Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2013 o 13:07, meryphillia napisał:

Tym razem misja po tygodniową premkę odbędzie się na T-34, T1 Heavy i AT2.

Czujo oddech WT chłopaki, czujo... ;]

Raczej czujo odzew całego community na głosowanie golden joystick. Bo skoro nawet gracze Ru się na nich wypieli to poczuli że trzeba podbijać RP bo nagrody nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kiedy tak długo z premką grałem :D ogólnie sr.. kasą (4 mln kredek - nigdy tle nie miałem :D), pozwoliłem sobie kupić nawet wyposażenie do V, czyli nawet najniższych moich czołgów. Mimo świetnej koniunktury, nie zamierzam walczyć w tym tygodniu o premke, z w/w mam tylko T-34. Tak czy inaczej obecnie jest sens grania, wcześniej takiego nie było, bo nie było mnie na nic stać, teraz mało, że sobie kupie drogi czołg, wyposażenie do niego to nawet małe tankietki jestem wstanie wyposażyć na fulla :D teraz jeszcze gold z CDAction, zrobienie zapasów goldammo i można sobie spokojnie grać, są nowe perspektywy grania na wyższych tierach :)

20130921024138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero poczatek nawet.
Dobrych promocji bedzie coraz wiecej, a ich apogeum nastpi w dniu premiery tankietek w WT.
Nie zdziwi mnie nawet opcja wywalczenia w banalny sposob dostepu do premium tanka TVIII, co byloby mocna szpila dla WT, gdyby przykladowo zdobycie takiego pojazdu wymagalo grania po pare godzin dziennie w ciagu pierwszego miesiaca dostepu do czolgow w Warthunderze.
Bylby to z pewnoscia ogromny cios dlaa Gaijina, bowiem pomimo "zlych notowan" w spolecznosci, rzucilaby sie masowo na ow pojazd, olewajac WT. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 02:58, meryphillia napisał:

To dopiero poczatek nawet.
Dobrych promocji bedzie coraz wiecej, a ich apogeum nastpi w dniu premiery tankietek
w WT.
Nie zdziwi mnie nawet opcja wywalczenia w banalny sposob dostepu do premium tanka TVIII,
co byloby mocna szpila dla WT, gdyby przykladowo zdobycie takiego pojazdu wymagalo grania
po pare godzin dziennie w ciagu pierwszego miesiaca dostepu do czolgow w Warthunderze.
Bylby to z pewnoscia ogromny cios dlaa Gaijina, bowiem pomimo "zlych notowan" w spolecznosci,
rzucilaby sie masowo na ow pojazd, olewajac WT. ;)


No i o to chodzi, kurczę może nie siedziałbym po pare godzin dziennie, bo nie mam tyle czasu, ale jakby trzeba było "trochę" pograć to dla tej pierwszej i jedynej w moim garażu prem VIII to bym trochę się nawet pomęczył. Ba nawet bym się nie zdziwił, jakby to była jakaś japońska VIII :P O to chodzi, że w czasie który to ja zrobiłem sobie przerwę czyli lipiec-sierpień zrobiło ją wielu graczy, najpierw te dzienne zadania o 250 tys kredek w sierpniu jeszcze mnie nie przekonały, ale premka na tydzien to już coś. Tylko własnie pograłem sobie, mam już wszystko co chciałem, więc będą musieli mnie jeszcze czymś przekonać, a jedyną rzeczą jakiej mi brakuje oprócz dojścia do X to premVIII na ktorej mógłybm zarabiać. Nie musi być full wypas jak T34, albo przereklamowane Lowe, ale żeby jednak przynosiła kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2013 o 02:58, meryphillia napisał:

Nie zdziwi mnie nawet opcja wywalczenia w banalny sposob dostepu do premium tanka TVIII,
co byloby mocna szpila dla WT, gdyby przykladowo zdobycie takiego pojazdu wymagalo grania
po pare godzin dziennie w ciagu pierwszego miesiaca dostepu do czolgow w Warthunderze.
Bylby to z pewnoscia ogromny cios dlaa Gaijina, bowiem pomimo "zlych notowan" w spolecznosci,
rzucilaby sie masowo na ow pojazd, olewajac WT. ;)

Jeżeli sekcja czołgów w WT będzie tak samo dobra jak samoloty, to mnie nic już nie zatrzyma przy WoT, nawet jak by rzucili darmowe premium na okres 2 miesięcy z premium TVIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 02:58, meryphillia napisał:

/cut

Cóż raczej nie spodziewam się dania przez nic VIII tierowej premki ale mam wrażenie że dostaniemy jakieś terminowe misje na VI lub VII tierową premkę. Trzeba przyznać że ze strony gaijina ta akcja z prem samolotem była genialnym posunięciem bo prawie nic nie stracili a ludzie rzucili się do latania jak szaleni.

Paoro
To obecnie najlepiej jest kupić IS6 lub Jagodę88 one mają najlepszy stosunek koszty/zarobki (nie wiem jak chinole). Ja sobie odkładam spokojnie złoto z różnych kodów czy nadmiarów kasy na telefonie i niedługo rozważam kupno Su-122-44 bo potrzebuje ruskiego TD do szkolenia załóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 11:05, Tomoya-kun napisał:

Paoro
To obecnie najlepiej jest kupić IS6 lub Jagodę88 one mają najlepszy stosunek koszty/zarobki
(nie wiem jak chinole). Ja sobie odkładam spokojnie złoto z różnych kodów czy nadmiarów
kasy na telefonie i niedługo rozważam kupno Su-122-44 bo potrzebuje ruskiego TD do szkolenia
załóg.

IS6 miał kiedyś świetny pancerz, ale teraz podobno jest z tym gorzej... a jak się ten prem Sherman prezentuje na tle Churchila 3 i T-25? Coś pośrodku czy może lepszy/gorszy od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Tobie o giftowy za betę E4A2E4 to zapomniaj o dobrej zabawie.
Pojazd który złotem odbija od zada KW-1...

Zresztą chyba raczej nei jest do kupienia, nie licząc serwerów RU i chińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 11:41, meryphillia napisał:

Jesli chodzi Tobie o giftowy za betę E4A2E4 to zapomniaj o dobrej zabawie.
Pojazd który złotem odbija od zada KW-1...

Zresztą chyba raczej nei jest do kupienia, nie licząc serwerów RU i chińskiego.

Pewnie mu chodziło o T14 który lepszy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 11:50, Tomoya-kun napisał:

> Jesli chodzi Tobie o giftowy za betę E4A2E4 to zapomniaj o dobrej zabawie.
> Pojazd który złotem odbija od zada KW-1...
>
> Zresztą chyba raczej nei jest do kupienia, nie licząc serwerów RU i chińskiego.

Pewnie mu chodziło o T14 który lepszy nie jest.

O tego Shermana chodziło, T14 znam. A lukałem dzisiaj na czołgopedie i myślałem, że wprowadzili nowego premtanka, a że swego czasu bosko grało się M4 to liczyłem po cichu na dobrego meda, ale z tego co mery pisze to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę was, nie da się już grać w WoTa, zaczynam bitwę, pluton idotów, mało, że pomidory to jeszcze teamkillerzy, jeden mnie w bazie załatwił na spółke z drugim, i pół teamu tak zalatwili, dlaczego zawsze w mieje drużynie są teamkillerzy. I do tego przestają grać jak nie mają kogo ze swoich załatwić. TYLKO BAN dla takich.

20130922142022

20130922142028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 14:20, Paoro napisał:

TYLKO BAN dla takich.


Dokładnie! :3

Zostal jeszcze tylko T1 HT właśnie zakupiony i wyposażony po brzegi w noobammo z załogą z T34 plus jednym obszczymurkiem z M6. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 14:40, meryphillia napisał:

Zostal jeszcze tylko T1 HT właśnie zakupiony i wyposażony po brzegi w noobammo z załogą
z T34 plus jednym obszczymurkiem z M6. ]:>


A ja tam wszystkie pojazdy miałem w garażu i milion sreberek z tygodniową premką już od południa u mnie są.;p
Jeszcze tylko niecałe 10 milionów i zachomikowane sreberka dobiją do pięćdziesiątki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 03:38, meryphillia napisał:

to z gra pożegnam się któregoś dnia w sposób wyjątkowo drastyczny.


Oby nastąpiło jak najwcześniej. Cała Twoja saga odnośnie tej kiepskiej gry i tych już wielu rozstań z nią, jest jak telenowela w dodatku argentyńska.
Skasuj konto i przestań męczyć siebie a co ważniejsze nas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówią że FV jest słabe... :] Bitwę zakończyłem taranując wrogiego Mausa i zdobywając na nim 6stego fraga ;)

20130922202652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 20:43, meryphillia napisał:

PsyhoSpider >>> Wykrakałeś...

No to odpoczniemy ;)
Dobry i tydzień.

A tak na serio, dziś też miałem załamkę i po ośmiu bitwach pod rząd przegranych, grę wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować