Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2013 o 18:05, EmperorKaligula napisał:

> Od dawna nie miałem takich zarobków na T34... :] Pomimo całkiem małej ilości doświadczenia,

> w kredytach wyszło nieźle.

252 dni :D

Dla mnie też to była rzecz, która najbardziej zwróciła mają uwagę. :P
Osobiście nigdy nie miałem premki na dłużej, niż 3 dni. Więcej, nigdy nie miałem premki, za którą bym zapłacił. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 19:40, KuroNeko napisał:

Dla mnie też to była rzecz, która najbardziej zwróciła mają uwagę. :P
Osobiście nigdy nie miałem premki na dłużej, niż 3 dni. Więcej, nigdy nie miałem premki,
za którą bym zapłacił. :>


ja sie nie krepuje, co to jest butelka wodki mniej za 30 dni ? zdrowiej dla mojej watroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:22, EmperorKaligula napisał:

probuje zrobic gwiazdki... srednio 1 wchodzi na 4 podejscia... ilosc mlap jest porazajaca,
albo 15:1 albo 1:15 nie ma wyrownanych meczy...


Potwierdzam, poziom jest tragiczny. Co prawda udało mi się nabić dwa RW i jednego Poola, ale robić to w każdej bitwie jest rzeczą niemożliwą. Jest jednak plus - zacząłem oglądać Shingeki no Kyojin ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:46, EmperorKaligula napisał:

> Jest jednak plus - zacząłem oglądać
> Shingeki no Kyojin ^^

jak zawsze czekam na koniec sezonu i lykne w calosci w jedna noc ;)


Heh, a co to jest i gdzie mogę znaleźć to w grze? Chętnie bym obejrzał, pewnie się mocno wiąże z czołgami.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu cos sie udalo:

Zwycięstwo!
Bitwa: Klasztor 9 czerwca 2013 22:38:50
Czołg: T-54
Doświadczenia: 6 552 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 86 490 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 720)
Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

5,7k dmg, za mi bylo ich zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny meczyk w stockowym czołgu, z załogą nawet nie przeszkoloną na ten pojazd, kupiłem go by go zrobić elitarnym i udało się po pierwszej bitwie :D

Victory!
Battle: Himmelsdorf 9 czerwca 2013 23:04:24
Vehicle: VK 20.01 (D)
Experience received: 5 094 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 29 433
Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ostatnio udało się w ostatnim czasie zdobyć Asa na Su-26? Po tygodniu prób zaczynam wątpić czy to jest w ogóle możliwe bo nawet łapiąc wszelkie atuty tej pukawki w postaci dobrej i obrotowej armaty czy tam fajnej mobilności niestety stwierdzam że to działko psuje matchmaker dobierający najczęściej bitwy z ciężkimi zestawami V lub nawet VI tierów gdzie nawet pocisk odłamkowy ledwo ima się wroga.

Inna sprawa że nawet na niższych poziomach Asa nie zdołałem złapać, pułap exp jest chyba tutaj faktycznie spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to z asami jest tak, że liczą się wszystkie typy bitew, a ta suka jest podstawową artą na juniorkach. To oznacza, że masa ludzi ciągle nabija nią niezłego expa wraz z premią za wygraną w kompaniach. Jakby co, to na randomach spróbuj od czasu do czasu strzelić z golda do odpowiednio miękkiego celu - jest spora szansa na penetrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 00:46, UnionPacific napisał:

Czy komuś ostatnio udało się w ostatnim czasie zdobyć Asa na Su-26? Po tygodniu prób
zaczynam wątpić czy to jest w ogóle możliwe bo nawet łapiąc wszelkie atuty tej pukawki
w postaci dobrej i obrotowej armaty czy tam fajnej mobilności niestety stwierdzam że
to działko psuje matchmaker dobierający najczęściej bitwy z ciężkimi zestawami V lub
nawet VI tierów gdzie nawet pocisk odłamkowy ledwo ima się wroga.

Inna sprawa że nawet na niższych poziomach Asa nie zdołałem złapać, pułap exp jest chyba
tutaj faktycznie spory.

Hahaha. Pozdrawiam z juniorek gdzie wszyscy znajomi mają minimum 1k bitew na Suczce. W tym znam kilku, którzy mają ponad 6k na tym pojeździe. To co oni tam wbijają, to jest kosmos. Także na tym pojeździe zdobyć asa, to naprawdę musi być szczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Earn Your Wings & Get Airborne Events, June 10 - 14

Earn Gold for your World of Tanks and World of Warplanes accounts
Play 200 Games to receive 5,000 Gold in both accounts
Finish in the top 10 for kills or assists each day to net another 5,000 Gold


Także jakby ktoś chciał zacząć przygodę z World of Warplanes, teraz jest najlepszy moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam się męczyć, grać 200 bitew w jakiś crap, żeby dostać 5000 golda? Z jednej strony dość sporo złota, ale z drugiej, nie chce mi się nawet tej miernej konkurencji dla WT ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie: jest to event wyłącznie dla serwera NA. Po prostu WG chce zapełnić puste serwery na czas E3, gdzie WoWp (na serwerze NA) będzie pokazywany. Edycja dla EU prawdopodobnie będzie pod koniec sierpnia przy okazji Gamesconu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 14:11, McFlash napisał:

Sprostowanie: jest to event wyłącznie dla serwera NA. Po prostu WG chce zapełnić
puste serwery na czas E3, gdzie WoWp (na serwerze NA) będzie pokazywany. Edycja dla EU
prawdopodobnie będzie pod koniec sierpnia przy okazji Gamesconu.

Hehe są żałośni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 14:20, Paoro napisał:

Hehe są żałośni :D

Wiesz, wstyd pokazać grę w którą gra maksymalnie 500 - 600 osób i która ma zaraz wejść w Open Betę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2500 to max jaki dostaniemy, jeśli w ogóle taki event na EU będzie.
Max, bo sępy goldowe z EU łatwo skusić nawet i tysiącem, czy w ogóle tylko 1 czy 3 dniami premki.

US ma ten problem, że tam graczy nawet w WoT''a jest na tyle niewiele, że te 5000 nie generuje "strat zarobkowych" dla WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować