Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2013 o 11:35, Darkstar181 napisał:


> 0:4 drużyna brała się w garść i wygrywała.
Taki początkowy wynik to nic. Bywały takie jaja że trzech ocalałych gości rozwalało 11
przeciwników (mających lepsze tanki)


Właśnie o to chodzi że jest to dość częste zjawisko. Na tyle częste żeby nie płakać na noob team już na początku bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 08:27, scott napisał:

Największego płaczka z tego tematu /.../


Nigdy nie twierdziłem, że w tym klanie są jacyś PRO, bo ich tam najzwyczajniej w świecie nie było, to raz
A dwa, najprawdopodobniej mówisz o nie lepszym małpiszonie od kuraka, czyli fintrixie. Jaka to mierna kapucynka, świadczy chociażby fakt strzelenia w dupsko mojemu "stalinowskiemu" KW-1. :3

Problem nadal jednak taki, że randomy są zasiedlone glównie przez wybitnej małpiszony "ja tu tylko szczelam", które mają po 300dpb na TIX-X. A irytuje to niezmiernie, gdy co drugą bitwę widzisz przewagę takiego właśnie zoo w twoim akurat teamie, a nie wrogim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 12:12, meryphillia napisał:

Nigdy nie twierdziłem, że w tym klanie są jacyś PRO, bo ich tam najzwyczajniej w świecie
nie było, to raz

Ok też nie twierdzę, że tak twierdziłeś - mi chodzi tylko o płacz.

Dnia 25.09.2013 o 12:12, meryphillia napisał:

A dwa, najprawdopodobniej mówisz o nie lepszym małpiszonie od kuraka, czyli fintrixie.
Jaka to mierna kapucynka, świadczy chociażby fakt strzelenia w dupsko mojemu "stalinowskiemu"
KW-1. :3

nie pamiętam już ksywki

Dnia 25.09.2013 o 12:12, meryphillia napisał:

Problem nadal jednak taki, że randomy są zasiedlone glównie przez wybitnej małpiszony
"ja tu tylko szczelam", które mają po 300dpb na TIX-X. A irytuje to niezmiernie, gdy
co drugą bitwę widzisz przewagę takiego właśnie zoo w twoim akurat teamie, a nie wrogim...

No tak ale to wie każdy, inna sprawa w tą grę naprawdę gra dużo ludzi i dam sobie łapę uciąć że 50% nadal nie zna dobrze zasad 25% coś tam wie, ale nie do końca 20 % rozumie o co w tym chodzi ( nie tylko szczelanie do czołgufff) i zostaje te ok 5% jak myślę co ogarnia b.dobrze temat.
Dlatego ja zmieniłem nastawienie - nie wymagam cudów od innych :) Gram tak aby się dobrze bawić - i czasem pomidor mnie mile zaskoczy. Do tego wywaliłem całe xvm itd. - Gra się inaczej, sam gram uważniej i podchodzę z pewnym szacunkiem do każdego starcia nie sugerując się statami.
A MM - cóż gdzieś czytałem że sami twórcy mówili o dążeniu do magicznej równowagi 50%/50% win ratio. To są właśnie te bitwy gdzie nie wiem co bym nie zrobił to wtopa....
Oraz wiedzmy o tym że "małpiszon" też musi wygrać, aby nadal chciał w to grać i płacić za premke :P - ale to już jest biznes i tego nic nie zmieni. Nic tylko pogratulować WG dobrego biznesu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 12:34, scott napisał:

No tak ale to wie każdy, inna sprawa w tą grę naprawdę gra dużo ludzi i dam sobie łapę
uciąć że 50% nadal nie zna dobrze zasad /.../


90%...
Ze swoimi mocno przeciętnymi statystykami należę do zaledwie 5% populacji serwera EU.
Lepsi i unicumy, to zaledwie 1%, a reszta to gracze słabi i małpiszony.

Też nie używam xvm, bo wiedza o tym gdzie jest więcej małp nie jest już totalnie przydatna.
Od instalacji Win7 tydzień temu prawie, nie uzywam nawet celownika i jadę na gołej grze, bo przecież i tak praktycznie nie gram...

Wolę ściągać kolejne addony do Arma2 (już przeszło 11GB). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było jeszcze większym problemem niz ustawianie MM bez względu czy masz makaki w teamie czy nie.
Bitwa na UFO, gdzie przebić nie mogłem prawie niczego, a były w grze tylko TIX-VII...

H@H@H@

Dalej będę nazywał SerB''a członkiem za takie właśnie ustawki.

20130925140159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 13:38, diablolod napisał:

Jedyne co sie zmienilo po przejsciu w X tiery to zawod - praktycznie nie ma osob bez
gold ammo


Ale w czym problem? KAŻDY może sobie taką amunicję kupić i to nie za prawdziwe pieniądze tylko za walutę gry.
Jakiś czas temu ktoś tu się chwalił że zdobył Asa pancernego wyłądowując cały czołg gold ammo. I nie widziałem żeby sypały się na niego gromy.
WoT oferuje pewne możliwości i niektórzy gracze lubią z nich korzystać. Trzeba być na to przygotowanym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem dzisiaj 3 rundy pod rzad w ktorych nie uswiadczylem nawet jednego rykoszetu w e 100 w przod. wchodzily nawet panick shoty od T IX medow... albo 4 strzaly pod rzad od innego e 100 (wieksze dzialo) przy czym 3 bez celowania, podczas gdy ja mniejszym (wieksze przebicie) nie przebilem mu podlogi przez 5 strzalow pod rzad...

Frustrujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:14, meryphillia napisał:

IMO chyba coś namieszali znowu na serwerze, bo nie miałem czegoś takiego dotychczas.
Znowu na UFO:


Gram sobie już jakiś czas, i nie mam najmniejszych problemów z przebijaniem się. Strzelę dobrze - jest dmg, strzelę źle - jest rykoszet albo brak przebicia. Od lolków tier I do ISU.


Btw, co to małp w drużynach - w LoLu jest system gier rankingowych - jak się wygrywa, to idzie się w górę w tym systemie i gra się z coraz lepszymi graczami. I ludzie dalej marudzą, że trafiają na noobów/trolli/itp., niezależnie od tego gdzie są. O ile chcą marudzić, a nie po prostu sobie grać.

Druga rzecz - w temacie jest kilka osób(a pewnie nie problem znaleźć takich więcej) które cały czas marudzą jakie to one są poszkodowane, bo same nic nie wygrają. Nie możecie skrzyknąć się i grać razem(od 3 osobowego plutonu, na kompanii czy klanie kończąc)? Wtedy będziecie się bawić i gromić stada makaków w przeciwnych drużynach.xD Tylko ofc nie chce się tego zrobić, lepiej wciskać to ''random battle'' przez cały dzień i pomstować na czym świat stoi po kolejnej porażce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:34, Nephren-Ka napisał:

Gram sobie już jakiś czas, i nie mam najmniejszych problemów z przebijaniem się.


No panie!
A ja gram od wczoraj, bo kupiłem kąto i ten co sprzedawał muwił, że ten UFO pszebija wszystko!
Okłamała mnie, banda dysydentów!

Ze smieszniejszych rzeczy.
Sprzed chwili; T-44 bez silników jeszcze; "spotu T44 u shitty noob" ...
Pewnie go zatkało, jak sprawdzał już w amoku statystyki po bitwie i chciał mi z pewnością nabluzgać na priwie jeszcze. :D

20130925143947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:40, meryphillia napisał:

No panie!
A ja gram od wczoraj, bo kupiłem kąto i ten co sprzedawał muwił, że ten UFO pszebija
wszystko!
Okłamała mnie, banda dysydentów!


Ale wiem że grasz znacznie dłużej ode mnie, tylko piszę że problemów z przebijaniem dziś nie zaobserwowałem.
Pewnie że też mam czasami wrażenie że raz pociski latają idealnie gdzie chcę, a raz ''złośliwie'' gdzieś obok tego w co celuję, ale w końcu to wszystko jest losowe i trzeba się z tym pogodzić.

W sumie to też czytałem co nieco o BL-10 i sporo ludzi pisze że to bardzo kapryśne działo. Widocznie trafiłeś na porę w którym lubi kaprysić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:48, Nephren-Ka napisał:

W sumie to też czytałem co nieco o BL-10 i sporo ludzi pisze że to bardzo kapryśne działo.


Kapryśne to one było na ISU.
Na UFO strzały z dupy są bardzo rzadko dlatego tak dzisiejszy serbmatchmaking mi się rzucił w oczy.

Dwie wygrane dopiero...
Małpiszony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale czasami RNG zachowuje się tak, jakby naprawdę było jakoś zbiasowane.
Mam dni, kiedy trafiam we wszystko i we wszystkim bez celowania. Strzały z 500m z 122mm na KV-1S? No problem, trafie w kopułę T34.
Ale mam też takie dni, że w E-50 nie mogę trafić LFP E-100 z 50m. Zupełnie tak, jakby gra strzeliła na mnie focha i powiedziała "takiego ch*ja, dziś dobrze nie pograsz".
W ogóle w ostatnich dniach robię tylko te 15 zwycięstw i WR wychodzi mi na około 47%. Jestem zupełnym średniakiem, ale i tak jest to trochę irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, a dla poprawy humoru proponuję niektórym nauczyć się grać trollem (naprawdę dobrze grać) i potem trollować smoki ^^ Oto wyniki ostatniej takiej sesji. Szczególnie smakowita była bitwa na Koszmarynie z FuFu (FV 183) w drużynie - łoś po 10 minutach zorientował się, że ma mnie obok siebie :D

20130925154103

20130925154124

20130925154138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu niegrywalna kupa gówna się zrobiła.
Ping 80-90, a przy przełączaniu widoków skacze sobie do 200 nawet.

Zamiast Złotego Członka, Wargejming powinien dostać Karnego Kutasa za coraz nędzniejszą optymalizację tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 14:54, meryphillia napisał:

Kapryśne to one było na ISU.


Ja tam jestem zadowolony, ISU mnie jeszcze chyba nigdy nie zawiódł. UFO jeszcze nie mam, więc porównania nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem dobry sposób na wbijanie tych 15 winów.
Autystyczny sposób. ;]

Niegdyś nie lubiłem jej strasznie, ale po zmianach w celności i SPG, gra się nia całkiem przyjemnie, a i z marnego 46% win ratio wylądowałem już na 55%.

Tyle natomiast potrzeba by dostać Ace''a. :3

20130925222404

20130925222412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 22:24, meryphillia napisał:

Odkryłem dobry sposób na wbijanie tych 15 winów.
Autystyczny sposób. ;]

Niegdyś nie lubiłem jej strasznie, ale po zmianach w celności i SPG, gra się nia całkiem
przyjemnie, a i z marnego 46% win ratio wylądowałem już na 55%.

Tyle natomiast potrzeba by dostać Ace''a. :3


Seal clubber :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować