Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2013 o 13:53, Adidas66 napisał:

> Zrobiono nowy MM ?
Kilka patchy temu.

E, nie, myślałem że teraz zmienili. Bo 7 tierem bez przerwy ląduje z 8 i 9, 6 i 5 w zasadzie się nie pojawiają. ( a powinny, widełki są : twój tier plus dwa wyżej/niżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 13:53, Adidas66 napisał:

> Zrobiono nowy MM ?
Kilka patchy temu.

@Elendil11
Kilkanaście, do 100-200 MB, przechowywane są tam konfiguracje, osiągnięcia gracza i takie
pierdółki.

wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 08:39, Tomoya-kun napisał:

A co do nabytku to napisz potem wrażenia :) Bo niestety jest ich na tyle mało że ciężko
usłyszeć o tym maleństwie konkretne opinie.

M60 tylko nieznacznie różni się od M48. O dziwo, mimo stosunkowo cienkiego pancerza na kadłubie to zdarzyło mi się już nie raz odbić jakiś pocisk z dział tieru X, wszystko dzięki świetnemu kątowi pod jakim ustawiona jest przednia płyta. Mimo, że oba Pattony mają to samo działo to w statystykach okazuje się, że M60 ma lepszą celność o 0,01 i szybszy czas skupiania o 0,2 i czuć to w czasie gry zwłaszcza dlatego, że Patton IV świetnie trzyma celność w ruchu - zupełnie jak T-62A. Nie czuć też spadku mocy w odniesieniu do poprzednia głównie dzięki wyższej prędkości maksymalnej i lepszej zwrotności.
Podsumowując, dostaliśmy bardzo przyjemną maszynę - lekko podrasowanego M48, którego jedynym problemem jest to, że działa jak czerwona płachta na 15 byków ;D

@dark_master

20130726171458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot udało
się odblokować tygryska królewskiego tylko jeszcze 2 miliony brakuje :P. Ciężko się czasem gra bo ta losowość słabość zwykłego tygrysa no doprowadza mnie do szewskiej pasji, gdy ja wszystko wcinam jak gąbka a pomimo ładowania w weakspoty takim ruskom to nie raz ani nie dwa miałem crit za 0 ;/.

Nie chciałby ktoś mnie do kompanii wziąć tiger need some love.... pisać na Hacketo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2013 o 17:15, Monti0512 napisał:

@dark_master

wiem, śmieszny obrazek, wrzuciłem go kilka postów wcześniej - może byś go zauważył, gdybyś mniej dowcipkował a więcej czytał o czym piszemy :) Byłoby to wysoce pożądane, gdyż wtedy ja nie będę musiał dowcipkowac na temat twojego dowcipkowania i nie będziesz musiał wrzucac obrazków, które akurat w tym kontekście nie mają najmniejszego sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieparzyste tiery nie są preferowane na kompaniach, a jeśli jakiś się znajdzie, to jako zapchaj dziura albo dowód na poczucie humoru kompanii ;] Tiger ma bardzo małe szanse na znalezienie się w kompanii, bo mimo wszystko jest najmniej skutecznym HT swojego tieru, a co dopiero, gdyby miał się zmierzyć z VIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 15:36, Darkstar181 napisał:

E, nie, myślałem że teraz zmienili. Bo 7 tierem bez przerwy ląduje z 8 i 9, 6 i 5 w zasadzie
się nie pojawiają. ( a powinny, widełki są : twój tier plus dwa wyżej/niżej)

To po prostu pech (albo spisek SerBa), zależy którą interpretację wolisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:21, McFlash napisał:

Nieparzyste tiery nie są preferowane na kompaniach, a jeśli jakiś się znajdzie, to jako
zapchaj dziura albo dowód na poczucie humoru kompanii ;] Tiger ma bardzo małe szanse
na znalezienie się w kompanii, bo mimo wszystko jest najmniej skutecznym HT swojego tieru,
a co dopiero, gdyby miał się zmierzyć z VIII.


Heh coś w tym jest choć zawsze wiedza na temat weakspotów może trochę pomóc. Mam także w sumie vk 36.01 wymaksowane ale też pewnie jak i tygrys też nie jest preferowane :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 00:21, Hacket napisał:

Heh coś w tym jest choć zawsze wiedza na temat weakspotów może trochę pomóc. Mam także
w sumie vk 36.01 wymaksowane ale też pewnie jak i tygrys też nie jest preferowane :P...

VK różnie, na eniorki preferowane są sporty+hellcaty i do tego dobiera się albo jakichś scoutów albo medy jak VK do wsparcia i świecenia. Tylko niestety przez kiepski balans maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3 maszyny z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 07:09, Tomoya-kun napisał:

Tylko niestety przez kiepski balans
maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3 maszyny
z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.

Chyba nigdy nie grałeś kompanii VIII tieru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 07:09, Tomoya-kun napisał:

> Heh coś w tym jest choć zawsze wiedza na temat weakspotów może trochę pomóc. Mam
także
> w sumie vk 36.01 wymaksowane ale też pewnie jak i tygrys też nie jest preferowane
:P...
VK różnie, na eniorki preferowane są sporty+hellcaty i do tego dobiera się albo jakichś
scoutów albo medy jak VK do wsparcia i świecenia. Tylko niestety przez kiepski balans
maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3 maszyny
z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.

Na VIII jest dużo fajnych czołgów na mistrzowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 10:55, Adidas66 napisał:

> Tylko niestety przez kiepski balans
> maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3 maszyny

> z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.
Chyba nigdy nie grałeś kompanii VIII tieru :P

Grałem i nawet je preferuje bardziej niż seniorki, ale nadal widzę że znaczna przewaga maszyn na nich to IS-3 ewentualnie 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 14:47, Tomoya-kun napisał:

> > Tylko niestety przez kiepski balans
> > maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3
maszyny
>
> > z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.
> Chyba nigdy nie grałeś kompanii VIII tieru :P
Grałem i nawet je preferuje bardziej niż seniorki, ale nadal widzę że znaczna przewaga
maszyn na nich to IS-3 ewentualnie 110.


Niepowiedziałbym. Na mistrzowskich gra się wszystkim poza pershingiem czy su101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 17:07, p11k napisał:

Niepowiedziałbym. Na mistrzowskich gra się wszystkim poza pershingiem czy su101

Cóż Su101 jeszcze rozumiem ale pershing jest jedną z lepszych 8 i jak na meda spotykam go często, a nawet sam nim czasem gram jako wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 07:09, Tomoya-kun napisał:

VK różnie, na eniorki preferowane są sporty+hellcaty i do tego dobiera się albo jakichś
scoutów albo medy jak VK do wsparcia i świecenia. Tylko niestety przez kiepski balans
maszyn kompanie niestety tak wyglądają że na każdy tier parzysty są tylko 2-3 maszyny
z których się je składa bo są w stanie za łatwo zajechać team innych.


To ciekawe, bo wczoraj trolle ode mnie jeździły Cromwellami i bitwy trwały 2-3 minuty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 18:19, Nikodem95 napisał:

>
Nie oszukujmy się... Tak jak pisze Tomoya-kun, przewaga na mistrzowskich to IS-3.
Do tego T69.


A prototypy, tygrysy czy t32 to już się nie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 23:54, p11k napisał:

> >
> Nie oszukujmy się... Tak jak pisze Tomoya-kun, przewaga na mistrzowskich
to IS-3.
> Do tego T69.

A prototypy, tygrysy czy t32 to już się nie bierze?

Nie opłaca się, T32 ma niską penetrację i przegrywa z sowietem w walce na wychylanie, KT jest niemobilny, duży, łatwy do przebicia i pali się od każdego trafienia w przód. IS-3 posiada wszystkie zalety, których brakuje w/w i do tego świetnie sidescrapuje.

Jeśli szukasz czołgu do mistrzowskich, to kup sobie IS3/110 albo T69/AMX 50 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 23:54, p11k napisał:

> >
> Nie oszukujmy się... Tak jak pisze Tomoya-kun, przewaga na mistrzowskich
to IS-3.
> Do tego T69.

A prototypy, tygrysy czy t32 to już się nie bierze?

Bierze. Co nie zmienia tego, że preferowane i widziane są najczęściej te wcześniej wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 00:49, Monti0512 napisał:

Nie opłaca się, T32 ma niską penetrację i przegrywa z sowietem w walce na wychylanie,
KT jest niemobilny, duży, łatwy do przebicia i pali się od każdego trafienia w przód.
IS-3 posiada wszystkie zalety, których brakuje w/w i do tego świetnie sidescrapuje.

Jeśli szukasz czołgu do mistrzowskich, to kup sobie IS3/110 albo T69/AMX 50 100.


Cóż, w moim klanie zawsze brało się kilka czołgów innych niż is3 czy chińszczyzna i nie było problemu z wygrywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować