Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2013 o 17:18, Reffanov napisał:

I co, te 200 bitew trzeba zrobić ogólnie czy w czasie trwania tego eventu?

W czasie trwania eventu ale to tylko na serwerze amerykańskim. Grasz tam w WoTa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 17:34, pesym napisał:

> I co, te 200 bitew trzeba zrobić ogólnie czy w czasie trwania tego eventu?
W czasie trwania eventu ale to tylko na serwerze amerykańskim. Grasz tam w WoTa?


Nie, gram na europejskim serwerze. Pytam, bo jeśli miałoby to być 200 bitew ogółem, to do gamescomu bym sobie grał te dwie-trzy bitwy dziennie w WoWp i jakiś gold by wpadł. Ale skoro ma to być 200 w czasie eventu, to chędożyć taki interes, nie będę się męczył. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2013 o 17:36, Reffanov napisał:

Nie, gram na europejskim serwerze. Pytam, bo jeśli miałoby to być 200 bitew ogółem, to
do gamescomu bym sobie grał te dwie-trzy bitwy dziennie w WoWp i jakiś gold by wpadł.
Ale skoro ma to być 200 w czasie eventu, to chędożyć taki interes, nie będę się męczył.
:P


Jak pisał ktoś wcześniej, chodzi o to żeby na te kilka dni kiedy odbywają się targi, zapełnić puste serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 17:36, Reffanov napisał:

> > I co, te 200 bitew trzeba zrobić ogólnie czy w czasie trwania tego eventu?
> W czasie trwania eventu ale to tylko na serwerze amerykańskim. Grasz tam w WoTa?
Nie, gram na europejskim serwerze. Pytam, bo jeśli miałoby to być 200 bitew ogółem, to
do gamescomu bym sobie grał te dwie-trzy bitwy dziennie w WoWp i jakiś gold by wpadł.
Ale skoro ma to być 200 w czasie eventu, to chędożyć taki interes, nie będę się męczył.
:P

Zawsze możesz poudawać bota, 200 bitew to niewiele patrząc na to co robią małpy cały czas. Pamiętam pograłem w to g*wno jakieś pół roku temu ze 100 bitew, dograłem chyba do 4 poziomu i sobie odpuściłem, z dwa dni mi to chyba zajęło, także jak masz zrobić 200 bitew w ciągu 4 dni to trzeba byłoby spiąć się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:25, Paoro napisał:

ciach


Sęk w tym że granie w to nie sprawia mi prawie żadnej przyjemności. Jasne, 200 bitew w 4 dni dałbym radę zrobić ale po prostu nie chcę marnować swojego czasu i się męczyć przy tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 14:11, McFlash napisał:

Edycja dla EU
prawdopodobnie będzie pod koniec sierpnia przy okazji Gamesconu.

zapomnij pan, dadzą dzien premy i puszki coli najwyżej, czy co tam będzie consumables dla samolotów. E3 to inna liga imprezowa, do tego co CB. Do czasu gamescomu to sie pewno zdązy skończyć nawet open beta. W skrocie, zaden interes dla nich dawac nam, EU, 5k golda do wota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy dla testetów 0.8.6:
1. Ile expa z Su-5 (IV tier rosyjskich arty) potrzeba na tą nową arte na V tierze ??
2. Czyto prawda że na TX artach (i wszystkich innych w sumie też) celność spadła z 0,6 do AŻ 8 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 13:42, Zbicku napisał:

Potrzeba 12 570.

Uff, wybadałem Su-8 i chciałem zdobyć expa na tą nową arte, na SU-8 trzeba było coś 40k wiec chciałem podobnie uzbierać, dobrze ze już mam i nie muszę tym grać. Chociaż nie powiem, Su-5 to naprawdę przyjemna arta, jedyny ból to 14 pestek jak i rzucanie na TVIII gdzie każde trafienie robi od 0 do 100 dmg :/

Dnia 11.06.2013 o 13:42, Zbicku napisał:

Obj 205: celność 0.66.
G.W. E100: celność 0.84.
T92: celność 0.92.
B-C 155 58: celność 0.68-0.70.

Widziałem filmik jak koleś pokazywał co i jak zmienili w arcie i tam rzeczywiście była wartość 8 przy TX :] może to był pierwszy test a przy drugim wrócili do rozsądniejszych wartości :D

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 23:03, Nalfein napisał:

Pochwalę się, bo nieczęsto zdarza się taki dmg natrzaskać.

Dobra rada... kamuflaż jest dzielony przez wszystkich członków załogi, więc żeby był efektywyny pozostali też muszą go mieć. A ty dałeś tylko jednemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 23:12, meryphillia napisał:

Po co Tobie camo na jednym tylko załogancie?

Coś przecież musiałem dać, a lepsze 25% kamo od gaszenia pożaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie.
Nie wiem kto, to ale chyba loader, w takim wypadku o wiele lepszym było by już wybranie Adrenaline Rush albo Safe Stowage.
Perki działające na całą załogę wybieramy w opcji full, by mieć od razu w całości je za sobą (jedyny wyjątek gdy bierzemy go jako pierwszy np. naprawa na HT, a dla dowódcy Sixth Sense).

Nie opłaca się w taki sposób dzielić perków na całą załogę, bo gdy będziemy je uzupełniać za pomocą trzeciego czy czwartego dopiero w kolejności perka, będziemy potrzebowali kilku tysięcy bitew na wbicie 100% na załodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 08:17, meryphillia napisał:

Nie opłaca się w taki sposób dzielić perków na całą załogę, bo gdy będziemy je uzupełniać
za pomocą trzeciego czy czwartego dopiero w kolejności perka, będziemy potrzebowali kilku
tysięcy bitew na wbicie 100% na załodze.


Tylko pod warunkiem że się chce mieć od razu 100% i nie akceptuje niczego innego.
Kamuflaż zaczyna działać gdy dany załogant wbije go na 100% u siebie. Jeśli mamy go więc pełnego u jednego z pięciu, to dostajemy 20% bonus, a to może robić różnicę.
Nie wnikam teraz czy ten załogant ma lepsze perki do wyboru, bo to zawsze trzeba rozpatrzyć, ale sytuacja jest identyczna jak z Naprawą - można wziąć 100% (Wszyscy załoganci), albo 80% (4 z 5) i inny przydatny perk u jednego.

BTW, typowe. Ktoś się chce pochwalić, że wbił 7,5k damage, a ludzie mu się do perków przyczepią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 08:17, meryphillia napisał:

Oczywiście że nie.
Nie wiem kto, to ale chyba loader, w takim wypadku o wiele lepszym było by już wybranie
Adrenaline Rush albo Safe Stowage.

Pierwszy z tych perków jest kompletnie nieprzydatny na magazynkowcu, a co do drugiego to nie zauważyłem, żeby t54e1 specjalnie często dostawał ammo racka, więc wolałem wziąć kamo. 25% to jest różnica, a nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie się schować w lesie, co w połączeniu z niezłym widzeniem przydaje się. A poza tym jak wbiję odp. ilość expa na trzecim slocie to wymienię od razu na 100% towarzyszy dla całej załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camo na jednym członku załogi ma bardzo marginalny wpływ zwłaszcza, że obecnie skill mnoży wartość camo samego pojazdu, zamiast się do niego dodawać. T54 nie jest szczególnie mały, więc bonus camo dostaje raczej niewielki, podziel to jeszcze przez 4 i masz minimalny efekt.

Edit: jeden załogant daje 25% camo, który dawałaby cała załoga, a nie +25% camo dla pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
Różnica między 20/25%, a 100 jest taka, że z tą pierwszą wartością jesteśmy praktycznie tak samo wykrywalni jak pojazd który w ogóle nie ma tego perka.

Dość łatwo to można zauważyć gdy wywali się załogę 100% do baraku i weźmie nową z 50%.
Różnice w funkcjonowaniu pojazdu są od razu odczuwalne, tak więc ten perk na jednym załogancie jest praktycznie nieistotny w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kup sobie załogę na 50% i 75% i powiedz mi, że nie ma żadnej różnicy.

Powtórzę to jeszcze raz dla jasności: nie ma na tym czołgu żadnego przydatnego perka dla ładowniczego, więc lepsze kamo niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować