Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Na serio to załoga decyduje o tym jak czołg będzie funkcjonował w bitwie.
Wygrindować pojazd zawsze sobie wygrindujesz, a zobacz ile czasu zajmuje zrobienie 4-5 perkowej załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:10, meryphillia napisał:

Na serio to załoga decyduje o tym jak czołg będzie funkcjonował w bitwie.


wiem, 100% i pierwszy perk (zarowa+naprawa) to minimum by sie dobrze prowadzilo, reszta to juz dla mnie kosmetyka, szczegolnie ze ja nie trzymam czolgow (wyjatki: Churchil 7, T71 i T34) tylko je sprzedaje i kupuje kolejny tier a zaloga do respeca i tak leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś wskazówki dla newbie? Pograłem parę dni ale w ogóle nie umiem sobie w tej grze poradzić. Moje pociski w 80% odbijają się od przeciwnika albo zadają mu około 30% obrażeń, kiedy ja sam dostaje za prawie całe hp na byle pierdnięcie. I jaki jest sens posiadania lekkich czołgów w grze? Tylko do takich mam dostęp, a kiedy trafię na chociażby średni w przeciwnym teamie to nie da się go nawet drasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:57, Kryhuu napisał:

Macie jakieś wskazówki dla newbie? Pograłem parę dni ale w ogóle nie umiem sobie w tej
grze poradzić. Moje pociski w 80% odbijają się od przeciwnika albo zadają mu około 30%
obrażeń, kiedy ja sam dostaje za prawie całe hp na byle pierdnięcie. I jaki jest sens
posiadania lekkich czołgów w grze? Tylko do takich mam dostęp, a kiedy trafię na chociażby
średni w przeciwnym teamie to nie da się go nawet drasnąć...

Główną rada jest taka: graj dalej. WoT to gra w którą im dłużej grasz tym powinieneś być lepszy. Na początku każdy dostawał ile tylko można, ale dalej to już tylko kwestia gracza jak szybko załapie zasady tej gry i zacznie się ogarniać. Dużo osób już na IV tierze wie co i jak ale i na VII czy VIII trafią się geniusze efi poniżej 500.
Zacznij od tego że jak sam zauważyłeś nie możesz zrobić obrażeń, a to oznaka że robisz coś źle. Poczytaj sobie WoT wiki dowiedz się jakie pojazdy spotykasz, znajdź ich słabe punkty gdzie strzelać. No i skoro jesteś lekkim czołgiem wykorzystaj to. Medy nie mają szans ciebie wymanewrować, a jeśli się zatrzymasz aby walczyć z nimi 1 na 1 to po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:57, Kryhuu napisał:

I jaki jest sens
posiadania lekkich czołgów w grze?

Wydaje mi się (bo pro nie jestem i nie chcę się wymądrzać), że głównym zadaniem lekkich czołgów jest scoutowanie, czyli odkrywanie pozycji wroga, coby cięższe maszyny z naszej drużyny mogły je uszkodzić. Za wykrycie, jak za damage zadany przez innych pojazdowi, który wykryłeś, dostajesz expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:57, Kryhuu napisał:

Macie jakieś wskazówki dla newbie? Pograłem parę dni ale w ogóle nie umiem sobie w tej
grze poradzić. Moje pociski w 80% odbijają się od przeciwnika albo zadają mu około 30%
obrażeń, kiedy ja sam dostaje za prawie całe hp na byle pierdnięcie.


przejsc samouczek ? (jakos ostatnio wprwadzili) i uczyc sie gry ;) spisz sobie CO CIE ZABILO i popatrz tutaj na statystki tego czegos (pancerz, penetracja dziala, obrazenia dziala to podstawa)

http://www.wotdb.info/index-old.html#country=ussr

to samo zrob ze swoim czolgiem. porownaj (swoje dzialo z jego pancerzem i odwrotnie) z czasem nauczysz sie rozpoznawac na co mozesz wyjechac, a czego masz unikac ;) na poczatku (tiery 1-4) to jest raczej radosna rozwalka przez ktora przebrniesz raz dwa, ale pojazdow 5 i wyzej wypada sie poczuc.

Dnia 21.05.2013 o 16:57, Kryhuu napisał:

I jaki jest sens
posiadania lekkich czołgów w grze?


rozumiem ze mowisz o lekkich czolgach powyzej 5-6 poziomu ;) przydatne jako scout/spotter, nie musisz wiedziec na poczatku co to znaczy. do walki za bardzo sie nie nadaja i sa bardzo trudne w prowadzeniu. nizsze tiery lekkich to tylko "nauka gry" ktora kazdy musi przebrnac. na poczatek idz do ciezkich czolgow radzieckich albo brytyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:21, Nalfein napisał:

Patrzcie jaki prezent dzisiaj dostałem od wota...

Kochany MM jako że dał wam 2 IV tiery to aby to wynagrodzić wrzucił se ciebie jako VII XD
Powiedz proszę że na tej bitwie wykorzystałeś w pełni tą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan dopiero co powstał niedawno, więc pewnie nie teraz.
Ale w lato pewnie ESL będziemy podbijać juz jakimś teamem.

Ale najważniejsze, że już żaden naabklan nie będzie mi skrzynki spamował. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:49, meryphillia napisał:

Ale w lato pewnie ESL będziemy podbijać juz jakimś teamem.

Życzę powodzenia (szczerze), jest duża szansa że będziesz się musiał ze mną użerać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MM jakis popierdzielony jest. 4 scoutow we wrogiej druzynie (wz-131, t-50 i t50-2 x2) a u nas zero oO nawet nie wiemy kto do nas wali i skad... trudno bylo by dorzucic nam dwoch scoutow a im od nas dac medy lub HT? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 23:12, Reffanov napisał:

Można jakoś podejrzeć statystyki bitwy po zamknięciu gry? Chciałem sobie je przejrzeć
ale akurat zdecydowała się wyłączyć.


Masz na myśli te staty po bitwie? Wrzuć powtórkę tutaj, to dostaniesz coś podobnego wot-replays.org Gdzieś jest jeszcze jedna strona, ale jej nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować