Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Miarka się przebrała i WarThunder leci z dysku, a wraca Cyrk Małp.
Ale tydzień pełen wydarzeń z cyklu Drama Queen. :D

Warthunder byłby grą całkiem przyjemną gdyby nie irytujące dysproporcje w sprzęcie, które kiedyś były bolączką WoT''a, gdy za pomocą M6 miałes niszczyć Mausy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:06, meryphillia napisał:

Miarka się przebrała i WarThunder leci z dysku, a wraca Cyrk Małp.
Ale tydzień pełen wydarzeń z cyklu Drama Queen. :D

Warthunder byłby grą całkiem przyjemną gdyby nie irytujące dysproporcje w sprzęcie, które
kiedyś były bolączką WoT''a, gdy za pomocą M6 miałes niszczyć Mausy.

W War Thunder gra się tylko nieparzystymi najlepszymi samolotami :) jak masz odkryte wszystkie modyfikacje wymiatasz i sam wygrywasz bitwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba do nich dojść, dając się zestrzeliwując w jakichs parchach.
Mierna gra i tyle, gdy z twoim dwupłatowcem zderza się drugi ruski, drewniany dwupłatowiec i ty tracisz skrzydła, a on sobie leci dalej...
Włazisz później na swojego ruskiego, drewnianego dwupłatowca i walczysz przeciwko Spitfire czy innemu A-20, który nawet strzelac do ciebie nie musi...

Jeden pies tam zresztą, gra jest juz tylko wspomnieniem.
Istotą jest to, że znowu zainstalowałem World Of Makaks i jeszcze pewnie dzisiaj będe płakał nad marnym losem.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:12, meryphillia napisał:

Istotą jest to, że znowu zainstalowałem World Of Makaks i jeszcze pewnie dzisiaj będe
płakał nad marnym losem.

Ja już ponad miesiąc nie gram w WoTa :) jestem z siebie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:33, Paoro napisał:

Ja już ponad miesiąc nie gram w WoTa :) jestem z siebie dumny.


Wracaj natychmiast!
Zobacz jak fajnie:

Victory!
Battle: South Coast 6 września 2013 22:35:14
Vehicle: 105 leFH18B2
Experience received: 1 194 (x2)
Credits received: 19 384
Battle Achievements: Top Gun

:3

O dziwo dzisiaj gra działa już sobie w 40fps jak gdyby dwa dni temu się w ogóle nie cięła niczym miłośnik Linkin Park w kącie...
Być może co prawda pomogło ustawienie koligacji z tylko jednym rdzeniem tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 23:17, Zbicku napisał:

> heh, a już chciałem wyłączy grę :P fajne koszty za Mastera :)

Na kogo z tych czołgów potrzebowałeś wywalić golda? KT z topowym działem (nawet z 88mm)
jest wstanie przebić każdy czołg do których strzelałeś z APeka, bez wielkiego przymierzania.

stwierdziłem że fajnie będzie sobie postrzelać goldem, więc mam full gold załadowany we wszystkich czołgach nie licząc KW-1, PZ4, i hetzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja full noobammo ładuje tylko na specyficznych pojazdach, na innych nie ma sensu bo nie wypłacisz się na takie granie.

Is-7, JpzrE-100FullOfShit i Batchat to jedyne pojazdy gdzie mam noobammo wpakowane po brzegi.
Jeszcze na AT-2 sypałem tylko goldem jak go grindowałem, a tak to w wiekszości przypadków wożę po 2-6 pestek, których i tak rzadko kiedy używam (najczęściej chyba na Mausie, któremu często penetracji brakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 23:06, meryphillia napisał:

Ja full noobammo ładuje tylko na specyficznych pojazdach, na innych nie ma sensu bo nie
wypłacisz się na takie granie.

Is-7, JpzrE-100FullOfShit i Batchat to jedyne pojazdy gdzie mam noobammo wpakowane po
brzegi.
Jeszcze na AT-2 sypałem tylko goldem jak go grindowałem, a tak to w wiekszości przypadków
wożę po 2-6 pestek, których i tak rzadko kiedy używam (najczęściej chyba na Mausie, któremu
często penetracji brakuje).

oj tam, dopiero 2 dni tak gram, a na potrzebę odstresowania nic tak jak gold ammo nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 00:54, meryphillia napisał:

Niewiadomo kto większym nubem.
Czy ja bo nie zdążyłem dojechac choćby do jednego przeciwnika, czy wrogi team specjalistów.

:DDD

Trzeba było poczekać aż się sami wystrzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zgłosiłem do suportu gry jeden z tematów na oficjalnym forum gdzie przedstawiono bardzo kontrowersyjny mod, który wdł. mnie podchodzi już pod ten z typu nielegalnych,
Oto odpowiedź WG:

"Odpowiadając na Twoje pytanie - ponieważ istnieje bardzo wiele modyfikacji i codziennie powstają nowe nie jesteśmy w stanie oferować wsparcia dla każdej z nich z osobna. Przyjęliśmy jako zasadę, że niedozwolone są wszystkie modyfikacje dające przewagę graczowi na polu bitwy nad innymi użytkownikami. Pozostawiamy własnemu osądowi czy dana modyfikacja mieści się w tej definicji.

Jeżeli w przyszłości miałbyś problemy związane z grą - pozostajemy do Twojej dyspozycji. :- )"

Czyli mamy to w dupie niech gracz sam zdecyduje co jest złe a co dobre byle nam nie zawracał gitary .. cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL

Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś?

Przecież nie ma do dzisiaj żadnej oficjalnej blacklisty modów i możesz sobie używac dowolnego, dopóki ktos nie uzna w WG że przesadziłeś i wlepi bana.
Spodziewałeś się że będą ot tak na krzywy ryj banować?
Na serio się spodziewałeś czegoś takiego mając świadomość, że WG leje na takie elementy psujące graczom bitwy jak zauberer11, mawerik22 czy timenspace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 20:06, meryphillia napisał:

LOL

Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś?

Przecież nie ma do dzisiaj żadnej oficjalnej blacklisty modów i możesz sobie używac dowolnego,
dopóki ktos nie uzna w WG że przesadziłeś i wlepi bana.
Spodziewałeś się że będą ot tak na krzywy ryj banować?
Na serio się spodziewałeś czegoś takiego mając świadomość, że WG leje na takie elementy
psujące graczom bitwy jak zauberer11, mawerik22 czy timenspace?

No cóż nie spodziewałem się bo mody i inne gadzety żyją cały czas, mnie chodzi o to że oni już nawet nie ściemniają w stylu :"..zbadamy sprawę dzięki z info itd"
Tylko odraz na dzień dobry - a wuj nas to obchodzi sam zdecyduj - to takie w stylu Serbóla-dupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewałeś na serio po firmie, która niereaguje na stronę z cheatem, bo do poprawnego działania cheata wymagane jest konto premium.
A użytkownicy tego cheata pokroju maximumhate dalej sobie "grają" po dziś dzień.

To WG, a nie jakiś Blizzard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wszystkim TK żyło się dobrze ale nagle przyszło 8.8 i święta się skończyły. Jest nowy system team damage który powoduje że za wielokrotne obrażenia dla kogoś z teamu podczas jednej gry automatycznie idzie ban. Uważajcie teraz z popychaniem innych maszyn bo to też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok znerfili silniki na germańskich tankach, ale do uja czemu muszę np. na Jagdtigerze kupować od nowa słabszy silnik i na innych tankach :( Zaginęła mi także wentylacja klasy 3 za 600k oraz kilka innych pierdół.
W pupie z tymi patchami jak tracę swoje fanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 18:47, scott napisał:

Ok znerfili silniki na germańskich tankach, ale do uja czemu muszę np. na Jagdtigerze
kupować od nowa słabszy silnik i na innych tankach :( Zaginęła mi także wentylacja klasy
3 za 600k oraz kilka innych pierdół.
W pupie z tymi patchami jak tracę swoje fanty.

Sprawdzałeś w depocie? W naturze nic nie ginie. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 19:18, KuroNeko napisał:

> Ok znerfili silniki na germańskich tankach, ale do uja czemu muszę np. na Jagdtigerze

> kupować od nowa słabszy silnik i na innych tankach :( Zaginęła mi także wentylacja
klasy
> 3 za 600k oraz kilka innych pierdół.
> W pupie z tymi patchami jak tracę swoje fanty.
Sprawdzałeś w depocie? W naturze nic nie ginie. -.-

Tak sprawdziłem, ludzie na oficialnym forum też pisze o zaginionych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować