Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

/.../

Haha mistrzowie świata. Tylko, że większość z nich spadła trochę wbrew swojej woli :))
Czemu mi się takie akcje nie zdarzają, najbliżej tego to było, jak koleś chciał mnie staranować, ale trochę zlekceważył masę mojego czołgu i sam wyleciał w powietrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś fajną bitwę, trochę fuksiarską, ale wygraną i dającą nauczkę że nie wolno leceważyć żadnych czołgów. Bitwa powinna być przegrana, na koniec zostałem ja w M4Jumbo przeciwko T32 i TigerP. Goście byli pocharatani, ja też, wyszli na mnie pojedyńczo i dali się rozwalić :D A wystarczyło mnie staranować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 00:48, Lucek napisał:

Miałem dziś fajną bitwę, trochę fuksiarską, ale wygraną i dającą nauczkę że nie wolno
leceważyć żadnych czołgów. Bitwa powinna być przegrana, na koniec zostałem ja w M4Jumbo
przeciwko T32 i TigerP. Goście byli pocharatani, ja też, wyszli na mnie pojedyńczo i
dali się rozwalić :D A wystarczyło mnie staranować.


OMG, jak śmiałeś wygrać przegraną grę? Na pewno miałeś do pomocy suwaki, albo sam SerB pomylił któregoś z twoich przeciwników z meryphilia i dał ci +150% ding armor i +400% do trafiania! Jak ta gra może tak oszukiwać?!!one!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 22:31, Budo napisał:

Szkoła jazdy u Buda :)


To jest świetna mapa do bronienie Mausem ;). Jakiś czas temu ustawiłem się w poprzek mostu (dla jaj) blokując prawą stronę. Rozwalili mnie, z prawej strony do obrony pojechały 3 czołgi. Ale pięknie było jak przeciwnicy podjeżdżali i próbowali mnie przesunąć. Tekst "I hate u Maus" powodował u mnie banana na twarzy. Musieli cofać się do innego mostu, nawet udało się wygrać, czas się skończył :D


Edyta: Jeden nawet chciał po krawędzi pojechać Leopardem PT i niestety spadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 10:20, Tass napisał:

To jest świetna mapa do bronienie Mausem ;). Jakiś czas temu ustawiłem się w poprzek
mostu (dla jaj) blokując prawą stronę. Rozwalili mnie, z prawej strony do obrony pojechały
3 czołgi. Ale pięknie było jak przeciwnicy podjeżdżali i próbowali mnie przesunąć. Tekst
"I hate u Maus" powodował u mnie banana na twarzy. Musieli cofać się do innego mostu,
nawet udało się wygrać, czas się skończył :D


Edyta: Jeden nawet chciał po krawędzi pojechać Leopardem PT i niestety spadł :D


http://www.youtube.com/watch?v=wUPLNU5YfD8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Murovanka 2013-10-21 19:42:27
Vehicle: Bishop
Experience received: 4 143 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 33 525
Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

Masakra, nie ma to jak dobić T40 i zostać sam vs 100% T49 i M41 :D Z T49 wygrałem pojedynek ogniowy :D M41 to po 3 strzały oddaliśmy obok siebie gdzie po tym M41 chciał z przyłożenia mnie dobić, nie udało mu się :D Super bitwa, idealna na zakończenie przygody z tą artą :D

20131021195613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban na własne życznie po uzodnieniu z supportem?
Bo jeśli tak, to chcę znać szczeóły, bo też w taki sposób będę usuwał konto, gdy WG nie będzie mnie w miły spsosób probowało zatrzymać po premierze Ground Forces.

Już przed robieniem trzody totalnej by dostać perma chciałbym się jednak powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1023603,world-of-tanks-skandal-finansowy-w-popularnej-grze-czolgowej,1,id,t,sa.html
Jak widać afera z złotem T-mobile robi coraz większy shitstorm w stronę WG EU, naprawdę zastanawiam się czy nie lepiej by było im odżałować te kilka sztuk golda które ich nic nie kosztuje zamiast znowu pokazywać tragiczny PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 11:03, Tomoya-kun napisał:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1023603,world-of-tanks-skandal-finansowy-w-popularnej-grze-czolgowej,1,id,t,sa.html
Jak widać afera z złotem T-mobile robi coraz większy shitstorm w stronę WG EU, naprawdę
zastanawiam się czy nie lepiej by było im odżałować te kilka sztuk golda które ich nic
nie kosztuje zamiast znowu pokazywać tragiczny PR.

W takich sytuacjach reaguje się szybko - daje się rekompensate, gracz zadowolony, sprawa wyciszona, reputacja zachowana. WG popełniło tu wiele błędów i to nie chodzi o feralną nieścisłość w ofercie - już nie pierwszy raz polskie tłumaczenie potrafi wprowadzić w błąd lub są tam ewidentne błędy (chociażby w ofertach specjalnych). Najgorsze jest zachowanie po zaistniałym fakcje - prosto z Białorusi. Co by już nie zrobili smród pozostanie.

Niepotrzebna burza na forum, modki którzy chcieli zaistnieć jako obrońcy WG to wszystko tylko dolało oliwy do ognia to jest szerzącej się już od jakiegoś czasu złej opinia o WG. Co jak co ale daleko jabłko od jabłoni nie spada, w Białorusi jednostka nic nie znaczy, tak samo pojedynczy użytkownik w WG również, brak rozumku oznaczać będzie wielką klapę, to już się zaczyna :) Ja już przestałem w to grać definitywnie. Wszedłem na stronkę WG teraz przy okazji i co? Jest już oferta specjalna na weekend! Zamiast zamknąć usta przeciwnikom WoT oni dają takie nędzne promocje.. jeszcze trochę i już nawet takie eventy jak w sierpniu i we wrześniu im nie pomogą. Sorry Batory, ale to jest rynek, a WG właśnie traci swoją przewagę konkurencyjną w postaci ogromnej liczby (co istotne - czynnych) użytkowników.

PS Kiedy pojawią się czołgi w WT? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niemądry powiedział mądre i cholernie trafne zdanie o Polakach: "Ból dupy, to ich sport narodowy". ;)

Im mniej rzeczy w speszjalu tym lepiej, bo jest szansa że w weekend da się jakoś grać, gdy masa makaków "ja tu tylko szczelam", będzie sobie "szczelała" gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować