Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2013 o 22:20, PsyhoSpider napisał:

No to odpoczniemy ;)


To tylko RO, a nie ban na grę. ;)
Ale chyba dostałem dodatkowo w prezencie pakiet małp do każdego teamu, bo to co się dzieje to masakra jakaś.

20 fragów na T1, to też jakaś abstrakcja.
Dopiero 8 mam, a grałem nim chyba z 15 bitew...
Już nawet przestałem strzelać do wroga, którego widzę, a on mi nie zagraża i czekam, aż mu zostanie te max. 100hp, a i tak jakaś małpa zawsze ukradnie albo ja zrykoszetuję. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 20:27, Wilkv napisał:

A mówią że FV jest słabe... :] Bitwę zakończyłem taranując wrogiego Mausa i zdobywając
na nim 6stego fraga ;)

Ooooo Tyyyy waaaariiaaaacie. Tyle na medzie Oo Wielkie gratzy.

btw, my z naszym fun clanem ( znajomi poznani na juniorkach ) przegraliśmy w 1/32 właśnie z PSQD. 1/32 to był dla nas i tak jakiś szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T1 to jeden z lepszych czołgów do robienia fragów (jedynie kw1 jest Ci w stanie zagrozić). Sam gdy było do robienia 30 fragów daily, zrobiłem je w 7 bitwach właśnie tym czołgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań...
W dobie fruwającego hurtem noobammo już na TIV, to se tą kupą gówna można...
Parę wyników pośród małpiarskich teamów, gdzie gnojony byłem przez T-28 czy crusadery, bynajmniej gdzieś od boku czy zada, ale centralnie od frontu, a w żadnej z bitew jakie na nim stoczyłem by te 20 fragów złapać, nie udało mi się przekroczyć 1600dmg (1510 było chyba max), gdzie zauważyć trzeba iz używałem tylko noobammo.
W jednej z bitew Pz38nA ubił mi nawet w kolejnych salwach działonowego kierowcę i dowódcę. :DDD

No, ale na szczęście juz koniec i na dzisiaj można już o tej nędznej gierce zapomnąć. ;]

20130923001530

20130923001535

20130923001541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niejasne przeczucie, że wraz z kilkudniowym RO dostałem w prezencie bonus do małpiarni w teamach.
Ostatnie trzy dni "wykorzystałem" wymęczoną premkę w 10 może bitwach i z każdą nastepną moje obrzydzenie do nie tyle gry, co zasiedlających ją małpiszonów jest coraz większe.

Żałuję ogromnie wydanych pieniędzy na tę grę.
I jest to jedyna przeszkoda w tym, by konto wyczyścić, bo sprzedać jakoś nie mam serca by ktoś swoimi małpimi rękoma (w końcu chyba tylko małpy w stylu zauberera kupują konta w takich grach) je bezcześcił.
Próbuję znaleźć jakieś chociażby strzępki dobrej zabawy w graniu w tęe padlinę, ale chyba nie ma na to już szans i z każdym kolejnym teamem zretardziałych małpiszonów moja niechęć do gry wzrasta jeszcze bardziej.

Czuje coś podświadomie że to moje ostatnie dni z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 20:14, meryphillia napisał:

Czuje coś podświadomie że to moje ostatnie dni z tą grą...

Po prostu w tym tygodniu nikomu nie idzie bo małpy okupiły się w noobammo, ja też jechałem moimi czołgami poniżej normy... no ale jak losuje 8 bitew nie do wygrania no to czemu się dziwić...

Dnia 24.09.2013 o 20:14, meryphillia napisał:

Żałuję ogromnie wydanych pieniędzy na tę grę.

Zdając sobie sprawę ile kasy wyje**** w tą grę też bym żałował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 21:33, Paoro napisał:

> Czuje coś podświadomie że to moje ostatnie dni z tą grą...
Po prostu w tym tygodniu nikomu nie idzie bo małpy okupiły się w noobammo, ja też jechałem
moimi czołgami poniżej normy... no ale jak losuje 8 bitew nie do wygrania no to czemu
się dziwić...

Cóż ja dzisiaj miałem na całkiem sporo meczy tylko 1 gdzie nie byłem na dole listy wiec MM sobie na mnie odreagowuje dobre mecze. Ale po tym weekendzie przerzuciłem się na medy, w nie i tak zawsze wszystko wchodzi a przynajmniej da się coś zrobić, nie to co TD czy ciężkimi które kompletnie tracą atut pancerza bo wpada na nich noob wyładowany po dach gold ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Gdyby nakupowały noobammo, to by chociaż dmg wbijali, a tak uczestniczę nonstop w małpiej olimpiadzie: "kto wbije najmniejszy dmg na największym tierze w teamie"...

Zrobiłem dzisiaj co prawda 7/15 wygranych, ale na serio jak pomyślę że mam wrócić i zrobić jeszcze 8, to... wolę bawić się w edytorze Army...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 21:54, meryphillia napisał:

Nah.
Gdyby nakupowały noobammo, to by chociaż dmg wbijali, a tak uczestniczę nonstop w małpiej
olimpiadzie: "kto wbije najmniejszy dmg na największym tierze w teamie"...


Cytuję
"Weź przestań...
W dobie fruwającego hurtem noobammo już na TIV, to se tą kupą gówna można..."

Przynajmniej humor mi się poprawia jak sobie to poczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 21:51, Tomoya-kun napisał:

Cóż ja dzisiaj miałem na całkiem sporo meczy tylko 1 gdzie nie byłem na dole listy wiec
MM sobie na mnie odreagowuje dobre mecze. Ale po tym weekendzie przerzuciłem się na medy,
w nie i tak zawsze wszystko wchodzi a przynajmniej da się coś zrobić, nie to co TD czy
ciężkimi które kompletnie tracą atut pancerza bo wpada na nich noob wyładowany po dach
gold ammo.

To już nie chodzi o losowanie na dole czy u góry, MM tak losuje, że albo gram przeciwko małpom z noobammo, albo z noobami którym nawet kosmiczne pociski by nie pomogły. Nie ma co grać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 22:49, Paoro napisał:

To już nie chodzi o losowanie na dole czy u góry, MM tak losuje, że albo gram przeciwko
małpom z noobammo, albo z noobami którym nawet kosmiczne pociski by nie pomogły. Nie
ma co grać..

Cóż chyba każdy kto nie jest totalnym idiotą i w to gra zauważył już że mm jest tak zepsuty że naprawdę lepsze losowanie zdarzały mi się jeszcze za czasów wersji 0.6.x kiedy nie było ograniczeń tierów. Tu są przeciętne MM jaki np. mi się trafiają ostatnio (jeden z nich to rzadka okazja gdzie to nie mnie trafiły się same małpy)

20130924231617

20130924231649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 23:18, Tomoya-kun napisał:

Cóż chyba każdy kto nie jest totalnym idiotą i w to gra zauważył już że mm jest tak zepsuty
że naprawdę lepsze losowanie zdarzały mi się jeszcze za czasów wersji 0.6.x kiedy nie


Naprawdę uważasz to za tak fatalny MM? Sorry, ale wezmę go przeciwko MM w którym T1-Heavy z jednej strony trafia na T-43 z drugiej w dowolnej chwili. A takie losowania się trafiały kiedyś regularnie. HT który trafił na dół listy nie miał co robić, bo nie był w stanie przebić połowy czołgów z dowolnej strony, miał słabsze RoF i obrażenia i był za wolny na scouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 23:39, pkapis napisał:

Naprawdę uważasz to za tak fatalny MM? Sorry, ale wezmę go przeciwko MM w którym T1-Heavy
z jednej strony trafia na T-43 z drugiej w dowolnej chwili. A takie losowania się trafiały
kiedyś regularnie. HT który trafił na dół listy nie miał co robić, bo nie był w stanie
przebić połowy czołgów z dowolnej strony, miał słabsze RoF i obrażenia i był za wolny
na scouta.

Wiesz kiedyś były losowania że gra wrzucała mnie w Shermanie na IS4 czy co grosza T-54 który był kiedyś zbyt przepakowany, śmigały armie Typów59, a KV wzbudzał przerażenie większości maszyn i jakoś człowiek musiał sobie wtedy radzić. Tak jedna rzecz się nie zmieniła trafienie na maszynę 2 tiery wyższą to w zasadzie pewny zgon przez za duże różnice w sprzęcie (pomijam spotkanie idiotów) a teraz to całkiem częste zdarzenie. Ale w dawnych czasach jakoś poziom drużyn nie był tak tragicznie niski jak teraz, jeszcze pół roku temu nie wyobrażąłem sobie spotkać kogoś z skutecznością 1 teraz wiem że są takie przypadki i to nawet na dość wysokich tierach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 23:45, Tomoya-kun napisał:

Ale w dawnych
czasach jakoś poziom drużyn nie był tak tragicznie niski jak teraz, jeszcze pół roku
temu nie wyobrażąłem sobie spotkać kogoś z skutecznością 1 teraz wiem że są takie przypadki
i to nawet na dość wysokich tierach....


Spoko, ale tutaj nic nie ma do rzeczy MM, tylko fakt że gra jest F2P i może w nią grać wiele osób którym nie chce się wysilać. To w ogóle głębszy temat, w takim WoW okazało się, że po wprowadzeniu random dungeon findera znacząco spadła jakość party, ponieważ wielu idiotów i chamów poczuła się nagle bezkarna - szansa że trafi się na tych samych ludzi ponownie jest niewielka, a nawet jeśli to i tak wykopią idiotę z teamu i w ciągu 15-30 minut znajdzie kolejne party. Wcześniej ludzie musieli dbać o reputację na serwerze i jak ktoś sobie nagrabił, to nikt nie chciał go brać.
W WoT masz ten sam mechanizm, ile razy zdarzało ci się trafiać z ludźmi których rozpoznajesz w randomie? Ja wrzucam idiotów na ignore i zdarza mi się w jednej bitwie na kilkadziesiąt że któryś z nich trafi znowu do bitwy ze mną. Więc nie ma reputacji, nie ma pozytywnej selekcji, ludzie nie muszą się starać. Efekty są jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 23:18, Tomoya-kun napisał:

Cóż chyba każdy kto nie jest totalnym idiotą i w to gra zauważył już że mm jest tak zepsuty
że naprawdę lepsze losowanie zdarzały mi się jeszcze za czasów wersji 0.6.x kiedy nie
było ograniczeń tierów. Tu są przeciętne MM jaki np. mi się trafiają ostatnio (jeden
z nich to rzadka okazja gdzie to nie mnie trafiły się same małpy)

Owszem nie jestes na topca, w teamie sporo małp, ale spójrz na przeciwników to samo.. szczerze to masz bardziej ogarnięty ludzi na topce od rywali. W drugim przypadku to już w ogóle.. A mi trafiają się głównie takie bitwy.. A Typem i StuGiem gram od września no i procent wygranych w porównaniu do reszty maszyn nie jest przypadkowy.. po prostu nie idzie wygrać, a jak widze ze jestem pomidorem, mając w statystykach najlepszy wynik pod względem expa własnie na Typie to coś tu nie halo. Dlatego zrobie sobie tygodnią przerwe conajmniej. Co ciekawe nie pomaga nawet gold, najlepsze wyposażenie, nawet maskowanie kupiłem :D sam przy takich losowaniach MM bitwy nie wygrasz..

20130925074342

20130925074346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 23:45, Tomoya-kun napisał:

Wiesz kiedyś były losowania że gra wrzucała mnie w Shermanie na IS4 czy co grosza T-54
który był kiedyś zbyt przepakowany, śmigały armie Typów59, a KV wzbudzał przerażenie
większości maszyn i jakoś człowiek musiał sobie wtedy radzić. Tak jedna rzecz się nie
zmieniła trafienie na maszynę 2 tiery wyższą to w zasadzie pewny zgon przez za duże różnice
w sprzęcie (pomijam spotkanie idiotów) a teraz to całkiem częste zdarzenie. Ale w dawnych
czasach jakoś poziom drużyn nie był tak tragicznie niski jak teraz, jeszcze pół roku
temu nie wyobrażąłem sobie spotkać kogoś z skutecznością 1 teraz wiem że są takie przypadki
i to nawet na dość wysokich tierach....

Bo kiedyś nie było xvm- a i kolorowo oczojebnych statystyk gdzie większość się tym sugeruje na początku i już płacze - bo ja jestem już żółty i czemu muszę grać z małpami - jakie to modne.
Kiedyś grało się z respektem wobec teamu przeciwnika i to było to czego Ci brakuje - nie miałeś pojęcia kto siedzi za sterami danej maszyny i tyle. Nie rozumiem tej waszej spinki na pomidory nooby małpy itd,
To jest gra f2p i różni ludzie w to grają - to że ty się wczuwasz i walczysz o staty nie oznacza że inni tak podchodzą do gry. Kiedyś też grało mniej ludzi niż obecnie i byli to raczej pasjonaci/beta testerzy/ itd. Obecnie gra jest bardziej casualowa bo jest b.popularna.
Btw.
Największego płaczka z tego tematu na noob team czyli meryphillię spotkałem kilka razy z kolegami z jego klanu (maker, marker czy jakoś tak ) i wież mi panowie grali na poziomie reszty teamu a jeden z jego pro kolegów padł jak szmata w 1-2 min i przez resztę gry obrażał całą drużynę - czemu? Bo miał wyże efi niż gość po którym jechał i inni.

Sam nie mam złych statystyk - powiedział bym że mam bardzo dobre - i co z tego - są bitwy gdzie tak lamie że szkoda gadać, są bitwy gdzie są sytuacje wygrane, a i tak przegrywamy bo gramy zbyt nonszalancko. Dla Twojego zdrowia proponuję wywalić xvm-a i grać na luzie. JUż od dłuższego czasu gram bez tego moda - i gra się jakoś tak fajniej.
Inna bajka to widzę że doświadczeni gracze grają już tak że myślą że sami bitwę wygrają i są nieśmiertelni - a potem płacz.
No i na koniec ja też chciał bym zawsze trafiać do drużyny wygranej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 08:27, scott napisał:

reszty teamu a jeden z jego pro kolegów padł jak szmata w 1-2 min i przez resztę gry
obrażał całą drużynę - czemu? Bo miał wyże efi niż gość po którym jechał i inni.


Takich gości którzy płaczą na noob team , a sami padli na początku bitwy spotykam każdego dnia którego gram w WoT. Co ciekawe płaczą i wyzywają niezależnie od tego czy drużyna wygrywa czy przegrywa. Nie wiem czy używają modów pokazujących statystyki, ale wiem jedno: to siebie powinni nazywać noobami a nie resztę drużyny. Bo nie raz zdarzyło się że po 0:4 drużyna brała się w garść i wygrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2013 o 10:53, Lucek napisał:

0:4 drużyna brała się w garść i wygrywała.

Taki początkowy wynik to nic. Bywały takie jaja że trzech ocalałych gości rozwalało 11 przeciwników (mających lepsze tanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować