Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 17:56, Jacentix napisał:

To w końcu 2 czy 12 GB?

Ściągać się będzie jakieś 5GB, po rozpakowaniu zajmuje około 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 17:58, Kubelo napisał:

> To w końcu 2 czy 12 GB?
Ściągać się będzie jakieś 5GB, po rozpakowaniu zajmuje około 9.


To ja mam chyba jakąś inną(lepszą?) wersję.:P

20130423180040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:00, Nephren-Ka napisał:

To ja mam chyba jakąś inną(lepszą?) wersję.:P


Sprawdź foldery takie jak replays, screenshots oraz update ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 17:53, Jacentix napisał:

Ile zajmuje World of Tanks? Po obejrzeniu flmików u kolegi stwierdzam że muszę to mieć.


8,71 GB wazy u mnie katalog z gra. do pobrania jest mniej bo pobiera sie skompresowane i dosc dlugo instaluje.

PS:

jakiego moda potrzebuje aby w posumowaniu bitwy (w grazu) w tabelce zamiast zasranego % HP na koniec bitwy widzie ile kazdy z zespolu zadal obrazen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:10, EmperorKaligula napisał:

jakiego moda potrzebuje aby w posumowaniu bitwy (w grazu) w tabelce zamiast zasranego
% HP na koniec bitwy widzie ile kazdy z zespolu zadal obrazen ?


Nazywa się patch 8.5. Serio, w tym patchu WG wprowadza to samo z siebie i nie będą już do tego wymagana CC ani XVM (zapewne będzie trzeba zrobić ich nowe wersje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:06, Jacentix napisał:

Dużo mój net nie da rady. Może od kolegi (który ma) dostałbym.


nie ma problemu z przeniesiem gry na penie czy nagraniu na plytki i zgraniu na dysk. bez instalacji gra chodzi jak zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:09, McFlash napisał:

Sprawdź foldery takie jak replays, screenshots oraz update ;>


Pusty, 70mg i 2gb, wiedziałem że gdzieś tkwi haczyk.:P Że też nie można nigdy stworzyć gry tak, żeby wywalała zbędne pliki po patchowaniu.:/

@Jacentix - to poproś kolegę, żeby grę przyniósł do Ciebie, do działania wystarczy ją zwyczajnie przekopiować, co zresztą masz już wyżej napisane.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:49, Ichvander napisał:

Bok hellcata od ktorego odbijaja sie moje 3 AP z jacksona... nic mnie juz chyba nie zdziwi.


Te 13mm papieru potrafi czynić cuda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:49, Ichvander napisał:

Bok hellcata od ktorego odbijaja sie moje 3 AP z jacksona... nic mnie juz chyba nie zdziwi.

To pomyśl jak zdziwiony musiał być grający JagdE-100 który strzelał do mojego AMX12t po czym pocisk jedynie zerwał mi gąskę(choć powinno mnie zdmuchnąć samymi gazami z jego lufy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 19:54, Jacentix napisał:

Ale jak? Nie mogę do niego przychodzić.


Stary indiański sposób - znaki dymne - zawsze działa.:D
A poważnie to zadzwoń/przekaż przez kogoś/pogadaj z nim w szkole(9-latki chyba już do niej chodzą), masz milion sposobów.:>
A jak już będziesz miał grę na dysku, to postaraj się w niej robić coś samodzielnie, bo jak staniesz na środku mapy i zaczniesz pytać na forum ''gdzie dalej jechać'', to może się źle skończyć.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M40/43, Obj.212 i S-51, to specyficzne SPG, które w zasadzie lepsze są od topowej artylerii, bowiem mniej kosztują i są tańsze w eksploatacji, a najczęściej biją większy dmg niż właśnie topowe.
Gdyby nie fakt, że jednak kiedyś mogę wziąć się za WoT''a bardziej i zacząć grać w jakimś klanie, to pozbyłbym się po raz kolejny T92 i odkupił M40, którego niezwykle mile wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 20:00, Nephren-Ka napisał:

A poważnie to zadzwoń/przekaż przez kogoś/pogadaj z nim w szkole(9-latki chyba już do
niej chodzą), masz milion sposobów.:>
A jak już będziesz miał grę na dysku, to postaraj się w niej robić coś samodzielnie,
bo jak staniesz na środku mapy i zaczniesz pytać na forum ''gdzie dalej jechać'', to
może się źle skończyć.xD

To może lepiej go naucz jako pierwszą rzecz że nie odzywa się na początku bitwy "SIEMKA PL" i nie rzuca się mięsem na każdego kto się odezwie inaczej. A potem niech oceni czy jest w stanie myśleć i zrobić tu cokolwiek z sensem czy tylko dołączyć do całych stad bezmyślnych idiotów, którzy niestety już startują od jego pułapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, jutro 8.5 uderza na serwer.

Tak więc najprawdopodobniej pojawię się na jakieś 20h by pobawić się trochę jakimiś nowymi zabawkami. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować