Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

A u mnie ta padlina ponad godzinę się ściagała i dopiero teraz po kolejnej godzienie kończy się instalować (a nawet nie wiem czy kończy, bo instalator siedzi od 10 minut na 98% :D)...
GJ WG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 8.8:
- "nowe" VK3001H jest całkiem przyjemne jako V, tak jak go nienawidziłem jako meda i przerobienie go wymagało zagryzienia poduszki to teraz jest grywalny. Mobilność jest średnia, pancerz z mokrego kartonu ale konish jako główne działo z 2 lini na V tierze sieje zniszczenie :D
- Vk3001 M w końcu pantera taka jak powinna być. W sumie gra się tym identycznie jak Pz.V.M10 tylko tier niższą. Dobry zarówno do browl+ram jak i do snajpienia.
- kompletnie nieogarniam jeszcze jak moduły się pozmieniały bo np. niewiadomo dlaczego niektóre niewynalezione nagle zostały opracowane O_o
- ten patch jest zabugowany jak diabli, lag w menu przy przesuwaniu pojazdów, źle wyświetlane komunikaty/informace, i masa innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 21:12, Tomoya-kun napisał:

/ciach/
- ten patch jest zabugowany jak diabli, lag w menu przy przesuwaniu pojazdów, źle wyświetlane
komunikaty/informace, i masa innych..


Bugi bugami, ale w końcu dodali coś naprawdę użytecznego(info o misjach i postęp ich wykonywania bezpośrednio w grze), i coś fajnego(bardziej rozbudowany panel ze statystykami gracza). Nawet lagujący pasek pojazdów czy bajzel w połowie moich niemieckich pojazdów nie jest wstanie zepsuć niezłego wrażenia, co ostatnio się WG rzadko udawało.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 02:10, Nephren-Ka napisał:

Bugi bugami, ale w końcu dodali coś naprawdę użytecznego(info o misjach i postęp ich
wykonywania bezpośrednio w grze), i coś fajnego(bardziej rozbudowany panel ze statystykami
gracza). Nawet lagujący pasek pojazdów czy bajzel w połowie moich niemieckich pojazdów
nie jest wstanie zepsuć niezłego wrażenia, co ostatnio się WG rzadko udawało.xD

Zgodzę się że panel misji to świetny patent. W końcu nie wykonuje się ich na oko. Tego bardzo brakowało. Choć z moich odczuć jeszcze świetnym nowym patentem są te narodowe głosy załóg :D To faktycznie chyba największy patch od dawna.

Merry
I co odstrzelili cię już jacyś obrońcy narodu z twojego teamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 08:41, Tomoya-kun napisał:

I co odstrzelili cię już jacyś obrońcy narodu z twojego teamu?


Za małe te napisy i pewnie nie widzą. ;(
Chyba zamontuje se podobne na Is-7, który ma nieco większą wieżę w końcu. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 08:46, meryphillia napisał:

Za małe te napisy i pewnie nie widzą. ;(

Szkoda bo tak się zarzekali że będą strzelać do każdego kto będzie miał to na czołgu :/ A przy obecnym systemie TK to już kompletnie była by z nimi zabawa jakby do ciebie jeszcze potem się pluli że komuniści ich zbanowali za strzelanie do stalinowskiego czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie jakoś przetestować ten sytem.
W nocy pareę głąbów się nawinęło pod lufe (bez TK) i nic nie wyłapałem, a ponoć ludzie dostają bany za to że ktoś wpycha ich pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:17, meryphillia napisał:

Trzeba będzie jakoś przetestować ten sytem.
W nocy pareę głąbów się nawinęło pod lufe (bez TK) i nic nie wyłapałem, a ponoć ludzie
dostają bany za to że ktoś wpycha ich pod górkę.

Tu chyba masz mniejsze szanse na ban za TK jeśli kogoś załatwisz jednym strzałem niż kiedy bedziesz go pół meczu skubał za kilka hp. Teraz chyba bardziej liczy dmg zadany drużynie w czasie 1 bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 08:46, meryphillia napisał:

> I co odstrzelili cię już jacyś obrońcy narodu z twojego teamu?

Za małe te napisy i pewnie nie widzą. ;(
Chyba zamontuje se podobne na Is-7, który ma nieco większą wieżę w końcu. ]:>

Nie znam rosyjskiego poza paroma słowami, co te napisy znaczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 11:45, Darkstar181 napisał:

Nie znam rosyjskiego poza paroma słowami, co te napisy znaczą ?


Same dobro. ]:>

Wystarczy przy ich wyborze najechać na nie kursorem, by wysświetlło się tłumacznie na język, który mamy ustawiony w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:17, meryphillia napisał:

Trzeba będzie jakoś przetestować ten sytem.
W nocy pareę głąbów się nawinęło pod lufe (bez TK) i nic nie wyłapałem, a ponoć ludzie
dostają bany za to że ktoś wpycha ich pod górkę.


Już przywrócili zasady z 0.8.7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 22:06, meryphillia napisał:

Czasami przewaga TDków, to za mało by oprzeć się dynamicznemu lemmingtrainowi.

:D

Ponoć miałeś już nie grać w czołgi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos oprocz mnie dostal duza ilosc darmowego wspolnego xp po patchu? mi z 25-26k dodalo.
Teoretycznie z wszystkich czolgow ktore mialem elitarne (glownie niemieckie) mi dodalo bo teraz jak biore "wymien" to nie mam z czego niby, zarazem gdy wchodze w badania to na wszystkich elitarnych mam tyle xp ile mialem na nich wczesniej.
Moj szwagier podobnie, ale znajomy ktory nie mial niemieckich czolgow wogole, a mial elity ruskie np. nie dostal nic.
Bug, czy tak ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 13:27, Zbicku napisał:

Dostałeś 25k free expa w ramach rekompensaty za zabranie niemieckiego silnika 1200hp.


Tjaaa... tylko ze ten silnik z tego co pamietam byl warty 2x tyle -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 14:00, diablolod napisał:

> Dostałeś 25k free expa w ramach rekompensaty za zabranie niemieckiego silnika 1200hp.


Tjaaa... tylko ze ten silnik z tego co pamietam byl warty 2x tyle -_-

Tia, tyle, że kosztował tyle expa na czołgu, a Ty dostajesz free exp. Ciesz się, że chociaż tyle, bo WG planowało nie dać żadnej rekompensaty.
Do tego jeszcze wielu dostało za darmo Meda VI tieru + załoge na 100% + slota. Nie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować