Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2014 o 00:45, Budo napisał:


Szkoła jazdy u Buda- odcinek specjalny "teamwork wins games" :)

Luz. Moją T95 kiedyś pięć osób pchało xD
Najgorzej jak arta zobaczy i puści bańkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2014 o 15:52, Nikodem95 napisał:

Co do lightów japońskich, to jest mega przyjemna gra. Na dodatek na końcu Ke-Ho, na którym
w ósmej bitwie zrobiłem asa pancernego :) Maszyna bardzo dobra z całkiem normalnym losowaniem.



Czy możesz zdradzić swoje sposoby gry lightami? Interesuje mnie gra "Dżapsami" z powodu tego, że zawsze mnie rozbawiały ich maszyny w książkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 00:45, Budo napisał:

Szkoła jazdy u Buda- odcinek specjalny "teamwork wins games" :)


Stare, ale fajne.;p

Ja kiedyś na T40 na jednej z tych nowych map zrobiłem jakąś głupotę podczas jazdy ze zbocza i stałem sobie na skałach bez możliwości ruchu, przechylony na jeden bok. Szczęście polegało na tym, że miałem przed sobą prostą, gdzie pojawiło się sporo wrogów podświetlonych przez moją drużynę.:D I tak to z beznadziejnej sytuacji udało się zrobić całkiem niezłą bitwę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SerB chyba stwierdził że ta wczorajsza akcja z myszką to była przesada i w ramach rekompensaty pozwolił mi dzisiaj bezstresowo zgasić wszystkie gwiazdki. :D

Session statistics:

Wins/Battles: 9 (9) (100.0%)
Exp x1: 9 912 (1 101)
Exp: 19 824 (2 202)
Free Exp: 972
Credits/Gold: -21 697 0

Kills: 15 (1.67)
Hits/Shots: 87 / 116 (75.0%)
Damage Dealt: 10 613 (1179)
Damage Received: 8 246
Spotted: 8 (0.9)

Efficiency/WN7: 1 916 1 907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 13:50, Nephren-Ka napisał:

> Szkoła jazdy u Buda- odcinek specjalny "teamwork wins games" :)

Stare, ale fajne.;p


Screen nowy (wczoraj chyba), pomysł pewnie stary :P
Mausa nie ma co pchać chyba, ale ten t95 to już inna bajka. Jak się we dwójkę z amxem wzięliśmy, to pojechał 20km/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 18:03, Tass napisał:

Maus ma blokadę na 20 (aczkolwiek kiedyś z górki pomknął mi 21 :P ) nawet pozostałych
14 może go pchać i nic nie wskóra :P


Nie ma żadnej blokady, bo Maus jest po prostu za ciężki dla innych do pchania. Z tego samego powodu dla lekkiego sprzętu zwykłe otarcie się z tym olbrzymem jest bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 18:22, Budo napisał:

Niektóre czołgi mają blokady...


Jakie? Blokada była przed 0.8.0, czyli przed fizyką, a wraz z nią zamiast sztucznego limitu jest ograniczenie spowodowane przede wszystkim własną mobilnością (opory gruntu, silnik, masa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 18:31, McFlash napisał:

Jakie? Blokada była przed 0.8.0, czyli przed fizyką, a wraz z nią zamiast sztucznego
limitu jest ograniczenie spowodowane przede wszystkim własną mobilnością (opory gruntu,
silnik, masa).

Blokada jest w dalszym ciągu. Batem, Lorranką czy innym bardzo szybkim pojazdem nie pojedziesz po prostej nawierzchni więcej niż ich prędkość maksymalna, mimo, że silnik ma odpowiednią moc, żeby uciągnąć na prostej przynajmniej z 1/3 więcej. To dlatego, że mają ustawione blokady. Przeskoczysz ją jedynie zjeżdżając z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 18:38, Kubelo napisał:

Blokada jest w dalszym ciągu. Batem, Lorranką czy innym bardzo szybkim pojazdem nie pojedziesz
po prostej nawierzchni więcej niż ich prędkość maksymalna, mimo, że silnik ma odpowiednią
moc, żeby uciągnąć na prostej przynajmniej z 1/3 więcej. To dlatego, że mają ustawione
blokady. Przeskoczysz ją jedynie zjeżdżając z górki.


Bo czołgi mają konstrukcyjną prędkość maksymalną? Hellcat mógł jechać szybciej niż wynikało to z jego specyfikacji, ale to groziło utratą kontroli nad pojazdem. To samo mamy przykładowo ze współczesnym Abramsem i to samo mamy tutaj. Dorzuć do tego sprawę przekładni i zrozumiesz, dlaczego nie pojedzie się szybciej na płaskim.
Zresztą blokada, o której wspomniałem, to nie limity prędkości poszczególnych czołgów, a w ogóle w grze. Przed tamtym patchem wynosił 72 km/h (nie jestem pewien, ale coś koło tego) i wynikał z ograniczenia silnika samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 11:06, alexiej napisał:

Czy możesz zdradzić swoje sposoby gry lightami? Interesuje mnie gra "Dżapsami" z powodu
tego, że zawsze mnie rozbawiały ich maszyny w książkach:)

Pierwsza zasada to nie zatrzymywać się, chyba, że grasz z równymi sobie tierami. Druga to taka, że to nie ty masz obrywać tylko Twoi kompani, bo Ty masz mało hp. Jak już widzisz, że przeciwnik strzela do kogoś innego, to zajeżdżasz tak by mieć go od boku i od tyłu. Oprócz tego świecisz jeszcze przeciwnika i jeśli widzisz, że Twoi zadają im obrażenia to wcale nie przejmuj się, że to nie Ty, bo za świecenie też jest exp i kredyty. Ja tylko czerpię z tego frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 80k expa na premkę za ruskich i... poleciał przed chwilą z dysku cyrk małpich miernot.
Sobie znowu odpocznę do nastepnego patcha od tego gówna kradnącego czas. :3

mimimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 07:27, meryphillia napisał:

Wbiłem 80k expa na premkę za ruskich i... poleciał przed chwilą z dysku cyrk małpich
miernot.
Sobie znowu odpocznę do nastepnego patcha od tego gówna kradnącego czas. :3

mimimi!

Taa.. do nastepnego patcha... Czyli co, nastepny patch wychodzi już jutro? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 100 k KW 1S i Hellcatem. Na razie mam 50k Churchilem VII i szlag mnie trafia, Chyba najwiekszy crap w WOT. Pochylenie działa nie istnieje, musi być super płasko żeby w coś przycelowac. Predkość 20km/h , jeszcze w Mausie to jakoś idzie ale przy tym gó... to tragedia. Łyka każdy strzał i nie ma nawet jak kątować bo wszystko wchodzi. A jego działo, tragedia, jeszcze cos przebije (o ile nie jest z wyższego tieru) ale na tym tierze jego dmg to żart. Każdy jest w stanie mnie załatwić, choćby mobilnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 18:34, Tass napisał:

Zrobiłem 100 k KW 1S i Hellcatem. Na razie mam 50k Churchilem VII i szlag mnie trafia,
Chyba najwiekszy crap w WOT. Pochylenie działa nie istnieje, musi być super płasko żeby
w coś przycelowac. Predkość 20km/h , jeszcze w Mausie to jakoś idzie ale przy tym gó...
to tragedia. Łyka każdy strzał i nie ma nawet jak kątować bo wszystko wchodzi. A jego
działo, tragedia, jeszcze cos przebije (o ile nie jest z wyższego tieru) ale na tym tierze
jego dmg to żart. Każdy jest w stanie mnie załatwić, choćby mobilnością


Łączę się w bulu i nadzieji xD
Churchill VII to chyba najgorszy czołg na swoim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 18:34, Tass napisał:

Zrobiłem 100 k KW 1S i Hellcatem. Na razie mam 50k Churchilem VII i szlag mnie trafia,
Chyba najwiekszy crap w WOT.

Było wbić Cromwella to byś zrobił te 100k raz dwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Która armata na su-100? Na razie jeżdżę ze 100 mm i jestem bardzo zadowolony, nie mam jeszcze 122 odkrytej. Co myślicie? W dużej spluwie przeraża mnie mała celność, czas przeładowania i cena pocisków. Przy moich skillsach to będzie słono kosztować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować