Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 20:37, Darkstar181 napisał:

Sugeruje kupić pismo pierwszego dnia, żeby nie było zdumienia że w Polsce, w której
gra wśród Europy jest najpopularniejsza nie ma dwa tygodnie później żadnego egzemplarza.
(tak było poprzednio)

Ile taki magazyn kosztuje? No i jak przelicza się to na cenę golda, czy jest to w ogóle opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 23:34, KuroNeko napisał:

Ile taki magazyn kosztuje? No i jak przelicza się to na cenę golda, czy jest to w ogóle
opłacalne?

A samemu to nie łaska sprawdzić ? Co Ty, CDA nigdy w kiosku nie widziałeś ?
Gdyby nie było opłacalne to nikt by nie kupował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 23:34, KuroNeko napisał:

Ile taki magazyn kosztuje? No i jak przelicza się to na cenę golda, czy jest to w ogóle
opłacalne?

Opłacalne, nawet jak konta nowego nie zakładasz, normalnie 24 zyla chyba za 1200 golda, a tu jeszcze masz jakieś gierki za free dla młodszego brata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ISU zanim się doczłapię do BL-9 czy BL-10 to na trollu pewnie najbardziej opłaca się jeździć? ;p

Po to właśnie mam tyle sreberek, bez żadnych zniżek kupiłem sobie ten (nie)zgrabny pojazd, przeszkoliłem załogę(a na SU-152 zakupiłem nową załogę na 75%, niech się ktoś nią opiekuje w garażu ;p), założyłem moduły, i jeszcze 35 milionów się zostało.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 23:45, Darkstar181 napisał:


> Ile taki magazyn kosztuje? No i jak przelicza się to na cenę golda, czy jest to
w ogóle
> opłacalne?
>
A samemu to nie łaska sprawdzić ? Co Ty, CDA nigdy w kiosku nie widziałeś ?
Gdyby nie było opłacalne to nikt by nie kupował...

Tak się składa, że w mojej okolicy akurat żadnego kiosku nie ma. Musiałbym jechać do centrum, więc jest mi troszkę nie po drodze.
Gdyby nie było opłacalne, to dzieci tak czy inaczej by kupowały, bo nie mają w zwyczaju sprawdzania takich rzeczy. A powiedzmy sobie szczerze, to dzieci są głównym nabywcą tego typu gazet oraz główną częścią graczy WoTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2013 o 10:30, KuroNeko napisał:

Gdyby nie było opłacalne, to dzieci tak czy inaczej by kupowały, bo nie mają w zwyczaju
sprawdzania takich rzeczy. A powiedzmy sobie szczerze, to dzieci są głównym nabywcą tego
typu gazet oraz główną częścią graczy WoTa.

Nom, średni wiek graczy w Europie wynosi ponoć 31-35 lat. Duże te dzieci :D Chociaż owszem, w przypadku Wota te wszystkie siemany to muszą być bachory, bo dorosły facet tak by się nie zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:26, Nephren-Ka napisał:

Na ISU zanim się doczłapię do BL-9 czy BL-10 to na trollu pewnie najbardziej opłaca się
jeździć? ;p

Tylko troll. Penetracja wcale nie jest zła (nawet uwzględniając wyższe tiery) a obrażenia paskudne :D
Jak jeszcze jesteś burżujem i dorzucisz sobie gold ammo... nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 10:42, Darkstar181 napisał:

Nom, średni wiek graczy w Europie wynosi ponoć 31-35 lat. Duże te dzieci :D


Dla 4/5 kobiet jesteś właśnie dzieckiem, dużym dzieckiem. Bo zamiast pitolić z nią przez cały wieczór o d...pie marynie, wolisz pojeździć czołgiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 11:55, Dux napisał:

> Nom, średni wiek graczy w Europie wynosi ponoć 31-35 lat. Duże te dzieci :D

Dla 4/5 kobiet jesteś właśnie dzieckiem, dużym dzieckiem. Bo zamiast pitolić z nią przez
cały wieczór o d...pie marynie, wolisz pojeździć czołgiem :P

Nauczyłem się nie słuchać tych defytystek :D Przynajmniej podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocami ta gra idealnie służy dla wszelakich badaczy zjawiska autyzmu u ludzi(?).
Jestem dzięki tym miernotom i polityce WG w olewaniu zezwierzęcenia w tej grze, coraz bliższy do rozpoczęcia kasacji garażu.

Najzwyczajniej w świecie gra coraz częściej mnie irytuje niż bawi, a skoro nie ma chętnych do zakupu konta, to z gra pożegnam się któregoś dnia w sposób wyjątkowo drastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 03:38, meryphillia napisał:

Nocami ta gra idealnie służy dla wszelakich badaczy zjawiska autyzmu u ludzi(?).
Jestem dzięki tym miernotom i polityce WG w olewaniu zezwierzęcenia w tej grze, coraz
bliższy do rozpoczęcia kasacji garażu.

Mnie to swoją droga ostatnio zadziwia. Teoretycznie dzieciaki w nocy powinny spać i poziom trochę wzrastać, a ty wychodzi na to że jest przeciwnie. Gra po 23 kompletnie mija się z celem bo wygranie czegokolwiek jest cudem, a MM uparcie wrzuca cię na najwyższe możliwe tiery(wczoraj godzina plutonu 5 i 6, cały czas walki z 7 i 8, dosłownie 2 mecze w topce).

Dnia 18.09.2013 o 03:38, meryphillia napisał:

Najzwyczajniej w świecie gra coraz częściej mnie irytuje niż bawi, a skoro nie ma chętnych
do zakupu konta, to z gra pożegnam się któregoś dnia w sposób wyjątkowo drastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:26, Nephren-Ka napisał:

i jeszcze 35 milionów się zostało.:D

No w końcu na brak kredek nie można narzekać :) dzięki temu za freeko też idzie teraz pograć nawet na wyższych tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 08:46, Tomoya-kun napisał:

Mnie to swoją droga ostatnio zadziwia. Teoretycznie dzieciaki w nocy powinny spać i poziom
trochę wzrastać, a ty wychodzi na to że jest przeciwnie. Gra po 23 kompletnie mija się
z celem bo wygranie czegokolwiek jest cudem, a MM uparcie wrzuca cię na najwyższe możliwe
tiery(wczoraj godzina plutonu 5 i 6, cały czas walki z 7 i 8, dosłownie 2 mecze w topce).


Hmm, nie tak dawno ze znajomym siedziałem sporo w plutonie i naprawdę rzadko kiedy rzucało nas na topkę. Potem grając samemu znacznie częściej już tam trafiałem i coś pewnie jest w tym na rzeczy(wiem że plutony losuje zawsze ''trudniej'', ale może zrobili że jest to ''bardzo trudniej'', albo po prostu miałeś wtedy pecha).

Ogółem sam najbardziej lubię trafiać do bitew gdzie są pojazdy tego samego tieru. Może i niektóre się wyróżniają, ale jednak da się robić tak żeby z nimi skutecznie walczyć.

Btw, czemu uważacie, że to właśnie dzieciaki przodują w makakowaniu? W nocy przecież raczej nie grają, a skoro wtedy też istne zoo się tam pojawia, to chyba jednak są to bardziej dorośli ludzie.;p

@Paoro - nigdy nie narzekałem, bo najbardziej lubię grać na piątkach i mam niemal wszystkie pojazdy tego tieru w garażu.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 03:38, meryphillia napisał:

/cut

Przez to co się teraz dzieje z ludźmi i ich kompletnym brakiem myślenia zaczynam w pełni rozumieć twoje metody i nie muszę już nawet chwili zastanawiać aby swojemu dać naukowy strzał 4 litery. Skoro jedynym sposobem wygrania bitwy gdzie zostałem ja w su85, M10 i kv1 na 6 przeciwników jest cap a M10 uparcie wyskakuje z okręgu i resetuje to uziemienie go po strzale w gąski jest małą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra to co sie dzieje obecnie na randomach i najgorsza na wszystkich "poważnych" tierach, czyli od V w górę.
Najgorsze w tym jest to że ogrmna ilośc zezwierzęcenia ma już na koncie ponad 5-6k bitew.

Na TX co trzecia małpa ma po kilkanaście tysięcy bitew i DPB na poziomie 400 i zerowe chęci do grania oprócz "ja tu tylko sobie szczelam" (raz na bitwę najczęściej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 14:32, meryphillia napisał:

Masakra to co sie dzieje obecnie na randomach i najgorsza na wszystkich "poważnych" tierach,
czyli od V w górę.
Najgorsze w tym jest to że ogrmna ilośc zezwierzęcenia ma już na koncie ponad 5-6k bitew.

Na TX co trzecia małpa ma po kilkanaście tysięcy bitew i DPB na poziomie 400 i zerowe
chęci do grania oprócz "ja tu tylko sobie szczelam" (raz na bitwę najczęściej)...

Ja już się cieszę jak zobaczę kogokolwiek z efi innym niż czerwień, nawet pomarańcze trafiają mi się max 2 na team. Zobaczenie innego żółtego i wyżej to cud. Reszta to pomidorowe bagno, bo co to jest że widzę gościa z 3k bitwe i efi dosłownie 1! I to kilku takich dostaje! MM chyba kompletnie postanowił zgnoić lepszych graczy. Cały mój klan gdzie są naprawde nieźli gracze ma WR max na poziomie 30% za ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Westfield 2013-09-20 00:37:57
Vehicle: VK 45.02 (P) Ausf. A
Experience received: 3 930 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 91 783
Battle Achievements: Steel Wall, Confederate, Master Gunner, Sharpshooter

Nups!

Całkiem udana bitwa i nawet nie tak zły dzień.
Pomimo oceanu małpiarstwa SerB łaskawą ręką dzisiaj rozdaje MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 15:07, Tomoya-kun napisał:

Ja już się cieszę jak zobaczę kogokolwiek z efi innym niż czerwień, nawet pomarańcze
trafiają mi się max 2 na team. Zobaczenie innego żółtego i wyżej to cud. Reszta to pomidorowe
bagno, bo co to jest że widzę gościa z 3k bitwe i efi dosłownie 1! I to kilku takich
dostaje! MM chyba kompletnie postanowił zgnoić lepszych graczy. Cały mój klan gdzie są
naprawde nieźli gracze ma WR max na poziomie 30% za ostatnie dni.

A ja spotykam seledynowych i fioletowych, tak, tak i to często... ale w drużynie przeciwnej :D jest to zazwyczaj jakiś pluton seledynowo-fioletowy na topca, a u mnie pomidorowo, ew. pomarańczowo. Do towarzystwa mają zazwyczaj zielonych, także grać odechciewa się już niemal na początku bitwy. Dmg w drużynie najwyższy, ale przegrana... a już najlepsze jest jak jadę VIII, a tu na topce koleś z WR na poziomie 34 w X na przeciw pluton UNICA, albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ładne rozpoczęcie dnia:
Zwycięstwo!
Bitwa: Przełęcz 2013-09-20 08:02:59
Czołg: T-150
Doświadczenia: 4 484 (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia)
Kredytów: 54 204
Osiągnięcia w walce: Specjalista, Obrońca, Snajper, Medal De Langlada, Medal Radley''a-Waltersa, Odznaka mistrzowska:"As pancerny"

Szkoda tylko że tak że dzisiaj muszę spędzić dzień w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

As Pancerny na E-100 bez gold ammo myślałem że się nie da :P


Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 2013-09-20 08:53:09
Czołg: E 100
Doświadczenia: 3 624 (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia)
Kredytów: 88 957
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:"As pancerny"

20130920090720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować