Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2013 o 19:37, McFlash napisał:

> Do T-44 można najpierw kupić wieżę i będę mógł zainstalować to lepsze działo, czy
potrzebne
> jest zawieszenie?

Doktor Matematyka uważa, że bez gąsek (lub dodatku zwiększającego udźwig) nawet wieża
nie wejdzie.

No tak myślałem, ale łudziłem się że może jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:50, Paoro napisał:

No tak myślałem, ale łudziłem się że może jednak ;)

Niestety gąski są jednym z największych przekleństw niektórych maszyn. Co zadziwia np. tym że taki M103 wpakuje wszystko + ekwipunek na stokowych, a już taki Patton ledwo wciśnie jedno działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Vdr
Wpadłem na niezła teorię dzisiaj. Teorię, w której kluczową rolę w modelu biznesowym WG odgrywają ludzie wierzący w spisek. (spędziłem dziś kilka godzin za kółkiem, więc miałem czas na różne przemyślenia :))

1. WG chce sprzedawać jak najwięcej kont premium i czołgów premium, to oczywiste.
2. WG nie ujawnia algorytmu odpowiedzialnego za RNG i losowanie drużyn, po to aby trwały na ten temat nieustanne spekulacje.
3. Ludzie wymyślają różne teorie spiskowe, twierdząc, że za kupione czołgi i konta premium, oraz działalność na rzecz społeczności system jest łaskawszy podczas losowań penetracji, obrażeń i doboru drużyn.
4. Dzielą się swoją teorią z jak największą ilością osób i przekonują je do swoich racji.
5. Ludzie zaczynają w to wierzyć i przez to wydają więcej pieniędzy na grę, bo wierzą, że to da im przewagę nad innymi graczami, oraz polepszy ich losowania.
6. Ostatecznie okazuje się, że osoby najgłośniej "walczące" z WG nieświadomie przyczyniają się najbardziej do wzrostu jej przychodów.
Koniec teorii.

Wydaje mi się dość spójna i logiczna :)"

To ma sens. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 20:11, Reffan napisał:

ciach

Hehe cały czas gram w WoTa za darmo i na każdym granym przez ze mnie czołgu mam co najmniej WR 50%, także w taką teorie nie wierzę. Nom wiadomo nie licząc kodów z CDA to zerowy wkład i to jest najlepsze ;D ale już jestem święcie przekonany, że istnieje coś takiego jak za dużo wygranych no to czas mu dolosować słaby skład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:50, Paoro napisał:

No tak myślałem, ale łudziłem się że może jednak ;)


Trzeba zaufać matematyce. Pisze to facet, który zmusza młodszych od siebie do uczenia się o dziejach kraju i świata :D

=====> Reffan
I to więcej niż wymysły spiskowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 18:29, Paoro napisał:

Te nowe medy ruskie są cienkie? chciałem nimi pograć, ale po twoich słowach to już nie
wiem. Pytam ogólnie o wszystkie od VI-VIII.


Tier VI ma słabe działo, brak pancerza, szybki i zwrotny. Tier VII to już inna bajka ale to zobaczymy jak kupie. Wiesz, wystarczy wejść w drzewko i zobaczyć dostępne moduły by wiedzieć z czym będziesz miał do czynienia podczas grania. Bez problemu są tak dane o dziale czy pancerzu a i stosunek mocy do wagi można policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 22:00, Budo napisał:


Jak ja chcę poczytać o jakimś czołgu, to na wiki wbijam. Tam jest napisane wszystko jak
dla analfabety od historii czołgu, przez wady, zalety, moduły, staty aż po zdjęcia z
epoki.
http://wiki.worldoftanks.com/KV-1S

Problem w tym, że jak w większości artykułów na różnego rodzaju wikipediach, często można natrafić na najzwyklejszy w świecie BS. Do tego nie jest ona aktualizowana na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za durna, spartolona gra.
Jakimś cudem naliczyła mi na Isie karę za uszkodzenie sojuszników mimo że w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca !
Damego to allies : 0
Ale 12.000 zabrali.

Złodziejskie skurczybyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 16:52, Nephren-Ka napisał:

> Złodziejskie skurczybyki.

A strzeliłeś do sojusznika? ;p

Nie, i chyba wspomniałem o tym w poście ?
Ot, kolejny błąd jakich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 17:05, Darkstar181 napisał:

Nie, i chyba wspomniałem o tym w poście ?
Ot, kolejny błąd jakich pełno.


Napisałeś że zadałeś 0 obrażeń sojusznikom, a nie że nikt od Ciebie nie oberwał. Podejrzewam, że jak zdjąłeś komuś gąski czy uszkodziłeś coś innego bez dmg to też jest za to kara.
Anyway, ponad 10k bitew zagranych mam i nigdy nie dostałem kary za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 17:20, Lisun napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=TMMWYLHRPnk
Dicker Max - nowiutki odkurzacz firmy Bosch :D


Jak można napieprzać się z czegoś co jest dużym plusem dla tego TDka :D Filmik fajny :D

BTW, wczoraj kupiłem A-44, dziś wynalazłem gąski i zamontowałem ZiS-6, Niesamowite działo z dawnego KV :D Super sie nim gra teraz, nic tylko grindować dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 21:20, Kerigun napisał:

BTW, wczoraj kupiłem A-44, dziś wynalazłem gąski i zamontowałem ZiS-6, Niesamowite działo
z dawnego KV :D Super sie nim gra teraz, nic tylko grindować dalej :D

No to się może skuszę na tego A-44. Wyjątkowo dobrze się dzisiaj gra :) 64% wygranych i w końcu dobiłem z WR do 56%. Miałem dzisiaj wrażenie jakbym wygrywał każdą bitwę ;) Próba była godna, bo rozegrałem 50 bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ile kosztuje średnio czołg premium (przeliczcie mi na jakąś cywilizowaną walutę) i jakie są dobre zarabiarki w premce? Chodzi mi o coś mobilnego z solidnym działem, pancerz ma znaczenie drugorzędne. TD/Med/Heavy, najlepiej mi się gra amerykańskimi tdkami z wieżami, więc chcę coś z podobnym stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod zarobek tylko i wyłącznie TVIII, który w przeliczeniu na złotówki przy okazji jakiejś promocji, wyjdzie z 200zł.

Dlaczego tylko TVIII?
Bo gdy bedziesz grał bez konta premium, to tylko na takim pojeździe zarobisz więcej niz zwykłym TV.
Przy bezpiecznym graniu (mała opłata za dmg) i dobrym celowaniu (niewiele zuzytych pocisków), dmg na poziomie 2500 zapewni 50-60k kredytów na czysto.

Wszystkie inne, łącznie z pojazdami TVI-VII kupuje się tylko w celach kolekcjonerskich i do szkolenia załóg ewentualnie.

A w miarę proste pojazdy i ładnie zarabiające, to JT 88mm, IS-6 i FCM50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:15, Budo napisał:

Aż tyle kasy? To masakra jakaś. 50 zł to bym wysupłał, ale więcej ta gra warta nie jest
dla mnie :))


meryphillia ma racje, sam mam T34 premium ale dostałem go od WG (jak wielu graczy przy zmianach drzewka USA dawno dawno temu). Jedyny czołg premium co kupiłem to PZ IV Schlaumturm, był w promocji -50%, za taką kwotę sie opłacało go kupić, fun jest bo to stary dobry PZ IV, idzie dobrze zarobić ale dobry gracz zarobi podobną kwote na standardowym TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować