Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2013 o 23:55, McFlash napisał:

Wzgórze, trollowanie na środku, ninja krzaczek przy drodze, a może kombinacja?


Kręcenie się po środku (przeciwnicy nie mieli camo i ze środka świeciłem HTki w rogu mapy :P), później bezczelny rush po artę krzaczkami i wjazd na plecy niedobitkom za torami :)
W ramach ciekawostek dodam że AMX 90 ma taki sam camo factor w czasie jazdy, co w czasie postoju także wystarczy jeździć po krzakach, nie trzeba stać żeby zostać niewykrytym :)
Byłoby lepiej jeśli chodzi o dmg i gorzej ze spotem, ale pluton mi bezczelnie wszystkie pobliskie czołgi ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:00, Adidas66 napisał:

W ramach ciekawostek dodam że AMX 90 ma taki sam camo factor w czasie jazdy, co w czasie
postoju także wystarczy jeździć po krzakach, nie trzeba stać żeby zostać niewykrytym
:)


Jak każdy LT, ale wolę jednak korzystać z krzaczków jako pasywny spoter, żeby jednak nie natrafić na paskudną dziurę w zieleninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozwiązano kwestie ostatniego częstego wysypywania się WoTa (za blogiem SilentStalkera):
regarding the Nvidia bug, where the game crashes when opening the tech tree (or any other research panel): it''s a bug caused by Nvidia, Nvidia has to fix it (SS: yesterday a new 314.22 driver iteration came out - according to some Russian reports the bug was fixed by it)

> Jak każdy LT

Z tego co wiem 90 to ewenement w tej kwestii, ale mogę się oczywiście mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2013 o 23:49, EmperorKaligula napisał:

M12 - arta jak arta, nuuuuuuda i drogo jak chcesz cos znaczyc w bitwie ;)

Ja jestem raczej niedzielnym czołgistą ale średnio 2-3 zdjęcia artą są mój rekord 7 - M12
Ale to zależy od teamu by skauta nie puścili na tyły bo wtedy ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 14:24, meryphillia napisał:

Wyłączcie ten tryb i po sprawie, a nie dzikie płacze i rwanie włosów z głowy...


ja lubie ten tryb, w klasycznym tez malpy czasem jada tylko jedna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja mam sporo pojazdów, aż zbyt dużo :)
Do zarabiania pasuje mi jednak tylko KV-1, bo Pz-IV mi już dawno popsuli :( Czasami do niego wsiadam, ale jak z łatwością rozwala mnie wspomniany KV-1 to mam dość :)
Inne pojazdy na których raczej na "-" nie wychodzę to T25 AT, AMX 13 75. Na nich się nie traci, ale kokosów tam też nie ma (może ja nimi słabo gram). Jak pisałem- nie ma nawet co porównywać gry z KP i bez- widać to po moich zarobkach. Zbierałem bardzo długo 600k, a z KP jeden dzień i mam 1kk. To aż poraża :)
Obecnie najbardziej podoba mi się gra IS-8, lubię go po prostu najbardziej, a że kasa jest tylko teraz (specjal) to dużo na nim czasami traciłem :)
Nie ma jednak co narzekać. Albo prawdziwa kasa, albo trzeba zbierać i zbierać na czołg miesiącami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co znaczy mieć bandy idiotów w drużynach... Miałbym więcej zrzutów gdyby nie rozłączenie z serwerem, bo wcześniej było jeszcze 9 podobnych bitew na T30...

20130513194923

20130513194936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 19:49, Wilkv napisał:

Czyli to co znaczy mieć bandy idiotów w drużynach... Miałbym więcej zrzutów gdyby nie
rozłączenie z serwerem, bo wcześniej było jeszcze 9 podobnych bitew na T30...


Mógłbym przebić to powtórką pokazującą, jak wrogi IS-8 walczy z T-50 i nie jest w stanie go rozwalić. Problem w tym, że tym samym odwraca się tyłem do mnie w JT i drugiego IS-8, a to wszystko w mieście. Tym razem to przeciwnik miał takiego geniusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bitwie na T54 wyspotowałem wszystkie arty na samym starcie. Żadna nie zginęła. Nasz O704 obrócił się tyłem do Lorraina i zaczął uciekać. Na T30 nasze T80 stanęło naprzeciwko M103 i zawzięcie do niego strzelał. W tym czasie E75 od tyłu strzelił ich M103 3 razy i 3 razy się nie przebił, bo walił po wieży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:01, Zbicku napisał:

Krótko i na temat: jakie perki/skille na KT?

Na dowódcy koniecznie Sixth Sense (przydatny na KAŻDYM czołgu)
Na kierowcy polecam Preventive Maintenance dla zmniejszenia szansy zapłonów
Gunnerowi dałbym Armorer, ew. Snap Shot
Dla radiooperatora w sumie najlepsze zwiększenie zasięgu widoczności
Loader to koniecznie Safe Stowage, zmniejsza szanse na niespodzianki z uszkodzeniem Ammo Racka (mimo tego, że szansa na to w niemieckich pojazdach jest mała).
Ogólnie, jeśli masz np. 2 pełne skille, to polecam jako pierwszy dla wszystkich BiA, potem te wymienione wyżej i na koniec naprawę. KT bez naprawy po utracie gąski jest martwym mięchem.
Sporo też zależy od twojego stylu gry, o którym nic nie napisałeś, ja na E-75 używam powyższych przy 2 pełnych skillach i jednym na 50% (naprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:13, Kubelo napisał:

(mimo tego, że szansa na to w niemieckich pojazdach jest mała).


Niemieckie czołgi mają chyba najsłabsze ammoracki w grze. Zwłaszcza medy. Strzał w bok wieży(Lub nawet hulla) = pewny uszkodzony ammorack.
Jedynie zgodzę się, że szansa na zniszczenie ammoracka w niemieckich maszynach jest mała, to jest prawda.
Gram głównie Niemcami i chyba ani razu nie zniszczyli mi ammoracka. Jedynie uszkadzali. Często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie zawsze naprawde jako pierwszy skill (mentor na dowodcy), jako drugi skill to co wymieniles (naprawa na dowodcy wtedy) a trzeci to juz kij? Ja tak mam na moim IS-3 i nie narzekam na kolejnosc w sumie. Naprawa przydaje sie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:39, Ichvander napisał:

A to nie zawsze naprawde jako pierwszy skill (mentor na dowodcy), jako drugi skill to
co wymieniles (naprawa na dowodcy wtedy) a trzeci to juz kij? Ja tak mam na moim IS-3
i nie narzekam na kolejnosc w sumie. Naprawa przydaje sie zawsze.

Może być i mentor, ale gdy ma się tylko jeden skill na 100%, zdecydowanie bardziej wolę mieć tą żarówkę zamiast kilku procent expa więcej na reszcie załogi. Wszystko zależy od preferencji.

@KuroNeko
Grałem/gram bardzo dużo niemieckimi czołgami, nigdy nie miałem problemów z ammo rackiem. Ani uszkodzeniami, ani zniszczeniami. Owszem, czasem zdarza się, że go uszkodzą, ale nie odczułem tego za bardzo.
Dużo bardziej bolało mnie to u ruskich w serii IS, szczególnie w "trójce", która cała jest wielkim ammo rackiem, który się niszczy przy co drugim strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że akurat ten członek załogi dostaje expa x2.

A chodzi o to,że po osiągnięciu statusu "elite" zamiast zbierania free expa, wybrałeś opcję "szybszego przeszkalania". Wtedy członek załogi o najmniejszej ilości expa dostaje za bitwe xp x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne makaki. We 12 pojechali do miasta i we 12 tam przegrali. Potem na szybko się wrócili do bazy we 3, gdzie 2 z nich (IS-8 i T-34) strzelali z HE do Lorraina, bijąc go po 120 - 150...

20130514182657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować