Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Nie mam pojęcia co te debile z WG robią że gra chodzi mi coraz gorzej...
Kiedyś dało się grać nawet w 10FPS na GF5900, teraz nie da rady na GF9800...

Here we go again...

;]

20130905001751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 00:17, meryphillia napisał:

Nie mam pojęcia co te debile z WG robią że gra chodzi mi coraz gorzej...
Kiedyś dało się grać nawet w 10FPS na GF5900, teraz nie da rady na GF9800...

To że optymalizacja wota jest legendarnie kiepska to chyba już wie każdy. Bo jak inaczej można nazwać to że potrafi on zadusić na średnich detalach komputer na którym bez problemu najnowsze gry śmigają na wysokich. Ja na GF 9600GT mogłem w pełni komfortowo grać tylko na niepoprawionej grafice lub mieć 20-25 fps ale cześć średnich detali. A do tego poprawa fps będąca w każdym patchu w praktyce oznacza ich spadek (co jest zadziwiające biorąc pod uwagę że w grafice nic nie zmieniają)

Dnia 05.09.2013 o 00:17, meryphillia napisał:

Here we go again...

I tak wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 00:17, meryphillia napisał:

Here we go again...

;]


haha :D
To powoli zaczyna wyglądać jak jakiś serial typu Moda na Sukces gdzie zrywają ze sobą, wracają, odchodzą, wracają. Jak ty z "czolgami" :)
Z lekka nie rozumiem tego, bo ja jak zmęczyłem się grą to nie grałem w nią przez jakieś 6 miesięcy i w tym czasie leżała sobie na dysku. Po czym dopiero niedawno odpaliłem gdy nabrałem wreszcie ochoty:)
U ciebie wygląda to jak przeciętne rzucanie papierosów :P

Ja swoją drogą po takim czasie i kilku patchach liczyłem na coś więcej niż kolejnych kilka wciśniętych czołgów do drzewka ;/
Tej grze nie potrzeba więcej maszyn tylko jakiś inny tryb zabawy. Ot chociażby od dawna poruszany by do bitwy wybierać sobie 3 czołgi i gdy jeden zostanie zniszczony wsiadamy kolejnym. Coś ala War Thunder w trybie arcade.
Od dawna czekam na jakiś powiew świeżości w tym temacie i chyba jeszcze przyjdzie mi poczekać :P Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2013 o 07:31, Tomoya-kun napisał:

To że optymalizacja wota jest legendarnie kiepska to chyba już wie każdy. Bo jak inaczej
można nazwać to że potrafi on zadusić na średnich detalach komputer na którym bez problemu
najnowsze gry śmigają na wysokich.

SPACE MAGIC *_*
ale to samo w WoWp - na XP na ultralow mam ledwo 30-40 fps a i tak szarpie jak głupie, podczas gdy jak odpalę na win7 różniącym się tylko tym że ma 8 gb ram zamiast 4, to nagle mam 50-60fps.. na detalach ultrahigh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1&2 - screeny mówią same za siebie. To taki mały początek terapii chorych na syndrom XVM.
3&4 - ktoś mi kiedyś powiedział, że trollem nie da się zrobić 7-8 fragów, a działem 107mm już tak. Obie bitwy dzieliła jakaś godzina.

Stfforex
Po co nowe tryby, po co dopracowanie mechaniki i pracowanie nad balansem, skoro mają jeszcze do wprowadzenia jakieś 300 pojazdów? Pal licho, że już teraz nowy radziecki med X jest kopią obecnego - przecież 300 pojazdów to tak dobry argument, że na pewno gracze oleją gaijinowe pomysły i będą bezmyślnie grindować wozy, które i tak będą szybko "rebalansowane".

20130905104602

20130905104636

20130905104720

20130905104739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 10:49, McFlash napisał:

Stfforex
Po co nowe tryby, po co dopracowanie mechaniki i pracowanie nad balansem, skoro mają
jeszcze do wprowadzenia jakieś 300 pojazdów? Pal licho, że już teraz nowy radziecki med
X jest kopią obecnego - przecież 300 pojazdów to tak dobry argument, że na pewno gracze
oleją gaijinowe pomysły i będą bezmyślnie grindować wozy, które i tak będą szybko "rebalansowane".


No właśnie ;/
Grałem od zamkniętej bety i jedyne co może mnie znów do gry przyciągnąć to "coś innego", jakieś nowe ciekawe, niekoniecznie skomplikowane nowe tryby jak dla przykładu ten który wymieniłem w poprzednim poście. Bo kolejne dodanie zmyślonych niepotrzebnych na dobrą sprawę czołgów wcale nie jest tym bodźcem który by mnie zachęcił i dlatego po długiej przerwie i graniu w weekend nie chce mi się dalej grać bo wszystko znam aż za dobrze:)
Prawda w tym co mówisz mogliby jednego patcha odpuścić z dodawaniem kolejnych maszyn i skupić się na dopracowaniu samej gry, co dobrze by jej zrobiło:) Szkoda. Spróbuję zajrzeć do gry za kolejnych kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 08:09, Stfforex napisał:

To powoli zaczyna wyglądać jak jakiś serial typu Moda na Sukces gdzie zrywają ze sobą,
wracają, odchodzą, wracają. Jak ty z "czolgami" :)


:D

Mój związek z tankietkami i małpiatkami jest dość burzliwy, ale przez to jaki romantyczny (i wyuzdany, gdy komuś z własnego teamu strzelam prosto w dupsko).

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 17:13, kindziukxxx napisał:

heh, a już chciałem wyłączy grę :P fajne koszty za Mastera :)


Na kogo z tych czołgów potrzebowałeś wywalić golda? KT z topowym działem (nawet z 88mm) jest wstanie przebić każdy czołg do których strzelałeś z APeka, bez wielkiego przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 23:17, Zbicku napisał:

Na kogo z tych czołgów potrzebowałeś wywalić golda? KT z topowym działem (nawet z 88mm)
jest wstanie przebić każdy czołg do których strzelałeś z APeka, bez wielkiego przymierzania.


Ciiiiiiiiiiiiiiiii, przecież każdy wie że ace'a można wbić tylko goldem.xD

Anyway, coś mi się obiło o uszy że w kolejnym numerze CDA mają jakiegoś free-golda rzucić. Nie wiem do końca ile w tym prawdy, ale jak powtórzą to co poprzednim razem to znowu moje miejsca w garażu się powiększą przy najbliższym promo na nie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 00:22, Nephren-Ka napisał:

Anyway, coś mi się obiło o uszy że w kolejnym numerze CDA mają jakiegoś free-golda rzucić.
Nie wiem do końca ile w tym prawdy, ale jak powtórzą to co poprzednim razem to znowu
moje miejsca w garażu się powiększą przy najbliższym promo na nie.xD

To już jest potwierdzone. W następnym CDA będzie kod dla stałych graczy na 1200 golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gold raczej mnie nie przyciągnie z powrotem do gry.
Od początku marzyłem o posiadaniu KT ale gdy go wybiłem wymaksowałem jakoś chęć do gry mi uleciała i tak oto gra wyleciała na pysk z dysku.
Ciekawe na jak długo :P ,ale nie sądzę bym szybko wrócił do grindfestu...
A co do community to jak miło się ich trolluje pisząc po niemiecku o przeklętych polaczkach na odpowiedź siemkaPL (w niemieckim czołgu xD). Raz jeden się wkurzył i chciał mnie zabić z własnego teamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 10:49, Hacket napisał:

A co do community to jak miło się ich trolluje pisząc po niemiecku o przeklętych polaczkach
na odpowiedź siemkaPL (w niemieckim czołgu xD). Raz jeden się wkurzył i chciał mnie zabić
z własnego teamu

Za "polaczka" powinieneś odstać więcej niż wirtualny pocisk w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 10:49, Hacket napisał:

Ten gold raczej mnie nie przyciągnie z powrotem do gry.
Od początku marzyłem o posiadaniu KT ale gdy go wybiłem wymaksowałem jakoś chęć do gry
mi uleciała i tak oto gra wyleciała na pysk z dysku.
Ciekawe na jak długo :P ,ale nie sądzę bym szybko wrócił do grindfestu...

Powiedz tylko co nie tak jest KT? O ile zakryje się dolną płytę to jedna z najgroźniejszych VIII. Przy nim T32 z jego penetracją i celnością które są ponurymi żartami to dopiero grindfest.

Dnia 06.09.2013 o 10:49, Hacket napisał:

A co do community to jak miło się ich trolluje pisząc po niemiecku o przeklętych polaczkach
na odpowiedź siemkaPL (w niemieckim czołgu xD). Raz jeden się wkurzył i chciał mnie zabić
z własnego teamu

Trochę bezsensowne. Ja faktycznie też często czepiam się naszych piszących siemkapl i tylko po polsku itp ale nie trolluje ich do czasu aż nie zaczną bluzgać i wtedy zachowywać się jak "polaczki". Samo siemka pl poza bycia symbolem polskiego nooba jest niegroźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 11:05, Adidas66 napisał:

> z własnego teamu
Za "polaczka" powinieneś odstać więcej niż wirtualny pocisk w dupę.

Nie, On ma rację. Wkurzają mnie gimbazy które zamiast grać szukają sobie kumpli, albo myślą że jak walną wieśniackie "siema" niczym spod budki z tanim piwem zdobedą szacunek i uznanie.
Dorosły człowiek nie zaprzątał by sobie takimi bzdurami głowy.

Oh, zapomniałbym. Wszystkie "siemany" u mnie w bitwach zazwyczaj giną jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wcale nie napisałem, że kt jest zły biło mi się nim o nieb kilka lepiej od tygrysa 1. I to na stocku a jak się wymaksowało to istny miód tylko trochę boli koszt amunicji na top gunie, ale i tak czołg, z którego chyba miałem największy fun do tej pory. A chodziło mi oto, że skoro dobiłem do swojego małego marzenia ta gra mi się znudziła i na razie nie widzę sensu by grać dalej ;].

Adidas66 --> trafiłem w czuły punkt ^^.

Na tamtym meczu, co chciał mnie zabić inny gostek po obu stronach festiwal cebuli jedni bluzgają na drugich, że aż szlag trafia człowieka. Zamiast się wkurzać można sobie bekę pokręcić z tych frustratów :P. Co wcale nie tyczy się tego, że dmgu się nie zadaję innym razem popisało się tekst piosenki „touch me” Gunthera dezorientując nieco wrogów radość niezmierna fakt, że mecz był przegrany, ale nastukałem najwięcej dmg z teamu coś koło 3k ;/ Za to radość niezmierna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 11:59, Hacket napisał:

Nie no wcale nie napisałem, że kt jest zły biło mi się nim o nieb kilka lepiej od tygrysa
1. I to na stocku a jak się wymaksowało to istny miód tylko trochę boli koszt amunicji
na top gunie, ale i tak czołg, z którego chyba miałem największy fun do tej pory. A chodziło
mi oto, że skoro dobiłem do swojego małego marzenia ta gra mi się znudziła i na razie
nie widzę sensu by grać dalej ;].

To w sumie jakiś punkt :P No ja na szczęście po osiągnięciu czołgów które chciałem znalazłem nowe :P Obecnie w końcu zabieram się za zdobycie leoparda 1 więc to mi daje motywacje aby dalej grindzić czołgi. Tylko trochę już mam dosyć tego że najpierw muszę się przewalić przez praktycznie 2 identyczne VK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na coś takiego wpadłem, szkoda że po złej stronie.:D

Edit - a jednak po dobrej stronie, team mający trzy pojazdy tier VII przeciwko drugiemu który nie miał takiego wcale przegrał 15-3 w 4 minuty.:D

20130906142704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 14:38, Stfforex napisał:

No właśnie ;/
Grałem od zamkniętej bety i jedyne co może mnie znów do gry przyciągnąć to "coś innego",
jakieś nowe ciekawe, niekoniecznie skomplikowane nowe tryby jak dla przykładu ten który
wymieniłem w poprzednim poście. Bo kolejne dodanie zmyślonych niepotrzebnych na dobrą
sprawę czołgów wcale nie jest tym bodźcem który by mnie zachęcił i dlatego po długiej
przerwie i graniu w weekend nie chce mi się dalej grać bo wszystko znam aż za dobrze:)
Prawda w tym co mówisz mogliby jednego patcha odpuścić z dodawaniem kolejnych maszyn
i skupić się na dopracowaniu samej gry, co dobrze by jej zrobiło:) Szkoda. Spróbuję zajrzeć
do gry za kolejnych kilka miesięcy.


Od dłuższego czasu uważam, że WG powinno się zająć utrzymaniem gry (serwery, obsługa itp.), a moderzy jej rozwojem. To, że twórcy mają problem z wprowadzeniem prostej funkcjonalności do własnego tworu, gdy tymczasem ludzie bez dostępu do kodu zrobili to lata temu, to jest zwykła kpina. Mówię tutaj o czasie ładowania działa - ponoć WG broni się, że oni chcą to zrobić dokładnie, ale znając ich, znowu coś spartolą i będą to poprawiać moderzy, którzy na swoim koncie mają już takie mody jak poprawiające bug ze spadkiem fpsów przy przejściu w tryb snajperski czy tekstury dopasowane pod wolniejsze (głównie ze względu na dysk i pamięć) komputery. Dla nich wprowadzenie jednej niezbalansowanej mapy (poważnie uważam, że obecne mapy z pierdyliardem gór, urwisk, nierówności, pomniejszych Wielkich Kanionów i pozostałości po uderzeniu grupy meteorytów są tworzone przez małpy, a nie ludzi biorących za to sporą kasę) to kilka miesięcy ciężkiej pracy, a jednej linii czołgów niewiele mniej. Rozumiem, że nie chcą tej gry rozwinąć za szybko, bo nie będą mieć nowości przyciągających nadal graczy, ale WoT już się starzeje i za dwa lata przy takiej polityce będzie cieniem swojej obecnej potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 11:28, Darkstar181 napisał:

Nie, On ma rację. Wkurzają mnie gimbazy które zamiast grać szukają sobie kumpli, albo
myślą że jak walną wieśniackie "siema" niczym spod budki z tanim piwem zdobedą szacunek
i uznanie.
Dorosły człowiek nie zaprzątał by sobie takimi bzdurami głowy.

Oh, zapomniałbym. Wszystkie "siemany" u mnie w bitwach zazwyczaj giną jako pierwsze.


Zgodzę się pod jednym, jedynym warunkiem - powyższe stwierdzenie należy rozszerzyć na wszystkie narodowości. Nie wiem, czy ludzie nie chcą czy naprawdę nie widzą wszelkiego rodzaju tekstów w innych językach, które nie są lepsze od polskiego "siema"? Ba, nawet anglojęzyczni widzą, że inne narody też mają gimbazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować