ELC już kilka razy udało mi się go wystrzelić w niebo nawet na normalnej grawitacji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że była mała aktualizacja do wota :) w garażu pojawiła się buda dla psa :) a podczas bitwy po zlikwidowaniu przeciwnika pojawia się skrzydlaty czołg :P

20130401113630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 11:38, m1kel1 napisał:

widzę, że była mała aktualizacja do wota :) w garażu pojawiła się buda dla psa :) a podczas
bitwy po zlikwidowaniu przeciwnika pojawia się skrzydlaty czołg :P

Choć to jest zadziwiające ilu idiotów wypytuje jak włączyć tą mapę na księżycu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 11:38, m1kel1 napisał:

widzę, że była mała aktualizacja do wota :) w garażu pojawiła się buda dla psa :) a podczas
bitwy po zlikwidowaniu przeciwnika pojawia się skrzydlaty czołg :P

Plus te irytujace dźwięki w garażu i kompletmie debilny dobor czołgów w bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować