Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2013 o 20:12, meryphillia napisał:

Oczywiście czymś słabszym niż TVIII trochę głupio próbować rozwalić ammo, ale gdy jestem
w odpowiednim pojeździe mogę zaryzykować tego dinga, skoro SerB może okazać się łaskawym
i wylosować ładną eksplozję. :3


Aż mi się przypomniała jedna z bitew, gdzie gość we wrogim IS-3 zrobił mi jednym strzałem "Blown Up!" i zdjął mi pełne hp :D


@Budo - poczekaj na jakąś promocję, jak będzie tańszy. Sam czekam na jakąś obniżkę, bo chcę kupić T29 i T-34-85. Po wstępnych opiniach nastawiam się bardzo optymistycznie do tych maszyn :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 20:24, PanzerLegioN napisał:

@Budo - poczekaj na jakąś promocję, jak będzie tańszy. Sam czekam na jakąś obniżkę, bo
chcę kupić T29 i T-34-85. Po wstępnych opiniach nastawiam się bardzo optymistycznie do
tych maszyn :]


To mogę czekać do śmierci chyba. Z drugiej strony brakuje mi jeszcze te 400k, więc może coś się urodzi.

T29 nienawidzę, bo jak są ogarnięci gracze, to szukają miejsca do hull down i wtedy powodzenia z przebijaniem wieży. Może ona ma jakiegoś weakspota, ale ja nie znam. Wtedy po prostu zostawiam gościa w spokoju, albo próbuję zajechać od tyłu, bo nawet sport nie przebija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 20:40, Budo napisał:

Może ona ma jakiegoś weakspota, ale ja nie znam.

Taka mała kopułka na szczycie wieży. Generalnie w każdym czołgu to jest weakspot. Także jak widzisz tylko wieżę, to tylko tam trzeba strzelać.

Poza tym - KV-Sport też ma pociski po ponad 1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:10, Wilkv napisał:

Poza tym - KV-Sport też ma pociski po ponad 1k.


Wiem i boli mnie to. Obecnie robię sobie tabelkę porównującą zarobki z dwoma typami dział- rozegram po 10, albo 20 gier z każdą armatą i porównam zysk. Jak wyjdzie, że zarabiam więcej z mniejszym kalibrem, to poleci downgrade. Przynajmniej oszczędzę na rammerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sport bez 122mm? To lepiej nie graj nim... ;)

Jedyne działo warte uwagi na nim. 85mm się nie sprawdza. Poza tym z 85mm będziesz musiał więcej strzelać, aby wyjść tak samo jak ze 122mm.

Bez premki da radę na spokojnie nieogarniętemu graczowi zarobić na T7. Na T8 też, pod warunkiem że nie strzela gdzie popadnie, a w przeciwnika. Oczywiście bez premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:41, Wilkv napisał:

Jedyne działo warte uwagi na nim. 85mm się nie sprawdza. Poza tym z 85mm będziesz musiał
więcej strzelać, aby wyjść tak samo jak ze 122mm.


85mm nie jest tragiczne. Więcej trzeba strzelać, ale pestki dużo tańsze- pamiętaj, że ja jestem cienki, nie znam weakspotów, często mnie lepsi gracze dingują itd, więc strata każdego pocisku przy 122mm boli.

Dnia 15.10.2013 o 21:41, Wilkv napisał:

Bez premki da radę na spokojnie nieogarniętemu graczowi zarobić na T7. Na T8 też, pod
warunkiem że nie strzela gdzie popadnie, a w przeciwnika. Oczywiście bez premium.


Dojadę do ISa, to się odniosę, na razie zarabiam sobie na t6 :)
Na dole moje najlepsze gry tymi tankami. Oprócz tego mam do zarabiania jeszcze kv-1, ale tu nie ma co wrzucać screenów, bo tym dziecko z przedszkola pojedzie i zarobi.

20131015215022

20131015215029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grindowane pojazdy powyżej TVI nie służą do zarabiania tylko do grindowania właśnie.
Grając powyżej TVIII musisz już zaopatrzeć sie w prem tank jakiś albo długoterminowe konto premium najlepiej. W innym przypadku grind ostateczny danej gałęzi przeciągnie się na kilka miesięcy.


Oczywiście nie wytrzymałem i dzisiaj nad ranem zainstalowałem te mierną gierkę. ;D
Nadal uważam że cos jest nie tak, bo nadal nie idzie wygrać w tym małpowisku i na dzisiejsze 27 bitew win ratio wyniosło tylko 44.4%. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:55, meryphillia napisał:

Grindowane pojazdy powyżej TVI nie służą do zarabiania tylko do grindowania właśnie.
Grając powyżej TVIII musisz już zaopatrzeć sie w prem tank jakiś albo długoterminowe
konto premium najlepiej. W innym przypadku grind ostateczny danej gałęzi przeciągnie
się na kilka miesięcy.


No wiem, ale dla mnie to nie jest jakiś mega cel, żeby dojść do końca drzewka. Na 5-6 tierze gra mi się fajnie i nie boli mnie, że dużo zajmuje zanim zarobię na lepszy czołg. Kasy w wota ładować nie będę, bo ceny czołgów są za wysokie, a konto premka trochę imo mija się z celem...

ps. pora na suchy dowcip:

Spoiler

brakuje mi w niemieckim drzewku Małego Czołgu Grubera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premka IMO jest rozsądnym i jedynym sensownym zakupem.
Jeśli jej zakup na określony okres czasu (najlepiej jak najdłuższy) nie jest dla nas wyzwaniem finansowym, to jak najbardziej warto kupić, bo ułatwia ona znacząco grę i kwestia kredytów nie stanowi już problemu większego.

Oczywście nie że namawiam do płacenia haraczu tym nierobom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 21:51, Budo napisał:

Dojadę do ISa, to się odniosę, na razie zarabiam sobie na t6 :)
Na dole moje najlepsze gry tymi tankami. Oprócz tego mam do zarabiania jeszcze kv-1,
ale tu nie ma co wrzucać screenów, bo tym dziecko z przedszkola pojedzie i zarobi.


Budo, juz nie raz w promocji -50% był Pz.Kpfw. IV Schmalturm, kosztował wtedy 1875 golda, W sumie jedyny czołg premium który kupiłem normalnie, jeszcze jeden to "bardzo specjalny" Sherman za beta testy oraz T34 jak prezent od WG przy zmianie drzewka USA dawno, dawno temu :D
Victory!
Battle: Arctic Region 2013-10-16 23:30:40
Vehicle: Pz.Kpfw. IV Schmalturm
Experience received: 3 582 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 57 894
Wynik na premce, na czysto dostałem 52k sreberek. Bez by było około 35k sreberek za 2250 dmga. Jeśli czujesz ze będziesz grał dłużej w WoT warto się zastanowic nad zakupem golda i czekania na jakąś promocje na czołgi. Lub tak jak meryphillia, on też wiąże swoją przyszłość z WoT tylko bardzo lubi robić REinstalacje gry raz w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 23:46, Kerigun napisał:

/.../ tylko bardzo lubi robić REinstalacje gry raz w tygodniu :D


mimimi

;]

Moja przyszłość nierozerwalnie wiąże się aktualnie z tankietkami w WT.
Jeśli odpowiedź nań będzie mierna ze strony WG, a same tankietki mi się spodobają w WT, to garaż w tej miernej grze Wargejmingu idzie do kasacji. ;)

<włącza WoT>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam czekam z utęsknieniem na czołgi od Gajin. Jeśli tam będzie tygrysek królewski tak piękny jak te kv czy sturmgeshutz III co pokazwali to bye bye Wot :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocne zabawy SerBa z uwalaniem mi WR.

Wsiadam do Jpzr i kolejno 7 vs 10, 5 vs 7, 7 vs 9 TX. :D
Oczywiście u mnie same małpy i przegrane w stylu 5:15...

To jednak wole już dysproporcje między poszczególnymi pojazdami w WT niż takie chamskie manipulowanie MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa afera.
"WG kradnie nasze piniondze!1"
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/309916-jak-wg-manipuluje-i-oszukuje-swoich-klientow-screenshoty/#top

:D

A te makaki nadal kupują hurtem złoto w tej miernej grze.
Teraz będą tygodniami fukać, a jak na Nowy Rok pojawi się przecena 30% na premtanki TVIII znowu z małpim szałem w oczach będa wykupywać je setkami i pisać jakie to WG nie jest wspaniałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 09:27, meryphillia napisał:

Ta sprawa nadaję się do UOKiK. Oferta została niejasno sformułowana, a zasłanianie się stosunkowo małym logiem ( i TYLKO logiem, żadną inną informacją przy płatności) stwarza sporą możliwość wprowadzenia klienta w błąd który może pomyśleć że to tylko reklama sieci za którą ona zapłaciła.

Zwykli naciągacze i tyle. Przeczytałem wątek i aż żal tyłek ściska że niektórzy użytkownicy ich jeszcze bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie bronię.
Pierwsza wersja faktycznie mogła wprowadzać w błąd, ale wynika nie z pazerności WG, tylko jak zwykle robienia wszystkiego "po lebkach".
Chyba oczywistym stawało się po przejrzeniu oferty, że bonus złota byłby zbyt duży, by miałbyć realny na to co dotychczas rozdawało WG.
Pamiętając ich problmy z doliczaniem "+200% do zrobków na danym pojeździe", gdy chodziło o po prostu x2 i jakie wtedy były z tym cyrki ze strony makaków... errr.. graczy, można było łatwo się domysleć że cos z ofertą olda jest nie tak.
Ktoś w końcu w WG też to zauważył i zmienił informacje o ofercie.

Mnie zwyczajnie juz irytuje małpi wrzask "znowu nas okradajo", po czym przy najbliższej okazji i tak wydają po kilkaset złotych miesięcznie nawet na złoto...

W obliczu tej najnowszej "afery" SerB miał jaknajbardziej rację pisząc, że dla Polaków żal dupy, to sport narodowy. ;)

A straszenie UOKiK skończy się w końcu tak samo jak "prokuratura" za aferę z alledrogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 10:43, Darkstar181 napisał:

Ta sprawa nadaję się do UOKiK. Oferta została niejasno sformułowana, a zasłanianie się
stosunkowo małym logiem ( i TYLKO logiem, żadną inną informacją przy płatności) stwarza
sporą możliwość wprowadzenia klienta w błąd który może pomyśleć że to tylko reklama sieci
za którą ona zapłaciła.

Zwykli naciągacze i tyle. Przeczytałem wątek i aż żal tyłek ściska że niektórzy użytkownicy
ich jeszcze bronią.

Zasadniczo nie ma sensu to bronić WG bo sami zwalili sprawę jak zwykle pisząc news po polskiemu i rozmijając się z sensem tego co miał przedstawiać(jakby to była nowość). Ale też cała ta afera wychodzi z głupoty graczy i ich pazerności. Skoro pisze wyraźnie przy zamawianiu że będzie 1940 golda a ktoś ma pretensje że nie dostał zamiast tego 2716 golda bo tak mówił news to naprawdę musi być na poziomie makaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 10:55, meryphillia napisał:

Nikogo nie bronię.

Nie pisałem o Tobie.

Dnia 18.10.2013 o 10:55, meryphillia napisał:

Pierwsza wersja faktycznie mogła wprowadzać w błąd, ale wynika nie z pazerności
WG, tylko jak zwykle robienia wszystkiego "po lebkach".

I dlatego powinni mu zwrócić jednak tę kasę. No ale musiałby się z nimi wykłócać. Tak w ogóle dla klienta jest nieistotne czy został wprowadzony w błąd ze względu na pazerność czy zwykłe niedbalstwo.

Dnia 18.10.2013 o 10:55, meryphillia napisał:

Mnie zwyczajnie juz irytuje małpi wrzask "znowu nas okradajo", po czym przy najbliższej
okazji i tak wydają po kilkaset złotych miesięcznie nawet na złoto...

Cóż, mógł po prostu wcześniej spytać zanim kupił. Ja tak robię.

Dnia 18.10.2013 o 10:55, meryphillia napisał:

A straszenie UOKiK skończy się w końcu tak samo jak "prokuratura" za aferę z alledrogo...

Nie wiem jak się tamta afera skończyła, zwłaszcza że załatwienie tego przez prokuraturę różni się od trybu UOKiK. Do tego drugiego wystarczy proste pisemko, i albo stwierdzą że faktycznie coś jest na rzeczy, żądając wyjaśnień od WG albo odpiszą nam że nie widzą powodów do wszczęcia postępowania, niczym nie ryzykujemy, żadnych opłat za to nie ma. Parę minut na sporządzenie prostego pisma i tyle.

No ale to nie mój problem, ja też już postanowiłem że nie dam im więcej kasy bo ceny są po prostu za wysokie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:05, Darkstar181 napisał:

Nie wiem jak się tamta afera skończyła /.../


Właśnie do tego piję.
Skonczyła się jak zwykle w takich sprawach czyli gremialnie sami "poszkodowani" olali, załozyli nowe konta, a do nich nadal ochoczo kupowali golda od firmy na której się przejechali...

Dnia 18.10.2013 o 11:05, Darkstar181 napisał:

No ale to nie mój problem, ja też już postanowiłem że nie dam im więcej kasy bo ceny
są po prostu za wysokie i tyle.


Ceny IMO są jak najbardziej OK.
Ja nie płace od ponad roku, bo właśnie firma za swoje prostactwo zwyczajnie nie zasługuje więcej na moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować