Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2013 o 22:24, meryphillia napisał:

Odkryłem dobry sposób na wbijanie tych 15 winów.
Autystyczny sposób. ;]


Ja biorę wszystkie moje light tanki, całe 4 sztuki i robię za aktywnego zwiadowce. Przez aktywnego mam na myśli jazda na pałę do bazy wroga, wyspotowanie jak najwięcej, zrobienie zadymy, może czegoś uszkodzenie :D Dziś w moim WZ-131 w TX battle wpadłem do bazy, narobiłem zamieszania, dopadłem BatChat 155 i z dwie penki na JT zawiesiłem, gdyby nie object to bym pewnie tego JT do 0% odprowadził :D A i inne bitwy złe nie były i scout wpadł :D

A co do makaków i niegrywalności, jakoś tego nie doświadczam, raz przegrywam raz wygrywam, czasem tępe strzały się trafiają ale to nic nadzwyczajnego :D Wystarczy jedna dobra gra gdzie wraz z 1 czy 2 ogarniętymi graczami dobrze się rozegra nasz odcinek frontu. Tak jak dziś, Ja w T34, Type 59 i VK4500B, rozgromiliśmy M103, ST-1 i Obj. 704 ;D Taka jedna gra rekompensuje wszystkie inne zepsute przez nieudolnych graczy, tfu, przez makkaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 15:23, meryphillia napisał:

Mistrzowie randomu. :DDDD

http://www71.zippyshare.com/v/68475447/file.html

Nie zmienia to faktu, że podobnych mistrzów miałem wcześniej trzy razy pod rząd w teamie
na UFO i dopiero za czwartym razem udało się wbić daily.


IS - 0 dmg - 373 exp.
E-75 - 2231 dmg - 262 exp.

To się nazywa sprawiedliwość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 15:29, KuroNeko napisał:

> Mistrzowie randomu. :DDDD

Dnia 26.09.2013 o 15:29, KuroNeko napisał:

IS - 0 dmg - 373 exp.
E-75 - 2231 dmg - 262 exp.

To się nazywa sprawiedliwość. :P

Takie życie, a poważnie do exp powinien być naliczany wdł. dokonań bez premii czy kary za zwycięstwo czy przegraną, działało by to motywująco i było bardziej sprawiedliwe.
Mnie też to irytuje bardzo, chodź przyznam że pamiętam swoje bitwy gdzie jako przegrany miałem więcej expa niż pierwszy gracz z wygranej drużyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 15:49, scott napisał:

> > Mistrzowie randomu. :DDDD

> IS - 0 dmg - 373 exp.
> E-75 - 2231 dmg - 262 exp.
>
> To się nazywa sprawiedliwość. :P
Takie życie, a poważnie do exp powinien być naliczany wdł. dokonań bez premii czy kary
za zwycięstwo czy przegraną, działało by to motywująco i było bardziej sprawiedliwe.

Mnie też to irytuje bardzo, chodź przyznam że pamiętam swoje bitwy gdzie jako przegrany
miałem więcej expa niż pierwszy gracz z wygranej drużyny :).


Ale idą w dobrą stronę, wystarczy zdobyć np. snipera i już ma się expa takiego, jak zwycięzcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień totalnego zmałpienia na randomie.
Daily na UFO wbite za piątym razem, na T34 w ogóle nie możliwe do wykonania...

Recent: 16 battles winratio: 31,25%

Bez dalszego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie dziś ponarzekam. Pierwszy raz miałem taką sytuację: obrona bazy, a połowa teamu wogóle nie ruszyła się z miejsca. Wynik łatwy do przewidzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 15:49, scott napisał:

Mnie też to irytuje bardzo, chodź przyznam że pamiętam swoje bitwy gdzie jako przegrany
miałem więcej expa niż pierwszy gracz z wygranej drużyny :).


Takie rzeczy nawet takiemu noobkowi jak ja się zdarzają.:P
Walka o tytuł gracza meczy była zażarta i nie wiem czy wygrał ją jakiś bot w KW-1(ustawił się na początku pod bazą i stał tak do końca) czy Excelsior który przegrał walkę ''lufa w lufę'' z SU-85B.:D
Btw, przegrałem, ale i tak grało się fajnie.:P

20130927014347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 01:46, Nephren-Ka napisał:

> Mnie też to irytuje bardzo, chodź przyznam że pamiętam swoje bitwy gdzie jako przegrany

> miałem więcej expa niż pierwszy gracz z wygranej drużyny :).

Takie rzeczy nawet takiemu noobkowi jak ja się zdarzają.:P
Walka o tytuł gracza meczy była zażarta i nie wiem czy wygrał ją jakiś bot w KW-1(ustawił
się na początku pod bazą i stał tak do końca) czy Excelsior który przegrał walkę ''lufa
w lufę'' z SU-85B.:D
Btw, przegrałem, ale i tak grało się fajnie.:P


Gj :)

Po co Ci tyle kasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 10:28, scott napisał:

Po co Ci tyle kasy ??


Mam już maksymalnie wyposażone moje niemal wszystkie pojazdy(niemal, bo te które stoją w garażu ''do kolekcji'' chyba nie zawsze są, ale i tak grać nimi póki co nie zamierzam), więc nie mam na co wydawać(ostatnio ISU zakupiłem, a do UFO droga daleka póki co) i się kasa chomikuje.xD

@meryphillia - kapitanie Mery, starszy szeregowy Nephren-Ka melduje że od rana pingi w normie, przynajmniej na moim terenie działań operacyjnych.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mam pojęcia.
Wiele osób narzeka na lag w tym gównie u mnie przecież też dotychczas działąło w miarę sprawnie.
Teraz nawet zlazłem na stary rendering i co kilkanaście sekund mam skoki ping do 300 nawet.

Kupa gówna jednym słowem, a nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 16:04, meryphillia napisał:

To nie mam pojęcia.
Wiele osób narzeka na lag w tym gównie u mnie przecież też dotychczas działąło w miarę
sprawnie.
Teraz nawet zlazłem na stary rendering i co kilkanaście sekund mam skoki ping do 300
nawet.

Kupa gówna jednym słowem, a nie gra.


U mnie też brak lagów. Jedynie pierwsza runda po włączeniu gry strasznie laguje przez pierwsze paręnaście sekund, później bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogło nieco zdeframentowanie partycji z grą plus zresetowanie routera, ale nadal trafiają się mikrolagi przy przełączaniu trybów widoku, choć już nie aż tak drastyczne jak wcześniej.

Nie zmienia to faktu, że ludzie odpowiedzialni za silnik tej miernej gry, nie powinni w ogóle egzystować w biznesie związanym z grami komputerowymi.
Jeden zresztą z powodów dla których nigdy już nie zapłacę pieniędzy na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 17:27, meryphillia napisał:

Nie zmienia to faktu, że ludzie odpowiedzialni za silnik tej miernej gry, nie powinni
w ogóle egzystować w biznesie związanym z grami komputerowymi.
Jeden zresztą z powodów dla których nigdy już nie zapłacę pieniędzy na tą grę.


Po co płacić, skoro znowu jest banalna misja o 7 dni premium i milion sreberek:

Zniszczyć 60 pojazdów przeciwnika, w tym:

zniszczyć 20 pojazdów za pomocą M4,
zniszczyć 20 pojazdów za pomocą BDR G1 B,
zniszczyć 20 pojazdów za pomocą T49.

W końcu mam powód żeby wyexpić B1.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej nędznej grze nic nie jest "banalne".
Już same wygrane, to najzwyczajniejsza w świecie loteria...

Spłacam dobre WR z trzech dni na LeFH.
Co team to okrutniejsze małpy. :/

Nawet nie wiem czy będzie mi się chciało w weekend męczyć po tą premkę, tym bardziej że musiałbym pojeżdzić miernym M7, by odkryć M4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:02, meryphillia napisał:

W tej nędznej grze nic nie jest "banalne".


To jest banalne, skoro nie miałem problemu żeby już dwie takie misje w maksymalnie 2 dni ukończyć, i to bez gold ammo.:P

Dnia 27.09.2013 o 18:02, meryphillia napisał:

Nawet nie wiem czy będzie mi się chciało w weekend męczyć po tą premkę, tym bardziej
że musiałbym pojeżdzić miernym M7, by odkryć M4...


LOL, jak może mieć tyle bitew na koncie, interesować się czołgami i nie mieć takiego klasyka jak Sherman.
Pamiętam że kiedyś miał nawet jakiegoś op-trolla którego znerfili, i aż dziwi mnie że nie miałeś go wtedy przed nerfem.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:07, Nephren-Ka napisał:

Pamiętam że kiedyś miał nawet jakiegoś op-trolla którego znerfili, i aż dziwi mnie że
nie miałeś go wtedy przed nerfem.xD


Po prostu miał dobre noobammo do 105ki podobnie jak Pz4.
Nadal można tym niamieszać, ale z racji zwiększonych kosztów i zmniejszonej penetracji nie jest to juz tak rajcujące jak kiedyś.
A M4 nigdy mi sie nie podobał, więc i nie był godnym złomem mojej kolekcji. ;]
Dobrze jednak że mam go odkrytego, bo zamienili poprzednika czyli M7 z M3 Lee, więc trzeba będzie go tylko kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować