Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

I tak oto następny wpadł w sidła samolotów :PP
Które wbiły w ziemię wg-kowy odpowiednik :P

Twórcy WT odwalili kawał porządnej roboty dali fajną grę z możliwością miłego spędzania czasu

Na przegranej dostajemy to co wypracowaliśmy podczas gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem nawet czemu w to gram.
W końcu nadal uważam, że wszystko jesli chodzi o samoloty z IIWŚ daje mi Iłek. ;P

Ale taka forma gameplayu z czołgami (maisje, kampanie dynamiczne, random w którym tyle sie dzieje)...
GIVE IT TO ME! ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagralem trzy partie. I WoT wypierrr...nicza z dysku. W trybie natychmiastowym. Co mi nie pasuje?
Po pierwsze:
ANIMACJA- wszystko po aktualizacji wyglada na takie... plastikowe. Jak zabawki dla dzieci.
Dzwiek- silniki, odglosy strzalu, dostania, trafienia- smiech na sali... no masakra. Wynajeli ruska by w plastikowe wiaderko drewniana lyzka bil? Wtf?
LUDZIE- to, co podczas tych trzech partii widzialem, starczy na traume na kilka kolejnych tygodni jak nie miesiecy.

Bye bye WoT, RIP. Przerzucam sie totalnie na WT i na ich czolgi (mam nadzieje ze wkrotce beda!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch całkiem przyjemny dla mnie (tak długo jak gram TD w każdym razie) AT-8 przestał być problem odkąd z 400 m jestem wstanie trafić bez problemów w wieżyczkę, nawet bez skalibrowanego do końca działa. GG WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gj WG...

Komputer na którym zainstalowany WoT jest po to tylko by pogadać czasami z kimś znajomym lub wklepać kod promocyjny, by nie było że wróciłem do grania. ;)
No, a teraz to już w ogóle mnie nie będzie dzięki temu.

20130622170951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co po n razy piszecie, jak w tą grę nie da się grać, jacy gracze grają itp.. Ogłosiliście raz wystarczy, ale po co wałkować jeden i ten sam temat. Wiadomo zdarzają się wygrane w stylu 15:2 jak i przegrane w podobnym, nie brakuje również wyrównanych gier. Po naszej stronie jest 14 graczy, których jak nie wiem bylibyście ''ogarami'' nie dacie rady wycarrować, mi osobiście nie raz jakiś random ocalił dupsko, także w tej grze na każdym kroku są dwie strony medalu. Wrzućcie już na luz, albo skończcie z tą grą definitywnie, bo powoli staje się to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po drugiej stronie spotkasz 15 makaków takich samych jak 14 po twojej stronie, to i często właśnie to co TY zrobiłeś w grze determinuje kto wygra, co zresztą łatwo można wyciągnąć ze statów z bitwy.

Było parę razy tak na niskich/średnich tierach, że wbiłem dmg większy lub niewiele mniejszy niż pozostałych 29 graczy razem wziętych...

No, a niestety wraz z odchodzeniem od gry ludzi, którzy próbowali się starać, zostają w niej przeważające siły botów, zaubererów, idiotów i "ja tylko się bawię", więc nie dziwne że ci ambitniejsi co się jeszcze ostali narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 18:22, meryphillia napisał:

ci ambitniejsi co się jeszcze ostali narzekają.

Nie wszyscy, ja tam randomy lubię i wykorzystuję debilizm innych z pełną mocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:02, Antek100100 napisał:

Ten patch całkiem przyjemny dla mnie (tak długo jak gram TD w każdym razie) AT-8 przestał
być problem odkąd z 400 m jestem wstanie trafić bez problemów w wieżyczkę, nawet bez
skalibrowanego do końca działa. GG WG.


Mała uwaga: AT-8 możesz też spokojnie kroić w nieaktywne działo (to po jego prawej stronie). Tam jest tak mało pancerza, że zawsze przebijam się z trolla (86mm penetracji na amunicji HE).

=======> Zbicku
Niektórzy nie mają zamiaru bawić się w CW i turnieje, a swoje potrafią. Po prostu czymś normalnym jest oczekiwanie od innych podstawowych umiejętności w grze. To teoria, bo praktyka pokazuje, że nawet ludzie z 20 tysiącami i więcej bitew nadal grają tak marnie, jakby nie mieli monitora, a myszka i klawiatura znajdowały się w przeciwległych rogach pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to KW 1 s po patchu - fakt fajnie ale kurde ten tank to easy mode jak jest na topie :(

Victory!
Battle: Cliff 22 czerwca 2013 21:37:09
Vehicle: KV-1S
Experience received: 1 422
Credits received: 48 798
Battle Achievements: Radley-Walters''s Medal, Top Gun, Sniper, Master Gunner, Reaper, Ranger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:09, meryphillia napisał:

Komputer na którym zainstalowany WoT jest po to tylko by pogadać czasami z kimś znajomym
lub wklepać kod promocyjny, by nie było że wróciłem do grania. ;)
No, a teraz to już w ogóle mnie nie będzie dzięki temu.


A spełniasz minimalne wymagania gry na nim? :D Tak, wiem że to niby ''tylko menu'', ale chyba nie ma podziału na wymagania w tymże menu i samej grze jako takiej.
Pamiętam, że kiedyś znajomek jeden miał niemal identyczny problem z LoL-em, gdzie wymagania były znacznie bardziej skromne, ale po prostu gra poszła do przodu, a jego karta graficzna(głównie sterowniki do niej) zostały daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 00:20, Nephren-Ka napisał:

A spełniasz minimalne wymagania gry na nim? :D


Po nowym patchu pewnie już nie spełniał.
Kiedyś natomiast (po release zaraz) nawet dawało się jeszcze ubijać warzywa przy tych 5FPS. :D
Ale nic tam, płakać nie będę płakał przeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowa sesja z makakami, no nie da się grać normalnie w tę grę.:D

Przy okazji promo na garaże resztki złota wydane na 3 kolejne zabawki(z niskich tierów ofc), razem całe 46 pojazdów.xD

20130623171838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 17:37, Reffan napisał:

Warto rozwijać niemieckie TD? Generalnie to bawię się radzieckimi, mam teraz SU-100 ale
mam też odblokowanego Hetzera (gdzieś tam po drodze się odblokował) i się zastanawiam.

Na pewno ciśnij ścieżkę ruską, warto (patrz screeny wyżej).
Co do niemieckich, w becie grałem nimi sporo i dobrze się bawiłem, teraz doszedłem do StuGa i powiem, że po buffie działa 75mm /L70, grało nim się super, ale dalej ścieżki nie ruszałem. Aktualnie zbieram 150k na Tigerze P, żeby pominąć Jpanzera4 i Jadzię i iść do Ferdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować