Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2013 o 17:12, Becamer napisał:

Hmm, opłaca się do T20 montować 105mm?

Strasznie słaba penetracja i nie wiem czy na VII tierze jest sens, bo to ogólnie działo
z M7 Priest i ta artyleria na tych tierach za dużo nigdy nie zdziałała, tym bardziej
na wyższych.

No chyba, że od tyłu chociaż miałoby to tego hita 300?


Działa z dużym kalibrem, a małą penetracją z reguły są haubicami. Ładuje się z reguły do nich pociski burzące, które zawsze, biorąc pod uwagę masę samego pocisku i ilość materiału wybuchowego, jakieś kuku zrobią i nie ważne w co trafią. Zwykle jest to śmieszny dmg, bo rzadko cokolwiek da się tym przebić, ale dmg to dmg. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:18, EmperorKaligula napisał:

resety gwiazdek o ktorej teraz beda ? bo po wczorajszym o 21 nie bylo juz tego o 1 w
nocy...


A to nie tak, że będą się resetować codziennie o 21? Nie grałem ostatnio, ale logicznie myśląc to tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to, że wraz z aktualizacją 8.5 początek nowego dnia zostaje przestawiony na godzinę 7:00. O tej porze będzie następować odświeżenie:

mnożnika punktów doświadczenia za pierwsze zwycięstwo danego dnia;
dziennego limitu zakupu czołgów;
dziennego limitu sprzedaży czołgów;
dziennego limitu zgłoszeń wysyłanych przez klienta, dotyczących naruszenia zasad gry;
dziennego limitu rekrutowania załóg z umiejętnościami na poziomie 50%.


Dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 20:12, EmperorKaligula napisał:

ale dzis o 7 rano nie bylo :D

O 7 ale nie naszego czasu, u nas wtedy wypada 21. I jednak jest to wygodniejszy czas na reset niż dawna 1:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 20:17, Tomoya-kun napisał:

O 7 ale nie naszego czasu, u nas wtedy wypada 21.


omg... reset servera EU wg czasu innej strefy... w dupach sie WG poprzewracalo...

jak mam wybierac pomiedzy 21 (w trakcie gry czesto) a 1 am to wole to drugie... zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizzy wyjaśniła nieco, a od siebie dodam, że obecnie można jeszcze ładować goldowy HEAT, czyli te 150mm średniej penetracji, ale za to dmg określony widełkami. Zręczne wybieranie w czasie walki pomiędzy HEAT a HE daje dobry końcowy efekt, ale jest ALE.
T20 może wpaść maksymalnie na IX tiery, na których haubica nie zrobi dużego wrażenia. HE często zada marginalny dmg (zawsze może jakieś krytyczne, ale lepiej na to nie liczyć), a HEAT ma za małą penetrację nawet przy strzelaniu w boki, gdyż różne kąty często zaowocują dingiem.
90mm jest moim zdaniem o wiele lepszym wyborem, ponieważ jest w miarę celne, a przede wszystkim ma dobrą penetrację, szczególnie na goldzie, który będzie w stanie zagrozić wielu IX. Lepiej jest zadać pewne średnie 240 dmg niż nieokreślony przy HE z haubicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmusilem sie do gry t-54 i postanowilem walic na pale na scouta i tutaj moje zdziwienie O.o ten czolg ma tak PRZEGIETE domyslne cammo ? zarowa zapala mi sie dopiero jak pod lufe komus wjade albo strzele, imba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 11:09, Olamagato napisał:

> dzisiejszy dzień można zaliczyć do jednego z najbardziej tragicznych, 12 porażek
z rzędu
> na JGpanther II, absolutnie nic mi nie wychodziło, nawet hetzerem na topce śmierć
jako
> jeden z pierwszych :), dzisiaj nie był mój dzień.
Są takie dni kiedy człowiek jeździ jak kompletny idiota i jeszcze ma pecha do teamu.
W takie dni po prostu odstawiam WoT i idę na lody. ;)

albo zamontowanie gold ammo do hetzera, ale fakt czasami po prostu nie idzie i to nic wtedy najlepiej odpuścić grę bo potem idzie coraz gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 22:15, EmperorKaligula napisał:

zmusilem sie do gry t-54 i postanowilem walic na pale na scouta i tutaj moje zdziwienie
O.o ten czolg ma tak PRZEGIETE domyslne cammo ? zarowa zapala mi sie dopiero jak pod
lufe komus wjade albo strzele, imba

Pamiętaj to radziecka technologia kamuflażu optycznego, już raz na mnie jej użył KV1-S który dosłownie zniknął mi z pola widzenia(stał jakieś 40m ode mnie) i pojawił się dopiero obok mnie jak zjechałem do jego poprzedniej pozycji(na autostradzie w prawym górnym rogu, walczyłem z nim w małej depresji przy krawędzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co gra po 12 to dostaje minimum dwa boty w grze... rekord padl teraz. 7 graczy nawet sie nie ruszylo. 7!!!!!!

Juz pomijam ciag porazek moim T25 AT... 10 z rzedu boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może obczajał forum, wiadomo co w ten weekend bd? Mam nadzieje, że VI :P a i słyszałem, że E-75 ma być X tierem, że jakieś zmiany się szykują nie tylko z artą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 22:15, EmperorKaligula napisał:

zmusilem sie do gry t-54 i postanowilem walic na pale na scouta i tutaj moje zdziwienie
O.o ten czolg ma tak PRZEGIETE domyslne cammo ? zarowa zapala mi sie dopiero jak pod
lufe komus wjade albo strzele, imba

O to przeszedłeś przez T-44, ja mam stocka i zastanawiam się w co najpierw walić expa, by się jakoś lepiej jeździło.. chyba wieża a potem działa?

amerykanie mają coś takiego :P słabo trochę, oby o nas było inaczej
http://worldoftanks.com/news/2257-battle-halbe-weekend/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 08:20, Paoro napisał:

Ktoś może obczajał forum, wiadomo co w ten weekend bd? Mam nadzieje, że VI :P a i słyszałem,
że E-75 ma być X tierem, że jakieś zmiany się szykują nie tylko z artą..


Ploty o E-75 do mnie nie dotarły, może chodziło o inny pojazd do niego podobny, ale jeszcze nie wprowadzony do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć dla WG wszystko możliwe, to E-75 nie może stać się TX, gdyż seria E kończyła się na E-100 tak i jak to jest w grze ujęte.

A jeśli chodzi o weekendowy speszjal, to po raz pierwszy będę marudził w tym temacie, ale cholera zostało mi 90+ naprawczych i jak tu żyć Panie SerB, no jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem, że ta nowa VK na VI jakoś dużo rykoszetuje? Może kiedy ją kupię, bo może się okazać lepsza od VK H :P

EDIT: Eee jednak słabe działo ma :(

Dawno nie było zniżek na VI, także spodziewałem się takiego specjala, skorzystam, ale liczyłem na tańsze Jumbo i KW1S, a tak kupię chyba VK P i T-150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VK36 też sporo potrafi zrykoszetować przeca.

Raz miałem dobrą akcję, gdy biedak w KT z topowym działem zrykoszetował trzy razy od mojego frontu w walce bezpośredniej, więc zirytowany już pewnie mocno zdetrackował mnie, objechał i... zrykoszetował dwukrotnie od tyłka. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować