Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ma bad... faktycznie od dawna szło się przez Lee.
Nie pamiętam zwyczajnie.

Po release Lee przeskoczyłem free expem, takie miałem miłe wspomnienia z czasów bety. ;]
M4 po release nigdy nawet w garażu nie miałem, musiałem go wybadać gdy woziłem się parę miesięcy temu Lee po randomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.
Jeszcze dwie godziny bana na czacik, więc muszę tutaj. :D

Jutro coś można ogarnąć.
Teraz tylko kończę 15 winów i spadam z tej małpiarni.
Może pojawię się w nocy, gdzieś po 1-2, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szajba na ISie-7 i KV-13. W przypadku meda losowania albo z lokalną frajernią albo z IX tierami gdzie mam szansę jakoś uczciwiej uszkodzić może 3-4 czołgi wroga i dniówka wbita za n-tym razem. A na ISie-7 pociski latają wszędzie ale nie do celu - na 11 strzałów kiedy wróg zajmował centralne miejsce na celowniku 3 pociski poleciały w ziemię, 2 w niebo, jeden rykoszet i ze dwa "W dziesiątkę!" za 0 dmg : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działo na Iszaku irytowało mnie do takie stopnia zdolnościa trafiania za 0, że dlatego też i załadowałem full noobammo.
Niestety działo nie przestało irytować po tym zabiegu, bo nadal potrafi często-gęsto walnąć coś za 0 albo właśnie zupełnie nie trafić w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:45, meryphillia napisał:

Hah.
Jeszcze dwie godziny bana na czacik, więc muszę tutaj. :D

Jutro coś można ogarnąć.
Teraz tylko kończę 15 winów i spadam z tej małpiarni.
Może pojawię się w nocy, gdzieś po 1-2, ale nie wiem.

Już myślałem, że olałeś moją wiadomość ciepłym moczem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 22:47, meryphillia napisał:

Dream Team Platoon.

:D

Wbijanie fragów na BDR, to prawdziwy pain in the ass...
Po jednym na bitwę. :F

Random 1h temu.
Nasz BDR niszczy 11 fragów, po czym ginie od ostatniego pojazdu przeciwnika, czyli arty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 23:28, meryphillia napisał:

Pewnie dlatego że na T30 i T95 wolę trzymać stare załogi by się milej grało pojazdami
(fakt T95 wyjeżdżam bardzo rzadko), a na obu TD TX szkolić sobie nowe?

Ale T110E3 to wyjątkowy pojazd :3 Serio, nie grałem niczym milszym w tej grze. Mapy miejskie to już w ogóle cudo. Wyjeżdżam na co chcę i kiedy chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak różowo zawsze, ale potwierdzam że miły pojazd i zdecydowanie lepszy od E4.
Załoga może się szkolić powolutku, nigdzie mi się nie spieszy, a dodatkowo i tak nie jeżdżę zbyt często TX, więc poziom owej załogi nie boli mnie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 22:47, meryphillia napisał:

Wbijanie fragów na BDR, to prawdziwy pain in the ass...
Po jednym na bitwę. :F


Jak się ma najlepsze działo to już idzie z górki.;p
Wczoraj nie miałem ani BDR ani T49, a dzisiaj już misja skończona, a w sumie nie siedziałem jakoś długo.
W sumie rekord, bo dzięki temu mam trzeci tydzień konto premium za free.
Teraz tylko ciekawe jakie czołgi wymyślą do misji za tydzień, o ile w ogóle ją dadzą.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami pokaże pazur, jak tutaj:

Victory!
Battle: Sacred Valley 9/29/2013 12:08:48 AM
Vehicle: BDR G1 B
Experience received: 1,404
Credits received: 57,170
Battle Achievements: Invader
Damage: 1,406

Ale ogólnie kupa szajsu.
Pociesznie wygląda i chociażby tylko dlatego można go trzymac w garażu, by się pośmiać od czasu do czasu patrząc nań, ale dupy nie urywa jako TV i grać się nim zbytnio nie chce.

Jeszcze 4 fragi na nim i kupujemy Shermana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 00:17, Nephren-Ka napisał:

W sumie rekord, bo dzięki temu mam trzeci tydzień konto premium za free.
Teraz tylko ciekawe jakie czołgi wymyślą do misji za tydzień, o ile w ogóle ją dadzą.xD

Ja już mam dosyć.. noobów przez te misje od groma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 10:41, Paoro napisał:

> W sumie rekord, bo dzięki temu mam trzeci tydzień konto premium za free.
> Teraz tylko ciekawe jakie czołgi wymyślą do misji za tydzień, o ile w ogóle ją dadzą.xD

Ja już mam dosyć.. noobów przez te misje od groma...


Pomijając noobów wisienką na torcie jest żenujący balans, bo nie wiem jakim cudem jakiś lolek na PzII z ledwo kilkuset bitwami za sobą potrafi mnie zdjąć prawie dwoma salwami z działa automatycznego (a każdy jego pocisk trafia DOKŁADNIE we mnie oddalonego o może 300 metrów) w czasie gdy ja w BT-2 z załogą na 100% + każdy załogant ma prawie 2 rozwinięte perki nie nadążam nawet na niego nacelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie noobki za swoje!! ;) Rozwaliłem ponad pół składu, mój rekord to 10, więc trochę brakło, ale oczywiście tylko ja wróciłem bronić bazy, kiedy to reszta moich pojechała kapować, o tyle fajnie, że ja poprosiłem by nie kapowali, to zeszli z capa.. Pewnie to na IS3 nie dużo, bo na Typku czy Kawulcach mam większe rekordy, ale odkąd kupiłem dosyłasz, naprowadzanie i stabilizator to IS3 jest prawdziwym smokiem, choć i tak nie portrafie wygrać nim chociaż połowy bitew w ten weekend.. Małpy w X nie umożliwiają to.

20130929112514

20130929112548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiąc porządki na dysku zauważyłem, że wciąż trzymam na nim World Of Tanks, mimo, że ostatni raz grałem w to jakieś pół roku temu. Problem w tym, że w "Dodaj/Usuń programy" nie mogę znaleźć ikony WoT. Szukanie uninstaller''a w folderze też nic nie dało, w związku z tym pytanie: Jak to cholerstwo odinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować