Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2013 o 17:46, Nephren-Ka napisał:

Ja dałem radę w 16, ale zawyżyła chyba jedna udana bardziej niż inne(screen z konta kolegi
któremu pomagam zarabiać sreberka - biedak pracuje dziś i żal żeby przepadły bo wiecznie
niedomaga).

Account sharing, ban :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 19:39, Adidas66 napisał:

> Ja dałem radę w 16, ale zawyżyła chyba jedna udana bardziej niż inne(screen z konta
kolegi
> któremu pomagam zarabiać sreberka - biedak pracuje dziś i żal żeby przepadły bo
wiecznie
> niedomaga).
Account sharing, ban :)


I to chyba podwójny od razu, bo na głównym koncie gram razem z bratem.xD
Chociaż w sumie tamten znajomek ma jeszcze gorzej, bo nieraz przez jeden wieczór się po 4-5 osób przewija grając na jego koncie(z tym że u niego w domu, więc raczej ciężko to wykryć).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend przyniósł najorszy zwierzyniec od pół roku...
To co się dzisiaj wyprawiało, o mało znowu nie spowodowało bym odinstalował w pizdu tę grę.
Nonstop trafiam do takich teamów bez różnicy na tier.

20130803042416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wczorajszy wieczór z WoT był znakomity tylko dwie przegrane bitwy na jakieś dwadzieścia wygranych. W tym jedna śmieszna z 25 szt LPT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 20:43, 143872 napisał:

Uwielbiam te eventy, nigdy tyle nie zarobiłem ;O

Dzień się liczy od 7 do 7 czy od zaczęcia grania i pierwszego fraga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 10:17, Paoro napisał:

> Uwielbiam te eventy, nigdy tyle nie zarobiłem ;O
Dzień się liczy od 7 do 7 czy od zaczęcia grania i pierwszego fraga?

Od 7 do 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 10:17, Paoro napisał:

> Uwielbiam te eventy, nigdy tyle nie zarobiłem ;O
Dzień się liczy od 7 do 7 czy od zaczęcia grania i pierwszego fraga?

Od 7 do 7 a to kupa czasu. Ja wczoraj w sumie obie misje zrobiłem kompletnym przypadkiem. Gra mnie zadziwiła nagle jak za mecz zarobiłem 330k ale sobie potem przypomniałem o co biega XD Tak samo nagle patrzę że z premi 3 dniowej zrobiła się 4, przejrzałem raporty i było o przedłużeniu premium kilka meczy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym? Zmarnowany czas na szkolenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:29, UnionPacific napisał:

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy
już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym?

3 sekundy to dużo czasu na złapanie pestki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:29, UnionPacific napisał:

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy
już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym? Zmarnowany czas na szkolenie
i tyle.


Jak sam stoisz się tak dzieje? Ostatnio zauważyłem że stojąc w grupie czołgów żarówka lipnie się sprawdza, wystarczy że zauważą kogoś innego i zdarza się że w ogóle się nie zapali, a już czołg jest pod ostrzałem.xD
Ale poza tym działa normalnie, nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:29, UnionPacific napisał:

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy
już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym? Zmarnowany czas na szkolenie
i tyle.


Nie wiem, pomimo 17k bitew i wielu czołgów w garażu nie mam i nigdy nie miałem tego perka ;] Dla mnie jest on zbędny. Zazwyczaj mam tak że albo mam takie miejsce ze dużo mi nie zrobią jeśli mnie widzą albo nie ma znaczenia bo i tak jestem na otwartym terenie wiec wiedza ze mnie widzą nic mi nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie, nie zwróciłem uwagi na zależność czy stoje w grupie czy nie. Wiem że mogę się czaić gdzieś lub wychylać zza osłony i pierwsze co się staje to obrywam pociskiem a dopiero później łaskawie zapala się żarówka.

Kerigun - bywa czasem przydatny, mam go tylko w załodze KV-13 bo ten czołg ma tak boskie losowania że najczęściej wychodzę z bitwy jako dymiący wrak ze śmiesznie małymi zadanymi obrażeniami albo w ogóle z zerowym wynikiem. Szósty Zmysł daje mi troche większe szanse na przeżycie. Najbardziej bezużyteczny jest wydaje mi się perk Orle Oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami nawet w takim dniu jak ten, trafi się dobra bitwa :]

XVM nam nie dawał większych szans, do tego mieli 2x T6 więcej od nas. I mieli Sporta.

20130804174611

20130804174714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd i to wielki.

Nieoceniony perk, gdy zostajesz sam na 4.
Bez lampki nie masz zbyt wielu szans na wygraną, a z lamką jest to znacznie łatwiejsze przy dogodnych warunkach.
Niezbędny perk także dla TD.
Zresztą jak dla mnie niezbędny na wszystkim i tak też szkolę załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:29, UnionPacific napisał:

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy
już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym? Zmarnowany czas na szkolenie
i tyle.


Musisz stać zawsze na jakimś dziwnie bliskim dystansie skoro tak szybko w Ciebie celują. Mi żarówka daje bardzo dużo, z reguły unikam dzięki temu pocisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:29, UnionPacific napisał:

Po jaki **uj jest w tej grze perk Szósty Zmysł jeśli żarówka zapala się w momencie gdy
już chwycę pociskiem wroga albo ułamek sekundy przed tym? Zmarnowany czas na szkolenie
i tyle.


Lolwut? Toż to jeden z lepszych perków w grze. A gdyby żarówa zapalała się od razu jak Cie zobaczą to byłaby OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 18:47, meryphillia napisał:

Nieoceniony perk, gdy zostajesz sam na 4.
Bez lampki nie masz zbyt wielu szans na wygraną, a z lamką jest to znacznie łatwiejsze
przy dogodnych warunkach.
Niezbędny perk także dla TD.
Zresztą jak dla mnie niezbędny na wszystkim i tak też szkolę załogi.


Nie używam i nie przeszkadza mi, chyba wytrenowałem sobie pseudo żarówę u mnie :D Dobrze mi się tak gra a jak bym nie miał ma wszelakich pojazdach tylko wybiórczo to bym się pogubił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować