Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Heh.

Nie mogę uwierzyć co koleś wczoraj odwalił. Grałem T21, miałem już cztery fragi, koleś w KV4 i w jeszcze czymś zaczęli kapować (mapa bagno) i mieliśmy przewagę 3 ludzików, ale... na placu boju został AMX, bodajże 50B i to ze statsami ponad 90. Zginąłem na strzał, bo miałem coś ponad 300 hp, Ci co kapowali też. Zostało 2 na 2. U nas na strzał AMX 50B i VK noob, który również był na strzał i czekał na wzgórzu pomiędzy skałami celując w... skałę (nie był afk). W przeciwnej też AMX, ale na nieco ponad strzał i jakiś T-coś tam (nie pamiętam). W każdym razie nasz AMX był też dobrym graczem, wykończył jednego a potem zginął z lufy przeciwnego francuza. VK dalej się chowa nieudolnie na wzgórzu, czekam na rozwój wydarzeń. 30 sekund do końca, AMX nie może znaleźć naszej VK, więc zaczyna kapować, ale nie zdąży, więc TAK - remis (yay!). A jednak nie. Na 10 sekund przed końcem nasza VK postanowiła się ruszyć... I nie, nie została zniszczona przez AMX, ale zabiła się sama zjeżdżając ze wzgórza... Mistrzostwo świata.

PS. Nie ogarniam, ale ten AMX 50B z drużyny przeciwnej szybszy i zwrotniejszy niż moje T21 (chwilami to wyglądało jakby gra byłą w przyspieszonym tempie).
Więc naprawdę po raz setny z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lekkie czołgi w jednej rundzie z takimi tierami to bezsens, bo taki ciężki X może być lepszym scoutem niż ja, czy choćby AMX 90 albo T71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 23:38, Becamer napisał:

PS. Nie ogarniam, ale ten AMX 50B z drużyny przeciwnej szybszy i zwrotniejszy niż moje
T21 (chwilami to wyglądało jakby gra byłą w przyspieszonym tempie).
Więc naprawdę po raz setny z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lekkie czołgi w jednej
rundzie z takimi tierami to bezsens, bo taki ciężki X może być lepszym scoutem niż ja,
czy choćby AMX 90 albo T71.

Cóż ogólnie VI tierowe lekkie są dość kiepskie w porównaniu do maszyn tier wyższych. Tylko faktycznie jest ten problem że większość X tierowych medów ma podobną prędkość i mobilność przy lepszym uzbrojeniu i opancerzeniu. Scouty nadal mają jednak tą przewagę w postaci aktywnego kamuflażu w czasie ruchu.
No i teraz jest przez tą promocję strasznie irytujący wysyp magazynkowych ciężkich które są zdecydowanie przegięte. Bo co z tego że mają długi reload jak a) prawie nigdy nie są same, b) nawet jak są to przez prędkość zdążą zwiać na przeładowanie, c) i tak 1vs wykończą cię zanim zdążysz zrobić 2 strzały. Dzisiaj wiele razy załatwiły mnie właśnie one przez ich szalony ROF. Tylko niestety WG wprowadza ich coraz więcej i ma gdzieś ich niezbalansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 00:01, Tomoya-kun napisał:

No i teraz jest przez tą promocję strasznie irytujący wysyp magazynkowych ciężkich które
są zdecydowanie przegięte. Bo co z tego że mają długi reload jak a) prawie nigdy nie
są same, b) nawet jak są to przez prędkość zdążą zwiać na przeładowanie, c) i tak 1vs
wykończą cię zanim zdążysz zrobić 2 strzały. Dzisiaj wiele razy załatwiły mnie właśnie
one przez ich szalony ROF. Tylko niestety WG wprowadza ich coraz więcej i ma gdzieś ich
niezbalansowanie.

A też dostało mi się kiedyś od AMX 50B, walił we mnie takimi seriami, z odległej skarpy tak celnie, że to było naprawdę słabe.. wtedy nawet nie znałem tego czołgu. Ogólnie weekend będzie słaby, dzięki zniżce na gold ammo.. nawet nie będę instalował WoTa, szkoda nerwów ;) lepiej sobie w FIFE pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie aktualizacji 8.9. Mieli być Japońce? Mieli zrobić coś z OP KW1S? Będą w tych kwestiach jakieś zmiany? Bo jak obejrzałem filmik o akt. 8.9 to nie ma tam ani słowa na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:17, Paoro napisał:

Mam pytanie odnośnie aktualizacji 8.9. Mieli być Japońce? Mieli zrobić coś z OP KW1S?
Będą w tych kwestiach jakieś zmiany? Bo jak obejrzałem filmik o akt. 8.9 to nie ma tam
ani słowa na ten temat.


Japońskie czołgi mają się pojawić w 0.9.0 lub później, a los sporta jest niepewny - teraz pojawiła się idea zrobienia z niego dwóch czołgów (w tym jeden na V tierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:14, Budo napisał:


To co się stanie z posiadaczami sporta? Dostaną dwa czołgi czy jak?

Szczerze to niewiadomo ciągle. Jest wojna devsi i community przeciw Serbowi i obrońcom sporta...Co jakiś czas pojawia się kolejna wersja ale to zależy jak to rozbiją. Jeśli zrobią z niego czołg o tier niższy to dostaniesz wtedy najpewniej za free jego zastępcę + zachowasz sporta w zmienionej już formie. Napewno jeśli zrobią z niego prem tank to nie dostaniecie go, WG raz tak zrobiło z T34 jak go wycofali z drzewka. Ale już rozbijając Pz IV to jeśli chciałeś mieć Shmaltuma to kupuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:14, Budo napisał:


To co się stanie z posiadaczami sporta? Dostaną dwa czołgi czy jak?

Sami nie wiedzą. Na początku gadano o zabraniu działa 122 i moim zdaniem to byłaby dobra decyzja bo te 85 mm nie jest takie tragiczne jak na ten tier.
Inna sprawa że już raz taka sytuacja kiedyś była, z PzIV. Zabrano mu długie 75 działo, i dla mnie stał się kompletnie niegrywalny.

Prawda jest taka że ten czołg jest faktycznie za mocny i pora coś z nim zrobić. Ja sam przestałem nim grać, bo wolę już ISa na 7 tierze.

EDIT : Kim u diabła jest ten Serb !? Wydawało mi się że studio to Białorusini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:33, Darkstar181 napisał:

EDIT : Kim u diabła jest ten Serb !? Wydawało mi się że studio to Białorusini ?

Dokładniej to SerB. Przydomek / nick szefa. I tak, to są Białorusini, z gatunku pro-rosyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:33, Darkstar181 napisał:

EDIT : Kim u diabła jest ten Serb !? Wydawało mi się że studio to Białorusini ?

Podobno to czarna eminencja w WG, która rządzi i dzieli, sprawia, że grasz z noobami w teamie i w ogóle wszystko co złe to pewnie dzięki niemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja: Himmelsdorf, stoję w ISie-7 na południowo-zachodnim końcu mapy skąd mam dobry widok na wrogie czołgi kłębiące się na wzgórzu. I wypatrzam sobie takiego M103, czekam i strzelam, pocisk na milimetry mija wroga. Rzyć. Ładowanie, następny strzał i co - także chybiony! A teraz rodzynek - ten sam M103 zwrócił na mnie uwagę i praktycznie od razu po zatrzymaniu się i skierowaniu na mnie lufy oddaje celny strzał w mego ISa, dokładnie w jakiś punkt pancerza w który pocisk wchodzi jak w masło. Każdy chyba wie jak precyzyjne jest kółko celownika na samym początku : >

I taki mały bonus z innej bitwy. Idealnie podsumowuję grę w weekendowym gronie.

20131019201437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 22:40, Becamer napisał:

Coś Ty chciał za manewr wykonać na tym moście? xD


Chciałem zobaczyć, czy da się z niego spaść. Da się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 22:41, Budo napisał:

> Coś Ty chciał za manewr wykonać na tym moście? xD

Chciałem zobaczyć, czy da się z niego spaść. Da się :D

Cóż, jeśli dobrze pamiętam, to jakiś rok temu z kawałkiem nie byłbyś wstanie z niego spaść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować